http://kariera.mk

Gjermania shënon mbi 600 raste të reja me Coronavirus

para një jave - Medial

Instituti për sëmundje ngjitëse “Robert Koch” ka njoftuar se gjatë 24 orëve të kaluara në Gjermani janë shënuar 638 raste të reja me Covid-19 dhe kështu numri i përgjithshëm i të prekurve shkoi në 177,850...

Gjermania shënon mbi 600 raste të reja me Covid-19

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 8:14 Instituti për sëmundje ngjitëse “Robert Koch” ka njoftuar se gjatë 24 orëve të kaluara në Gjermani janë shënuar 638 raste të reja me Covid-19 dhe kështu numri i përgjithshëm...

Gjermania shënon mbi 600 raste të reja me Coronavirus

para një jave - RTK

Instituti për sëmundje ngjitëse “Robert Koch” ka njoftuar se gjatë 24 orëve të kaluara në Gjermani janë shënuar 638 raste të reja me Covid-19 dhe kështu numri i përgjithshëm i të prekurve shkoi në 177,850...

Gjermania shënon mbi 600 raste të reja me Covid-19

para një jave - Lajmi.net

Përpos të infektuarve, gjatë kësaj periudhe u shënuan edhe 42 viktima të reja dhe shifra e përgjithshme e të vdekurve shkoi në 8,216, shkruan “Reuters”. Ndonëse Gjermania ndodhet në mesin e shteteve me...

Gjermani, 42 të vdekur nga koronavirusi së fundmi, në total 8,216 viktima

para një jave - Syri

Berlin - Numri i rasteve të konfirmuara me koronavirusit në Gjermani u rrit me 638 persona dhe arriti në 177.850 në total, siç treguan të shtunën të dhënat nga Instituti Robert Koch (RKI) për sëmundjet...

Gjermania shënon mbi 600 raste të reja me Covid-19

para një jave - Epoka e Re

Instituti për Sëmundje Ngjitëse “Robert Koch” ka njoftuar se gjatë 24 orëve të kaluara në Gjermani janë shënuar 638 raste të reja me Covid-19 dhe kështu numri i përgjithshëm i të prekurve shkoi në 177...

Gjermania shënon mbi 600 raste të reja me Coronavirus

para një jave - Ekonomia Online

Instituti për sëmundje ngjitëse “Robert Koch” ka njoftuar se gjatë 24 orëve të kaluara në Gjermani janë shënuar 638 raste të reja me Covid-19 dhe kështu numri i përgjithshëm i të prekurve shkoi në 177,850...

Mbi 8 mijë të vdekur nga koronavirusi në Gjermani

para një jave - Shprehja

loading... Më shumë se 8000 njerëz kanë vdekur nga Covid-19 në Gjermani, sipas qendrës së vendit për kontrollin e sëmundjeve. Të dhënat e publikuara të martën treguan për 72 vdekje të reja të lidhura me...

Mbi 8 mijë të vdekur nga koronavirusi në Gjermani

para një jave - RTK

Më shumë se 8000 njerëz kanë vdekur nga Covid-19 në Gjermani, sipas qendrës së vendit për kontrollin e sëmundjeve. Të dhënat e publikuara të martën treguan për 72 vdekje të reja të lidhura me koronavirusin,...

Mbi 8 mijë të vdekur nga koronavirusi në Gjermani

para një jave - Zyrtare

Më shumë se 8000 njerëz kanë vdekur nga Covid-19 në Gjermani, sipas qendrës së vendit për kontrollin e sëmundjeve. Të dhënat e publikuara të martën treguan për 72 vdekje të reja të lidhura me koronavirusin,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK