http://kariera.mk

Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht

para 6 dite - Ina

Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet Shqipëria. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet kështu...

Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat!

para 6 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 16:09 Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero u shpreh sot se sugjeron që në fund të majit të hapen edhe fundjavat. Ai thotë se intensiteti i virusit ka rënë, numrat janë në ulje...

Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht

para 6 dite - Portalb

Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet Shqipëria. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet kështu...

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero deklaron se duhet hapur fundjava, nuk më rreziqe

para 6 dite - Koha Jone

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, duke pohuar se intensiteti i virusit ka rënë, propozon që në fund të majit të hapen edhe fundjavat. Në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në Neës 24 ka dhënë një...

Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht…qytetarët të mund të ekspozohen…

para 6 dite - Standard

Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet vendi. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet, kështu...

Pipero flet për situatën: Intensiteti i virusit ka rënë

para 6 dite - Zhurnal

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero, është shprehur ditën e sotme se “intensiteti i virusit ka rënë”. Sipas tij, numrat janë në ulje të qëndrueshme, grafiku ka oshilacione, por vijnë nga strategjia jonë që...

Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht

para 6 dite - Syri

Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet vendi. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet, kështu...

Pipero flet për situatën e Covid-19: Intensiteti i virusit ka rënë, në fund të majit të hapen edhe…

para 6 dite - Gazeta Shqip

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero, është shprehur ditën e sotme se “intensiteti i virusit ka rënë”. Sipas tij, numrat janë në ulje të qëndrueshme, grafiku ka oshilacione, por vijnë nga strategjia jonë që...

Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht

para 6 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 13:05 Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet vendi. Pipero ka thënë se...

Pipero: Fuqia e koronavirusit ka rënë, të hapen edhe fundjavat

para 6 dite - Mapo

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, duke pohuar se intensiteti i virusit ka rwnw, propozon qw nw fund tw majit tw hapen edhe fundjavat. Në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një...

Situata me COVID 19/ Mjeku i njohur Pëllumb Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat!

para 6 dite - BalkanWeb

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë...

COVID-19, Pëllumb Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat

para 6 dite - Gazeta Tema

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë...

“Intensiteti i virusit ka rënë”, mjeku Pipero flet për situatën dhe pse grafiku i rasteve ka luhatje: Në fund të majit të hapen edhe fundjavat!

para 6 dite - Panorama

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, duke pohuar se intensiteti i virusit ka rene, propozon qe ne fund te majit te hapen edhe fundjavat. Në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm...

Pipero shpjegon pse vijon mbyllja e fundjavave dhe kur mund të marrin fund kufizimet

para 6 dite - NOA

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë se “Intensiteti i virusit ka rënë, numrat janë në ulje...

Situata e Covid-19/ Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat!

para 6 dite - Koha Jone

Edhe pse situata po shkon drejtë përmirësimit, Shqipëri vijon të regjistroi raste të reja me koronavirus. Lidhur me situatën në vendin tonë ka folur mjeku Pëllumb Pipero, ka thënë se në fund të këtij muaji...

Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht

para 6 dite - Arbresh

Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet vendi. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet kështu...

COVID-19/ Mjeku infeksionist Pipero: Do të sugjeroja që në fund të majit të hapen fundjavat e të gjitha zonat

para 6 dite - Almakos

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype në ‘Neës24’ është shprehur se intensiteti i virusit ka rënë, numrat janë në ulje të qëndrueshme, ndërsa shton se historia jonë me COVID po shkon drejt...

Mjeku Pipero: Ekspozimi sjell imunitet. Historia e Covid-19 në vend, drejt fundit!

para 6 dite - Lexo

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një intervistë për Neës24, tha se historia e virusit në vendin tonë po shkon drejt fundit. Ai tha se deri në fund të muajit, vendi duhet të hapet plotësisht, pasi nga...

Pipero shpjegon pse vijon mbyllja e fundjavave dhe kur mund të marrin fund kufizimet

para 6 dite - Java News

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë se “Intensiteti i virusit ka rënë, numrat janë në ulje...

Koronavirusi/ Mjeku i njohur Pëllumb Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë...

Pëllumb Pipero i përgjigjet pyetjes se përse mund të infektohemi në fundjave dhe jo në ditë jave

para 6 dite - ElbasaniPlus

Në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID 19. Ai thotë se “Intensiteti i virusit ka...

Pëllumb Pipero: Intensiteti i COVID-19 ka rënë, duhet të hapemi tërësisht

para 6 dite - LajmiFundit

Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur ditën e sotme se vendi ynë e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet vendi. Pipero ka thënë se tani është koha që vendi të hapet kështu,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK