http://kariera.mk

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar,...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Lajmi.net

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar, i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

FOTOT/ Pas tragjedisë fëmijët vazhdojnë të luajnë mbi liqenin e ngrirë

më 1.2017 - Panorama

Ndërkohë që polumbarët kërkonin trupin e 12-vjeçarit që u mbyt tragjikisht në rezervuarin e Mëzezit, fëmijë të tjerë janë fotografuar nga “Panorama” duke luajtur mbi liqenin e ngrirë të Kasharit. Foto...

Bilanci i të ftohtit siberian në Shqipëri: Në 11 ditë nën zero gradë, shënohen 9 viktima!

më 1.2017 - Gazeta Express

Nisja e vitit 2017, që në ditët e para ka shënuar edhe ardhjen njëkohësisht të të ftohtit siberian, jo vetëm në Shqipëri por në pjesën më të madhe të Evropës Juglindore. Reshjet e shumta të dëborës në...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - GazetaBlic

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Klan Kosova

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

Mbytet fëmija 12 vjeçar në rezervuarin e Mezezit

më 1.2017 - ABC News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Dy fëmijë, vëlla e motër kanë rënë në rezervuarin e Mezezit, dhe njeri prej tyre është mbytur. Viktima është 12-vjeçari Fabian Gurakuçi. Sipas policisë, ngjarja...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Infokusi

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar, i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

Tragjedia ndjek familjen Gurakuqi, 12-vjeçari që u mbyt në liqen vëllai i vajzës që u përdhunua nga babai

më 1.2017 - Mapo

Një ngjarje e rëndë u shënua sot në Mëzez, në periferi të Tiranës ku një fëmijë 12 vjeç u mbyt në liqenin e Kasharit. Fëmija po luante në sipërfaqen e ngrirë të liqenit, por akulli e tradhëtoi duke i marrë...

Deri tani 8 viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Ora news

Ka shkuar në 8 numri total i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur vendin ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeç i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

Polumbarët nxjerrin nga uji trupin e pajetë të 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit

më 1.2017 - Albeu

Polumbarët kanë mundur të nxjerrin nga ujërat e liqenit të Kasharit trupin e 12-vjeçarit "> 12-vjeçarit të mbytur mesditën e sotme duke luajtur mbi akull. Djali ishte duke luajtur me të...

Thyhet akulli, bie në liqen 40-vjeçari

më 1.2017 - RTV 21

Një 40-vjeçar ka humbur jetën pasi është fundosur në ujërat e liqenit të fshatit Petovë në Fier Informacioni paraprak i policisë së Fierit bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13.20 të së mërkurës,...

Detaje/ 12-vjeçari luante prej tre ditësh mbi rezervuarin e ngrirë, polumbarët nxjerrin trupin e pajetë

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Gati dy orë pasi një 12-vjeçar që luante mbi rezervuarin e ngrirë të Mëzeit dhe u mbyt aksidentalisht pasi sipërfaqja e akullit u ça duke e zënë brenda, në vendngjarje kanë mbërritur polumbarët...

Polumbarët nxjerrin trupin e 12-vjeçarit

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Polumbarët kanë arritur të nxjerrin trupin e 12-vjeçarit nga rezervuari 6 metra i thellë në Mëzez. 12-vjeçari kishte nisur lojën mbi akull me anë të një buke peshku që e përdorte për të rrëshqitur.  Ai...

Drama e dytë në familjen Gurakuqi/ Djali mbytet në rezervuar, vajza u përdhunua nga i ati në 2015

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Mbytja e 12-vjeçarit në rezervuarin e Mëzezit teksa luante me akullin mbi sipërfaqe, i cili e tradhtoi duke e futur brenda, nxjerr në pah një tjetër histori të dhimbshme. Motra e tij, 15-vjeçarja...

Ecte mbi akull, mbytet në rezervuar 40 vjeçari

më 1.2017 - Opinion

Një bari në fshatin Petovë në Fier u mbyt në rezervuar kur tentoi të kalonte rezervuarin sipër shtresës së akullit. Sipas dëshmitarëve ai sëbashku me një shokun e tij, gjithashtu bari, vendosën të ecnin...

LAJMI I FUNDIT/ Polumbarët nxjerrin trupin e 12-vjeçarit nga rezervuari i ngrirë në Mëzez

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Gati dy orë pasi një 12-vjeçar që luante mbi rezervuarin e ngrirë të Mëzeit dhe u mbyt aksidentalisht pasi sipërfaqja e akullit u ça duke e zënë brenda, në vendngjarje kanë mbërritur polumbarët...

Bie në liqenin e Kasharit, humb jetën një 12-vjeçar

më 1.2017 - Top Channel

Një 12-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë teksa kishte rënë në liqenin e Kasharit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14.15 në Mezëz. Të dhënat e para bëjnë të ditur se bashkë me të miturin ndodhej dhe...

Thyhet akulli, bie në liqen 40-vjeçari

më 1.2017 - Top Channel

Foto ilustruese Një 40-vjeçar ka humbur jetën pasi është fundosur në ujërat e liqenit të fshatit Petovë në Fier. Informacioni paraprak i policisë së Fierit bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Nga incesti te mbytja e të miturit në liqen, nuk kanë fund fatkeqësitë për familjen nga Tirana

më 1.2017 - Syri

Një tjetër fatkeqësi ka pësuar familja Gurakuqi ditën e sotme, pasi djali 12-vjeçar u mbyt në liqenin e Kasharit teksa luante me akullin mbi sipërfaqe. Motra e tij 15-vjeçare e tentoi ta shpëtojë, por...

Tiranë, nxirret nga liqeni i ngrirë 12-vjeçari që u mbyt, mamaja e tij humbet ndjenjat

më 1.2017 - Syri

Polumbarët kanë mundur të nxjerrin nga liqeni 12-vjeçarin që humbi jetën ditën e sotme në periferi të Tiranës. I mituri po luante mbi liqenin e ngrirë të Mëzezit në Kashar kur akulli u thye dhe 12-vjeçari...

Tragjedia ndjek familjen Gurakuqi, 12 vjeçari që u mbyt në liqen vëllai i vajzës që u përdhunua nga babai

më 1.2017 - Opinion

Një ngjarje e rëndë u shënua sot në Mëzez, në periferi të Tiranës ku një fëmijë 12 vjeç u mbyt në liqenin e Kasharit. Fëmija po luante në sipërfaqen e ngrirë të liqenit, por akulli e tradhëtoi duke i marrë...

Nxirret nga liqeni i Kasharit i mituri që u mbyt teksa luante me motrën

më 1.2017 - Panorama

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në liqenin e Kasharit në Tiranë, ku një 12 vjeçar F.Gurakuqi ka humbur jetën duke u mbytur pasi ra brenda në liqen teksa u thye akulli. Sipas informacioneve të para mësohet...

Historia e trishtë: Babai në burg për përdhunimin e vajzës...djali 12-vjeçar mbytet në liqen

më 1.2017 - Gazeta Express

Mbytja e 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit teksa luante me akullin mbi sipërfaqe, i cili e tradhtoi duke e futur brenda, nxjerr në pah një tjetër histori të dhimbshme. Motra e tij, 15-vjeçarja që tentoi...

Polumbarët nxjerrin trupin e 12-vjeçarit

më 1.2017 - Almakos

Polumbarët kanë arritur të nxjerrin trupin e 12-vjeçarit nga rezervuari 6 metra i thellë në Mëzez. 12-vjeçari kishte nisur lojën mbi akull me anë të një buke peshku që e përdorte për të rrëshqitur.  Ai...

15-vjeçarja që tentoi të shpëtojë vëllain në Liqenin e Kasharit u përdhunua nga i ati në 2015

më 1.2017 - Panorama

Mbytja e 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit teksa luante me akullin mbi sipërfaqe, i cili e tradhtoi duke e futur brenda, nxjerr në pah një tjetër histori të dhimbshme. Motra e tij, 15-vjeçarja që tentoi...

Ecte mbi akull, mbytet në rezervuar 40 vjeçari

më 1.2017 - Opozita

Një bari në fshatin Petovë në Fier u mbyt në rezervuar kur tentoi të kalonte rezervuarin sipër shtresës së akullit. Sipas dëshmitarëve ai sëbashku me një shokun e tij, gjithashtu bari, vendosën të ecnin...

Flet vëllai i 40-vjeçarit nga Fieri që u mbyt në rezervuar: U bë kurioz nga akulli

më 1.2017 - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Fier, ku një person u mbyt në liqen, pasi akulli ku po qëndronte u thye. 40-vjeçari, Hajredin Xhelo, ishte bari në fshatin Petovë në Fier. Për ngjarjen...

15-vjeçarja që tentoi të shpëtojë vëllain në Liqenin e Kasharit u përdhunua nga i ati në 2015

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Mbytja e 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit teksa luante me akullin mbi sipërfaqe, i cili e tradhtoi duke e futur brenda, nxjerr në pak një tjetër histori të dhimbshme. Motra e tij, 15-vjeçarja...

Flet vëllai i 40-vjeçarit nga Fier që u mbyt në rezervuar: U bë kurioz nga akulli

më 1.2017 - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Fier, ku një person u mbyt në liqen, pasi akulli ku po qëndronte u thye. 40-vjeçari, Hajdredin Xhelo ishte bari në fshati Petovë në Fier. Për ngjarjen...

Vëllai i 40 vjeçarit që vdiq tek rezervuari i ngrirë: Po ruante bagëtitë, u bë kurioz nga akulli

më 1.2017 - Koha Jone

Lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi gjatë mesditës në Fier, ku humbi jetën një 40 vjeçar teksa kishte tentuar që të ecte mbi akull, i vëllai i tij ka shpjeguar gjithë ngjarjen. Përparim Xhelo ka thënë...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Sovrani

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

40-vjeçari mbytet në rezervuar/ I vëllai: Hajredini po ruante bagëtitë, u bë kurioz nga akulli

më 1.2017 - BalkanWeb

FIER- Vëllai i 40-vjeçarit Hajredin Xhelo, i cili u mbyt në liqenin e Petovës pasi u thye akulli mbi të cilin po ecte, ka folur për ngjarjen. Përparim Xhelo tregon se vëllai i tij, bari, po ruante bagëtitë,...

Polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 12-vjeçarit nga rezervuari i ngrirë në Mëzez

më 1.2017 - Lexo

Gati dy orë pasi një 12-vjeçar që luante mbi rezervuarin e ngrirë të Mëzeit dhe u mbyt aksidentalisht pasi sipërfaqja e akullit u ça duke e zënë brenda, në vendngjarje kanë mbërritur polumbarët dhe kanë...

Historia e trishtë: Babai në burg për përdhunimin e vajzës…djali 12-vjeçar mbytet në liqen

më 1.2017 - Tetova1

Mbytja e 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit teksa luante me akullin mbi sipërfaqe, i cili e tradhtoi duke e futur brenda, nxjerr në pah një tjetër histori të dhimbshme. Motra e tij, 15-vjeçarja që tentoi...

Ky është lajmi i ditës në Tennis…

më 1.2017 - Sovrani

Ylli i tenisit, Maria Sharapova, tha mbrëmë vonë se ajo do të kthehet në garat e këtij sporti, duke marrë pjesë në një turne në Gjermani, që fillon më 26 prill të këtij viti.  Kështu, ajo për të parën...

Maria Sharapova, ky është lajmi i madh i ditës në tenis

më 1.2017 - Tetova1

Loading... Ylli i tenisit, Maria Sharapova, tha mbrëmë vonë se ajo do të kthehet në garat e këtij sporti, duke marrë pjesë në një turne në Gjermani, që fillon më 26 prill të këtij viti. Kështu, ajo për...

Mbytja e 12-vjeçarit në Kashar. E motra që tentoi shpëtimin, ishte përdhunuar nga i ati

më 1.2017 - Blitz

Pas ngjarjes së rëndë të mbytjes së një fëmije 12-vjeç në Liqenin e Kasharit mesditën e sotme, janë bërë me dije identiteti i viktimës dhe vajzës që tentoi ta shpëtojë atë. Policia bëri me dije se viktima...

Bie në liqenin e Kasharit, humb jetën një 12-vjeçar

më 1.2017 - Indeks online

Një 12-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë teksa kishte rënë në liqenin e Kasharit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14.15 në Mezëz. Të dhënat e para bëjnë të ditur se bashkë me të miturin ndodhej dhe...

Tiranë, nxirret nga liqeni i ngrirë 12-vjeçari që u mbyt, mamaja e tij humbet ndjenjat

më 1.2017 - Opozita

Polumbarët kanë mundur të nxjerrin nga liqeni 12-vjeçarin që humbi jetën ditën e sotme në periferi të Tiranës. I mituri po luante mbi liqenin e ngrirë të Mëzezit në Kashar kur akulli u thye dhe 12-vjeçari...

Vëllai i 40 vjeçarit që vdiq tek rezervuari i ngrirë: Polumbarët s'kanë ardhur ende

më 1.2017 - Albeu

Lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi gjatë mesditës në Fier, ku humbi jetën një 40 vjeçar teksa kishte tentuar që të ecte mbi akull, i vëllai i tij ka shpjeguar gjithë ngjarjen . Përparim Xhelo...

TRAGJEDI/ Ecnin mbi liqenin e ngrirë, humbin jetën dy persona

më 1.2017 - TV Koha

Një 40 vjeçar i cili ka tentuar të ecte mbi akull në Fier dhe një 12 vjeçar i cili ka qënë duke luajtur mbi akullin e liqenit , kanë humbur jetën gjatë ditës së sotme. Dy rastet janë konfirmuar nga...

Polumbarët nxjerrin nga liqeni i Kasharit trupin e pajetë të 12-vjeçarit

më 1.2017 - Java News

Polumbarët e RENEA-s kanë nxjerrë nga liqeni i Kasharit trupin e pajetë të 12-vjeçarit i cili u mbyt teksa luante mbi akull. U deshën pak minuta që polumbarët të nxirrnin trupin që ndodhej në një thellësi...

Thyhet akulli teksa tentonte të kalonte mbi sipërfaqen e ngrirë të rezervuarit, humb jetën 40 vjeçari

më 1.2017 - Lajm

Një 40 vjeçar ka humbur jetën mesditen e sotme në qytetin e Fierit. Viktima Hajredin Xhelo, 40 vjeç, është rrëzuar aksidentalisht në rezervuar teksa tentonte të kalonte mbi sipërfaqen e ngrirë të tij....

FOTO/ Tragjedi në Tiranë, mbytet 12 vjeçari. Po luante me motrën mbi liqenin me akull në Kashar

më 1.2017 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Kasharit në Tiranë, ku një 12 vjeçar me inicialet F.Gurakuqi ka humbur jetën teksa luante mbi akull në liqen.  Sipas informacioneve të para mësohet se 12 vjeçari...

Mbytet 12-vjeçari në Kashar, po luante në liqenin e ngrirë

më 1.2017 - Gazeta Tema

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, kësaj radhe në zonën e Kasharit. Një 12-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në liqen. Mësohet se i mituri ishte duke luajtur me një djalë tjetër në...

Bie në liqenin e Kasharit, humb jetën një 12-vjeçar

më 1.2017 - Mapo

Një 12-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë teksa kishte rënë në liqenin e Kasharit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14.15 në Mezëz. Të dhënat e para bëjnë të ditur se bashkë me të miturin ndodhej dhe...

7 viktima nga moti i keq, tre të vdekur në një ditë. Mes tyre një i mitur

më 1.2017 - Indeks online

(I plotësuar) - Tre viktima nga moti i ftohte jane shenuar kete te merkure ne vend. Ngjarjet raportohen nga Pogradeci, Tirana dhe Fieri. Një 38 vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin...

Luante mbi akullin e Liqenit të Kasharit, mbytet tragjikisht 12-vjeçari

më 1.2017 - Vizion Plus

Argëtimi mbi akull u kthyer në tragjedi  për një fëmijë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ndodhi në liqenin e Kasharit ku 12-vjeçari po luante së bashku me motrën e tij. Policia tha se akulli u thye dhe 12-vjeçari...

Tragjedi në Tiranë, mbytet 12 vjeçari. Po luante me motrën mbi liqenin me akull në Kashar

më 1.2017 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Kasharit në Tiranë, ku një 12 vjeçar me inicialet F.G ka humbur jetën teksa luante mbi akull në liqen.  Sipas informacioneve të para mësohet se 12 vjeçari po luante...

Bie në liqenin e Kasharit, humb jetën një 12-vjeçar

më 1.2017 - Lajmi.net

Një 12-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë teksa kishte rënë në liqenin e Kasharit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14.15 në Mezëz. Të dhënat e para bëjnë të ditur se bashkë me të miturin ndodhej dhe...

Luanin mbi akull, bien në liqenin e Kasharit dy fëmijë, njëri humb jetën

më 1.2017 - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë, ku një fëmijë vetëm 12 vjeç është mbytur në liqenin e Kasharit. Policia tha se në liqen kishin rënë dy persona një 12 vjeçar dhe një 15 vjeçar. Eshtë arritur...

Vdes tragjikisht 12-vjeçari në Liqenin e Kasharit, shpëton motra

më 1.2017 - Standard

Një 12-vjeçar ka gjetur tragjikisht vdekjen pasi ka rënë në ujin e ngrirë të liqenit të Kasharit, në Mëzes. Sipas policisë, 12-vjeçari ka qenë duke luajtur bashkë me një motrën e tij 15 vjeçare rreth orës...

Ngjarje tragjike në Liqenin e Kasharit, bien dy fëmijë, njëri mbytet

më 1.2017 - Sot News

Një ngjarje tragjike është shënuar para pak minutash në Liqenin e Kasharit. Dy fëmijë kanë rënë në liqen dhe është mbytur një fëmijë 12 vjeçar, ndërsa fëmija tjetër 15 vjeçar, është nxjerrë nga liqeni....

Vdes tragjikisht 12-vjeçari në Liqenin e Kasharit, shpëton motra

më 1.2017 - Gazeta Express

Një 12-vjeçar ka gjetur tragjikisht vdekjen pasi ka rënë në ujin e ngrirë të liqenit të Kasharit, në Mëzes. Sipas policisë, 12-vjeçari ka qenë duke luajtur bashkë me një motrën e tij 15 vjeçare rreth orës...

Tragjedi në Tiranë, humb jetën 12 vjeçari. Po luante mbi liqenin me akull në Kashar

më 1.2017 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Kasharit në Tiranë, ku një 12 vjeçar ka humbur jetën teksa luante mbi akull në liqen.  Sipas informacioneve të para mësohet se 12 vjeçari po luante mbi liqenin...

Vdes tragjikisht 12-vjeçari në Liqenin e Kasharit, shpëton vajza

më 1.2017 - GazetaBlic

Një 12-vjeçar ka gjetur tragjikisht vdekjen pasi ka rënë në ujin e ngrirë të liqenit të Kasharit, në Mëzes. Sipas policisë, 12-vjeçari ka qenë duke luajtur bashkë me një vajzë 15 vjeçare rreth orës 14:15....

Luante mbi akullin e liqenit, bie brenda 12 vjeçari nga Tirana

më 1.2017 - Albeu

Një 40 vjeçar i cili ka tentuar të ecte mbi akull në Fier dhe një 12 vjeçar i cili ka qënë duke luajtur mbi akullin e liqenit , kanë humbur jetën gjatë ditës së sotme. Dy rastet janë konfirmuar nga...

Tenton të ecë mbi akull, vdes 40 vjeçari në Fier

më 1.2017 - Albeu

Një 40 vjeçar ka humbur jetën gjatë mesditës së sotme, pasi ka tentuar që të ecte mbi rezervuarin e ngrirë. Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Petovë në Fier, ndërsa mësohet se ka humbur jetën...

Një 40 vjeçar mbytet në rezervuar

më 1.2017 - ABC News

Një bari në fshatin Petovë në Fier u mbyt në rezervuar kur tentoi të kalonte rezervuarin sipër shtresës së akullit. Sipas dëshmitarëve ai sëbashku me një shokun e tij, gjithashtu bari, vendosën të ecnin...

Tiranë: 12 vjeçari bie në liqenin e ngrirë dhe vdes

më 1.2017 - Indeks online

Një 12 vjeçar me inicialet F.G., ka humbur jetën në Tiranë, pasi luante mbi akullin e liqenit.  Ngjarja është raportuar pak minuta më parë, nga blutë e Tiranës.  Djali ka qënë duke luajtur, kur akulli...

Vdes tragjikisht 12-vjeçari në Liqenin e Kasharit, shpëton vajza

më 1.2017 - Gazeta Express

Një 12-vjeçar ka gjetur tragjikisht vdekjen pasi ka rënë në ujin e ngrirë të liqenit të Kasharit, në Mëzes. Sipas policisë, 12-vjeçari ka qenë duke luajtur bashkë me një vajzë 15 vjeçare rreth orës 14:15....

Lajm i fundit/ Mbytet në liqenin e Kasharit fëmija 12 vjeç

më 1.2017 - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë, ku një fëmijë vetëm 12 vjeç është mbytur në liqenin e Kasharit. Policia tha se në liqen kishin rënë dy persona një 12 vjeçar dhe një 15 vjeçar. Eshtë arritur...

Luante mbi akullin e liqenit, bie brenda 12 vjeçari nga Tirana

më 1.2017 - Koha Jone

Tenton të ecë mbi akull, vdes 40 vjeçari në Fier Një 12 vjeçar ka humbur jetën në Tiranë, pasi luante mbi akullin e liqenit. Ngjarja është raportuar pak minuta më parë, nga blutë e Tiranës. Djali ka qënë...

Dy viktima nga rrëzimi mbi akullin e liqenit dhe një nga moti i ftohtë

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Tre viktima të tjera janë shënuar sot nga i ftohti i acartë janë regjistruar sot në Tiranë, Pogradec dhe në Fier. Sipas policisë së kryeqytetit, rreth orës 14:15, në Mëzez, tek Liqeni i...

Vdes tragjikisht 12-vjeçari në Liqenin e Kasharit, shpëton shoku

më 1.2017 - Gazeta Express

Një 12-vjeçar ka gjetur tragjikisht vdekjen pasi ka rënë në ujin e ngrirë të liqenit të Kasharit, në Mëzes. Sipas policisë, 12-vjeçari ka qenë duke luajtur bashkë me një mikun e tij 15 vjeç rreth orës...

Tragjedi në Tiranë, humb jetën 12 vjeçari. Bie në liqenin me akull

më 1.2017 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Kasharit në Tiranë, ku një 12 vjeçar ka humbur jetën teksa po luante mbi akull në një rezervuar në Mëzez. Bashkë me të mësohet se ka qenë edhe një 15 vjeçar i...

Luante mbi akull në Liqenin e Kasharit, vdes 12 vjeçari

më 1.2017 - Shqiptarja

TIRANË- Një 12-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë pas lojës mbi liqenin e akullt të Kasharit Gjithçka ka nisur si një lojë për dy të mitur, por njëri prej tyre ka humbur jetën tragjikisht. Ngjarja është...

LAJM I FUNDIT/ Dy fëmijë bien në Liqenin e Kasharit, humb jetën 12 vjeçari. Policia: Po presim polumbarët

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Një fëmijë ka humbur jetën mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në Mzez, në liqenin e Kasharit, ndërsa fëmija ishte duke luajtur së bashku me një 15-vjecar në liqenin e ngrirë. Akulli...

Shënohet viktima e 7 nga moti i keq, tre të vdekur në një ditë. Mes tyre një i mitur

më 1.2017 - Panorama

UPDATE/ Tre viktima nga moti i ftohte jane shenuar kete te merkure ne vend. Ngjarjet raportohen nga Pogradeci, Tirana dhe Fieri. Një 38 vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit...

Dy fëmijë bien në Liqenin e Kasharit, njëri mbytet

më 1.2017 - Ora news

Një ngjarje tragjike është shënuar para pak minutash në Liqenin e Kasharit. Dy fëmijë kanë rënë në liqen dhe është mbytur një fëmijë 12 vjeçar, ndërsa fëmija tjetër 15 vjeçar, është nxjerrë nga liqeni....

Thyhet akulli në liqen, humb jetën 12-vjecari në Tiranë

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Një fëmijë ka humbur jetën mesidtën e sotme në kryqytet. Ngjarja ka ndodhur në liqenin e Mzezit, ndërsa fëmija ishte duke luajtur me shokët në liqenin e ngrirë. Akulli me një trashësi të vogël,...

Tenton të ecë mbi akull, vdes 40 vjeçari në Fier

më 1.2017 - Koha Jone

Një 40 vjeçar ka humbur jetën gjatë mesditës së sotme, pasi ka tentuar që të ecte mbi rezervuarin e ngrirë. Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Petovë në Fier, ndërsa mësohet se ka humbur jetën shtetasi...

LAJMI I FUNDIT/ Provon të qëndrojë sipër akullit të liqenit në Fier, gjen vdekjen

më 1.2017 - Gazeta Express

Një ngjarja tragjike ka ndodhur mesditën e ditës së sotme në liqenin e fshatit Petovë, Fier. Policia njofton se H.Xh, rreth 40 vjeç, bari në fshatin Petovë, duke provuar të qëndroi sipër akullit të liqenit,...

Dy viktima nga rrëzimi mbi akullin e liqenit dhe një nga moti i ftohtë

më 1.2017 - Almakos

Tre viktima të tjera janë shënuar sot nga i ftohti i acartë janë regjistruar sot në Tiranë, Pogradec dhe në Fier. Sipas policisë së kryeqytetit, rreth orës 14:15, në Mëzez, tek Liqeni i Kasharit, kanë...

Luante mbi akullin e liqenit, bie brenda 12 vjeçari nga Tirana

më 1.2017 - Lajm

Një 40 vjeçar i cili ka tentuar të ecte mbi akull në Fier dhe një 12 vjeçar i cili ka qënë duke luajtur në liqen mbi një pjesë akulli kanë humbur jetën gjatë ditës së sotme. Dy rastet janë konfirmuar nga...

Tragjedi në Fier/ Babai i dy fëmijëve kalon në këmbë mbi liqenin e ngrirë, thyhet akulli e mbytet brenda tij

më 1.2017 - BalkanWeb

FIER- Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur sot në Fier. Tentativa e një 40-vjeçari për të ecur mbi akull ka rezultuar e dështuar, pasi ai është thyer, duke u mbytur në rezervuar. Burime nga policia...

FOTO nga vendngjarja/ Tenton të ecë mbi akull, por përfundon brenda tij. Mbytet 40-vjeçari

më 1.2017 - Standard

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur sot në Fier. Tentativa e një 40-vjeçari për të ecur mbi akull ka rezultuar e dështuar, pasi ai është thyer, duke u mbytur në rezervuar. Burime nga policia pohuan...

Çahet akulli, fieraku mbytet në rezervuar. Në Pogradec një vdes nga i ftohti

më 1.2017 - Ora news

Një 40 vjeçar është rrëzuar aksidentalisht në rezervuar teksa tentonte të kalonte mbi sipërfaqen e ngrirë të tij. Ai ishte banori i fshatit Petove njësia administrative Mbrostar dhe ngjarja u mësua mesditën...

Viktima e dytë brenda ditës nga acari, 40-vjeçarin fierak e "gënjen" mendja, tenton të kalojë rezervuarin e ngrirë, por ndodh tragjedia

më 1.2017 - Sot News

Një person dyshohet se ka ndërruar jetë në Pogradec për shkak të të ftohtit. Burime policore thanë se 38-vjeçari Anastas Shuke, është gjetur i pajetë. Dyshimet janë se ai ka ndërruar jetë si pasojë e acarit....

Tenton të kalojë rezervuarin e ngrirë, bie brenda burri nga Fieri

më 1.2017 - Gazeta Express

Një 40-vjeçar ka përfunduar brenda në rezervuar, pasi ka tentuar të kalojë sipër akullit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Petove në Fier, ku ai ka ecur sipër akullit por në këto momente, akulli është thyer...

Tragjedi në Fier, babai i dy fëmijëve kalon në këmbë mbi liqenin e ngrirë, përfundon brenda tij

më 1.2017 - BalkanWeb

FIER- Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur sot në Fier. Tentativa e një 40-vjeçari për të ecur mbi akull ka rezultuar e dështuar, pasi ai është thyer, duke u mbytur në rezervuar. Burime nga policia...

Thyhet akulli i rezervuarit, një fierak bie në ujë. Tjetër viktimë në Pogradec. Emrat

më 1.2017 - Syri

Një person dyshohet se ka ndërruar jetë në Pogradec për shkak të të ftohtit. Burime policore thanë se 38-vjeçari Anastas Shuke, është gjetur i pajetë. Dyshimet janë se ai ka ndërruar jetë si pasojë e acarit....

Tiranë, nxirret nga liqeni i ngrirë 12-vjeçari që u mbyt, mamaja e tij humbet ndjenjat

më 1.2017 - Fakti Ditor

Polumbarët kanë mundur të nxjerrin nga liqeni 12-vjeçarin që humbi jetën ditën e sotme në periferi të Tiranës. I mituri po luante mbi liqenin e ngrirë të Mëzezit në Kashar kur akulli u thye dhe 12-vjeçari...

Maria Sharapova, ky është lajmi i ditës në tenis

më 1.2017 - Periskopi

Ylli i tenisit, Maria Sharapova, tha mbrëmë vonë se ajo do të kthehet në garat e këtij sporti, duke marrë pjesë në një turne në Gjermani, që fillon më 26 prill të këtij viti. Kështu, ajo për të parën herë...

Tenton të kalojë rezervuarin e ngrirë, thyhet akulli e bie brenda

më 1.2017 - Shqiptarja

Një 40-vjeçar banues në fshatin Petove në Fier ka rënë në rezervuar. 40-vjeçari ka tentuar të kalojë mbi rezervuarin e ngrirë, por akulli është thyer dhe ai ka rënë në ujë. Nuk dihet identiteti dhe gjendja...

Thyhet akulli teksa tentonte të kalonte mbi sipërfaqen e ngrirë të rezervuarit, humb jetën 40 vjeçari

më 1.2017 - AlbPortali

Një 40 vjeçar ka humbur jetën mesditen e sotme në qytetin e Fierit. Loading... Viktima Hajredin Xhelo, 40 vjeç, është rrëzuar aksidentalisht në rezervuar teksa tentonte të kalonte mbi sipërfaqen...

Dy viktima nga i ftohti në Pogradec dhe në Fier

më 1.2017 - Illyria

Në Fier një 40 vjeçar është rrëzuar aksidentalisht në rezervuar teksa tentonte të kalonte mbi sipërfaqen e ngrirë të tij. Ngjarja është regjistruar reth orës 13: 20 minuta në liqenin e fshatit Petovë të...

Fier, çahet akulli i liqenit, mbytet bariu

më 1.2017 - Blitz

Një 40-vjeçar është mbytur në Fier, pasi është rrëzuar aksidentalisht në një rezervuar uji që kishte ngrirë, e ku ai po tentonte të kalonte në sipërfaqen e tij. Policia lokale bëri me dije se ngjarja ka...

Tragjedi në Tiranë/ Mbytet fëmija 12 vjeçar në liqenin e Kasharit, shpëtohet motra e tij (Emrat)

më 1.2017 - Lexo

Moti i keq ka shënuar tragjedi në Tiranë. Një fëmijë 12 vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në Liqenin e Kasharit. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:15 në Mëzez, ku 2 fëmijë, motër dhe...

Lajm i fundit: Dy fëmijë bien në Liqenin e Kasharit, njëri mbytet

më 1.2017 - Antpress

Një ngjarje tragjike është shënuar para pak minutash në Liqenin e Kasharit. Dy fëmijë kanë rënë në liqen dhe është mbytur një fëmijë 12 vjeçar, ndërsa fëmija tjetër 15 vjeçar, është nxjerrë nga liqeni....

Vetëm një budalla mund ta bëjë këtë

më 1.2017 - Antpress

Ky është momenti qesharak ku një burrë humbi ekuilibrin dhe rrëzohet nga shkallët teska ishte duke u përpjekur  për të rregulluar  një ambazhur i cili tundej. Por nuk shkoi ashtu sic duhej, pasi ambazhuri...

Tragjedi në Tiranë

më 1.2017 - Opozita

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Kasharit në Tiranë, ku një 12 vjeçar ka humbur jetën teksa po luante mbi akull në një rezervuar në Mëzez. Bashkë me të mësohet se ka qenë edhe një 15 vjeçar i cili ka shpëtuar.

Luante mbi akullin e liqenit, bie brenda 12 vjeçari nga Tirana

më 1.2017 - Tetova Sot

Një 40 vjeçar i cili ka tentuar të ecte mbi akull në Fier dhe një 12 vjeçar i cili ka qënë duke luajtur në liqen mbi një pjesë akulli kanë humbur jetën gjatë ditës së sotme. Dy rastet janë konfirmuar nga...

Mbytet 12-vjeçari pas çarjes së akullit në liqenin e ngrirë, shpëton e motra

më 1.2017 - Illyria

Sipas dëshmitarëve vëlla e motër kanë qenë duke rrëshqitur në liqen Kashar, vajza ndodhet në spital ndërsa 12 vjeçari nuk ka mundur të shpëtojë Motra e 12 vjeçarit u shpëtua nga policia dhe ndodhet jashtë...

Vdes tragjikisht 12-vjeçari në Liqenin e Kasharit, shpëton shoku

më 1.2017 - Infokusi

Një 12-vjeçar ka gjetur tragjikisht vdekjen pasi ka rënë në ujin e ngrirë të liqenit të Kasharit, në Mëzes. Sipas policisë, 12-vjeçari ka qenë duke luajtur bashkë me një mikun e tij 15 vjeç rreth orës...

Tragjedi në Tiranë/ Mbytet fëmija 12 vjeçar në liqenin e Kasharit, shpëtohet një tjetër

më 1.2017 - Lexo

Moti i keq ka shënuar tragjedi në Tiranë. Një fëmijë 12 vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në Liqenin e Kasharit. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:15 në Mëzez, ku 2 fëmijë kanë rënë...

Tragjedi në Tiranë, mbytet në liqen fëmija 12 vjeç

më 1.2017 - Blitz

Një ngjarje e rëndë është shënuar në kryeqytet, ku një 12-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në liqenin e Kasharit, ndërkohë që një tjetër 15-vjeçar është mundur të nxirret nga uji për të mos përkeqësuar...

Fier, 40 vjeçari tenton të ecë në rezervuarin e ngrirë… akulli thyhet dhe ndodh tragjedia

më 1.2017 - Java News

Një 40 vjeçar banues në fshatin Petovë në Fier ka gjetur vdekjen mesditën e sotme pasi ka rënë në rezervuar. Viktima është identifikuar si Hajredin Xhelo, i cili ka tentuar të kalojë mbi rezervuarin e...

Sharapova kthehet në gara pas ndalesës 15 muajshe për doping

më 1.2017 - 10minuta

Ylli i tenisit, Maria Sharapova, tha mbrëmë vonë se ajo do të kthehet në garat e këtij sporti, duke marrë pjesë në një turne në Gjermani, që fillon më 26 prill të këtij viti. Kështu, ajo për të...

Viktima të të ftohtit

më 1.2017 - Opozita

Një person dyshohet se ka ndërruar jetë në Pogradec për shkak të të ftohtit. Burime policore thanë se 38-vjeçari Anastas Shuke, është gjetur i pajetë. Dyshimet janë se ai ka ndërruar jetë si pasojë e acarit....

Tenton të kalojë rezervuarin e ngrirë, bie brenda burri nga Fieri

më 1.2017 - Arbresh

Një 40-vjeçar ka përfunduar brenda në rezervuar, pasi ka tentuar të kalojë sipër akullit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Petove në Fier, ku ai ka ecur sipër akullit por në këto momente, akulli është thyer...

Tragjedi në Fier me babain e dy fëmijëve/ Kalon në liqenin e ngrirë, por përfundon brenda tij

më 1.2017 - Lexo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Petovë të Fierit. Dëbora që ka përfshirë Shqipërinë ditët e fundit dhe ngrica janë përdorur edhe si argëtim për shumë të rinj dhe jo vetëm. Një banor në Fier i...

Dy persona vdesin në liqenin e ngrirë të Tiranës

më 1.2017 - Periskopi

Një 40 vjeçar i cili ka tentuar të ecte mbi akull në Fier dhe një 12 vjeçar i cili ka qënë duke luajtur në liqen mbi një pjesë akulli kanë humbur jetën gjatë ditës së sotme. Dy rastet janë konfirmuar nga...

Bie në liqenin e Kasharit, humb jetën një 12-vjeçar

më 1.2017 - KosovaPress

Të dhënat e para bëjnë të ditur se bashkë me të miturin ndodhej dhe një fëmijë tjetër, 15 vjeç, i cili ështënxjerrë nga liqeni dhe është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. ...

Bie në liqenin e Kasharit, humb jetën një 12-vjeçar

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Një 12-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë teksa kishte rënë në liqenin e Kasharit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14.15 në Mezëz. Të dhënat e para bëjnë të ditur se bashkë me të miturin ndodhej dhe...

Tiranë, thyhet akulli, mbytet në liqen fëmija 12-vjeç

më 1.2017 - 24 ore

Një fëmijë 12-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi është mbytur në liqenin e Mzezit, në Tiranë. Ai ka qenë duke luajtur me shokët, ndërsa liqeni kishte ngrirë. Akulli është thyer dhe fëmija ka rënë brenda. Paraprakisht...

Tiranë: 12 vjeçari bie në liqenin e ngrirë dhe vdes

më 1.2017 - Shenja

Një 12 vjeçar me inicialet F.G., ka humbur jetën në Tiranë, pasi luante mbi akullin e liqenit. Ngjarja është raportuar pak minuta më parë, nga blutë e Tiranës. Djali ka qënë duke luajtur, kur akulli është...

Tragjedi në Liqenin e Kasharit, mbytet 12- vjeçari, shpëton shoku i tij

më 1.2017 - LajmiFundit

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Liqenin e Kasharit një orë më parë, ku ka mbetur i vdekur një 12-vjecar. Mësohet se dy fëmijë kanë rënë në liqen dhe  12 vjeçari nuk ka mundur të shpëtojë, ndërsa fëmija...

Luanin në liqenin e ngrirë por akulli u thye, mbytet 12-vjecari në Tiranë

më 1.2017 - LajmiFundit

Nje femije eshte mbytur ne liqenin e Kasharit diten e sotme. Viktima eshte 12 vjec, ndersa nje 15 vjecar qe ndodhej bashke me te, ka rene ne uje por ka shpetuar pasi eshte nxjerre me heret nga liqeni....

Humb jetën një 12-vjeçar, bie në liqenin e Kasharit

më 1.2017 - Gazeta Telegraf

Një 12-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë teksa kishte rënë në liqenin e Kasharit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14.15 në Mezëz. Të dhënat e para bëjnë të ditur se bashkë me të miturin ndodhej dhe...

12 vjeçari bie në liqenin e ngrirë dhe vdes

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Një 12 vjeçar me inicialet F.G., ka humbur jetën në Tiranë, pasi luante mbi akullin e liqenit.  Ngjarja është raportuar pak minuta më parë, nga blutë e Tiranës. Djali ka qënë duke luajtur, kur akulli është...

Tjetër tragjedi/ Provon të qëndrojë sipër akullit të liqenit, fundoset brenda

më 1.2017 - ElbasaniPlus

Një ngjarja tragjike ka ndodhur mesditën e ditës së sotme në liqenin e fshatit Petovë, Fier. Policia njofton se H.Xh, rreth 40 vjeç, bari në fshatin Petovë, duke provuar të qëndroi sipër akullit të liqenit,...

Eksperimenti mbi liqenin e ngrirë, mbytet 40-vjeçari në Fier

më 1.2017 - LajmiFundit

Një 40-vjeçar nga Fieri është bërë viktimë e një‘ ’eksperimenti’’ të rrezikshëm. Mësohet se Hajredin Xhelen, 40 vjec, banues në Fier, baba i dy fëmijëve adoleshentë, është mbytur sot në rezervuarin e fshatit...

Pogradec, 40 vjeçari vdes nga i ftohti

më 1.2017 - Gazeta Telegraf

Një 40 vjeçar është rrëzuar aksidentalisht në rezervuar teksa tentonte të kalonte mbi sipërfaqen e ngrirë të tij. Ai ishte banori i fshatit Petove njësia administrative Mbrostar dhe ngjarja u mësua mesditën...

Sharapova kthehet në gara pas ndalesës 15 muajshe për doping

më 1.2017 - Evropa e Lirë

Ylli i tenisit, Maria Sharapova, tha mbrëmë vonë se ajo do të kthehet në garat e këtij sporti, duke marrë pjesë në një turne në Gjermani, që fillon më 26 prill të këtij viti. Kështu, ajo për të parën herë...

Sharapova kthehet në gara pas ndalesës 15 muajshe për doping

më 1.2017 - Insajderi

Ylli i tenisit, Maria Sharapova, tha mbrëmë vonë se ajo do të kthehet në garat e këtij sporti, duke marrë pjesë në një turne në Gjermani, që fillon më 26 prill të këtij viti. Kështu, ajo për të parën herë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK