http://kariera.mk

Operacioni antidrogë, sekuestrohen 1.9 ton kanabis në Pulia

më 1.2017 - Top Channel

Rreth 1.9 ton kanabis sativa janë sekuestruar në orët e para të 10 janarit në Pulia, falë operacionit të përbashkët mes policisë shqiptare dhe asaj italiane. Policia e shtetit bën të ditur se droga është...

Gjendet e fshehur në Karaburun 500 kg kanabis

më 1.2017 - ABC News

Rreth 500 kg drogë e fshehur në zonën e  Karaburunit  është sekuestruar nga policia shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane. Operacioni u zhvillua pranë vendit të quajtur "Plazhi i Dafinës". Lënda...

Sekuestrohen 500 kg kanabis pranë Karaburunit

më 1.2017 - Lajmi.net

Pas sekuestrimit të skafit me 1.9 ton lëndë narkotike kanabis sativa rreth 11 kilometra pranë brindisit, janë sekuestruar edhe rreth 500 kilogramë kanabis pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, pranë...

Sekuestrohen rreth 500 kg drogë në Gjirin e Dafinës, destinacioni Italia

më 1.2017 - Koha Jone

Një tjetër sasi e konsiderueshme lënde narkotike është kapur sot nga Delta Force në Gjirin e Dafinës. Rreth 500 kg kanabis sativa janë sekuestruar tashmë nga ana e policisë në Vlorë, ndërsa droga dyshohej...

Shqipëri: Policia kufitare sekuestron 500 kg marijuanë

më 1.2017 - Zëri i Amerikës

Policia shqiptare zbuloi një sasi të madhe marijuane në Gadishullin e Karaburunit, në Vlorë. Sipas burimeve zyrtare rreth 500 kg marijuanë e paketuar, gati për t`u trafikuar, është sekuestruar nga policia...

Kapen 500 kg drogë në Vlorë

më 1.2017 - RTV 21

Plot 500 kilogramë të tjera kanabis janë sekuestruar mesditën e sotme nga policia e Vlorës Kështu, rreth orës 13:30 Delta Force pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, kanë konstatuar dhe sekuestruar...

Kapen 500 kg të tjera drogë në Vlorë

më 1.2017 - Lajmi.net

Plot 500 kilogramë të tjera kanabis janë sekuestruar mesditën e sotme nga policia e Vlorës. Kështu, rreth orës 13:30, Delta Force pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, kanë konstatuar dhe sekuestruar...

Arrestohet nje police, lejoi kalimin e dy shtetasve me droge, edhe pse kishte informacion

më 1.2017 - Gazeta Tema

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), në Durrës, arrestoi në flagrancë punonjësin e Policisë Agim Shaba, me detyrë ndihmës kontrollor në PKK Durrës, për “Shpërdorim të detyrës”. Një ditë...

Kapen 500 kg të tjera drogë në Vlorë

më 1.2017 - Klan Kosova

Plot 500 kilogramë të tjera kanabis janë sekuestruar mesditën e sotme nga policia e Vlorës. Kështu, rreth orës 13:30, Delta Force pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, kanë konstatuar dhe sekuestruar...

Kapen 500 kg të tjera drogë në Vlorë

më 1.2017 - Indeks online

Plot 500 kilogramë të tjera kanabis janë sekuestruar mesditën e sotme nga policia e Vlorës. Kështu, rreth orës 13:30, Delta Force pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, kanë konstatuar dhe sekuestruar...

Arrestohet shqiptari në Greqi, kapet me drogë në makinë

më 1.2017 - Gazeta Express

Një 38-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke për transport të lëndëve narkotike. Shqiptari u kap duke udhëtuar me makinë në periferi të Janinës. Gjatë kontrollit në  bagazhin e automjetit,...

Zbulohen 500 kg kanabis

më 1.2017 - GazetaBlic

Vijojnë operacionet e përbashkëta mes Policisë së Shtetit dhe Policisë Italiane për kapjen dhe arrestimin e trafikantëve të lëndëve narkotike përmes brigjeve të Adriatikut. Kështu ditën e sotme janë zbuluar...

Kapen 500 kg të tjera drogë në Vlorë

më 1.2017 - Mapo

Plot 500 kilogramë të tjera kanabis janë sekuestruar mesditën e sotme nga policia e Vlorës. Kështu, rreth orës 13:30 Delta Force pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, kanë konstatuar dhe sekuestruar...

Kapen 500 kg të tjera drogë në Vlorë

më 1.2017 - Opinion

Plot 500 kilogramë të tjera kanabis janë sekuestruar mesditën e sotme nga policia e Vlorës. Kështu, rreth orës 13:30 Delta Force pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, kanë konstatuar dhe sekuestruar...

VLORË/ Sekuestrohen rreth 500 kg drogë në Gjirin e Dafinës, destinacioni Italia

më 1.2017 - Albeu

Një tjetër sasi e konsiderueshme lënde narkotike është kapur sot nga Delta Force në Gjirin e Dafinës . Rreth 500 kg kanabis sativa janë sekuestruar tashmë nga ana e policisë në Vlorë, ndërsa droga...

Kapet 1.9 ton kanabis në Brindisi

më 1.2017 - Vizion Plus

Policia shqiptare dhe ajo italiane kane sekuestruar nje sasi prej 1,9 ton kanabis ne nje tjetër operacion te përbashkët. Lënda narkotike u zbulua ne orët e para te mëngjesit te se martës rreth 11 km larg...

Tjetër operacion antidrogë, zbulohen 500 kg kanabis pas Karaburunit

më 1.2017 - Gazeta Express

Vijojnë operacionet e përbashkëta mes Policisë së Shtetit dhe Policisë Italiane për kapjen dhe arrestimin e trafikantëve të lëndëve narkotike përmes brigjeve të Adriatikut. Kështu ditën e sotme janë zbuluar...

FOTO/ Sekuestrohet 500 kg kanabis në Vlorë, do trafikohej drejt Italisë

më 1.2017 - Syri

Një sasi e konsiderueshme droge e llojit kanabis është gjetur sot në gadishullin e Karaburunit, në Vlorë. Rreth 500 kg kanabis janë sekuestruar nga policia kufitare. Droga ishte e ndarë në 17 pako dhe...

Sekuestrohen 500 kg kanabis në Vlorë

më 1.2017 - Koha.net

Pas sekuestrimit të skafit me 1.9 ton lëndë narkotike kanabis sativa rreth 11 kilometra pranë brindisit, janë sekuestruar edhe rreth 500 kilogramë kanabis pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, pranë...

Kapen rreth 500 kg kanabis në Vlorë, kishin destinacion Italinë

më 1.2017 - Standard

Rreth 500 kg kanabis janë sekuestruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Droga e gjetur nga policia kufitare Delta Force, ishte pjesë e operacionit të përbashkët të zhvilluar me policinë italiane ku u...

Lejoi kalimin e heroinës në Portin e Durrësit, ky është polici i arrestuar

më 1.2017 - Koha Jone

Punonjësi i Policisë, Agim Shaba, është arrestuar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), në Durrës, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës. Ditën e djeshme, rreth orës 19:30 të pasdites,...

Kapen rreth 500 kg kanabis në Vlorë, kishin destinacion Italinë

më 1.2017 - Koha Jone

Rreth 500 kg kanabis janë sekuestruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Droga u gjet nga policia kufitare Delta Force. Sasia prej 500 kg ishte e ndarë në 20 pako dhe u gjet në Gjirin e Dafinës, që ndodhet...

Vlorë, sekuestrohen edhe 500 kg kanabis 

më 1.2017 - Shqiptarja

VLORË -Policia e Shtetit në bashkëpunim me policinë italiane kanë sekuestruar 500 kg kanabis sativa në vendin e quajtur ‘’Plazhi i Dafinës’’, në Vlorë. Aksioni i policisë u bë në kuadër të  operacionit...

Kapen 500 kg kanabis në Karaburun

më 1.2017 - Ora news

Një sasi prej 500 kilogramë drogës e llojit kanabis sativa është sekuestruar pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës” pas Karaburunit, e ndarë në 17 pako të mëdha. Lënda narkotike është transportuar...

Kapen rreth 500 kg kanabis në Vlorë, kishin destinacion Italinë

më 1.2017 - BalkanWeb

Rreth 500 kg kanabis janë sekuestruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Droga u gjet nga policia kufitare Delta Force. Sasia prej 500 kg ishte e ndarë në 20 pako dhe u gjet në Gjirin e Dafinës, që ndodhet...

Kapet sasi e madhe droge në Vlorë, do trafikohej drejt Italisë

më 1.2017 - Syri

Një sasi e konsiderueshme droge e llojit kanabis është gjetur në Plazhin e Dafinës në Vlorë. Rreth 500 kg kanabis janë sekuestruar. Mësohet se droga kishte si destinacion Italinë. Vijon... Komentet Shto koment

DURRËS/ Arrestohet në flagrancë polici, lejoi një person me drogë drejt Italisë

më 1.2017 - Albeu

Një polic është vënë në pranga, pasi ai ka shpërdoruar detyrën duke lejuar dy shtetas të kalojnë drejt Italisë me lëndë narkotike. Punonjësi i policisë, me detyrë ndihmës kontrollor në PKK Durrës ,...

Vlorë, sekuestrohen 500 kg kanabis

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Policia e Vlorës ka sekuestruar një sasi prej 500 kg kanabis sativa në Gjirin e Dafinës. Dyshohet se lënda narkotike do të transportohej gjatë natës drejt brigjeve të Italisë. Forcat delta...

Durrës, polici kufitar lejoi të kalonte heroinë drejt Italisë, arrestohet

më 1.2017 - Gazeta Express

SHÇBA ka arrestuar ditën e sotme një punonjës polici pasi akuzohet për shpërdorim detyre. Mësohet se polici kufitar shpërdoroi detyrën duke lejuar të kalonin në vijën e parë të kontrollit 2 personave me...

Janinë, arrestohet shqiptari me 89 kg kanabis

më 1.2017 - Top Channel

Foto ilustruese Një 38-vjeçar nga Shqipëria është arrestuar në vendin e quajtur “Kardamia”, në periferi të Janinës, nën akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. Sipas policisë greke, 38-vjeçari, emri i...

Lejoi korrierët e drogës në traget, pranga policit kufitar të Durrësit

më 1.2017 - Panorama

Policia ka arrestuar ditën e sotme një polic kufitar, i cili dyshohet se ka lejuar një çift që transportonte heroinë të hipë në traget për në Itali. I arrestuari është Agim Shaba, me me detyrë ndihmëskontrollor...

Makina e mbushur plot me kanabis, arrestohet shqiptari në Greqi

më 1.2017 - Syri

Një 38-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke për transport të lëndëve narkotike. Shqiptari u kap duke udhëtuar me makinë në periferi të Janinës. Gjatë kontrollit në  bagazhin e automjetit,...

Arrestohet polici që lejoi kalimin e 2.3 kg heroinë në Portin e Durrësit (VIDEO/Emri)

më 1.2017 - Standard

Punonjësi i Policisë, Agim Shaba, është arrestuar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), në Durrës, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës. Ditën e djeshme, rreth orës 19:30 të pasdites,...

Durrës, arrestohet polici kufitar, lejoi të kalonte heroinën në Itali

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Një efektiv i policisë kufitare në Durrës është arrestuar nga SHÇBA me akuzën e shpërdorimit të detyrës, pasi ka lejuar të kalojnë në vijën e parë të kontrollit 2 shtetas me lëndë narkotike. Mësohet se...

Hetimet/ Mbi 2 kg heroinë u futën në traget me lejen e policit

më 1.2017 - Opinion

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Ministrinë e Brendshme ka urdhëruar arrestimin e policit të Durrësit, Agim Shaba. Ai dyshohet se ka patur dijeni për transportin e lëndës narkotike nga Durrësi drejt...

Lejoi kalimin e heroinës në Portin e Durrësit, ky është polici i arrestuar (Emri)

më 1.2017 - BalkanWeb

Punonjësi i Policisë, Agim Shaba, është arrestuar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), në Durrës, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës. Ditën e djeshme, rreth orës 19:30 të pasdites,...

Durrës, arrestohet polici kufitar, lejoi të kalonte heroinë në Itali

më 1.2017 - Ora news

Një efektiv i policisë kufitare në Durrës është arrestuar nga SHÇBA me akuzën e shpërdorimit të detyrës, pasi ka lejuar të kalojnë në vijën e parë të kontrollit 2 shtetas me lëndë narkotike të llojit...

VIDEO/ Heroinë në portin e Durrësit, prangoset edhe një polic kufitar. Ja emri

më 1.2017 - Syri

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Policinë e Shtetit ka vënë në pranga policin kufitar sepse ka shpërdoruar detyrën duke lejuar të kalonin në vijën e parë të kontrollit 2 shtetas me lëndë...

Vlorë, sekuestrohen rreth 500 kg drogë në Gjirin e Dafinës

më 1.2017 - Ora news

Një ngarkesë prej 500 kg lëndë narkotike, kanabis sativa është gjetur në Gjirin e Dafinës në Vlorë. Gazetarja e Ora Neës Jerola Zijaj informon se lënda narkotike dyshohet se ishte lënë aty që më pas të...

Goditet një rast i trafikut të drogës, sekuestrohen 1.9 ton kanabis

më 1.2017 - RTSH

Policia italiane në bashkëpunim me atë shqiptare goditën një tjetër rast të trafikut të drogës duke sekuestruar 1.9 ton kanabis, ndërsa në pranga kanë rënë dy skafistët një shqiptar dhe një italian. Në...

Arrestohet një police, lejoi kalimin e dy shtetasve me drogë edhe pse kishte informacion

më 1.2017 - InfoShqip

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), në Durrës, arrestoi në flagrancë punonjësin e Policisë Agim Shaba, me detyrë ndihmës kontrollor në PKK Durrës, për “Shpërdorim të detyrës”. Një ditë...

Goditet tentativa për trafik ndërkombëtar narkotikësh/ Kapet 1.9 ton kanabis, u nis drejt Italisë

më 1.2017 - Gazeta Tema

Finalizohet një tjetër operacion i përbashkët kundër narkotikëve mes Policisë së Shtetit dhe asaj Italiane, Guardia di Finanza (GdF) e Pulias. Në orët e para të mëngjesit, rreth 7 milje (11 km) në afërsi...

Finalizohet operacioni i përbashkët antidrogë: Kapet skafi me 1.9 ton "mall"

më 1.2017 - Sot News

Finalizohet një tjetër operacion i përbashkët kundër narkotikëve mes Policisë së Shtetit dhe asaj Italiane, Guardia di Finanza (GdF) e Pulias. Sekuestrohet 1.9 ton drogë dhe prangosen dy persona, një italian...

Policia italiane kap 1.9 ton kanabis në Pulia, droga vinte nga Shqipëria

më 1.2017 - Vizion Plus

Finalizohet një tjetër operacion i përbashkët kundër narkotikëve mes Policisë së Shtetit dhe asaj Italiane, Guardia di Finanza (GdF) e Pulias. Goditet tentativa për trafik ndërkombëtar të narkotikëve....

Kapen 500 kg të tjera drogë në Vlorë

më 1.2017 - Arbresh

Plot 500 kilogramë të tjera kanabis janë sekuestruar mesditën e sotme nga policia e Vlorës. Kështu, rreth orës 13:30, Delta Force pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, kanë konstatuar dhe sekuestruar...

Me 89 kg marijuanë në makinë arrestohet shqiptari në Janinë

më 1.2017 - Shqiptarja

Një shqiptar 38-vjeçar të cilit iu gjet 89 kilogram marijuanë në makinë është arrestuar në kufirin greko-shqiptar. Shqiptari u kap në fshatin Kardamitsa, Janinë ndërsa në portobagazhin e makinës kishte...

Policia italiane arreston dy shtetas shqiptarë në Brindisi

më 1.2017 - ABC News

Policia italiane ka arrestuar dy shtetas shqiptarë të cilët deklaruan se quheshin Marjol Tuni 25 vjeç dhe Neritan Lamaj 32 vjeç në Brindisi. Agjentët e policisë gjetën në pronësi të tyre 200 kilogramë...

Vlorë, Policia e Shtetit sekuestron 500 kg lëndë narkotike

më 1.2017 - Blitz

Nga Anduena Llabani Në vijim të operacionit të përbashkët të zhvilluar me Policinë Italiane ku u sekuestrua një skaf me rreth 1.9 ton lëndë narkotike Canabis Sativa si dhe u arrestuan dy skafistë në bord...

Lumë droge që del nga Shqipëria, në Janinë kapet 38-vjeçari me 89 kg marijuanë

më 1.2017 - Panorama

Kapen 89 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Droga u kap ne fshatin Kardamitsa, Janine. Ne nje mjet qe drejtohej nga nje shqiptar 38-vjecar, i cili u arrestua, u gjeten dhe u sekuestruan ne portbagazh,...

FOTO/ Ndalohet skafi me 1.9 ton kanabis nga Shqipëria në Itali, në pranga 1 vlonjat dhe 1 italian

më 1.2017 - BalkanWeb

Afro 2 tonë marijuanë është sekuestruar në  brigjet italiane të Pulgia-s. Sekuestrimi i drogës u bë nga Guardia di Finanza italiane në bashkëpunim me policinë shqiptare. Rreth 11 km në afërsi të Brindisit,...

2 ton drogë në brigjet e Brindizit. Arrestohen skafistët, njëri vlonjat

më 1.2017 - Koha Jone

Një skaf me dy motorë të fuqishëm dhe që kishte një ngarkesë prej rreth 1.9 ton Cannabis Sattiva është ndaluar në orët e para të mëngjesit të 10 janarit, rreth 7 milje në afërsi të Brindisit Ky ishte një...

Skafi me 2 ton kanabis në Brindisi, policia kap dy trafikantët

më 1.2017 - Panorama

Policia e Shtetit njofton per nje tjeter operacion ndërkombëtar antidrogë finalizuar me Policine Italiane, Guardia di Finanza (GdF) e Pulias. Goditet tentativa për trafik ndërkombëtar të narkotikëve. Në...

Skafi ngakuar me 1.9 ton kanabis kapet në Brindizi, pranga vlonjatit dhe italianit

më 1.2017 - Gazeta Express

Një sasi e madhe prej 1.9 ton kanabis u sekuestrua nga policia shqiptare në bashkëpunim me atë italiane, duke bërë që ky operacion ndërkombëtar të finalizohet me arrestimin e dy personave, një italiani...

FOTO/ 2 ton kanabis nga Shqipëria në Itali, kapet skafi në Brindizi, dy të arrestuar. Ja emrat

më 1.2017 - Syri

Një sasi prej rreth 2 tonësh kanabis është nisur nga Shqipëria dhe kapurnë brigjet italiane të Pulias. Aksioni është bërë nga Guardia di Finanza (GdF) e Pulias, pas informacioneve të marra nga Shqipëria....

Foto/ Kapet skafi me rreth 2 ton drogë në brigjet e Brindisit, u nis nga Shqipëria

më 1.2017 - Opinion

Një sasi tejet e madhe droge është nisur nga Shqipëria edhe është kapur në brigjet italiane në orët e para të ditës së djeshme. Bëhet fjalë për 1.9 ton kanabis sativa që transportohej me një skaf të fuqishëm...

Vlorë, sekuestrohen edhe 500 kg kanabis, kishte si destinacion Italinë

më 1.2017 - Lexo

Policia e Shtetit në bashkëpunim me policinë italiane kanë sekuestruar 500 kg kanabis sativa në vendin e quajtur ‘’Plazhi i Dafinës’’, në Vlorë. Aksioni i policisë u bë në kuadër të operacionit të përbashkët...

Sekuestrohen 1,9 tonë kanabis, në pranga 1 shqiptar dhe 1 italian

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Policia e shtetit në bashkëpunim me Guardia di Finanza të Pulias kanë finalizuar një operacion të përbashkët antoidrogë. “Në orët e para të mëngjesit të datës 10 Janar, rreth 7 milje (11 km) në afërsi...

Ndalohet skafi me 1. 9 ton drogë. Arrestohen skafistët, njëri vlonjat

më 1.2017 - Ora news

Një skaf me dy motorë të fuqishëm dhe që kishte një ngarkesë prej rreth 1.9 ton Cannabis Sattiva është ndaluar në orët e para të mëngjesit të 10 janarit, rreth 7 milje në afërsi të Brindisit Ky ishte një...

FOTOT/ Policia zbulon 500 kg kanabis në Vlorë, kishin si destinacion Italinë

më 1.2017 - Java News

Rreth 500 kg kanabis janë sekuestruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Droga e gjetur nga policia kufitare Delta Force, ishte pjesë e operacionit të përbashkët të zhvilluar me policinë italiane ku u...

Vlorë, sekuestrohen 500 kg kanabis

më 1.2017 - Almakos

Foto ilustruese Policia e Vlorës ka sekuestruar një sasi prej 500 kg kanabis sativa në Gjirin e Dafinës. Dyshohet se lënda narkotike do të transportohej gjatë natës drejt brigjeve të Italisë. Forcat delta...

Kapet një skaf me 1.9 ton kanabis një shqiptar e një italian në pranga

më 1.2017 - Shqiptarja

Finalizohet një tjetër operacion i përbashkët kundër narkotikëve mes Policisë së Shtetit dhe asaj Italiane, Guardia di Finanza (GdF) e Pulias. Goditet tentativa për trafik ndërkombëtar të narkotikëve....

Itali, sekuestrohen 200 kg kanabis arrestohen dy shqiptarë/ FOTO

më 1.2017 - Shqiptarja

Itali- Policia ka sekuestruar në Brindisi 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë, Marjol Tuni 25 vjeç dhe Neritan Lamaj 32-vjeç. Shqiptarët e kishin fshehur drogën në një banesë në...

Kapen 500 kg të tjera drogë në Vlorë

më 1.2017 - Fakti Ditor

Plot 500 kilogramë të tjera kanabis janë sekuestruar mesditën e sotme nga policia e Vlorës. Kështu, rreth orës 13:30, Delta Force pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, kanë konstatuar dhe sekuestruar...

Durrës, arrestohet polici kufitar, lejoi të kalonte heroinën në Itali

më 1.2017 - Almakos

Një efektiv i policisë kufitare në Durrës është arrestuar nga SHÇBA me akuzën e shpërdorimit të detyrës, pasi ka lejuar të kalojnë në vijën e parë të kontrollit 2 shtetas me lëndë narkotike. Mësohet se...

Kapet sasi e madhe droge në Vlorë, do trafikohej drejt Italisë

më 1.2017 - Opozita

Një sasi e konsiderueshme droge e llojit kanabis është gjetur në Plazhin e Dafinës në Vlorë. Rreth 500 kg kanabis janë sekuestruar. Mësohet se droga kishte si destinacion Italinë. Vijon…

Makina e mbushur plot me kanabis, arrestohet shqiptari në Greqi

më 1.2017 - Opozita

Një 38-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke për transport të lëndëve narkotike. Shqiptari u kap duke udhëtuar me makinë në periferi të Janinës. Gjatë kontrollit në  bagazhin e automjetit,...

Video/ Lejoi të kalohej heroinë në Portin e Durrësit, ja kush është polici i arrestuar

më 1.2017 - Lexo

Punonjësi i Policisë, Agim Shaba, është arrestuar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), në Durrës, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës. Ditën e djeshme, rreth orës 19:30 të pasdites,...

Sekuestrohen 500 kg kanabis pranë Karaburunit

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Pas sekuestrimit të skafit me 1.9 ton lëndë narkotike kanabis sativa rreth 11 kilometra pranë brindisit, janë sekuestruar edhe rreth 500 kilogramë kanabis pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, pranë...

Heroinë në portin e Durrësit, prangoset edhe një polic kufitar. Ja emri

më 1.2017 - Opozita

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Policinë e Shtetit ka vënë në pranga policin kufitar sepse ka shpërdoruar detyrën duke lejuar të kalonin në vijën e parë të kontrollit 2 shtetas me lëndë...

Lejoi të kalonin dy persona me kanabis, prangoset efektivi i Policisë Kufitare

më 1.2017 - Java News

SHÇBA arrestoi policin kufitar; shpërdoroi detyrën duke lejuar të kalonin në vijën e parë të kontrollit 2 shtetas me lëndë narkotike edhe pse ishte në dijeni Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat...

EMRAT / Policia sekuestron 200 kg marijuanë në Brindizi, në pranga dy trafikantët shqiptarë

më 1.2017 - Koha Jone

Policia italiane ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë dhe ka arrestuar 2 trafikantë shqiptarë. Ata janë Marjol Tuni, 25 vjeç dhe Neritan Lamaj, 32 vjeç të cilët u arrestuan në flagrancë nga autoritetet....

Arrestohen dy trafikantët shqiptarë që sekuestruan 200 kg marijuanë në Brindizi

më 1.2017 - GazetaBlic

Policia e Brindizit ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë. “Ansa.it” shkruan se lënda narkotike u gjet në një shtëpi në periferi të qytetit të Brindizit, në lagjen...

Sekuestrohen 200 kg marijuanë në Brindizi, pranga dy trafikantëve shqiptarë / EMRAT

më 1.2017 - Gazeta Express

Policia e Brindizit ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë. Referuar lajmit të ublikuar në “Ansa.it”, lënda narkotike u gjet në një shtëpi në periferi të qytetit të...

FOTO/ 200 kg drogë shqiptare kapen në Brindisi, dy në pranga. Ja emrat

më 1.2017 - Syri

Dy shqiptarë janë vënë në pranga, ndërsa janë kapur me 200 kg kanabis sativa. Arrestimet janë bërë ditën e sotme në Brindisi, Itali. Sipas asaj që shkruan ANSA.it lënda narkotike u gjet në një shtëpi në...

Arrestohen dy trafikantët shqiptarë që sekuestruan 200 kg marijuanë në Brindizi

më 1.2017 - Sot News

Policia e Brindizit ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë. “Ansa.it” shkruan se lënda narkotike u gjet në një shtëpi në periferi të qytetit të Brindizit, në lagjen...

EMRAT / Policia sekuestron 200 kg marijuanë në Brindizi, në pranga dy trafikantët shqiptarë (FOTO LAJM)

më 1.2017 - Albeu

Policia italiane ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë dhe ka arrestuar 2 trafikantë shqiptarë. Ata janë Marjol Tuni, 25 vjeç dhe Neritan Lamaj, 32 vjeç të cilët u arrestuan në flagrancë nga autoritetet....

Sekuestrohen 200 kg marijuanë në Bindizi, pranga dy trafikantëve shqiptarë / EMRAT

më 1.2017 - Gazeta Express

Policia e Brindizit ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë. Referuar lajmit të ublikuar në “Ansa.it”, lënda narkotike u gjet në një shtëpi në periferi të qytetit të...

Sërish kapet drogë në Brindizi, sekusetrohen 1.9 ton kanabis, pranga shqiptarit

më 1.2017 - Lexo

Policia italiane në bashkëpunim me atë shqiptare goditën një tjetër rast të trafikut të drogës duke sekuestruar 1.9 ton kanabis, ndërsa në pranga kanë rënë dy skafistët një shqiptar dhe një italian. Në...

Sekuestrohen 200 kg marijuanë në Bindizi, pranga dy trafikantëve shqiptarë

më 1.2017 - Standard

Policia e Brindizit ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë. “Ansa.it” shkruan se lënda narkotike u gjet në një shtëpi në periferi të qytetit të Brindizit, në lagjen...

Emrat+Foto/ Sekuestrohen 200 kg marijuanë në Brindizi, pranga dy trafikantëve shqiptarë

më 1.2017 - BalkanWeb

BRINDIZI – Policia e Brindizit ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë. “Ansa.it” shkruan se lënda narkotike u gjet në një shtëpi në periferi të qytetit të Brindizit,...

Janinë, pranga 38-vjeçarit shqiptar, iu gjetën 89 kg kanabis në makinë

më 1.2017 - Lexo

Një shqiptar 38-vjeçar të cilit iu gjet 89 kilogram marijuanë në makinë është arrestuar në kufirin greko-shqiptar. Shqiptari u kap në fshatin Kardamitsa, Janinë ndërsa në portobagazhin e makinës kishte...

Emrat+Foto/ Sekuestrohen 200 kg marijuanë në Bindizi, pranga dy trafikantëve shqiptarë

më 1.2017 - BalkanWeb

BRINDIZI – Policia e Brindizit ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë. “Ansa.it” shkruan se lënda narkotike u gjet në një shtëpi në periferi të qytetit të Brindizit,...

Sekuestrohen 1,9 tonë kanabis, në pranga 1 shqiptar dhe 1 italian

më 1.2017 - Almakos

Policia e shtetit në bashkëpunim me Guardia di Finanza të Pulias kanë finalizuar një operacion të përbashkët antoidrogë. 1,9 tonë lëndë narkotike të llojit kanabis sativa u sekuestruan në një skaf dhe...

Durrës, sekuestrohen 2.3 kg heroinë; dy të arrestuar

më 1.2017 - Top Channel

Policia e Durrësit ka sekuestruar 2.3 kg heroinë në portin e qytetit dhe ka arrestuar dy persona, ndërkohë që një tjetër është shpallur në kërkim. Laureta Lama (38 vjeç) dhe Bashkim Hasani (67 vjeç), të...

Skafi me drogë në Itali, kapen edhe 500 kg kanabis te Plazhi i Dafinës në Vlorë

më 1.2017 - LajmiFundit

Policia e shtetit deklaroi se në vijim të operacionit të përbashkët të zhvilluar me Policinë Italiane ku u sekuestrua një skaf me rreth 1.9 ton lëndë narkotike Canabis Sativa si dhe u arrestuan dy skafistë...

Skafi me drogë në Itali, kapen edhe 500 kg kanabis te Plazhi i Dafiës në Vlorë

më 1.2017 - LajmiFundit

Policia e shtetit deklaroi se në vijim të operacionit të përbashkët të zhvilluar me Policinë Italiane ku u sekuestrua një skaf me rreth 1.9 ton lëndë narkotike Canabis Sativa si dhe u arrestuan dy skafistë...

Kalimi i drogës në portin e Durrësit, arrestohet agjenti i kufirit

më 1.2017 - LajmiFundit

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme në Policinë e Shtetit ka arrestuar pasditen e kësaj të mërkure një agjent të policisë kufitare në portin e Durrësit, nën akuzën se favorizoi kalimin e një sasie droge....

Operacion Shqipëri-Itali, kapet skafi me 1.9 ton kanabis pranë Brindizit, prangosen 1 shqiptar e 1 italian

më 1.2017 - Java News

Finalizohet një tjetër  operacion i përbashkët kundër narkotikëve mes Policisë së Shtetit dhe asaj Italiane, Guardia di Finanza (GdF) e Pulias. Goditet tentativa për trafik ndërkombëtar të narkotikëve....

Sekuestrohen 2.3 kg heroinë në Durrës, pranga gruas 38 vjeçare

më 1.2017 - Koha Jone

Dy në pranga e një në kërkim është bilanci i një tjetër aksioni të policisë, për shkatërimin e rrjetit të trafikut të drogës. Mbrëmjen e djeshme janë sekuestruar 2 kg e 330 gr heroinë. Në kontrollin që...

Kapen 2.3 kg heroinë në Portin e Durrësit

më 1.2017 - ABC News

Policia ndaloi mbreme ne Portin e Durresit dy persona, te dyshuar per trafik te lendeve narkotike, ndersa nje tjeter u shpall ne kerkim. Dy te ndaluarve, qe po niseshin me traget drejt Barit, iu gjeten...

Kapet 2.3 kg heroinë në Durrës: Kush ma futi drogën në çantë?

më 1.2017 - Mapo

Policia e Durrësit ka sekuestruar 2.3 kg heroinë në portin e qytetit dhe ka arrestuar dy persona, ndërkohë që një tjetër është shpallur në kërkim. Laureta Lama (38 vjeç) dhe Bashkim Hasani (67 vjeç), të...

Itali, në 9 ditë kapen 2 tonë marijuanë, dyshohet se vinte nga Shqipëria

më 1.2017 - Iliria News

Prej 1 janarit të 2017-s e deri më 9 janar, policia financiare italiane ka sekuestruar rreth 2 tonë kanabis trafikuar me gomone në brigjet italiane përmes Adriatikut. Operacioni i parë i sekuestrimit të...

Kapen 200 kg marijuanë në Brindizi, pranga dy trafikantëve shqiptarë

më 1.2017 - Lexo

Policia e Brindizit ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë. “Ansa.it” shkruan se lënda narkotike u gjet në një shtëpi në periferi të qytetit të Brindizit, në lagjen...

Sekuestrohen 2.3 kg heroinë në tragetin Durrës-Bari, arrestohen 2 persona

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Policia e Durrësit ka sekuestruar një sasi prej 2.3 kg lëndë narkotike të llojit heroinë në portin e Durrësit. Lënda narkotike që mendohet se do të trafikohej drejt Italisë është gjetur dhe sekuestruar...

Sekuestrohet 2.3 kg heroinë në portin e Durrësit

më 1.2017 - RTSH

Një sasi prej 2.3 kilogramësh heroinë është sekuestruar në portin e Durrësit. Droga u kap gjate kontrollit në prej trageteve të linjës Durrës-Bari dhe mendohet se do trafikohej në Itali. Policia dha detasje...

Sekuestrohen 2.3 kg heroinë në Durrës, pranga gruas 38 vjeçare

më 1.2017 - Albeu

Dy në pranga e një në kërkim është bilanci i një tjetër aksioni të policisë, për shkatërimin e rrjetit të trafikut të drogës. Mbrëmjen e djeshme janë sekuestruar 2 kg e 330 gr heroinë. Në kontrollin që...

Sekuestrohen 2.3 kg heroinë në tragetin e linjës Durrës – Bari

më 1.2017 - Standard

Një sasi prej 2.3 kg heroinë është sekuestruar në portin e Durrësit. Lënda narkotike e llojit heroinë u sekuestrua gjatë kontrollit të linjës Durrës – Bari dhe mendohej se do trafikohej në Itali. Policia...

Kapet 2.3 kilogramë heroinë në traget

më 1.2017 - Vizion Plus

Sekuestrohet një tjetër sasi prej 2.3 kg heroinë në portin e Durrësit. Një burrë e një grua janë kapur në flagrancë në tragetin e linjës Durrës-Bari, teksa po tentonin të trafikonin lenden narkotike drejt...

Durrës, trafikantët kamuflojnë heroinën në çantën e gruas, kapen në dhomën e tragetit

më 1.2017 - Gazeta Express

Dy kilogramë e 300 gramë heroinë u sekuestrua nga policia në Portin e Durrësit mbrëmjen e djeshme, ndërsa dy persona u vunë në pranga dhe një i tretë u shpall në kërkim. Mes të arrestuarve është edhe...

Video/ Sekuestrohen mbi 2 kg heroinë në portin e Durrës, pranga një burri dhe një gruaje. Ja ku e kishin fshehur

më 1.2017 - Koha Jone

DURRES- Sekuestrohen 2 kg e 300 gr heroinë në portin e Durrësit, ndërsa në pranga ranë dy persona, njkë burrë dhe një grua. Burime policore nga Drejtoria e Policisë së Durrësit pohuan se janë arrestuar...

Kush e futi heroinën në çantë? Të arrestuarit fajësojnë njëri-tjetrin

më 1.2017 - Ora news

Asnjëri nga dy të arrestuarit për 2.3 kg heroinë në një prej trageteve të linjës Durrës-Bari nuk ka marrë përsipër lëndën narkotike. Edhe pse katër pakot e drogës të mbështjella me celefon u gjetën në...

Brindisi, shqiptari dhe italiani arrestohen në gomonen me 1.9 tonë kanabis sativa

më 1.2017 - LajmiFundit

Policia e shtetit njoftoi diten e sotme se eshte finalizuar një tjetër operacion i përbashkët kundër narkotikëve mes Policisë së Shtetit dhe asaj Italiane, Guardia di Finanza (GdF) e Pulias. Goditet tentativa...

Sekuestrohen mbi 2 kg heroinë në portin e Durrës, ja ku e kishin fshehur drogën të arrestuarit

më 1.2017 - Sot News

Sekuestrohen 2 kg e 300 gr heroinë në portin e Durrësit, ndërsa në pranga ranë dy persona, njkë burrë dhe një grua. Burime policore nga Drejtoria e Policisë së Durrësit pohuan se janë arrestuar në flagrancë...

Kapen 2.3 kg heroinë në tragetin e ‘Durrës-Bari’, transportuese një grua

më 1.2017 - Opinion

Policia arriti të sekuestrojë 2 kg e 300 gr heroinë në tragetin e linjës Durrës-Bari mbrëmjen e së martës. Droga u gjet në çantën e dorës së gruas 38 vjeçare Laureta Lame. Po kështu në pranga ka rënë dhe...

Sekuestrohen 3 kg heroinë në tragetin Durrës-Bari, arrestohen 2 persona

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Policia e Durrësit ka sekuestruar një sasi prej 3 kg lëndë narkotike të llojit heroinë në portin e Durrësit. Lënda narkotike që mendohet se do të trafikohej drejt Italisë është gjetur dhe sekuestruar në...

Sekuestrohen mbi 2 kg heroinë në portin e Durrës, pranga një burri dhe një gruaje. Ja ku e kishin fshehur drogën

më 1.2017 - BalkanWeb

DURRES- Sekuestrohen 2 kg e 300 gr heroinë në portin e Durrësit, ndërsa në pranga ranë dy persona, njkë burrë dhe një grua. Burime policore nga Drejtoria e Policisë së Durrësit pohuan se janë arrestuar...

Drogë në port, kapen 3 kg heroinë në tragetin e linjës Durrës-Bari

më 1.2017 - Shqiptarja

DURRES -Një sasi prej 3 kg heroine është sekuestruar në portin e Durrësit. Lënda narkotike u kap në një prej trageteve të linjës Durrës-Bari dhe mendohet se do trafikohej në Itali. Policia ka arrestuar...

Sekuestrohen 3 kg heroinë në tragetin Bari-Durrës, arrestohen 2 persona

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Policia e Durrësit ka sekuestruar një sasi prej 3 kg lëndë narkotike të llojit heroinë në portin e Durrësit. Lënda narkotike që mendohet se do të trafikohej drejt Italisë është gjetur dhe sekuestruar në...

Kapen 3 kg heroinë në tragetin e linjës Durrës-Bari

më 1.2017 - Ora news

Sekuestrohet një sasi prej 3 kg heroinë në portin e Durrësit. Lënda narkotike u kap gjate kontrollit në një automjet që pritej te ngarkohej ne prej trageteve të linjës Durrës-Bari dhe mendohet se do trafikohej...

Itali, policia zbulon gomonen me 700 kg marijuanë në bregdetin e Leçes

më 1.2017 - ABC News

Policia italiane ka zbuluar  dhe sekuestruar në brigjet e qytetit të Leçes një sasi prej 700 kilogramë marjuanë, që ishte transportuar me gomone. “La Republika” shkruan se sasia e drogës është transportuar...

Itali, në 9 ditë kapen 2 tonë marijuanë, dyshohet se vinte nga Shqipëria

më 1.2017 - Gazeta Express

Prej 1 janarit të 2017-s e deri më 9 janar, policia financiare italiane ka sekuestruar rreth 2 tonë kanabis trafikuar me gomone në brigjet italiane përmes Adriatikut. Operacioni i parë i sekuestrimit të...

Sekuestrohen 200 kg marijuanë në Brindizi, arrestohen dy shqiptarë(Emrat/Foto)

më 1.2017 - LajmiFundit

Dy shqiptarë kanë rënë në pranga ditën e sotme nga policia e Brindizit pasi u sekuestruan në flagrancë 200 kg marijuana. Mediat italiane shkruajnë se lënda narkotike u gjet në një shtëpi në periferi të...

Sekuestrohen 2.3 kg heroinë në tragetin Durrës-Bari, arrestohen 2 persona

më 1.2017 - Almakos

Policia e Durrësit ka sekuestruar një sasi prej 2.3 kg lëndë narkotike të llojit heroinë në portin e Durrësit. Lënda narkotike që mendohet se do të trafikohej drejt Italisë është gjetur dhe sekuestruar...

Itali, në 9 ditë kapen 2 ton marijuanë, dyshohet se vinte nga Shqipëria

më 1.2017 - Gazeta Express

Prej 1 janarit të 2017 e deri më 9 janar, policia financiare italiane ka sekuestruar rreth 2 tonë kanabis trafikuar me gomone në brigjet italiane përmes Adriatikut. Operacioni i parë i sekuestrimit të...

Durrës, kapen 2.3 kg heroinë në traget, 2 në pranga, 1 në kërkim (Foto/Video)

më 1.2017 - Lexo

Policia ka sekuestruar 2 kg e 300 gr heroinë, ndërsa ka arrestuar dy nga poseduesit, teksa njëri prej tyre është shpallur në kërkim dhe po punohet për arrestimin e tij. Të arrestuar janë Laureta Lama 38...

Durrës, policia sekuestron 3 kg heroine në port, arrestohen dy personat që do e trafikonin në Itali

më 1.2017 - Java News

Efektivët e policisë së Durrësit kanë sekuestruar një sasi të lartë prej 3 kilogramësh heroinë në portin e qytetit. Lënda do të trafikohej nga vendi drejt Italinë në linjën e tragetit Durrës- Bari. Policia...

Në Durrës sekuestrohen 2.3 kg heroinë dhe arrestohen dy persona

më 1.2017 - Illyria

Policia e Durrësit ka sekuestruar 2.3 kg heroinë në portin e qytetit dhe ka arrestuar dy persona, ndërkohë që një tjetër është shpallur në kërkim. Laureta Lama (38 vjeç) dhe Bashkim Hasani (67 vjeç), të...

Sekuestrohen 2.3 kg heroinë në portin e Durrësit, dy persona në pranga, njëri në kërkim(Emrat)

më 1.2017 - LajmiFundit

Në portin e Durrësit janë sekuestruar një sasi prej 2.3 kg heroine gjatë një kontrolli në tragetet të linjës Durrës-Bari. Mendohet se kjo sasi do trafikohej në Itali. Burimet e policisë tregojnë se në...

Dy ton marijuanë në 9 ditë, Italia dyshime për trafik nga shqiptarët

më 1.2017 - Java News

Prej 1 janarit të 2017 e deri më 9 janar, policia financiare italiane ka sekuestruar rreth 2 tonë kanabis trafikuar me gomone në brigjet italiane përmes Adriatikut. Operacioni i parë i sekuestrimit të...

Kapen 2 ton marijuanë, dyshohet se vinte nga Shqipëria

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Prej 1 janarit të 2017 e deri më 9 janar, policia financiare italiane ka sekuestruar rreth 2 tonë kanabis trafikuar me gomone në brigjet italiane përmes Adriatikut. Operacioni i parë i sekuestrimit të...

Kapet gomonia me 700 kg marihuanë, trafikantët largohen

më 1.2017 - Klan Kosova

Acari nuk ndal trafikun e drogës drejt Italisë. Përkundrazi e ka shtuar atë pasi trafikantët po përfitojnë nga moti i ligë për të kaluar Adriatikun pa u kapur nga autoritetet. Gazeta “La Repubblica” shkruan...

Itali, kapen 700 kg marijuanë shqiptare në një gomone

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Një tjetër rast i trafikut të drogës është zbuluar në Leçe tëItalisë, që mendohet se vinte nga Shqipëria. “ La Repubblica” shkruan se një gomone e fuqishme kaloi ngushticën e Otrantos mesnatën e të hënës...

Misteri i braktisjes së gomones me 4 milionë euro marijuana që vinte nga Shqipëria

më 1.2017 - Gazeta Express

Trafikimi i drogës nga Adriatiku nuk ndalet. Një gomone e fuqishme kaloi Kanalin e Otrantos mes natën e së hënës dhe të martës duke zbarkuar në San Foca. “La Republika” shkruan se çdo muaj mes Otrantos...

Misteri i braktisjes së gomones me 4 milionë euro marijuanë

më 1.2017 - Panorama

Trafikimi i drogës nga Adriatiku nuk ndalet. Një gomone e fuqishme kaloi Kanalin e Otrantos mes natën e së hënës dhe të martës duke zbarkuar në San Foca. “La Republika” shkruan se çdo muaj mes Otrantos...

Shpëtuan 4 mln euro drogë nga i ftohti siberian, por skafistët nuk e çuan dot në vendin e duhur ... çfarë i pengoi?! Ja dëshmia

më 1.2017 - Sot News

Mediat italiane nxjerrin në dritë të tjera detaje nga sasia rekord e marijuanës gjetur mëngjesin e sotmën në një gomone të braktisur në breg të detit, në zonën e San Basilio, Marina di San Foca të Leçes....

Itali, për 9 ditë sekuestrohen 2 ton marijuanë, dyshohet se vinte nga Shqipëria

më 1.2017 - Ora news

Prej 1 janarit të 2017 e deri më 9 janar, policia financiare italiane ka sekuestruar rreth 2 tonë kanabis trafikuar me gomone në brigjet italiane përmes Adriatikut. Operacioni i parë i sekuestrimit të...

Dyshimi/ Pse nuk arritën të dorëzonin në Leçe 4 milionë euro drogë, skafistët që sfiduan të ftohtin polar

më 1.2017 - BalkanWeb

Mediat italiane nxjerrin në dritë të tjera detaje nga sasia rekord e marijuanës gjetur mëngjesin e sotmën në një gomone të braktisur në breg të detit, në zonën e San Basilio, Marina di San Foca të Leçes....

Kapet gomonia me 700 kg kanabis, vinte nga Shqipëria

më 1.2017 - Koha Jone

Policia italiane ka goditur një tjetër rast të trafikimit të lëndëve narkotike duke sekuestruar një gomone me 700 kg kanabis me vlerë 4 milionë Euro. Gomonia sipas mediave italiane kaloi ngushticën e Otrantos...

Itali, sekuestrohet 700 kg marijuanë shqiptare në një gomone

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Një tjetër rast i trafikut të drogës është zbuluar në Leçe tëItalisë, që mendohet se vinte nga Shqipëria. “La Repubblica” shkruan se një gomone e fuqishme kaloi ngushticën e Otrantos mesnatën e të hënës...

Trafik droge nga Shqipëria në Itali, kapet skafi me kanabis

më 1.2017 - Albeu

Policia italianë ka zbuluar një tjetër rast të trafikut ndërkombëtar të drogës nga Shqipëria në Itali. Mediat fqinje raportojnë se një gomone e fuqishme e nisur nga brigjet shqiptare kaloi ngushticën...

Drogë nga Shqipëria/ Kapet gomonia me vlerë 4 milion euro në Itali

më 1.2017 - Opinion

Policia italiane ka sekuestruar, ditën e sotme, 700 kg kanabis me vlerë 4 milion euro, pasi u braktis nga trafikantët në zonën midis San Foca dhe Torre Spechia në Leçe. Sipas mediave fqinje, një gomone...

Itali, kapet gomonia me 700 kg kanabis, vinte nga Shqipëria

më 1.2017 - Mapo

Policia italiane ka goditur një tjetër rast të trafikimit të lëndëve narkotike duke sekuestruar një gomone me 700 kg kanabis me vlerë 4 milionë Euro. Gomonia sipas mediave italiane ishte nisur nga Shqipëria,...

Kapet gomonia me 700 kg kanabis, në vlerë 4 milion euro

më 1.2017 - Indeks online

Policia italiane ka goditur një tjetër rast të trafikimit të lëndëve narkotike duke sekuestruar një gomone me 700 kg kanabis me vlerë 4 milionë Euro.  Gomonia sipas mediave italiane ishte nisur nga Shqipëria,...

Kapen 700 kg marijuanë brenda gomones së braktisur në Leçe, dyshohet se vinte nga Shqipëria

më 1.2017 - BalkanWeb

Një tjetër sasi rekord droge, që dyshohet se vinte nga Shqipëria është kapur sot në brigjet italiane, e treta për vitin 2017-të siç raporton LecceNeës24. Bëhet fjalë për një sasi prej 700 kilogramësh marijuarë...

Droga shqiptare vijon të vërshojë nëpër Evropë, italianët kapin skafin me 4 mln euro hashash brenda, ja kush e spiunoi

më 1.2017 - Sot News

Një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të drogës nga Shqipëria në Itali është zbuluar nga policia italiane. Sipas mediave fqinje, një gomone e fuqishme e nisur nga brigjet shqiptare kaloi ngushticën e...

Itali, kapen 700 kg marijuanë shqiptare në një gomone

më 1.2017 - Almakos

Një tjetër rast i trafikut të drogës është zbuluar në Leçe tëItalisë, që mendohet se vinte nga Shqipëria. “ La Repubblica” shkruan se një gomone e fuqishme kaloi ngushticën e Otrantos mesnatën e të hënës...

Itali, kapet një gomone me 700 kg kanabis, vlera 4 mln €

më 1.2017 - Shqiptarja

Policia ka sekuestruar një gomone me 700 kg kanabis me vlerë 4 milionë Euro. Gomonia sipas mediave italiane ishte nisur nga Shqipëria, ndërsa pasi u pikasën nga policia, trafikantët e fshehën kanabisin,...

Itali, kapet gomonia me 4 mln € drogë, trafikantët e braktisin në plazh

më 1.2017 - Ora news

Të ftohtit nuk i ka ndaluar trafikantët e drogës në Adriatik. Mediat italiane shkruajnë se është zbuluar një tjetër rast i trafikut të drogës në Leçe, që mendohet se vinte nga Shqipëria. “La Repubblica”...

Trafik droge nga Shqipëria në Itali, zbulohet skafi me kanabis

më 1.2017 - Gazeta Express

Një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të drogës nga Shqipëria në Itali është zbuluar nga policia italiane. Sipas mediave fqinje, një gomone e fuqishme e nisur nga brigjet shqiptare kaloi ngushticën e...

Trafik droge nga Shqipëria në Itali, zbulohet skafi me kanabis me vlerë 4 milionë Euro

më 1.2017 - Syri

Një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të drogës nga Shqipëria në Itali është zbuluar nga policia italiane. Sipas mediave fqinje, një gomone e fuqishme e nisur nga brigjet shqiptare kaloi ngushticën e...

FOTO/ Trafik droge nga Shqipëria në Itali, zbulohet skafi me kanabis me vlerë 4 milionë Euro

më 1.2017 - Syri

Një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të drogës nga Shqipëria në Itali është zbuluar nga mediat italiane. Sipas mediave fqinje, një gomone e fuqishme e nisur nga brigjet shqiptare kaloi ngushticën e...

Itali, sekuestrohet 700 kg marijuanë shqiptare në një gomone

më 1.2017 - Almakos

Një tjetër rast i trafikut të drogës është zbuluar në Leçe tëItalisë, që mendohet se vinte nga Shqipëria. “La Repubblica” shkruan se një gomone e fuqishme kaloi ngushticën e Otrantos mesnatën e të hënës...

Misteri i gomones së drogës 4 mln €/ Pse nuk arritën skafistët shqiptarë të dorëzonin “pakon”

më 1.2017 - Java News

Mediat italiane nxjerrin në dritë të tjera detaje nga sasia rekord e marijuanës gjetur mëngjesin e sotmën në një gomone të braktisur në breg të detit, në zonën e San Basilio, Marina di San Foca të Leçes....

Itali, sekuestrohet 700 kg marijuanë shqiptare në një gomone

më 1.2017 - Arbresh

Një tjetër rast i trafikut të drogës është zbuluar në Leçe të Italisë, që mendohet se vinte nga Shqipëria. “La Repubblica” shkruan se një gomone e fuqishme kaloi ngushticën e Otrantos mesnatën e të hënës...

Itali, policia kap gomonen me 700 kg drogë, vinte nga Shqipëria (vlera e kanabisit 4 mln euro)

më 1.2017 - Java News

Një gomone e cila vinte nga Shqipëria dhe kishte me vete 700 kg drogë është kapur në bregdetin e San Foca-s në Leçe të Italisë. Sipas medias italiane gomonia me drogë në vlerën 4 mln euro kishte kaluar...

Drogë nga Shqipëria/ Kapet gomonia me vlerë 4 milion euro, trafikantët largohen

më 1.2017 - Opozita

Policia italiane ka sekuestruar, ditën e sotme, 700 kg kanabis me vlerë 4 milion euro, pasi u braktis nga trafikantët në zonën midis San Foca dhe Torre Spechia në Leçe. Sipas mediave fqinje, një gomone...

Trafik droge nga Shqipëria në Itali, zbulohet skafi me kanabis

më 1.2017 - Tetova Sot

Një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të drogës nga Shqipëria në Itali është zbuluar nga policia italiane. Sipas mediave fqinje, një gomone e fuqishme e nisur nga brigjet shqiptare kaloi ngushticën e...

Itali, kapet gomonja me 4 milionë euro drogë shqiptare në bord

më 1.2017 - LajmiFundit

Policia italiane ka zbuluar një gomone me drogë dhe armë e nisur nga brigjet shqiptare, e cila ka kaluar ngushticën e Otrantos. Trafikantët ndaluan në zonën midis San Foca dhe Torre Speçhia në Leçe. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK