http://kariera.mk

Miqësorja e luksit, Partizani mposhtet 3-1 nga Fenerbahçe

më 1.2017 - Top Channel

Partizani është mundur 3-1 në miqësoren e luksit ndaj Fenerbahçes të zhvilluar në Antalja, në një ndeshje ku ashtu siç pritej ekipi vendas dominoi falë cilësive që kishte në përbërje. Një fillim krejtësisht...

Ndëshkoi Fenerbahce me gol perfekt, Ekuban pret oferta nga menaxherët

më 1.2017 - Telesport

Goli i vetëm i Partizanit në miqësoren e luksit përballë Fenerbahces, në atë humbje 3-1, mban firmën e bomberit të të kuqve, Kaleb Ekuban. Sulmuesi i Partizanit është shprehur mjaft i këanqur dhe entuziast...

VIDEO/ Çmendet Turqia me Partizanin, nuk ishte thjeshtë një ndeshje. Supriza mban emrin Ekuban

më 1.2017 - Syri

Është 22 vjeç dhe sinjalet që është nj sulmues i madh i dha në ndeshjet e Champions League e Partizanin. Por sot arriti kulmin ku çmendi dhe tifozët turq. Ekuban quhet lojtari i Partizanit që çmendi tifozët...

Partizani humbet 3-1 miqësoren e luksit me Fenerbahçe

më 1.2017 - SuperSport

Partizani humbi 3-1 miqësoren e parë turke kundër Fenerbahces. Ndaj gjigandëve turk, të kuqtë paguan jo vetëm diferencat teknike mes dy ekipeve por dhe faktin që Fenerbahce ishte shumë më përpara me fazën...

Mundet nga Fenerbahce, Ekuban ruan nderin e Partizanit

më 1.2017 - Telesport

Skuadra e Partizanit humbi sot miqësoren kundër kundërshtarit elitar, Fenerbahce. Të kuqtë u mundën me rezultatin 3-1 në testin ndaj ekipit turk, që më shumë se një ndeshje përgatitore, u konsiderua nga...

Fenerbahçe – Partizani 3-1, Ekuban gjen rrjetën për të kuqtë

më 1.2017 - Zeri

Partizani është mundur 3-1 në miqësoren e luksit ndaj Fenerbahçes të zhvilluar në Antalja, në një ndeshje ku ashtu siç pritej ekipi vendas dominoi falë cilësive që kishte në përbërje. Një fillim krejtësisht...

Partizani mposhtet në miqësore 3-1 nga Fenerbahçe

më 1.2017 - Java News

Partizani është mundur 3-1 në miqësoren e luksit ndaj Fenerbahçes të zhvilluar në Antalja, në një ndeshje ku ashtu siç pritej ekipi vendas dominoi falë cilësive që kishte në përbërje. Një fillim krejtësisht...

Miqësore me Fenerbaçen, Partizani thyhet nga gjigandi turk

më 1.2017 - BalkanWeb

Partizani është mundur 3-1 në miqësoren e luksit ndaj Fenerbahçes të zhvilluar në Antalja, në një ndeshje ku ashtu siç pritej ekipi vendas dominoi falë cilësive që kishte në përbërje. Një fillim krejtësisht...

Partizani humbet testin e parë miqësor kundër Fenerbahçes

më 1.2017 - Gazeta Tema

Partizani është mundur në testin e parë miqësor që zhvilloi në Antalya, kundër gjigandëve të futbollit turk, Fenerbahçes. Një 90-minutësh mjaft i bukur u zhvillua mes të dyja ekipeve ku dhe interesi i...

Fenerbahçe-Partizani, mbyllet me rezultat befasues pjesa e parë

më 1.2017 - Syri

Skuadra turke dhe ajo shqiptare, po e zhvillojnë një takim miqësor në Turqi. 45 minutëshi i parë është fituar nga turqit me rezultatin 2:0. Golat për gjigantin turk i kanë realizuar Ozan në minutën e 5-të...

Fenerbahçe mund Partizanin me rezultatin 3-1

më 1.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANTALYA (AA) - Në kuadër të sezonit përgatitor një nga skuadrat e qytetit të Tiranës, Partizani, është përballur me skuadrën e Stambollit, Fenerbahçe në Antalya, raporton Anadolu Agency...

Fenerbahce-Partizani, rezultat befasues pas pjesës së parë

më 1.2017 - Lajmi.net

Është mbyllur me epërsinë turke, pjesa e parë ndërmjet Fenerbahces dhe Partizanit. Skuadra turke dhe ajo shqiptare, po e zhvillojnë një takim miqësor në Turqi. 45 minutëshi i parë është fituar nga vendësit,...

Miqësorja, Partizani thyhet nga Fenerbaçja

më 1.2017 - Lexo

Partizani është mundur 3-1 në miqësoren e luksit ndaj Fenerbahçes të zhvilluar në Antalja, në një ndeshje ku ashtu siç pritej ekipi vendas dominoi falë cilësive që kishte në përbërje. Një fillim krejtësisht...

VIDEO/ Ekuban shënoi kundër Fenerbahçes, 22-vjeçari mrekulloi Turqinë me golin e tij

më 1.2017 - Newsport

Kaleb Ekuban ishte protagonist i mbrëmjes së sotme në ndeshjen kundër Fenerbahçes. Sulmuesi i Partizani goditi në pjesën e parë traversën, ndërsa në të dytën arriti të shënonte një gol të bukur me aksion...

Fenerbahce-Partizani, rezultat befasues pas pjesës së parë

më 1.2017 - Infokusi

Është mbyllur me epërsinë turke, pjesa e parë ndërmjet Fenerbahces dhe Partizanit. Skuadra turke dhe ajo shqiptare, po e zhvillojnë një takim miqësor në Turqi. 45 minutëshi i parë është fituar nga vendësit,...

Partizani mposhtet 3-1 nga Fenerbahçe

më 1.2017 - Insajderi

Ekipi shqiptar Partizani është mundur 3-1 në miqësoren e luksit ndaj Fenerbahçes të zhvilluar në Antalja, në një ndeshje ku ashtu siç pritej ekipi vendas dominoi falë cilësive që kishte në përbërje. Një...

Ekuban e pranon: Ka menaxherë që po më vëzhgojnë, por jam i përqëndruar te Partizani

më 1.2017 - Newsport

Kaleb Ekuban ka folur pas ndeshjes me Fenerbahçen. Sulmuesi i Partizani goditi traversën, ndërkohë që arriti të shënojë golin e nderit për të kuqtë. Pas sfidës, për mikrofonin e Supersport, italo-ganezi...

Ekuban nuk mjafton për Partizanin, të kuqtë thyhen në Turqi

më 1.2017 - Newsport

Është mbyllur takimi i miqësores mes Partizani dhe Fenerbahçes me rezultatin 3-1 n me rezultatin 3-1 në favor të ekipit turk. Kjo ndeshje ishte në kuadër të përgatitjeve për fazën e 3-të të Superiores....

Lajmi i fundit/ Mbyllet pjesa në Turqi, Partizani nuk reziston përballë Fenerbahçes

më 1.2017 - Newsport

Është mbyllur pjesa e parë e miqësores mes Partizani dhe Fenerbahçes, ndeshje e vlefshme si miqësore në kuadër të përgatitjeve për fazën e 3-të të Superiores. Ky takim ka startuar në orën 18:00 dhe pikërisht...

Lajmi i fundit/ Partizani luan miqësoren e parë kundër Fenerbahçes, ka gol në Turqi

më 1.2017 - Newsport

Partizani po luan kundër Fenerbahçes, ndeshje e vlefshme si miqësore në kuadër të përgatitjeve për fazën e 3-të të Superiores. Ky takim ka startuar në orën 18:00 dhe pikërisht në minutën e 4-të ekipi i...

Lajmi i fundit/ Partizani luan kundër Fenerbahçes, ja ku mund ta ndiqni nesër takimin miqësor

më 1.2017 - Newsport

Nesër, Partizani do të zhvillojë një ndeshje miqësore kundër Fenerbahçes. Skuadra e drejtuar nga trajneri Starova ndodhet në Antalia të Turqisë, ku po zhvillon një mini-fazë përgatitore. Pikërisht nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK