http://kariera.mk

Edhe Mandzukic shënon ndaj Atalantas

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Atalantas. Goli u shënua nga Mario Mandzukic në minutën 34, ndërsa asistimi erdhi nga Paulo Dybala. Dybala shënoi...

Dybala e lë në gjumë Berishën me një gol fantastik

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Ataltantas së Etrit Berishës. Goli erdhi nga Paulo Dybala në minutën e 22-të dhe ishte thjeshtë fantastik. Kjo ndeshje është...

VIDEO/ ?Juventus shënon një tjetër supergol

më 1.2017 - Syri

Juventus ka rritur epërsinë në 2:0 ndaj Atalantas në Kupë të Italisë, me golin e shënuar nga Mario Mandzukiç, i cili shënoi pas një aksioni shumë të mirë dhe një asistimi perfekt të Dybalas.  %%% by arcturusmedia33...

Juventus-Atalanta, goli i dytë

më 1.2017 - Lajmi.net

Me golin e Mario Mandzukic, Juventus avancon 2:0 ndaj Atalantas. Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

​Juventus shënon tjetër supergol

më 1.2017 - Gazeta Express

Juventus ka dyfishuar epërsinë ndaj Atalantas në Kupë të Italisë Juventus ka rritur epërsinë në 2:0 ndaj Atalantas në Kupë të Italisë, me golin e shënuar nga Mario Mandzukic, i cili shënoi pas një aksioni...

Aksion fantastik i Juventusit, mposhtet sërish Etrit Berisha

më 1.2017 - GazetaBlic

Mario Mandzukic ka shënuar për epërsinë 2-0 të Juventusit ndaj Atalantas, në minutën e 35 të takimit.

Juventusi e shënon edhe golin e dytë

më 1.2017 - OraInfo

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Atalantas me anë të Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Gol i çmendur nga Dybala

më 1.2017 - Lajmi.net

Paulo Dybala ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm ndaj Atalantas. Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Juventusi në epërsi, Dybala “bombardon” Atalantan

më 1.2017 - GazetaBlic

Paulo Dybala ka shënuar për epërsinë 1-0 të Juventusit ndaj Atalantas, në minutën e 23 të takimit.

VIDEO/ Supergol i Dybala, Etrit Berisha ngel në vend

më 1.2017 - Syri

Juventus ka shënuar golin e parë ndaj Atalantas në Kupën e Italisë Skuadra e Juventusit ka kaluar në epërsi ndaj Atalantas, me supergolin e sulmuesit argjentinas, Paulo Dybala, i cili la të shtangur portierin...

Dybala e “paralizon” Etrit Berishën

më 1.2017 - Indeks online

Juventusi ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Atalantës. Pablo Dybala ka shënuar një gol fantastik në minutën e 23-të duke e lënë të shtangur portierin shqiptar, Etrit Berisha. / IndeksOnline /

Juventus i shënon Atalantas

më 1.2017 - OraInfo

Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Atalantas me golin e shënuar nga Dybalas Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

​Dybala ‘bombardon’ portën e Berishës

më 1.2017 - Gazeta Express

Juventus ka shënuar golin e parë ndaj Atalantas në Kupën e Italisë Skuadra e Juventusit ka kaluar në epërsi ndaj Atalantas, me supergolin e sulmuesit argjentinas, Paulo Dybala, i cili la të shtangur portierin...

Juventus – Atalanta, formacionet zyrtare

më 1.2017 - GazetaBlic

Juventusi dhe Atalanta ndeshen me fillim nga ora 20.45, në kuadër të 1/8 të finales në Kupën e Italisë. Më poshtë i keni përbërjet e të dyja skuadrave:

Juventus shënon tjetër supergol

më 1.2017 - Tetova Sot

Juventus ka dyfishuar epërsinë ndaj Atalantas në Kupë të Italisë Juventus ka rritur epërsinë në 2:0 ndaj Atalantas në Kupë të Italisë, me golin e shënuar nga Mario Mandzukic, i cili shënoi pas një aksioni...

Juventus ka shënuar golin e parë ndaj Atalantas në Kupën e Italisë

më 1.2017 - Tetova Sot

Juventus ka shënuar golin e parë ndaj Atalantas në Kupën e Italisë Skuadra e Juventusit ka kaluar në epërsi ndaj Atalantas, me supergolin e sulmuesit argjentinas, Paulo Dybala, i cili la të shtangur portierin...

Juventus dyfishon epërsinë

më 1.2017 - Periskopi

Goli u shënua nga Mario Mandzukic në minutën 34, ndërsa asistimi erdhi nga Paulo Dybala. Dybala shënoi golin e parë në këtë takim. Mandzukic 2-0 #juve pic.twitter.com/ivCHxqF9Sn — deathbell (@deathbell17) January 11, 2017

Etrit Berisha mposhtet nga një perlë e Dybala, Juventus në epërsi

më 1.2017 - Periskopi

Juventus ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Atalantas. Golin e shënoi sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala që la të shtangur portierin shqiptar. /Periskopi/ http://periskopi.com/wp-content/uploads/2017/01/video-1484165441.mp4

Agjenti i Dybala mbërrin në qytetin e njohur, pritet nënshkrimi i kontratës

më 1.2017 - Lexo

Lajmet e fundit që vijnë nga Italia, konfirmojnë të ardhmen e Paulo Dybalas. “Calciomercato” shkruan që agjenti i Dybalas, Pierpaolo Triulzi, sot ka mbërritur në Torino. Sipas këtyre informacioneve, ai...

Berisha para Handanoviçit

më 1.2017 - 10minuta

Portieri Etrit Berisha po kalon një moment mjaft të mirë në Serie A dhe përveç se ka arritur të futet disa herë në formacionin më të mirë të javës ai është futur edhe në renditjen e 10 portierëve më të...

Etrit Berisha më i mirë se Handanovic, ja statistikat

më 1.2017 - Albeu

Etrit Berisha po kalon një moment mjaft të mirë në Seria A dhe përveç se ka arritur të futet disa herë në formacionin më të mirë të javës ai është futur edhe në renditjen e 10 portierëve më të mirë të...

Agjenti i Dybalas mbërrin në qytetin e njohur, pritet nënshkrimi i kontratës

më 1.2017 - Infokusi

Lajmet e fundit që vijnë nga Italia, konfirmojnë të ardhmen e Paulo Dybalas. “Calciomercato” shkruan që agjenti i Dybalas, Pierpaolo Triulzi, sot ka mbërritur në Torino. Sipas këtyre informacioneve, ai...

Etrit Berisha ka pësuar më pak gola se Handanovici i Interit

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Etrit Berisha po kalon një moment mjaft të mirë në Seria A dhe përveç se ka arritur të futet disa herë në formacionin më të mirë të javës ai është futur edhe...

Dybala pranë nënshkrimit me klubin e madh

më 1.2017 - Periskopi

Sulmuesi i talentuar i Juventusit, Paulo Dybala pritet të rinovojë së shpejti kontratën me bardhezinjtë. Calciomercato shkruan se agjenti i argjentinasit ka mbërritur sot në Torino, për të gjetur zgjidhjen...

Dybala i jep fund dilemës, vendos përfundimisht të ardhmen

më 1.2017 - GazetaBlic

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka arritur një marrëveshje me drejtues të klubit dhe pritet mos largohet nga Italia. E përditshmja italiane “La Stampa”, raporton se ylli argjentinas është në prag të...

Dybala i jep fund dilemës, vendos përfundimisht të ardhmen

më 1.2017 - Syri

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka arritur një marrëveshje me drejtues të klubit dhe pritet mos largohet nga Italia. E përditshmja italiane “La Stampa”, raporton se ylli argjentinas është në prag të...

Dybala nënshkruan me gjigantin e Evropës!

më 1.2017 - OraInfo

Paulo Dybala është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij. Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala nuk do të largohet nga klubi. E përditshmja italiane “La Stampa”, raporton se ylli argjentinas është...

Dybala nënshkruan me gjigantin e Evropës!

më 1.2017 - Lajmi.net

Paulo Dybala është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij. Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala nuk do të largohet nga klubi. E përditshmja italiane “La Stampa”, raporton se ylli argjentinas është në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK