http://kariera.mk

Zbulohet një skandal nga ceremonia e FIFA-s

më 1.2017 - GazetaBlic

Skandal në ceremoninë e FIFA-s, vidhen asetet e 6 lojtarëve të njohur me vlerë 540 mijë euro. FIFA ka denoncuar në Policinë e Zyrihut, për vjedhjen e 6 orëve që do u jepeshin fituesve të çmimeve kryesore....

Zbulohet një skandal nga ceremonia e FIFA-s

më 1.2017 - GazetaBlic

Skandal në ceremoninë e FIFA-s, vidhen asetet e 6 lojtarëve të njohur me vlerë 540 mijë euro. FIFA ka denoncuar në Policinë e Zyrihut, për vjedhjen e 6 orëve që do u jepeshin fituesve të çmimeve kryesore....

Skandali i radhës në FIFA, vidhen 5 ora me vlerë 100 mijë euro

më 1.2017 - Zeri

Një tjetër i shëmtuar ndodhi gjatë ndarjeve të çmimeve në Zurich nga FIFA këtë javë, shkruan Albeu. Gjashtë orë të markës Hublot, që vlejnë rreth 100,000 euro secila, duhet t’i jepeshin fituesve të çmimeve...

Skandal në ceremoninë e FIFA-s, vidhen asetet e 6 lojtarëve të njohur. Kushtonin 540 mijë euro

më 1.2017 - Syri

FIFA ka denoncuar në Policinë E Zyrihut, për vjedhjen e 6 orëve që do u jepeshin fituesve të çmimeve kryesore. Sipas zyrtarëve te FIFA-s, mungesa e orëve është vënë re disa orë para se te fillonte shfaqja...

Në FIFA vazhdon i njëjti avaz, humbasin orët që duhet t’i jepeshin fituesve

më 1.2017 - BalkanWeb

Si gjithmonë, FIFA mbrëmjen e 9-të janarit, kur edhe organizoi mbrëmjen “Gala” të shpërndarjes së çmimeve, kishte vendosur që për fituesit të shpërdante edhe nga një orë të markës Hublot, 6-të të tilla...

Skandali i radhës në FIFA, vidhen 5 ora me vlerë 100 mijë euro

më 1.2017 - Koha.mk

Një tjetër i shëmtuar ndodhi gjatë ndarjeve të çmimeve në Zurich nga FIFA këtë javë. Gjashtë orë të markës Hublot, që vlejnë rreth 100,000 euro secila, duhet t’i jepeshin fituesve të çmimeve individuale....

Skandali, vidhen orët për fituesit e ” The Best” të shpallur nga FIFA 

më 1.2017 - Aktuale

FIFA ka denoncuar në Policinë e Cyrihut, për vjedhjen e 6 orëve që do u jepeshin fituesve të çmimeve kryesore. Sipas zyrtarëve te FIFA-s, mungesa e orëve është vënë re disa orë para se te fillonte shfaqja...

Skandaloze: Në FIFA ndodh vjedhje e madhe

më 1.2017 - OraInfo

Një tjetër i shëmtuar ndodhi gjatë ndarjeve të çmimeve në Zurich nga FIFA këtë javë. Gjashtë orë të markës Hublot, që vlejnë rreth 100,000 euro secila, duhet t’i jepeshin fituesve të çmimeve individuale....

Skandal në FIFA: Vidhën orët e futbollistëve më të mirë

më 1.2017 - Indeks online

Fifa ka denoncuar në Policinë E Zyrihut, për vjedhjen e 6 orëve që do u jepeshin fituesve të çmimeve kryesore. Sipas zyrtarëve te FIFA-s, mungesa e orëve është vënë re disa orë para se te fillonte shfaqja...

SKANDAL: Vjedhje spektakolare në FIFA

më 1.2017 - Lajmi.net

Një tjetër i shëmtuar ndodhi gjatë ndarjeve të çmimeve në Zurich nga FIFA këtë javë. Gjashtë orë të markës Hublot, që vlejnë rreth 100,000 euro secila, duhet t’i jepeshin fituesve të çmimeve individuale....

Skandali i radhës në FIFA, vidhen 5 ora me vlerë 100 mijë euro

më 1.2017 - Albeu

Një tjetër i shëmtuar ndodhi gjatë ndarjeve të çmimeve në Zurich nga FIFA këtë javë. Gjashtë orë të markës Hublot, që vlejnë rreth 100,000 euro secila, duhet t’i jepeshin fituesve të çmimeve individuale....

Tjetër skandal në FIFA, vidhen 5 orë me vlerë 100 mijë € që duhet t’i jepeshin fituesve

më 1.2017 - Telesport

Obsesioni i FIFA-s me orët e shtrenjta çoi në një tjetër episod të shëmtuar gjatë ndarjeve të çmimet në Zurich këtë javë. Gjashtë orë të markës Hublot, që vlejnë rreth 100,000 euro secila, duhet t’i jepeshin...

Vidhen 6 ora në ceremoninë e FIFA-s, ndër to edhe e Cristiano Ronaldos

më 1.2017 - Standard

Një vjedhjeje i ka paraprirë ceremonisë së çmimeve “The Best”, që FIFA akordoi për disa personalitete të futbollit. Dhuratat e përgatitura për 6 fituesit u vodhën në “Kameha Grand Hotel” të Zyrihut, aty...

SKANDAL: Vjedhje spektakolare në FIFA

më 1.2017 - Infokusi

Një tjetër i shëmtuar ndodhi gjatë ndarjeve të çmimeve në Zurich nga FIFA këtë javë. Gjashtë orë të markës Hublot, që vlejnë rreth 100,000 euro secila, duhet t’i jepeshin fituesve të çmimeve individuale....

Incident i shëmtuar, vidhet ora e Cristiano Ronaldos

më 1.2017 - Gazeta Telegraf

Një incident i shëmtuar i ka paraprirë ceremonisë së çmimeve “The Best”, që FIFA akordoi për disa personalitete të futbollit. Dhuratat e përgatitura për 6 fituesit u vodhën në “Kameha Grand Hotel” të Zyrihut,...

Vidhet ora e Cristiano Ronaldos

më 1.2017 - TV Koha

Një incident i shëmtuar i ka paraprirë ceremonisë së çmimeve “The Best”, që FIFA akordoi për disa personalitete të futbollit. Dhuratat e përgatitura për 6 fituesit u vodhën në “Kameha Grand Hotel” të Zyrihut,...

Vidhet ora e Cristiano Ronaldos në ceremoninë e FIFA-s

më 1.2017 - LajmiFundit

Një vjedhjeje i ka paraprirë ceremonisë së çmimeve “The Best”, që FIFA akordoi për disa personalitete të futbollit. Dhuratat e përgatitura për 6 fituesit u vodhën në “Kameha Grand Hotel” të Zyrihut, aty...

​Ronaldo: Kam përmbushur ëndrrën time

më 1.2017 - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo ka thënë se ai tashmë ka përmbushur ëndrrën e tij Ylli i Real Madridit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldo mbrëmë u shpall futbollisti më i mirë në botë nga FIFA. Ai thotë se tashmë ka...

​Ronaldo tregon ditën më të lumtur, nuk ka të bëjë me futboll

më 1.2017 - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo ka treguar ditën më të lumtur në jetën e tij, e cila nuk ka të bëjë fare me futboll Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo gjatë intervistës për faqen zyrtare të FIFA’s, ka treguar ditën...

​Ronaldo tregon ditën më të lumtur, nuk ka të bëjë me futboll

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Cristiano Ronaldo ka treguar ditën më të lumtur në jetën e tij, e cila nuk ka të bëjë fare me futboll Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo gjatë intervistës për faqen zyrtare të FIFA’s, ka treguar ditën...

Yjet e futbollit dhe gratë e tyre shkëlqyen në Zurich

më 1.2017 - Zeri

Yjet e futbollit së bashku me partneret e tyre kanë shkëlqyer në ceremoninë ”FIFA Football Awards”, e cila është mbajtur mbrëmë në Zurich. Pa dyshim se Cristiano Ronaldo dhe bukuroshja spanjolle ishin në qendër të vëmendjes.

Këto janë gratë seksi të yjeve të futbollit që ishin të pranishëm dje në Zurich

më 1.2017 - GazetaBlic

Yjet e futbollit së bashku me partneret e tyre kanë shkëlqyer në ceremoninë ”FIFA Football Awards”, e cila është mbajtur mbrëmë në Zurich. Pa dyshim se Cristiano Ronaldo dhe bukuroshja spanjolle ishin në qendër të vëmendjes

Yjet e futbollit dhe gratë e tyre shkëlqyen në Zurich

më 1.2017 - Gazeta Express

Yjet e futbollit së bashku me partneret e tyre kanë shkëlqyer në ceremoninë ”FIFA Football Awards”, e cila është mbajtur mbrëmë në Zurich. Pa dyshim se Cristiano Ronaldo dhe bukuroshja spanjolle ishin...

Ronaldo dhe Rodriguez shkëlqejnë në tapetin e gjelbër të FIFA-s

më 1.2017 - Albeu

Yjet e futbollit mbrëmë ishin të pranishëm në ceremonin ë zhvilluar në Zurich, aty kur Ronaldo triumfoi si lojtari më i mirë në botë për sezonin që lamë pas. Portugezi në fakt triumfoi edhe jashtë...

Foto/ Familja Ronaldo! Futbollisti pozon me të dashurën dhe djalin në tapetin e kuq

më 1.2017 - Opinion

Mbrëmja e djeshme ishte kulmi i një viti të jashtëzakonshëm për Cristiano Ronaldon. Ai arriti të mund edhe një herë rivalin e tij,Messi, duke u vlerësuar kështu si “Futbollisti më i Mirë i Vitit” nga FIFA....

​Ronaldo e kthen në mikrofon çmimin e FIFA’s

më 1.2017 - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo është shumë i lumtur pasi u shpall më i mirë i në botë nga FIFA Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka festuar pas ceremonisë së FIFA’s, ku trofeun e marrë e ka kthyer në mikrofon....

Ronaldo del publikisht me të dashurën dhe të birin

më 1.2017 - GazetaBlic

Ai po përballet me një konkurrencë të fortë për të marrë çmimin e Lojtarit më të Mirë të Vitit nga FIFA. Mirëpo Christiano Ronaldo është siguruar që të ketë përkrahje të fortë, derisa në ceremoni ka shkruar...

Ronaldo “fitoi” edhe në tepihun e gjelbër

më 1.2017 - Koha.net

Cristiano Ronaldo fitoi çmimin për futbollistin më të mirë të vitit 2016, por kjo nuk ishte gjithçka për të cilën ai u dallua në ceremoninë e mbajtur sot në Cyrih. Anëtari i Real Madridit mori gjithë vëmendjen...

​Ronaldo e kthen në mikrofon çmimin e FIFA’s

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Cristiano Ronaldo është shumë i lumtur pasi u shpall më i mirë i në botë nga FIFA Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka festuar pas ceremonisë së FIFA’s, ku trofeun e marrë e ka kthyer në mikrofon....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK