http://kariera.mk

Gagliardini nis aventurën te Interi

më 1.2017 - Koha.mk

Roberto Gagliardini është një futbollist i ri i Inter. Mesfushori ka firmosur kontratën deri në vitin 2021, pasi ka zhvilluar vizitat mjekësore. Gjithçka është përcaktuar me Atalantën: Gagliardini do të...

Sevilla do që ta kthejë Banegan, por ja sa kërkon Interi

më 1.2017 - RTV 21

Klubi spanjoll ka shprehur interesim për Ever Banegan Reprezentuesi argjentinas është transferuar te Interi gjatë verës si futbollist i lirë, por vetëm gjashtë muaj më vonë klubi zikaltër kërkon 30 milionë...

Zyrtare / Gagliardini nis aventurën te Inter…

më 1.2017 - Telesport

Roberto Gagliardini është një futbollist i ri i Inter. Mesfushori ka firmosur kontratën deri në vitin 2021, pasi ka zhvilluar vizitat mjekësore. Gjithçka është përcaktuar me Atalantën: Gagliardini do të...

Moratti: I lumtur me ardhjen e Gagliardinit

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Kur ka një zhvillim te Interi, gjithmonë gazetarët kërkojnë edhe mendimin e Massimo Morattit. Ish-presidenti i zikaltërve në dalje të zyrave të Saras në qendër...

Galiardini firmos me Interin

më 1.2017 - Aktuale

Pas arritjes së akordit zyrtar, vjen edhe firma e Roberto Galiardinit. Mesfushori i Atalantës tashmë kompleton kalimin te Interi, që është edhe hapi i tij i madh në karrierë. Mesfushori 22 vjeçar do të...

Gagliardini: Realizova një ëndërr, mezi po pres të filloj

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Transferimi më i ri i Interit, Roberto Gagliardini, ka folur pas zyrtarizimit të marrëveshjes me skuadrën nga Milano. Ish-ylli i Atalantas ka thënë mezi pret...

Zyrtare: Gagliardini është futbollist i Interit

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Roberto Gagliardini tashmë është lojtar i Interit. Skuadra nga Milano ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit italian nga Atalanta. 22-vjeçari ka nënshkruar...

FOTO/ Interi zyrtarizon transferimin e mesfushorit

më 1.2017 - Syri

Interi ka zyrtarizuar transferimin e Roberto Gagliardini. Mesfushori i Atalantës do t’i bashkohet klubit nga San Siro në formë huazimi me obligim blerje. Siç raportojnë mediat italiane, zikaltërit paguan...

Sevilla do që ta kthejë Banegan, por ja sa kërkon Interi

më 1.2017 - KosovaPress

Reprezentuesi argjentinas është transferuar te Interi gjatë verës si futbollist i lirë, por vetëm gjashtë muaj më vonë klubi zikaltër kërkon 30 milionë euro për ata që janë të interesuar që ta blejnë atë....

Zyrtare: Ky është përforcimi më i ri i Interit

më 1.2017 - GazetaBlic

Roberto Gagliardini tashmë është lojtar i Interit. Skuadra nga Milano ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit italian nga Atalanta. 22-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesë vjeçare me skuadrën e drejtuar...

Zyrtare: Interi kompleton transferimin e mesfushorit

më 1.2017 - Indeks online

Interi ka kompletuar transferimin e Roberto Gagliardini. Mesfushori i Atalantës do t’i bashkohet klubit nga San Siro në formë huazimi me obligim blerje. Siç raportojnë mediat italiane, Neroazurët...

Interi zyrtarizon Gagliardinin

më 1.2017 - Koha.net

Interi ka konfirmuar transferimin e mesfushorit Roberto Gagliardini nga Atalanta. Futbollisti do të jetë i huazuar deri në fund të sezonit të ardhshëm dhe më pas do të transferohet për 25 milionë euro....

ZYRTARE: Inter publikon transferimin e ri

më 1.2017 - OraInfo

Interi ka publikuar transferimin e ri. Skuadra italiane ka njoftuar që e ka transferuar Roberto Gagliardini nga Atalanta, ku do të qëndroj deri në vitin 2018 si i huazuar. Transmeton ORAinfo. “Inter është...

Zyrtare/ Inter firmos me talentin e Atalantës

më 1.2017 - Albeu

Roberto Gagliardini është futbollisti më i ri i Interit. Mesfushori i Atalantës ka kompetuar kalimin tek zikaltrit, që është edhe hapi i tij i madh në karrierë. Gagliardini ditën e sotme ka hedhur...

Zyrtare: Përforcohet Inter

më 1.2017 - Zeri

Inter ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Roberto Gagliardini Skuadra e Interit edhe zyratarisht ka njoftuar se ka nënshkruar me mesfushorin italian të Atalantas, Roberto Gagliardini. Lojtari është...

​Zyrtare: Përforcohet Inter

më 1.2017 - Gazeta Express

Inter ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Roberto Gagliardini Skuadra e Interit edhe zyratarisht ka njoftuar se ka nënshkruar me mesfushorin italian të Atalantas, Roberto Gagliardini. Lojtari është...

ZYRTARE/ Blerja e re e Interit kalon me sukses testet mjekësore

më 1.2017 - Syri

Mesfushori i Atalantës, Roberto Gagliardini është zyrtarisht lojtari më i ri i skuadrës së Interit pasi italiani arriti të mbyllë me sukses testet mjekësore. Lojtari transferohet në Milano me formulën...

Gagliardini: Dua të fitojë trofe me Inter

më 1.2017 - Periskopi

Transferi më i ri i Interit, Roberto Gagliardini, ka folur për herë të parë si futbollistë i zikaltërve. Ish-ylli i Atalantas është shprehur i lumtur që tashmë është pjesë e Inter dhe mezi pret të ndihmojë...

Gagliardini zyrtarisht i Interit: Synoj Champions-in

më 1.2017 - SuperSport

Inter-Gagliardini , marrëveshja finalizohet me sukses. Tashmë mesfushori i talentuar është me të drejta të plota një lojtar i Interit pasi arriti të mbyllte me sukses vizitat mjekësore në “Apiano Gentile”....

​Zyrtare: Përforcohet Inter

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Inter ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Roberto Gagliardini Skuadra e Interit edhe zyratarisht ka njoftuar se ka nënshkruar me mesfushorin italian të Atalantas, Roberto Gagliardini. Lojtari është...

ZYRTARE: Inter transferon një super mesfushor

më 1.2017 - Sovrani

Inter ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Roberto Gagliardin. Skuadra e Interit edhe zyratarisht ka njoftuar se ka nënshkruar me mesfushorin italian të Atalantas, Roberto Gagliardini.. Lojtari është...

Zyrtare: Ylli i Serie A kalon te Interi

më 1.2017 - Periskopi

Roberto Gagliardini është futbollisti më i ri i Interit. Mesfushori i Atalantës ka kompetuar kalimin tek zikaltrit, që është edhe hapi i tij i madh në karrierë. Gagliardini ditën e sotme ka hedhur firmën...

Gagliardini italiani i dytë më i shtrenjtë tek Interi, ja të tjerët

më 1.2017 - Albeu

Gagliardini është futbollisti më i ri i skuadrës së Interit. Talenti italian i Atalantës është transferuar tek zikaltrit ku ka kryer edhe vizitat mjekësore, ndërkohë që në ditët në vijim pritet që...

Interi blen gjeneratë e re të futbollit italian, pas Gagliardinit gati edhe tri super transferime

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Kinezët e Interit e kanë marrë seriozisht përforcimin e skuadrës dhe kërkojnë me çdo kusht një vend në Ligën e Kampionëve. Skuadra zikaltër nuk është larg objektivit...

Prezantohet blerja e re e Interit, kryen vizitat mjekësore dhe premton Championsin

më 1.2017 - Newsport

“Interi në Champions? Do të tentojmë deri në fund”. Buzëqesh, flet lirshëm dhe shfaqet optimist para vizitave mjekësore tek Interi. Bëhet fjalë për Roberto Gagliardini, ish-mesfushori i Atalantës, i cili...

Bombë nga Italia/ Inter 57 milion euro për Manolas

më 1.2017 - Syri

Inter kanë hyrë në garë për të nënshkruar objektivin e Manchester United, Kostas Manolas nga Roma, sipas Calcio Mercato. Jose Mourinho është i gatshëm që të shpenzojnë deri në 50 milionë £ për mbrojtësin...

Zyrtare/ Jovetiç transferohet në Spanjë

më 1.2017 - Syri

Aventura e Steva Jovetiç tek Interi ka përfunduar, lojtari është prezantuar ditën e sotme tek skuadra spanjolle e Sevillas. Malajzezi nuk po gjente hapësira tek skuadra “zikaltër” edhe pse u morë para...

VIDEO/ Bleria më e shtrenjtë pas Vierit, mbërrin në Milano

më 1.2017 - Syri

Roberto Gagliardini ka arritur në qytetin e Milanos dhe nesër do të kryej vizitat mjekësore për të nënshkruar pastaj me Interin.  “Është një ëndërr e bërë realitet. Nesër i kam vizitat mjekësore. Nuk kam...

Arrin në Milano transferimi i madh i Interit

më 1.2017 - Iliria News

Roberto Gagliardini ka arritur në qytetin e Milanos dhe nesër do t’i kryej vizitat mjekësore për të nënshkruar pastaj me Interin.  Ai ka ardhur në huazim me opsion blerje në fund të sezonit për 20 milionë...

Arrin në Milano transferimi i madh i Interit

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Roberto Gagliardini ka arritur në qytetin e Milanos dhe nesër do t’i kryej vizitat mjekësore për të nënshkruar pastaj me Interin.  Ai ka ardhur në huazim me opsion...

Transferimi i ri i Interit arrin në Milano

më 1.2017 - OraInfo

Roberto Gagliardini ka mbërritur në Milano për të kryer testet mjekësore te Inter Mesfushori italiani Atalantas, Roberto Gagliardini nesër do të kryej testet mjekësore, për të nënshkruar më pas me skuadrën...

​Përforcimi i madh i Interit arrin në Milano

më 1.2017 - Gazeta Express

Roberto Gagliardini ka mbërritur në Milano për të kryer testet mjekësore te Inter Mesfushori italiani Atalantas, Roberto Gagliardini nesër do të kryej testet mjekësore, për të nënshkruar më pas me skuadrën...

VIDEO/ Urime tifozë të Interit, transferimi i madh mbërrin në Milano

më 1.2017 - Syri

Pak minuta më parë, në Milano ka mbërritur Roberto Gagliardini, transferimi më i madh i Interit këtëmerkato Janari. Interi ka gjetur gjuhën e përbashkët me Atalantën për transferimin në San Siro të mesfushorit...

Urime tifozë të Interit, transferimi i madh mbërrin në Milano

më 1.2017 - Lajmi.net

Transferimi i parë i Interit ka mbërritur në qytetin e Milanos. Pak minuta më parë, në Milano ka mbërritur Roberto Gagliardini, transferimi më i madh i Interit këtë afat kalimtar. Interi ka gjetur gjuhën...

Sevilja prezantoi malazezin Jovetiç

më 1.2017 - Aktuale

Stevan Jovetiç edhe përfundimisht është larguar nga Interi dhe ka vendosur ti bashkohet skuadrës së dytë për momentin në La Liga, Seviljës. Jovetiç në “Ramon Sançez Pizhuan” do të luajë deri në fund të...

Steven Jovetic prezantohet te Sevilla

më 1.2017 - Telesport

Sevilla ka kompletuar huazimin e sulmuesit Steven Jovetic nga Inter me të drejtë blerje përfundimtare në fund të sezonit. Klubi spanjolle e ka prezantuar lojtarin të martën pasdite me fanellën e re me...

Jovetic godet Interin në prezantimin te Sevilla

më 1.2017 - Lajmi.net

Stevan Jovetic është prezantuar te Sevilla. Reprezentuesi malazez i është bashkuar Sevillas nga Interi në formulën e huazimin. Ish sulmuesi i Fiorentinës dhe Cityt, ka deklaruar se kalimi te Sevilla, është...

Urime tifozë të Interit, transferimi i madh mbërrin në Milano

më 1.2017 - Tetova1

Transferimi i parë i Interit ka mbërritur në qytetin e Milanos. Pak minuta më parë, në Milano ka mbërritur Roberto Gagliardini, transferimi më i madh i Interit këtë afat kalimtar. Interi ka gjetur gjuhën...

Zyrtare, Interi transferon talentin e Atalantas

më 1.2017 - Aktuale

Ka marrë fund fund “telenovela” Galiardini. Mesfushori italian tashmë edhe zyrtarisht është një futbollist i ri i Interit. “Zikaltërit” kanë mbyllur me sukses tratativat me Atalantën dhe tashmë çdo gjë...

“Inter ka nënshkruar me të ardhmen e futbollit italian”

më 1.2017 - Telesport

Menaxheri i Roberto Gagliardini ka konfirmuar marrëveshjen e mbyllur tashmë të Inter me mesfushorin e Atalanta-s. “Inter ka nënshkruar të ardhmen e futbollit italian.” Lojtari i përfaqëuseses italiane...

Zyrtare: Stevan Jovetic transferohet tek Sevillia

më 1.2017 - Gazeta Tema

Stevan Jovetic është transferuar në “La Liga” tek skuadra e Sevillas. Jovetiç i cili ka qenë pjesë e skuadrës së Interit është huazuar tek ekipi spanjoll deri në fund të sezonit. Lajmi është konfirmuar...

Inter merr mesfushorin e Atalantës, Jovetiç ikën në Spanjë

më 1.2017 - Standard

Para pak çastesh janë zyrtarizuar dy lëvizje që kishin të bënin me merkaton e klubit zikaltër të Interit. Pas shumë tratativash mesfushori i Atalantës, Cagliardini, do t’i bashkohet ekipit të Piolit. Ish...

Zyrtare/ Inter nënshkruan me mesfushorin e Atalantës, Jovetiç firmos në Spanjë

më 1.2017 - BalkanWeb

Para pak çastesh janë zyrtarizuar dy lëvizje që kishin të bënin me merkaton e klubit zikaltër të Interit. Pas shumë tratativash mesfushori i Atalantës, Cagliardini, do t’i bashkohet ekipit të Piolit. Ish...

Arrihet marrëveshja, Gagliardini të mërkurën te Interi për testet mjekësore

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Edhe pse është përfshirë në skuadrën e Atalantas për ndeshjen e Kupës së Italisë, Roberto Gagliardini thuhet se do t’u nënshtrohet testeve mjekësore të mërkurën...

Jovetic largohet nga Inter, kalon te skuadra nga La Liga

më 1.2017 - OraInfo

Stevan Jovetic është larguar nga Inter Milan. Malazezi iu ka nënshtruar testeve mjekësore të cilat edhe i ka kaluar te Sevilla, për të nënshkruar kalimin në La Liga në formë huazimi. Jovetic në marrëveshjen...

Zyrtare: Jovetic largohet nga Interi, i bashkohet Sevillas

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Stevan Jovetic është larguar zyrtarisht nga Interi për t’iu bashkuar Sevillas deri në fund të sezonit. Futbollisti malazez mund të nënshkruajë kontratë të përhershme...

Jovetic: Me kalimin te Sevilla kam rilindur

më 1.2017 - Arbresh

Reprezentuesi malazez, Stevan Jovetic i është bashkuar Sevillas nga Interi në formulën e huazimin. Ish sulmuesi i Fiorentinës dhe Cityt, ka deklaruar se kalimi te Sevilla, është rilindje për karrierën...

Jovetic largohet nga Inter, kalon te skuadra nga La Liga

më 1.2017 - Klan Kosova

Stevan Jovetic është larguar nga Inter Milan. Malazezi iu ka nënshtruar testeve mjekësore të cilat edhe i ka kaluar te Sevilla, për të nënshkruar kalimin në La Liga në formë huazimi. Jovetic në marrëveshjen...

ZYRTARE: Stevan Jovetiç transferohet tek Sevilia

më 1.2017 - Syri

Sevilia ka konfirmuar transferimin në formë huazimi të Stevan Jovetiç të Interit. Sulmuesi malazez ka kaluar te Sevilia në formë huazimi deri në fund të sezonit. Sevilla ka opsionin për blerje të kartonit...

Zyrtare: Jovetic prezantohet te gjiganti spanjoll

më 1.2017 - Lajmi.net

Sevilla ka prezantuar sulmuesin Stevan Jovetic, të cilin e mori në formë huazimi nga Inter. 👏⚽ @sjovetic 's official presentation #SevillaFC pic.twitter.com/01UkqvA6v1 — Sevilla FC (@SevillaFC_ENG) ...

Sevilla huazon Jovetiqin

më 1.2017 - Koha.net

Sevilla ka konfirmuar transferimin në formë huazimi të Stevan Jovetiqit të Interit. Sulmuesi malazez ka kaluar te Sevilla në formë huazimi deri në fund të sezonit. Sevilla ka opsionin për blerje të kartonit...

Video/ Përforcimi i Interit mbërrin në Milano, 22-vjeçari “blindon” mesfushën

më 1.2017 - Newsport

Para disa minutash, në Milano ka  mbërritur Roberto Gagliardini. Mesfushori 22-vjeçar cilësohet si transferimi më i madh në këtë merkato janari në Itali. Interi kishte nisur prej kohësh tratativat me Atalantën...

Urime tifozë të Interit, transferimi i madh mbërrin në Milano

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Pak minuta më parë, në Milano ka mbërritur Roberto Gagliardini, transferimi më i madh i Interit këtëmerkato Janari. Interi ka gjetur gjuhën e përbashkët me Atalantën për transferimin në San Siro të mesfushorit...

​Zyrtare: Jovetic bëhet me skuadër të re

më 1.2017 - Gazeta Express

Stevan Jovetic është zyrtarizuar te skuadra e Sevillas Skuadra spanjolle Sevilla ka njoftuar se ka huazuar sulmuesin e Interit, Stevan Jovetic deri në fund të edicionit. Jovetic nuk ishte në planet e trajnerit...

Zyrtare: Largohet Jovetic

më 1.2017 - Indeks online

Stevan Jovetic është larguar zyrtarisht nga Interi. Mesfushori malazez është huazuar te skuadra e Sevillas deri në fund të këtij sezoni, por me mundësi blerje, shkruan IndeksOnline. 27-vjeçari qëndroi...

Më në fund provohet, Sevilla huazon Jovetiçin

më 1.2017 - Java News

Sevilla ka konfirmuar transferimin në formë huazimi të Stevan Jovetiçit të Interit. Sulmuesi malazez ka kaluar te Sevilla në formë huazimi deri në fund të sezonit, përgatiti Koha. Sevilla ka opsionin për...

Stevan Jovetiç transferohet tek Sevilia

më 1.2017 - Tetova Sot

Sevilia ka konfirmuar transferimin në formë huazimi të Stevan Jovetiç të Interit. Sulmuesi malazez ka kaluar te Sevilia në formë huazimi deri në fund të sezonit. Sevilla ka opsionin për blerje të kartonit...

Jovetic largohet nga Interi, 27-vjeçari prezantohet në Spanjë

më 1.2017 - Newsport

Stevan Jovetiç është prezantuar te skuadra e Sevillas. Ekipi spanjoll ka njoftuar se ka huazuar sulmuesin e Interit deri në fund të sezonit. Trajneri i zikaltërve, Stefano Pioli nuk e kishte në planet...

Zyrtare: Jovetic largohet nga Interi, i bashkohet Sevillas

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Stevan Jovetic është larguar zyrtarisht nga Interi për t’iu bashkuar Sevillas deri në fund të sezonit. Futbollisti malazez mund të nënshkruajë kontratë të përhershme me andaluzianët në afatin veror, mirëpo...

Arrihet marrëveshja, Gagliardini të mërkurën te Interi për testet mjekësore

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Edhe pse është përfshirë në skuadrën e Atalantas për ndeshjen e Kupës së Italisë, Roberto Gagliardini thuhet se do t’u nënshtrohet testeve mjekësore të mërkurën te Interi. Sky Sport Italia dhe Mediaset...

ZYRTARE/ Jovetic largohet nga Interi. Merr fund dilema: Transferohet te ky klub

më 1.2017 - Syri

Aventura e Stevan Joveticit te Interi është shumë në fund. Sulmuesi malazez ka arritur një marrëveshje dhe sezonin e ardhshëm nuk do të jetë më pjesë e Interit pasi do të transferohet te skuadra e Sevillas,...

Zyrtare: Ikën Jovetic, ky është ylli që do ta zëvëndësojë

më 1.2017 - Periskopi

Interi ka siguruar edhe transferimin e parë për afatin kalimtarë të Janarit. Nerazzurët transferuan sipas Sky Sports, mesfushorin italian Roberto Gagliardini nga Atalanta në formë huazimi. Lajmi është...

Merkato/ Sulmuesi lë Interin dhe transferohet në Spanjë, prezantohet me fanellën e re

më 1.2017 - Newsport

Stevan Jovetiç transferohet te Sevilja. Sulmuesi i Interit ka kaluar në formë huazimi te skuadra spanjolle, pasi te zikaltërit nuk po gjente hapësirat e nevojshme për të luajtur. Malazezi është prezantuar...

Zyrtare: Sevilla arrinë marrëveshje me Inter për yllin e tyre

më 1.2017 - Periskopi

Sevilla ka konfirmuar se kanë arritur marrëveshje me Intër, për sulmuesin Stefan Jovetic. Sulmuesi malazez nuk po arrinë as nën urdhërat e trajnerit italian, Stefano Pioli, të ketë minutazh, siç nuk kishte...

Zyrtare: Jovetic transferohet tek gjiganti nga Spanja

më 1.2017 - GazetaBlic

Stevan Jovetic është transferuar te skuadra spanjolle Sevilla Këtë e ka bërë të ditur vetë sulmuesi i Malit të Zi, duke postuar një foto në rrjetin social Instagram. Ai ka shkruar poshtë Sevilla dhe kjo...

Lamtumirë Inter, Jovetic bëhet me skuadër të re

më 1.2017 - Gazeta Express

Stevan Jovetic është përshëndetur me Interin. Sulmuesi malazez pritet të transferohet te Sevilla Aventura e Stevan Joveticit te Interi ka përfunduar. Për sulmuesin malazez që nga dita e sotme do të...

Lamtumirë Inter, Jovetic bëhet me skuadër të re

më 1.2017 - Lexo

Stevan Jovetic është përshëndetur me Interin. Sulmuesi malazez pritet të transferohet te Sevilla Aventura e Stevan Joveticit te Interi ka përfunduar. Për sulmuesin malazez që nga dita e sotme do të filloj...

Jovetic-Sevilla, shifrat e transferimit të mundshëm

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Është pothuajse se e sigurt që Stevan Jovetic është lojtar i Sevillas. Besohet se Interi tashmë i ka dhënë dritën e gjelbër lojtarit dhe po ashtu është pajtuar...

Lamtumirë Inter, Jovetic bëhet me skuadër të re

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Stevan Jovetic është përshëndetur me Interin. Sulmuesi malazez pritet të transferohet te Sevilla Aventura e Stevan Joveticit te Interi ka përfunduar. Për sulmuesin malazez që nga dita e sotme do të filloj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK