http://kariera.mk

Southampton-Liverpool, gol i papritur

më 1.2017 - Lajmi.net

Me golin e Redmond, Southamptoni avancon ndaj Liverpoolit. Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Southamptoni shokon Liverpoolin, kalon në epërsi

më 1.2017 - GazetaBlic

Nathan Redmond ka shënuar për epërsinë 1-0 të Southampton ndaj Liverpoolit në gjysmëfinale të ‘EFL Cup’, në minutën e 20 të takimit.

​Ka gol në ndeshjen Southampton – Liverpool

më 1.2017 - Gazeta Express

Southampton ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në EFL Cup, me golin e shënuar nga anësori Redmond Nathan Redmond Goal 1-0 Southampton vs Liverpool by enjoylivehdi Tweet Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit...

Befasohet Liverpooli

më 1.2017 - Indeks online

Southampton ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Liverpoolit. Golin e shënoi Nathan Redmond në minutën e 20-të. /IndeksOnline/

Southamptoni e befason Liverpoolin

më 1.2017 - OraInfo

Southamptoni ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit me golin e shënuar nga Redmond. Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Moti i keq, shtyhen ndeshjet në ligën e madhe në futboll

më 1.2017 - Koha.mk

Shkaku i motit të keq mund të shtyhen ndeshjet në Premierligë.  Temperaturat e ulta që kanë pushtuar të gjithë kontinentin europian ka shumë mundësi që të detyrojnë drejtuesit e Federatës Angleze të Futbollit...

Moti i ligë, Premier Liga mund të ndalet

më 1.2017 - RTV 21

Disa ndeshje që janë paraparë të zhvillohen në fundjavë mund të mos zhvillohen si pasojë e motit të ligë Temperaturat e ulta që kanë pushtuar të gjithë kontinentin europian ka shumë mundësi që të detyrojnë...

Southamptoni e befason Liverpoolin

më 1.2017 - Tetova Sot

Southamptoni ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit me golin e shënuar nga Redmond. Për më shumë shikoni videon.

Shtyhen dy super ndeshjet e mëdha në Angli

më 1.2017 - Syri

Temperaturat e ulta, që kanë zbritur deri në ­10 gradë celsius kanë vënë në rrezik të madh disa prej dueleve, mes tyre dhe  Manchester United­-Liverpool dhe Everton­-City. Autoritetet britanike bënë të...

Shtyhen dy super-ndeshjet e fundjavës

më 1.2017 - Lajmi.net

Temperaturat e ulëta dhe dëbora e madhe që ka pushtuar Europën është kthyer në problem kampionatin anglez. Kjo pasi shumë prej ndeshjeve pritet që të shtyhen Pritet që Federata Angleze e Futbollit të marrë...

Moti i keq, shtyhen dy super ndeshjet në Angli

më 1.2017 - Opozita

Temperaturat e ulta, që kanë zbritur deri në ­10 gradë celsius kanë vënë në rrezik të madh disa prej dueleve, mes tyre dhe Manchester United­-Liverpool dhe Everton­-City. Autoritetet britanike bënë të...

Moti i keq, shtyhen ndeshjet në ligën e madhe në futboll

më 1.2017 - OraInfo

Shkaku i motit të keq mund të shtyhen ndeshjet në Premierligë. Temperaturat e ulta që kanë pushtuar të gjithë kontinentin europian ka shumë mundësi që të detyrojnë drejtuesit e Federatës Angleze të Futbollit...

Moti i keq, Premier Liga mund të ndalet

më 1.2017 - Top Channel

Temperaturat e ulta që kanë pushtuar të gjithë kontinentin europian ka shumë mundësi që të detyrojnë drejtuesit e Federatës Angleze të Futbollit që të pezullojnë disa nga ndeshjet e kësaj fundjave në futbollin...

Moti i keq, shtyhen ndeshjet në ligën e madhe në futboll

më 1.2017 - GazetaBlic

Shkaku i motit të keq mund të shtyhen ndeshjet në Premierligë. Temperaturat e ulta që kanë pushtuar të gjithë kontinentin europian ka shumë mundësi që të detyrojnë drejtuesit e Federatës Angleze të Futbollit...

Moti i keq shtyn disa ndeshje në Premier League

më 1.2017 - Albeu

Temperaturat e ulëta dhe dëbora e madhe që ka pushtuar Europën është kthyer në problem kampionatin anglez, pasi shumë prej ndeshjeve pritet që të shtyhen Pritet që Federata Angleze e Futbollit të marrë...

Suksesin e United po e mohojnë shtyllat

më 1.2017 - Klan Kosova

Manchester United ka goditur 19 herë shtyllat në këtë sezonë –  dhe askush në Premier League nuk e ka bërë këtë më shpesh se Paul Pogba. Kështu sipas kësaj, del se nëse të gjitha këto goditje do të përfundonin...

Pogba "mbreti i shtyllave" në Angli, por s'është i vetmi

më 1.2017 - Albeu

Paul Pogba duket se ka humbur disi shkëlqimi që pas transferimit nga Juventusi. Mbrëmë në “Old Trafford” ai ishte shumë i pafat në një goditje dënimi, pasi gjeti vetëm shtyllën. Lojtari i Djajve të...

Shtyhen dy super-ndeshjet e fundjavës

më 1.2017 - Infokusi

Temperaturat e ulëta dhe dëbora e madhe që ka pushtuar Europën është kthyer në problem kampionatin anglez. Kjo pasi shumë prej ndeshjeve pritet që të shtyhen Pritet që Federata Angleze e Futbollit të marrë...

Moti i keq, lajm jo i mirë për tifozët e Premierligës

më 1.2017 - Lajmi.net

Federata Angleze e Futbollit mund t'i shtyjë disa ndeshje të xhiros së ardhshme të Premierligës për shkak të motit të keq. Temperaturat e ulta që kanë pushtuar të gjithë kontinentin europian ka shumë mundësi...

Moti i keq, Premier Liga mund të ndalet

më 1.2017 - Flaka

Temperaturat e ulta që kanë pushtuar të gjithë kontinentin europian ka shumë mundësi që të detyrojnë drejtuesit e Federatës Angleze të Futbollit që të pezullojnë disa nga ndeshjet e kësaj fundjave në futbollin...

Moti i keq, Premier Liga mund të ndalet

më 1.2017 - Politiko

Lajmi bëhet i ditur nga tabloidi “The Sun”, sipas të cilit ditën e enjte dhe të premte, ishulli britanik pritet të shënojë temperatura deri në -10 gradë celcius, ndërkohë që do të ketë reshje bore dhe...

Ja kush është mbreti i shtyllave në Manchester

më 1.2017 - Telesport

Paul Pogba ishte ylli që shkëlqente më shumë në Torino, por në Manchester duket se ndriçimi i ndërkombëtarit francez është zbehur. Mbrëmë në “Old Trafford” dikush goditi shtyllën. Kush ishte? Nëse Fantozzi...

Manchester United fiton 2-0 ndaj Hull-it, shënon fitoren e 9-të radhazi

më 1.2017 - Vizion Plus

Manchester United shënoi të hënën mbrëma fitoren e 9-të radhazi duke mundur 2-0 Hull City-in në shtëpi. Në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Ligës së Anglisë, “Djajtë e Kuq” u shfaqën edhe njëherë tjetër...

Moti i keq, lajm jo i mirë për tifozët e Premierligës

më 1.2017 - Infokusi

Federata Angleze e Futbollit mund t’i shtyjë disa ndeshje të xhiros së ardhshme të Premierligës për shkak të motit të keq. Temperaturat e ulta që kanë pushtuar të gjithë kontinentin europian ka shumë mundësi...

Moti i keq, shtyhen ndeshjet në ligën e madhe në futboll

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Shkaku i motit të keq mund të shtyhen ndeshjet në Premierligë. Temperaturat e ulta që kanë pushtuar të gjithë kontinentin europian ka shumë mundësi që të detyrojnë drejtuesit e Federatës Angleze të Futbollit...

Mourinho kërkon përkrahje të zjarrtë nga tifozët në derbin ndaj Liverpoolit

më 1.2017 - GazetaBlic

Manchester United po kalon në një formë fantastike. Të dielën në Old Trafford zhvillohet derbi i Anglisë, me dy rivalët e përjetshëm, Manchester United dhe Liverpool që do të ndeshen mes vete.‘Djajtë e...

Dëbora e madhe pushton Europën, Federatës Angleze e Futbollit merr vendimin për takimet

më 1.2017 - Newsport

Temperaturat e ulëta dhe dëbora e madhe që ka pushtuar Europën është kthyer në problem kampionatin anglez, pasi ka bërë që shumë prej takimeve të shtyhen për tu luajtur më vonë. Vendimi fundit që është...

A është Ibra gati për Liverpoolin?

më 1.2017 - 10minuta

Ibrahimoviç mungoi në fitoren e Manchester United në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Ligës së Anglisë ndaj Hull City-t (2:0) të martën, për shkak se ishte i sëmurë. Në shtëpinë e tyre ‘Djajtë...

E pabesueshme çfarë është duke i ndodhur Pogbas

më 1.2017 - OraInfo

Paul Pogba nuk ka fat. Mesfushori i Manchester United ka qëlluar shtatë herë shtyllën me goditjet e tij gjatë këtij sezoni, shkruan “The Sun”, përcjell lajmi. Kjo i ndodhi edhe në duelin ndaj Hull Cityt të martën.

E pabesueshme çfarë është duke i ndodhur Pogbas

më 1.2017 - Lajmi.net

Paul Pogba nuk ka fat. Mesfushori i Manchester United ka qëlluar shtatë herë shtyllën me goditjet e tij gjatë këtij sezoni, shkruan “The Sun”, përcjell “lajmi.net”. Kjo i ndodhi edhe në duelin ndaj Hull...

Mourinho: Ibra do të jetë gati kundër Liverpool-it!

më 1.2017 - Telesport

Zlatan Ibrahimovic mungoi në fitoren e Manchester United në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Ligës së Anglisë ndaj Hull City-t (2-0) të martën, për shkak se ishte i sëmurë. Në shtëpinë e tyre Djajtë e...

Jose Mourinho: “Duhet të përmirësohemi”

më 1.2017 - Blitz

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka ngritur tempin, duke thënë se ekipi i tij duhet të përmirësojë lojën e tyre, pasi me rendimentin që ata japin nuk mund të mundin Liverpoolin ndeshjen e ardhshme...

Mourinho ka një lajm të keq për Liverpoolin

më 1.2017 - Gazeta Express

Jose Mourinho, menaxheri i Manchester Untiedit, ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic do të jetë gati për ndeshjen ndaj Liverpoolit. Zlatan Ibrahimovic ka munguar në fitoren e Manchester Unitedit ndaj...

Mourinho kërkon përkrahje të zjarrtë nga tifozët në derbin ndaj Liverpoolit

më 1.2017 - KosovaPress

Të dielën në Old Trafford zhvillohet derbi i Anglisë, me dy rivalët e përjetshëm, Manchester United dhe Liverpool që do të ndeshen mes vete. ‘Djajtë e Kuq’ që kanë një seri prej nëntë fitoresh rresht në...

United bën një hap drejt finales

më 1.2017 - Lexo

Manchester United ka shënuar fitore përballë Hull Cityt me rezultat 2-0 në EFL CUP. Skuadra e Jose Mourinhos ishte pothuajse e kompletuar dhe arriti të shënojë dy herë. Pjesa e parë u mbyll pa gola edhe...

Manchester United- Hull City, notat e lojtarëve

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Manchester United ka shënuar fitore në gjysmëfinalen e parë në kuadër të Kupës EFL përballë Hull Cityt me rezultat 2-0. Lojtari i ndeshjes është Paul Pogba me...

Unitedi vazhdon me fitore

më 1.2017 - Iliria News

Manchester United ka shënuar fitore prej 2:0 ndaj Hull Cityt në EFL Cup Manchester United ka bërë një hap të rëndësishëm drejt finales së EFL Cup, pasi ka mposhtur Hull Cityn me rezultat 2:0. Golat për...

Mourinho po festonte golin e Fellainit, shikoni çfarë ndodhi

më 1.2017 - GazetaBlic

Marouane Fellaini e ka ‘bombarduar’ Jose Mourinhon. Fellaini shënoi golin e dytë të Unitedit në gjysmëfinalen e ‘EFL Cup’ ndaj Hull Cityt, kurse mesfushori u tregua i “shfrenuar” me festimin e tij, madje...

United mposht Hull Cityn

më 1.2017 - Albeu

Manchester United ka bërë një hap të rëndësishëm drejt finales së EFL Cup, pasi ka mposhtur Hull Cityn me rezultat 2:0. Golat për Unitedin i shënuan Juan Mata dhe Marouane Fellaini, të dy në pjesën...

VIDEO/ Manchester United me një këmbë në finale

më 1.2017 - Syri

Skuadra e Manchester United ka arritur fitoren e parë në shtëpi ndaj Hull Cityt. Djajtë arritën në “Old Trafford” që të mposhtnin Hullin me rezultat 2 me 0. Pas  shumë rasteve nga të dyja skuadrat, “Djajtë...

United bën një hap drejt finales

më 1.2017 - Zeri

Manchester United ka shënuar fitore përballë Hull Cityt me rezultat 2-0 në EFL CUP. Skuadra e Jose Mourinhos ishte pothuajse e kompletuar dhe arriti të shënojë dy herë. Pjesa e parë u mbyll pa gola edhe...

Unitedi e fiton betejën e parë, një hap larg finales

më 1.2017 - GazetaBlic

Manchester United është një hap afër finales së Kupës së Ligës. United ka mposhtur me rezultat 2:0 Hull Cityn, në takimin e parë gjysmëfinal të ‘EFL Cup’ të zhvilluar në “Old Trafford”. Djajtë e Kuq fituan...

United fiton betejën e parë ndaj Hull Cityt

më 1.2017 - Gazeta Express

Manchester United ka shënuar fitore prej 2:0 ndaj Hull Cityt në EFL Cup Manchester United ka bërë një hap të rëndësishëm drejt finales së EFL Cup, pasi ka mposhtur Hull Cityn me rezultat 2:0. Golat për...

Manchester United e mposht Hull Cityn

më 1.2017 - OraInfo

Manchester United ka shënuar fitore në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Ligës. Djajtë e Kuq kanë mposhtur 2:0 Hull Cityn në ‘Old Trafford’. Mata në minutën e 56’ dhe Fellaini në minutën e 87’,...

Fellaini shënon për 2:0

më 1.2017 - Klan Kosova

Manchester United veç ka siguruar fitoren kundër Hull City në ndeshjen gjysmëfinale të EFL Cup. Pas Mata është Marouane Fellaini që ka realizuar golin e dytë për Djajtë e Kuq, transmeton Klan Kosova. Ky...

United fiton në Kupë, suksesi i nëntë radhazi…

më 1.2017 - Telesport

Manchester United ka fituar 2-0 në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Ligës Angleze kundër Hull City në “Old Trafford”. “Djajtë e kuq” dominuan gjatë gjithë pjesës së parë, por pa mundur të shënojnë në portën...

Unitedi fiton gjysmëfinalen e parë

më 1.2017 - Koha.net

Manchester United ka fituar gjysmëfinalen e parë të EFL Kupës në Angli ndaj Hull Cityt. Ekipi i Jose Mourinhos fitoi 2 me 0. I pari shënoi Juan Mata në minutën e 56-të, ndërsa Maoruane Fellaini u kujdes...

Manchester United e shënon edhe golin e dytë

më 1.2017 - OraInfo

Manchester United ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Hull Cityt me anë të Fellaini. Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

EFL Cup: Untedi mposht Hullin në ndeshjen e parë

më 1.2017 - Lajmi.net

Manchester United ka shënuar fitore në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Ligës. Djajtë e Kuq kanë mposhtur 2:0 Hull Cityn në ‘Old Trafford’. Mata në minutën e 56’ dhe Fellaini në minutën e 87’,...

Manchester Unitedi drejt finales

më 1.2017 - Indeks online

Skuadra e Manchester United ka arritur fitoren e parë si vendas ndaj Hull Cityt. Vendasit arritën që në “Old Trafford” të mposhtnin Hullin me rezultat 2 me 0. Përkundër shumë rasteve nga të dyja skuadrat,...

Pogba ‘dridhë’ Hull Cityn

më 1.2017 - GazetaBlic

Paul Pogba ka lëshuar një goditje të frikshme nga gjuajtja e lirë, e cila është ndalur nga shtylla.

VIDEO/ Vjen goli i parë në ndeshjen Manchester United – Hull City

më 1.2017 - Syri

Manchester United ka shënuar golin e parë ndaj skuadrës së Hull Cityt Skuadra e Manchester Unitedit ka kaluar në epërsi ndaj Hull Cityt, me golin e mesfushorit spanjoll, Juan Mata.  Ju346ghr by enjoylivehdi Komentet Shto koment

Mata kalon United në epërsi

më 1.2017 - Klan Kosova

Manchester United ka krijuar epërsi në ndeshjen gjysmëfinale të EFL Cup kundër Hull City. Është anësori Juan Mata që ka realizuar në minutën e 56 të takimit, transmeton Klan Kosova. Ky është goli i Mata: Interesante

Mata e kalon në epërsi Manchester Unitedin

më 1.2017 - GazetaBlic

Juan Mata ka shënuar për epërsinë 1-0 të Manchester United ndaj Reading në gjysmëfinalen e EFL Cup, në minutën e 56 të takimit.

Man UTD – Hull City, vjen goli i parë

më 1.2017 - Lajmi.net

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Hullit në ndeshjen e Kupës së Ligës, me golin e shënuar nga Mata. 1-0 Juan Mata Goal HD – Manchester United 1-0… by nammakudla

​Ka gol në ndeshjen United – Hull City

më 1.2017 - Gazeta Express

Manchester United ka shënuar golin e parë ndaj skuadrës së Hull Cityt Skuadra e Manchester Unitedit ka kaluar në epërsi ndaj Hull Cityt, me golin e mesfushorit spanjoll, Juan Mata. /Express/ Juan Mata...

Manchester United kalon në epërsi

më 1.2017 - OraInfo

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Hull Cityt me golin e shënuar nga Mata. Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Juan Mata kalon Unitedin në epërsi

më 1.2017 - Indeks online

Juan Manuel Mata ka shënuar për 1 me 0 ndaj Hull Cityt duke kaluar Unitedin në epërsi. Mesfushori spanjoll shënoi në minutën e 56-të, përcjell IndeksOnline Juan Mata Fantastic Goal HD | Manchester United... by footballTV

Manchester United – Hull City, rezultat i papritur pas pjesës së parë

më 1.2017 - Lajmi.net

Ka përfunduar pa gola 0:0 pjesa e parë gjysmëfinales së Kupës së Ligës në ‘Old Trafford’, mes Manchester Unitedit dhe Hullit. Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë...

Manchester United – Hull City, formacionet zyrtare

më 1.2017 - OraInfo

Manchester United dhe Hull City përballen në takimin e parë gjysmëfinal në kuadër të ‘EFL Cup’, me fillim nga ora 21.00 në ‘Old Trafford’ Mourinho ka bërë shtatë ndryshime nga ndeshja në fundjavë, pasi...

Manchester United me një këmbë në finale

më 1.2017 - Tetova Sot

Skuadra e Manchester United ka arritur fitoren e parë në shtëpi ndaj Hull Cityt. Djajtë arritën në “Old Trafford” që të mposhtnin Hullin me rezultat 2 me 0. Pas  shumë rasteve nga të dyja skuadrat, “Djajtë...

Formacionet zyrtare: Manchester United – Hull City

më 1.2017 - Syri

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Hull City Manchester United dhe Hull City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre gjysmëfinal në kuadër të EFL Cup. United: De...

Manchester United – Hull City, formacionet zyrtare

më 1.2017 - GazetaBlic

Manchester United dhe Hull City përballen në takimin e parë gjysmëfinal në kuadër të ‘EFL Cup’, me fillim nga ora 21.00 në ‘Old Trafford’ Mourinho ka bërë shtatë ndryshime nga ndeshja në fundjavë, pasi...

Formacionet zyrtare: Manchester United – Hull City

më 1.2017 - Lajmi.net

Manchester United zhvillon ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Ligës ndaj Hull Cityt. Formacionet zyrtare: Manchester United : Hull City. Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime,...

​Formacionet zyrtare: United – Hull City

më 1.2017 - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Hull City Manchester United dhe Hull City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre gjysmëfinal në kuadër të EFL Cup. Tweet...

Formacionet zyrtare: Manchester United – Hull City

më 1.2017 - Indeks online

Janë publikuar formacionet e ndeshjes Manchester United – Hull City në kuadër të Kupës “EFL”. Ndeshja e parë do të zhvillohet në “Old Trafford” nga ora 21:00, ndërsa ajo e kthimit në stadiumin e Hullit...

Notat e lojtarëve, Manchester United 2-0 Hull City

më 1.2017 - Periskopi

Manchester United ka shënuar fitore në gjysmëfinalen e parë në kuadër të Kupës EFL përballë Hull Cityt me rezultat 2-0. Lojtari i ndeshjes është Paul Pogba me notën 8.8. Mirë u notuan edhe Juan Mata e...

VIDEO/ United nuk fal në shtëpi, “Djajtë” me Mourinjon një këmbë larg finales

më 1.2017 - Newsport

Manchester United ka arritur të fitojë me rezultatin 2-0 ndaj Hull Cityt në ndeshjen e vlefshme për EFL Cup. Skuadra e drejtuar nga Murinjo ka bërë një paraqitje të mirë dhe ka mundur të shënojë dy herë...

Manchester United me një këmbë në finale të EFL

më 1.2017 - Periskopi

Manchester United ka arritur të fitojë takimin e parë kundër Hull City në kuadër të gjysëmfinaleve të Kupës së Anglisë. Trajneri i Utd, Jose Mourinho kishte vendosur të fillojë takimin me skuadër të fortë,...

Manchester United – Hull City, lexojeni këtë lajm para ndeshjes

më 1.2017 - Arbresh

Manchester Unitedi luan kundër Hull City në ndeshjen e vlefshme për Kupën EFL. Përballja e parë gjysmëfinale zhvillohet në Old Trafford, kurse ndeshjen kthyese Djajtë e Kuq e zhvillojnë në udhëtim. Formacionet...

United shënon edhe golin e dytë

më 1.2017 - Periskopi

Manchester United ka dyfishuar epërsinë ndaj Hull City. Golin e shënoi belgu Maurane Fellaini me kokë për 2 me 0 pas një asistimi nga Darmian. /Periskopi/

Formacionet zyrtare: Manchester United – Hull City

më 1.2017 - Tetova Sot

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Hull City Manchester United dhe Hull City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre gjysmëfinal në kuadër të EFL Cup. United: De...

Manchester United në epërsi ndaj Hull City

më 1.2017 - Periskopi

Manchester United ka arritur të kalojë në epërsi kundër Hull City. Golin e shënoi mesfushori spanjoll, Juan Mata, pas një asistimi nga Mkhytaryan. /Periskopi/

Shtyhet kampionati më i fortë në Botë

më 1.2017 - Syri

Mediat britanike kanë paralajmëruar se java e 21-të në PremierLihe me shumë mundësi mund të shtyhet. Kjo për shkak se bora dhe stuhi tjera vdekjeprurëse, pritet ta godasin Britaninë edhe gjatë ditëve në...

Moti i keq rrezikon të shtyjë ndeshjet e fundjavës në Premier League

më 1.2017 - Albeu

Këtë fundjavë sfidat e Premier League rrezikojnë që të mos luhen. Media të ndryshme britanike shkruajnë se duelet e javës së 21-të mund të shtyhen për një datë tjetër për shkak të borës dhe stuhive...

Shtyhet kampionati dhe derbi i njohur evropian, shkak bora

më 1.2017 - Lajmi.net

Bora mund të shtyjë ndeshjet e fundjavës në Premierligë. Mediat britanike kanë paralajmëruar që xhiroja e 21-të, ka mundësi të shtyhet. Kjo për shkak se bora dhe stuhi tjera vdekjeprurëse, pritet ta godasin...

Anulohen të gjitha ndeshjet në Premier Ligë?

më 1.2017 - Indeks online

Ndeshjet e Premier Ligës rrezikojnë të mos luajnë këtë javë. Sipas medieve të huaja xhiroja e 21-të në Premier Ligë mund të shtyhet për ndonjë ditë tjetër, pasi bora dhe stuhitë vdekjeprurëse priten ta...

Pogba e falënderon Jose Mourinhon

më 1.2017 - OraInfo

Paul Pogba e ka falënderuar Jose Mourinho që e pushoi në ndeshjen ndaj Readingut. Manchester United e mposhti skuadrën nga liga e dytë angleze në “Fa Cup”, ku mesfushori nuk u aktivizua në këtë ndeshje,...

Manchester United – Hull City, formacionet zyrtare

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Manchester United dhe Hull City përballen në takimin e parë gjysmëfinal në kuadër të ‘EFL Cup’, me fillim nga ora 21.00 në ‘Old Trafford’ Mourinho ka bërë shtatë ndryshime nga ndeshja në fundjavë, pasi...

Formacionet zyrtare: Manchester United-Hull City

më 1.2017 - Periskopi

Manchester United dhe Hull City sonte zhvillojnë takimin e parë të gjysëmfinaleve të Kupës së Anglisë. Takimi do të zhvillohet në OldTrafford, nga ora 21:00. Këto janë formacionet zyrtare: Manchester United:...

Mourinho përkrahë zgjerimin e Kampionatit Botëror në 48 ekipe

më 1.2017 - GazetaBlic

FIFA ka vendosur për zgjerimin e kombëtareve pjesëmarrëse në Botëror. Rritja e numrit të pjesëmarrësve në Kampionate Botërore nga viti 2026, ka ngjallur shumë reagime në mesin e futbolldashësve, por trajneri...

Pogba e falënderon Jose Mourinhon

më 1.2017 - Tetova Sot

Paul Pogba e ka falënderuar Jose Mourinho që e pushoi në ndeshjen ndaj Readingut. Manchester United e mposhti skuadrën nga liga e dytë angleze në “Fa Cup”, ku mesfushori nuk u aktivizua në këtë ndeshje,...

Bora e madhe, derbi më i madh mund të shtyhet

më 1.2017 - Periskopi

Derbi i madh ndërmjet Manchester United dhe Liverpool mund të shtyhet. Sfida në fjalë është paraparë të  zhvillohet më 15 janar në Old Trafford. Megjithatë, mediat angleze shkruajnë se kjo ndeshje mund...

Formacioni i vitit nga FIFA, e pabesueshme pse mungoi Pogba

më 1.2017 - Lajmi.net

Paul Pogba ishte i pafat në votimet për formacionin e vitit nga FIFA. Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba nuk arriti të hyjë në formacionin e vitit 2016 nga FIFA. Dhe, FIFA ka zbuluar arsyen që...

ZYRTARE: FIFA me lajm fantastik për Kosovën dhe Shqipërinë

më 1.2017 - Lajmi.net

FIFA ka votuar pro propozimit që Kampionatet Botërore të përbëhen nga 48 ekipe. Ky vendim do të hyjë në fuqi nga gara e vitit 2016, përcjell “lajmi.net”. Ky është një lajm i mirë për Kosovën dhe Shqipërinë,...

Mourinho përkrahë zgjerimin e Kampionatit Botëror

më 1.2017 - KosovaPress

Rritja e numrit të pjesëmarrësve në Kampionate Botërore nga viti 2026, ka ngjallur shumë reagime në mesin e futbolldashësve, por trajneri i Manchester United, Jose Mourinho mendon që kjo është një gjë...

Formacioni i vitit nga FIFA, e pabesueshme pse mungoi Pogba

më 1.2017 - Tetova Sot

Paul Pogba ishte i pafat në votimet për formacionin e vitit nga FIFA. Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba nuk arriti të hyjë në formacionin e vitit 2016 nga FIFA. Dhe, FIFA ka zbuluar arsyen që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK