http://kariera.mk

Koci: Serbisë do t?i refuzohet kërkesa për ekstradimin e Haradinajt

më 1.2017 - Albeu

Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci , ka reaguar pas lajmit se prokurori serb për krimet e luftës të mërkurën ka dërguar në Ministrinë e Drejtësisë një urdhër për zgjerimin e hetimeve ndaj ish-komandantit...

Koci: Serbisë do t’i refuzohet kërkesa për ekstradimin e Haradinajt

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci, ka reaguar pas lajmit se prokurori serb për krimet e luftës të mërkurën ka dërguar në Ministrinë e Drejtësisë një urdhër...

Koci: Serbia nuk do të ketë sukses me zgjerimin e hetimit kundër Haradinajt

më 1.2017 - Klan Kosova

Avokati i ish-kryeministrit të Kosovës, Arianit Koci ka thënë se kësaj here nuk do të arrihet qëllimi politik i Serbisë, nëpërmjet kinse zgjerimit të hetimit kundër Ramush Haradinajt. “Kjo nuk do të ketë...

Koci: Serbia po pretendon të arrijë qëllime politike nëpërmjet Haradinajt

më 1.2017 - OraInfo

Avokati Arianit Koci ka thënë se Serbia po pretendon të arrijë qëllime politike nëpërmjet kinse zgjerimit të hetimit kundër Haradinajt. Koci i cili është avokat mbrojtës i liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj,...

Koci: Serbia po pretendon të arrijë qëllime politike nëpërmjet Haradinajt

më 1.2017 - Lajmi.net

Avokati Arianit Koci ka thënë se Serbia po pretendon të arrijë qëllime politike nëpërmjet kinse zgjerimit të hetimit kundër Haradinajt. Koci i cili është avokat mbrojtës i liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj,...

Koci thotë se Serbia do të dështojë me “provat e reja” ndaj Haradinajt

më 1.2017 - Koha.net

Arianit Koci, përfaqësuesi ligjor i Ramush Haradinajt, thotë se Serbia do të dështojë me “zgjerimin e hetimeve” ndaj ish-kryeministrit të Kosovës. Serbia sot ka njoftuar se ka siguruar prova të reja kundër...

Koci i bindur se gjyqësia franceze do të veprojë drejtë për Haradinajn

më 1.2017 - Indeks online

Nuk është hera e parë që Serbia tenton t'i arrij qëllimet politike duke përdorur manovrime, manipulime dhe abuzim në procedime penale, ka shkruar avokati Arianit Koci, në profilin e tij në facebook, për...

Arianit Koci: Ja pse Serbia nuk do të ketë suksese ndaj Ramush Haradinajt

më 1.2017 - GazetaBlic

Arianit Koci, avokat i ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, konsideron se Serbia nuk do të arrijë që të bëjë zgjërim të hetimeve kundër Haradinajt, i cili nesër pritet të dalë para Gjykatës...

Avokati i Haradinajt: Serbisë do t'i refuzohet kërkesa për ekstradim, i është refuzuar edhe më parë

më 1.2017 - Gazeta Express

Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci, ka reaguar pas lajmit se prokurori serb për krimet e luftës të mërkurën ka dërguar në Ministrinë e Drejtësisë një urdhër për zgjerimin e hetimeve ndaj ish-komandantit...

Koci: Serbisë do t'i refuzohet kërkesa për ekstradim, i është refuzuar edhe më parë

më 1.2017 - Zeri

Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci, ka reaguar pas lajmit se prokurori serb për krimet e luftës të mërkurën ka dërguar në Ministrinë e Drejtësisë një urdhër për zgjerimin e hetimeve ndaj ish-komandantit...

Koci: Serbisë do t’i refuzohet kërkesa për ekstradimin e Haradinajt

më 1.2017 - Infokusi

Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci, ka reaguar pas lajmit se prokurori serb për krimet e luftës të mërkurën ka dërguar në Ministrinë e Drejtësisë një urdhër për zgjerimin e hetimeve ndaj ish-komandantit...

Koci: Serbia nuk do të ketë sukses me zgjerimin e hetimit kundër Haradinajt

më 1.2017 - Arbresh

Avokati i ish-kryeministrit të Kosovës, Arianit Koci ka thënë se kësaj here nuk do të arrihet qëllimi politik i Serbisë, nëpërmjet kinse zgjerimit të hetimit kundër Ramush Haradinajt. “Kjo nuk do të ketë...

Avokati i Haradinajt: Serbisë do t’i refuzohet kërkesa për ekstradim, i është refuzuar edhe më parë

më 1.2017 - Arbresh

Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci, ka reaguar pas lajmit se prokurori serb për krimet e luftës të mërkurën ka dërguar në Ministrinë e Drejtësisë një urdhër për zgjerimin e hetimeve ndaj ish-komandantit...

Avokati i Haradinajt: Serbisë do t’i refuzohet kërkesa për ekstradim, i është refuzuar edhe më parë

më 1.2017 - Tetova Sot

Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci, ka reaguar pas lajmit se prokurori serb për krimet e luftës të mërkurën ka dërguar në Ministrinë e Drejtësisë një urdhër për zgjerimin e hetimeve ndaj ish-komandantit...

Koci: Serbia nuk do të ketë sukses me zgjerimin e hetimit kundër Haradinajt

më 1.2017 - Fakti Ditor

Avokati i ish-kryeministrit të Kosovës, Arianit Koci ka thënë se kësaj here nuk do të arrihet qëllimi politik i Serbisë, nëpërmjet kinse zgjerimit të hetimit kundër Ramush Haradinajt. “Kjo nuk do të ketë...

Koci: Serbisë do t’i refuzohet kërkesa për ekstradim

më 1.2017 - Gazeta Fjala

Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci, ka reaguar pas lajmit se prokurori serb për krimet e luftës të mërkurën ka dërguar në Ministrinë e Drejtësisë një urdhër për zgjerimin e hetimeve ndaj ish-komandantit...

Avokati i Haradinajt: Zgjerimin e hetimeve Serbia po e bën për qëllime politike

më 1.2017 - Periskopi

Avokati i Ramush Haradinaj, Arianit Koci ka komentuar zgjerimin e hetimeve që po bën Serbia ndaj Haradinajt, i cili po mbahet në arrest nga autoritet e Francës. Koci ka thënë se me zgjerimin e hetimeve...

“Besojmë fuqishëm se edhe kësaj radhe do të del fytyra e vërtetë e Serbisë”

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Nuk është hera e parë që Serbia tenton t’i arrij qëllimet politike duke përdorur manovrime, manipulime dhe abuzim në procedime penale, ka shkruar avokati Arianit Koci, në profilin e tij në facebook, për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK