http://kariera.mk

Lahi Brahimaj: Thaçi, Veseli e Haliti u hoqën nga lista e INTERPOL'it

më 1.2017 - Gazeta Express

​Qeveria dhe institucione e Kosovës kanë pasur informacione të detajuara për listën e personave të kërkuar nga INTERPOL, dhe emrat e 157 personave që ishin në të. Në këtë listë kanë qenë edhe presidenti...

Brahimaj: Haradinaj është numër një në listën e INTERPOLIT, Qeveria e negocioi listën

më 1.2017 - Iliria News

Institucione shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së INTERPOLIT, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike e as deputetëve. Kështu ka deklaruar Lahi Brahimaj...

Brahimaj: Haradinaj është numër një në listën e INTERPOLIT, Qeveria e negocioi listën

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Institucione shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së INTERPOLIT, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike e as deputetëve. Kështu...

“Thaçi, Veseli, Haliti e të tjerë u hoqën nga lista e INTEPOLIT”

më 1.2017 - GazetaBlic

Qeveria dhe institucione e Kosovës kanë pasur informacione të detajuara për listën e personave të kërkuar nga INTERPOL, dhe emrat e 157 personave që ishin në të. Në këtë listë kanë qenë edhe presidenti...

Lahi Brahimaj: Thaçi, Veseli e Haliti u hoqën nga lista e INTEPOLIT

më 1.2017 - GazetaBlic

Qeveria dhe institucione e Kosovës kanë pasur informacione të detajuara për listën e personave të kërkuar nga INTERPOL, dhe emrat e 157 personave që ishin në të. Në këtë listë kanë qenë edhe presidenti...

Brahimaj: Lista e Interpolit u negociua nga Qeveria, mbeti veç Haradinaj

më 1.2017 - Lajmi.net

Institucionet shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së Interpolit, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike e as deputetëve. Kështu ka deklaruar Lahi Brahimaj...

Lahi Brahimaj: Thaçi, Veseli e Haliti u hoqën nga lista e INTEPOLIT

më 1.2017 - OraInfo

​Qeveria dhe institucione e Kosovës kanë pasur informacione të detajuara për listën e personave të kërkuar nga INTERPOL, dhe emrat e 157 personave që ishin në të. Në këtë listë kanë qenë edhe presidenti...

Lahi Brahimaj: Thaçi, Veseli e Haliti u hoqën nga lista e INTEPOLIT

më 1.2017 - Gazeta Express

​Qeveria dhe institucione e Kosovës kanë pasur informacione të detajuara për listën e personave të kërkuar nga INTERPOL, dhe emrat e 157 personave që ishin në të. Në këtë listë kanë qenë edhe presidenti...

Brahimaj: Haradinaj është numër një në listën e INTERPOLIT, Qeveria e negocioi listën

më 1.2017 - GazetaBlic

Institucione shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së INTERPOLIT, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike e as deputetëve. Kështu ka deklaruar Lahi Brahimaj...

Ekskluzive: Thaçi, Veseli, Haliti e të tjerë u hoqën nga lista e INTEPOLIT

më 1.2017 - Indeks online

Qeveria dhe institucione e Kosovës kanë pasur informacione të detajuara për listën e personave të kërkuar nga INTERPOL, dhe emrat e 157 personave që ishin në të. Në këtë listë kanë qenë edhe presidenti...

Brahimaj: Haradinaj është numër një në listën e INTERPOLIT, Qeveria e negocioi listën

më 1.2017 - Zeri

Institucione shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së INTERPOLIT, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike e as deputetëve. Kështu ka deklaruar Lahi Brahimaj...

“Morina e Pajaziti i’a ndaluan deputetëve ta votojnë rezolutën “

më 1.2017 - GazetaBlic

Në debatin e Kuvendit të Kosovës për rezolutën e AAK-së për lirimin e Ramush Haradinajt të gjithë deputetët pajtoheshin me të gjitha pikat që kishte rezoluta. Gjatë gjithë debatit asnjë deputet nuk kishte...

Brahimaj: Haradinaj është numër një në listën e INTERPOLIT, Qeveria e negocioi listën

më 1.2017 - InfoShqip

Institucione shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së INTERPOLIT, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike e as deputetëve. Kështu ka deklaruar Lahi Brahimaj...

Brahimaj: Haradinaj është numër një në listën e INTERPOLIT, Qeveria e negocioi listën

më 1.2017 - Arbresh

Institucione shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së INTERPOLIT, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike e as deputetëve. Kështu ka deklaruar Lahi Brahimaj...

Brahimaj: Haradinaj është numër një në listën e INTERPOLIT, Qeveria e negocioi listën

më 1.2017 - Infokusi

Institucione shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së INTERPOLIT, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike e as deputetëve. Kështu ka deklaruar Lahi Brahimaj...

“Thaçi, Veseli, Haliti e të tjerë u hoqën nga lista e INTEPOLIT”

më 1.2017 - Sovrani

Qeveria dhe institucione e Kosovës kanë pasur informacione të detajuara për listën e personave të kërkuar nga INTERPOL, dhe emrat e 157 personave që ishin në të. Në këtë listë kanë qenë edhe presidenti...

Godet Brahimaj: Qeveria ka negociuar listën e Interpolit, e shpëtuan veten

më 1.2017 - Periskopi

Institucione shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së INTERPOLIT, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike e as deputetëve. Kështu ka deklaruar Lahi Brahimaj...

Brahimaj: Thaçi, Veseli e Haliti u hoqën nga lista e Interpolit

më 1.2017 - Gazeta Fjala

Qeveria dhe institucione e Kosovës kanë pasur informacione të detajuara për listën e personave të kërkuar nga INTERPOL, dhe emrat e 157 personave që ishin në të. Në këtë listë kanë qenë edhe presidenti...

Brahimaj: Haradinaj është numër një në listën e INTERPOLIT, Qeveria e negocioi listën

më 1.2017 - Sovrani

Institucione shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së INTERPOLIT, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike e as deputetëve. Kështu ka deklaruar Lahi Brahimaj...

Debati për Ramush Haradinajn ‘i Degraduar e pa Nivel’

më 1.2017 - Kallxo

Debatin “e jashtëzakonshëm” për arrestimin e ish kryeministrit Ramush Haradinaj që u mbajt dje në Kuvend, analistët e konsiderojnë të degraduar e jo përmbajtjesor, ndërsa dështimin e deputetëve për ta...

Brahimaj: Në Kosovë dikujt po i pengon kontributi i Haradinajt

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Deputeti i AAK-së Lahi Brahimaj në debatin  pas arrestimit të Ramush Haradinajt i ka thënë Qeverisë se janë të dështuar pasi që raste të tilla të ndalimit të Haradinajt po përsëritet disa herë, raporton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK