http://kariera.mk

Duhet ta përfundosh ushqimin, përndryshe do të gjobitesh

para 11 muajve - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat....

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Lajmi.net

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Opinion

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti, që të gjobit nëse nuk mbaron të gjithë ushqimin

para 11 muajve - Koha Jone

Një restorant indian në Skoci ka vendosur rregullin më të çuditshëm në botë nëpër restorante.  Praktikisht ky rregull mund t’ju kujtojë fëmijërinë kur mamatë tona në përpjekte për të na ushqyer sa më mirë...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Zhurnal

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Iliria News

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngreRestoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Flaka

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Gazeta Express

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Nëse nuk e hani ushqimin e porositur, merrni gjobë në këtë restorant

para 11 muajve - Tetova Sot

Nëse vendosni të shkoni në restorant, atëherë nuk duhet të porosisni më shumë pjata seç duhet pasi mund ta pësoni keq në fund. Bëhet fjalë për një restorant indian në Skoci, në të cilin mund të merrni...

Restoranti që iu gjobit nëse nuk e mbaroni ushqimin e porositur

para 11 muajve - Syri

Nëse vendosni të shkoni në restorant, atëherë nuk duhet të porosisni më shumë pjata seç duhet pasi mund ta pësoni keq në fund. Bëhet fjalë për një restorant indian në Skoci, në të cilin mund të merrni...

Restoranti ku gjobitesh po nuk mbarove pjatën ndodhet në…

para 11 muajve - Lajmi.net

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Top Channel

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Shkurt Shqip

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Koha.net

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Gazeta Express

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti ku gjobitesh po nuk mbarove pjatën ndodhet në…

para 11 muajve - Tetova Sot

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Ja ku ndodhet restoranti më i çuditshëm, shikoni arsyen përse ju vënë gjobë

para 11 muajve - InfoShqip

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - KosovaPress

Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet të paguajnë edhe 2 sterlina më shumë.  Kjo iniciativë erdhi pasi stafi detyrohej të hidhte në plehra plot 600 kg ushqim çdo javë.  “Kuptuam...

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

para 11 muajve - Infokusi

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje që të përfundojnë pjatat. Të gjithë ata që lënë pa ngrënë ushqim duhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK