http://kariera.mk

Vajza rrezitet topless por vjen anakonda

më 1.2017 - Gazeta Express

Një shaka jashtë çdo logjike. Një vajzë po shijonte diellin dhe ishte topless. Por dy miq të saj i kanë bërë ndoshta shakanë më mizore. Ata i hodhën një gjarpër anakonda të padëmshëm. Frika e vajzës kur...

Vajza rrezitet topless por vjen anakonda

më 1.2017 - Infokusi

Një shaka jashtë çdo logjike. Një vajzë po shijonte diellin dhe ishte topless. Por dy miq të saj i kanë bërë ndoshta shakanë më mizore. Ata i hodhën një gjarpër anakonda të padëmshëm. Frika e vajzës kur...

Topless duke marrë rreze dielli, por… një anakondë shfaqet

më 1.2017 - LajmiFundit

Një vajzë, në qetësinë e saj tmerrohet nga një ‘anakondë’’. E akomoduar pranë diellit duke marrë rreze, topless, ndërhyjnë miqtë e saj, duke i bërë një shaka mizore. Ata i hodhën një gjarpër anakonda...

Vajza shijon diellin topless...por e ''viziton'' anakonda/VIDEO

më 1.2017 - Shqiptarja

Kjo shaka që këta dy djem i bëjnë shoqes së tyre është jashtë çdo logjike. Teksa vajza shijon rrezet e diellit topless, ata i kanë sjellë pranë një gjarpër anakonda të padëmshëm. Vajza është ngritur e...

VIDEO/ Vajza seksi shijon diellin topless por vjen…anakonda!

më 1.2017 - Gazeta Tema

Një shaka jashtë çdo logjike. Një vajzë po shijonte diellin dhe ishte topless. Por dy miq të saj i kanë bërë ndoshta shakanë më mizore. Ata i hodhën një gjarpër anakonda të padëmshëm. Frika e vajzës kur...

VIDEO/ Shakaja më e frikshme, vajza banjo dielli topless, shokët i afrojnë anakondan gjigande

më 1.2017 - Java News

Një vajzë e re ka përjetuar ndoshta një prej momenteve më të frikshme  kur dy miq të saj i bënë një shaka “pa kripë”. Ajo po shijonte rrezet e diellit topless, por papritur diçka e ndërpreu relaksin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK