http://kariera.mk

VIDEO/ Shihni transformimin e këasj gruaje pas grimit

më 1.2017 - Iliria News

Kjo grua që shfaqet në video quhet Janne, ajo vuan nga  sindroma Klippel-Trenaunay  (ose KTS), është një çrregullim i rrallë kongjenital. Kjo sëmundje shfaqet në formë njollash, të cilat me kalimin e kohës...

VIDEO/ Shihni transformimin e kësaj gruaje pas grimit

më 1.2017 - Syri

Kjo grua që shfaqet në video quhet Janne, ajo vuan nga  sindroma Klippel-Trenaunay  (ose KTS), është një çrregullim i rrallë kongjenital. Kjo sëmundje shfaqet në formë njollash, të cilat me kalimin e kohës...

Shihni transformimin e saj pas grimit

më 1.2017 - Aktuale

Kjo grua që shfaqet në video quhet Janne, ajo vuan nga  sindroma Klippel-Trenaunay  (ose KTS), është një çrregullim i rrallë kongjenital. Kjo sëmundje shfaqet në formë njollash, të cilat me kalimin e kohës...

VIDEO/ Shihni transformimin e këasj gruaje pas grimit

më 1.2017 - Syri

Kjo grua që shfaqet në video quhet Janne, ajo vuan nga  sindroma Klippel-Trenaunay  (ose KTS), është një çrregullim i rrallë kongjenital. Kjo sëmundje shfaqet në formë njollash, të cilat me kalimin e kohës...

VIDEO/ Shihni transformimin e saj pas grimit

më 1.2017 - Syri

Kjo grua që shfaqet në video quhet Janne, ajo vuan nga  sindroma Klippel-Trenaunay  (ose KTS), është një çrregullim i rrallë kongjenital. Kjo sëmundje shfaqet në formë njollash, të cilat me kalimin e kohës...

Shihni transformimin e saj pas grimit

më 1.2017 - Lajm

Kjo grua që shfaqet në video quhet Janne, ajo vuan nga  sindroma Klippel-Trenaunay  (ose KTS), është një çrregullim i rrallë kongjenital. Kjo sëmundje shfaqet në formë njollash, të cilat me kalimin e kohës...

Shihni transformimin e saj pas grimit

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Kjo grua që shfaqet në video quhet Janne, ajo vuan nga  sindroma Klippel-Trenaunay  (ose KTS), është një çrregullim i rrallë kongjenital. Kjo sëmundje shfaqet në formë njollash, të cilat me kalimin e kohës...

Mrekullia e grimit, shihni ndryshimin drastik

më 1.2017 - Indeks online

Të gjitha femrat e dinë rëndësinë e makeup­it. Por ndonjëherë kur shikojmë transformimet që bën grimi, mbetemi edhe vetë të çuditura.  Kjo grua të cilën do të shikoni në foton e mëposhtëme, siç shihet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK