http://kariera.mk

Rusia ka më shumë se një incizim intim me Trump-in

para një muaji - Sovrani

CIA beson se Rusia mund të ketë edhe ndonjë incizim të natyrës seksuale ku mund të jetë i përfshirë Donald Trump. Edhe pse presidenti amerikan i zgjedhur dhe Kremilini po e mohojnë këtë, akuzat duke të...

Ja vendi ideal për të punuar, ku paguhesh 51 euro në orë

para një muaji - Indeks.mk

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

Telekomi i Kosovës angazhon kompani angleze për të kundërshtuar vendimin e Arbitrazhit

para një muaji - Sovrani

Telekomi i Kosovës ka kontraktuar një kompani angleze për ta përfaqësuar në ushtrimin e padisë ndaj vendimit të Gjykatës së Arbitrazhit, me të cilin kjo ndërmarrje humb 30 milionë euro në kontestin me...

Ja vendi ideal për të punuar, ku paguhesh 51 euro në orë

para një muaji - Periskopi

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një...

Ja vendi ideal për të punuar, ku paguhesh 51 euro në orë

para një muaji - Tetova1

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

Ja vendi ideal për të punuar

para një muaji - Iliria News

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

Ja vendi ideal për të punuar, ku paguhesh 51 euro në orë

para një muaji - Shkurt Shqip

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

Ja vendi ideal për të punuar

para një muaji - Aktuale

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

Ja vendi ideal për të punuar, ku paguhesh 51 euro në orë

para një muaji - Zhurnal

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

“Parajsa” e punonjësve, paguhet 51.2 euro në orë

para një muaji - Opinion

Të dhënat për pagat dhe sa është paga në një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord në rajon, pasi...

Ja vendi ideal për të punuar, ku paguhesh 51 euro në orë

para një muaji - Syri

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

“Parajsa e punëtorëve”, vendi ku për një orë punë paguhesh 51 euro

para një muaji - Koha Jone

Duke qenë se paraja është “forca e vetme lëvizëse” në botë, secili prej nesh do punonte ose do udhëtojnë drejt atij vendi ku puna e tij paguhet më shumë. Dhe shumë njerëz e kanë aplikuar këtë strategji....

Ja vendi ideal për të punuar

para një muaji - Shkurt Shqip

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

Ja vendi ideal për të punuar, ku paguhesh 51 euro në orë

para një muaji - Lajm

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

Ja vendi ideal për të punuar, ku paguhesh 51 euro në orë

para një muaji - Sovrani

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

Për një orë fitojnë 51 euro, ky është vendi parajsë për punëtorët

para një muaji - Lajmi.net

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera, përcjell albinfo.ch. Norvegjia shënon rekord,...

Fëmijët s’kanë nevojë për antibiotikë

para një muaji - Antpress

Sigurisht që është e rëndësishme për higjenën që të lani vazhdimisht duart, sidomos gjatë këtyre ditëve të ftohta kur gripi është përhapur gjithandej! Problemi është që prindërit po e teprojnë me kujdesin...

Vendi perfekt i punës për punëtorët, për një orë fitojnë 51 euro, ky është vendi parajsë

para një muaji - InfoShqip

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera, përcjell albinfo.ch. Norvegjia shënon rekord,...

Ja vendi ideal për të punuar, ku paguhesh 51 euro në orë

para një muaji - Gazeta Monitor

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera. Norvegjia shënon rekord, atje për një orë...

Çfarë ndodh me prostitutat kur ‘dalin në pension’

para një muaji - Antpress

Këto portrete intime janë fiksuar në aparatin e një fotografi francez. Ai ka shpenzuar një dekadë duke dokumentuar jetën e ish-prostitutave. Fotot janë bërë në një strehë qeveritare, ku shkojnë të moshuarata...

Ambasada SHBA-së: Nuk e dimë se kush është ftuar në inaugurimin e Trumpit

para një muaji - Sovrani

Ftesat për pjesëmarrje në inaugurimin e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, deri më tani i kanë “konfirmuar” vetëm lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i AKR-së, Behgjet...

Beogradi paralajmëron incidente në Kosovë

para një muaji - Sovrani

Pas parashikimit të sulmeve të shqiptarëve nëpër përfaqësitë diplomatike të Serbisë në Perëndim, Beogradi tash parasheh edhe incidente në Kosovë. Kështu, kryetari i Këshillit për Kosovën në Kuvendin e...

Për një orë fitojnë 51 euro, ky është vendi parajsë për punëtorët

para një muaji - Tetova Sot

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera, përcjell albinfo.ch. Norvegjia shënon rekord,...

Për një orë fitojnë 51 euro, ky është vendi parajsë për punëtorët

para një muaji - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera,...

Për një orë fitojnë 51 euro, ky është vendi parajsë për punëtorët

para një muaji - Gazeta Express

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera, përcjell albinfo.ch. Norvegjia shënon...

Për një orë fitojnë 51 euro, ky është vendi parajsë për punëtorët

para një muaji - Infokusi

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera, përcjell albinfo.ch. Norvegjia shënon rekord,...

Për një orë fitojnë 51 euro, ky është vendi parajsë për punëtorët

para një muaji - Gazeta Monitor

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera, përcjell albinfo.ch. Norvegjia shënon rekord,...

Për një orë fitojnë 51 euro, ky është vendi parajsë për punëtorët

para një muaji - Gazeta Fjala

Të dhënat për pagat dhe sa është paguar një orë pune tregon hendekun në Bashkimin Evropian (BE). Kjo mund të shihet në lëvizjen e punës nga disa vende të tjera, përcjell albinfo.ch. Norvegjia shënon rekord,...

Rrëshqet në akull dhe nuk arrin të hipë në makinë, nëna e filmon dhe qesh

para një muaji - Antpress

Skena që shikoni në video është xhiruar këto ditë dhe në të shihet një grua teksa rrëshqet në mënyrë të përsëritur në akull, duke tentuar të hipë në makinën e saj. Ndërkohë nëna e saj filmon gjithë skenën...

Era Istrefi thyen kemben nga ngricat ne rruge/ foto

para një muaji - Antpress

Era Istrefi ka perfunduar ne spital si pasoje e rreshjeve te medha te bores dhe ftohtit te madh. Ajo ka mare lendime serioze ne kembe pasi ka reshqitur ne akull. Ne foto te saj en facebook shihet se si...

Zvicra vendos: Vajzat myslimane duhet të notojnë bashkë me djem

para një muaji - Antpress

Zvicra ka fituar rastin gjyqësor në lidhje me edukimin e vajzave myslimane në shkollën e notit. Sipas vendimit prindërit myslimanë janë të detyruar tashmë të dërgojnë vajzat e tyre në shkollë, të notojnë...

Qelësi i një fëmije të shëndetshëm nuk është pastërtia!

para një muaji - Sovrani

Sigurisht që është e rëndësishme për higjenën që të lani vazhdimisht duart, sidomos gjatë këtyre ditëve të ftohta kur gripi është përhapur gjithandej! Problemi është që prindërit po e teprojnë me kujdesin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK