http://kariera.mk

Tirana u gdhi me petkun e bardhë

më 1.2017 - ABC News

Reshjet e bores qe rane mbreme ne Tirane per rreth 1 ore, zbardhen kryeqytetin.  Tirana u gdhi edhe sot ne mengjes nen petkun e bardhe, te pazakonte per te.  Temperaturat  e uleta gjate nates shkaktuan...

Horoskopi 12 janar 2017

më 1.2017 - Standard

Dashi Do jeni shumë xhelozë ndaj partnerit tuaj gjatë kësaj dite dhe mund të debatoni ashpër me të. Sa më shpejt ta kuptoni gabimin që keni bërë, aq më të lehtë do ta keni të rivendosni qetësinë. Beqarët...

Horoskopi – 12 janar 2017

më 1.2017 - Gazeta Shqip

DASHI Ditë e bukur ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje, prandaj shfrytëzojeni. Të ardhurat do fillojnë të përmirësohen falë strategjisë strikte që keni ndjekur kohët e fundit. DEMI...

Horoskopi sot

më 1.2017 - Iliria News

DASHI: Venusi do influencoje pozitivisht sot ne jetën tuaj ne çift. Ai do iu ndihmoje te zgjidhni me qetësi edhe ndonjë problem te vogël qe kishte mbetur pezull dhe ne mbrëmje do ndiheni mjaft te qete....

Horoskopi, 12 janar 2017

më 1.2017 - Lajmi.net

Horoskopi sot. Dashi Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen serish...

Horoskopi, 12 janar 2017

më 1.2017 - Indeks online

Dashi 21/3 - 20/4 Edhe pse sot do të keni takime në të cilat duhet të flisni në gjuhë të huaj për ju nuk do të jetë problem. Beqarët nuk duhet të mërziten edhe pse janë ende vetëm. Kujdes me financat....

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 1.2017 - GazetaBlic

Lexo shenën tënde Dashi Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen serish...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 1.2017 - Gazeta Express

Lexo shenën tënde Dashi Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen serish...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 12 janar 2017

më 1.2017 - GazetaBlic

Dashi –  Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen serish vetem. Mos...

Horoskopi për datën 12 janar 2017  çfarë parashikojnë yjet për ju sot

më 1.2017 - Shqiptarja

DASHI 21 mars - 20 prill Venusi do influencoje pozitivisht sot ne jetën tuaj ne çift. Ai do iu ndihmoje te zgjidhni me qetësi edhe ndonjë problem te vogël qe kishte mbetur pezull dhe ne mbrëmje do ndiheni...

Horoskopi ditor, e enjte 12 janar

më 1.2017 - RTV 21

Beqarët do realizojnë takime interesante, por duhet të mendohen mirë para se të marrin vendime Partneri/ja juaj do të përballet me disa probleme sot dhe për këtë do të kërkojë ndihmën tuaj. Ajo që duhet...

Horoskopi për ditën e sotme 12 janar 2017

më 1.2017 - BalkanWeb

Dashi Do jeni shumë xhelozë ndaj partnerit tuaj gjatë kësaj dite dhe mund të debatoni ashpër me të. Sa më shpejt ta kuptoni gabimin që keni bërë, aq më të lehtë do ta keni të rivendosni qetësinë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e enjte 12 janar 2017

më 1.2017 - Arbresh

Dashi Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen serish vetem. Mos e...

Horoskopi për ju sot

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde. Dashi –  Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen...

Ja cila shenjë e horoskopit është me fat sot!

më 1.2017 - Sovrani

Dashi Edhe pse sot do të keni takime në të cilat duhet të flisni në gjuhë të huaj për ju nuk do të jetë problem. Do të përshtateni shumë kollaj. Beqarët nuk duhet të mërziten edhe pse janë ende vetëm,...

Horoskopi, 12 janar 2017

më 1.2017 - Lajm

Dashi –  Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen serish vetem. Mos...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 12 janar 2017

më 1.2017 - Syri

Dashi -  Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen serish vetem. Mos...

Horoskopi ditor, e enjte 12 janar

më 1.2017 - RTV 21

Beqarët do realizojnë takime interesante, por duhet të mendohen mirë para se të marrin vendime Partneri/ja juaj do të përballet me disa probleme sot dhe për këtë do të kërkojë ndihmën tuaj. Ajo që duhet...

Fati yt sot horoskopi 12 janar 2017

më 1.2017 - Lexo

Dashi Do jeni shume xheloze ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe mund te debatoni ashpër me te. Sa me shpejt ta kuptoni gabimin qe keni bere aq me te lehte do e keni te rivendosni qetësinë. Beqaret...

Fati yt Sot horoskopi 12 janar 2017

më 1.2017 - Lexo

Dashi Sot nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni ju te dashuruarit. Do keni mirëkuptim ne lidhjen qe keni krijuar dhe do jeni te dy palët me humor te mire. Për çdo gjë do bini dakord me njeri-tjetrin. Beqaret...

Horoskopi 12 Janar 2017

më 1.2017 - Java News

Dashi Edhe pse sot do të keni takime në të cilat duhet të flisni në gjuhë të huaj për ju nuk do të jetë problem. Do të përshtateni shumë kollaj. Beqarët nuk duhet të mërziten edhe pse janë ende vetëm,...

Historia e dhimbshme e jetës time, burri shkatërroj gjithcka, kam 6 vjet që vuaj

më 1.2017 - Standard

Jam një vajze 28 vjeçare dhe mendova qe edhe unë te postoj historinë time. Ne fakt kane kaluar rreth 6 vjet nga ajo qe unë po shkruaj sot. Si gjithkush edhe unë kisha krijuar lidhjen time te dashurisë...

Horoskopi ditor, e enjte 12 janar 2017

më 1.2017 - Portalb

Dashi Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen serish vetem. Mos e...

Aleatet e PD: Kushte për zgjedhjet

më 1.2017 - Vizion Plus

Opozita nuk do te hyje ne zgjedhje nëse nuk plotësohen kushtet e saj për garantimin e procesit. Aleati i PD, Agron Duka deklaron se keto kushte janë ose qeveria teknike ose zbatimi i votimit e numërimit...

Humbje që nuk dhemb për Atletico

më 1.2017 - Vizion Plus

Një humbje qe nuk dhemb për Atletikon e Madridit. Skuadra e Diego Siemones humbi 2-3 ne Vicente Calderon ne ndeshjen e kthimit te vlefshme për raundin e nje te tetave te Kupës se Mbretit kundër Las Palmas,...

Horoskop – 11.01.2017

më 1.2017 - Standard

Dashi Sot nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni ju te dashuruarit. Do keni mirëkuptim ne lidhjen qe keni krijuar dhe do jeni te dy palët me humor te mire. Për çdo gjë do bini dakord me njeri-tjetrin....

Horoskopi 11 janar

më 1.2017 - Indeks online

DASHI 21 mars ­ 20 prill Sot nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni ju te dashuruarit. Do keni mirëkuptim ne lidhjen qe keni krijuar dhe do jeni te dy palët me humor te mire. Për çdo gjë do bini dakord...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 janar 2017

më 1.2017 - Lajme.al

Dashi Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 1.2017 - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde DASHI 21/3 - 20/4 Dita do të jetë e qetë, ndërsa në mbrëmje keni dhe një surprizë. Beqarët do realizojnë takime emocionuese. Me financat do bëni mirë të reflektoni para se të shpenzoni....

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 11 Janar 2017

më 1.2017 - GazetaBlic

Dashi –  Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi...

Horoskopi për datën 11 janar 2017 çfarë parashikojnë yjet për ju sot

më 1.2017 - Shqiptarja

DASHI 21 mars - 20 prill Sot nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni ju te dashuruarit. Do keni mirëkuptim ne lidhjen qe keni krijuar dhe do jeni te dy palët me humor te mire. Për çdo gjë do bini dakord...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 11 Janar 2017

më 1.2017 - Opozita

Dashi –  Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi...

Horoskopi sot (e mërkure 11 janar)

më 1.2017 - Psikologjia

DASHI 21. mars – 20. prill Nëse lidhja juaj nuk ju mbush më me emocione si dikur duhet te flisni sa me pare me partnerin qe te gjeni një zgjidhje sa me te mire. Po ia late gjerat kohës keni për te arritur...

Horoskopi për ditën e sotme 11 janar 2017

më 1.2017 - BalkanWeb

Dashi Ditë e kënaqshme kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Gjërat do ju ecin më së miri dhe nuk do keni çfarë të kërkoni më shumë nga ai që keni në krah. Beqarët duhet të dini si të joshin, në...

Horoskopi i datës 11 Janar 2017

më 1.2017 - Panorama

DASHI Ditë e bukur ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje, prandaj shfrytëzojeni. Të ardhurat do fillojnë të përmirësohen falë strategjisë strikte që keni ndjekur kohët e fundit. DEMI...

Horoskopi për ditën e sotme

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde. Dashi –  Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne....

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 janar

më 1.2017 - RTV 21

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 11 janar 2017 , lexo shenjën tënde… Dashi Përsa iu përket cështjeve të zemrës, situata nuk do jetë shumë rozë. Do perballeni me aspektet negative të planeteve. I...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 11 Janar 2017

më 1.2017 - Syri

Dashi -  Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi...

Fati yt sot horoskopi 11 janar 2017

më 1.2017 - Lexo

Dashi Dite e kënaqshme dhe e mbushur me emocione ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shfrytëzojeni sa me shume qe te mundeni. Beqaret do jene gati për çdo lloj çmendurie vetëm qe...

Horoskopi 11 janar 2017

më 1.2017 - Java News

Dashi Nëse doni të ndryshoni diçka tek vetja apo në jetën tuaj dashurore sot është dita ideale. Çdo gjë mund të fillojë të funksionojë ndryshe që sot. Beqarët edhe pse do realizojnë takime pa fund, nuk...

Gjërat që meshkujt shohin menjëherë te femrat

më 1.2017 - Arbresh

Sigurisht, çdo mashkull do ti vërente me kujdes “detajet” femërore. Por ne fakt ata nuk shohin vetëm këto karakteristika. Ka disa veçori qe meshkujt i vërejnë menjëherë tek një femër, ja cilat janë ato:...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 janar 2017

më 1.2017 - Portalb

Dashi Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi...

Si mund të ushqehemi shëndetshëm pa shpenzuar shumë

më 1.2017 - Sovrani

Ne kete kohe ku cmimet e ushqimeve sa vije edhe rriten po behet gjithmone edhe me e veshtire te kursesh dicka nga paga mujore. Ne do t’ju japim disa keshilla si te ushqeheni shendetshem, por me nje kosto...

Horoskopi, 10 janar 2017

më 1.2017 - Opinion

Dashi Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi...

Horoskopi, 10 janar 2017

më 1.2017 - Lajmi.net

Horoskopi sot. Dashi 21. mars – 20. prill Dite e kënaqshme dhe e mbushur me emocione ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shfrytëzojeni sa me shume qe te mundeni. Beqaret do jene...

Horoskopi, 10 janar 2017

më 1.2017 - Indeks online

Dashi 21/3 - 20/4 Sot dita juaj do të jetë e mbushur duke u marrë me angazhimet tuaja dhe nuk do ju lërë shumë hapësirë për jetën shoqërore. Puna do të jetë ajo që do ju vjedhë më tepër kohë, duhet t’i...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 10 janar 2017

më 1.2017 - GazetaBlic

Dashi – Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi...

Horoskopi për ditën e sotme 10 janar 2017

më 1.2017 - BalkanWeb

Dashi Ditë me fat do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do i zgjidhni sa hap e mbyll sytë të gjitha problemet që keni pasur dhe do ndiheni më të çliruar. Beqarët nuk do ndihen aspak gati...

Si do të jetë dita për ty? lexo shenjën tënde

më 1.2017 - Arbresh

Lexo shenjën tënde Dashi Persa iu përket ceshtjeve te zemrës, situata nuk do jete shume roze. Do përballeni me aspektet negative te planetëve. I gjithë ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojnë....

Horoskopi ditor, e martë 10 janar 2017

më 1.2017 - Lajme.al

Dashi Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi...

Ja çka parashikon horoskopi për për ju sot

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde. Dashi – Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne....

Horoskopi ditor, e martë 10 janar

më 1.2017 - RTV 21

Ky është horoskopi për ditën e marte, 10 janar 2017  Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Përsa iu përket cështjeve të zemrës, situata...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 10 janar 2017

më 1.2017 - Syri

Dashi - Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi...

Horoskopi, 9 janar 2017

më 1.2017 - Lajm

Dashi – Mjedisi yjor do favorizoje një jete ne çift harmonike dhe mjaft te bukur sot. do bashkëpunoni mjaft me partnerin dhe do thurni plane për te ardhmen. Edhe ata qe janë larguar paksa nga njeri tjetri...

Horoskopi 10 Janar 2017

më 1.2017 - Java News

Dashi Do t’ju lindin disa probleme në marrëdhënien tuaj në çift që do të duhet me doemos ti zgjidhni. Jeni në udhëkryq ju të dashuruarit dhe po tentoni të gjeni drejtimin. Beqarët do kenë një ditë të zakonshme...

Milaim Zeka akuzon AKI-në: Po doni të më vrisni

më 1.2017 - GazetaBlic

Publicisti Milaim Zeka ka hedhur akuza në drejtim të Agjencisë Kosovare të Inteligjencës. Ai në një shënim në Facebook ka thënë se AKI ka bërë një raport nëpërmjet të cilit e implikon në raste të ndryshme...

Horoskopi ditor, e martë 10 janar 2017

më 1.2017 - Portalb

Dashi Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi...

Dritëroi në shenjtërinë e letërsisë së terëkohshme

më 1.2017 - Presheva Jone

Mbi librin e fundit me poezi te Drtëro Agollit “Prit edhe pak”… Ai është, imponueshëm, personaliteti që u ka dalë para kohëve të paardhura…  Nga Aleksandër Çipa Kur lashë në faqen e fundit vëllimin “Prit...

“Dritëroi në shenjtërinë e letërsisë së tërëkohshme”

më 1.2017 - Panorama

Kur lashë në faqen e fundit vëllimin “Prit edhe pak” (fund i libra-botimeve të poezive të Dritëroit), natyrshëm mbeta në qasjen: në kohën e paskrupullt jetojnë ditët e tyre edhe njerëzit me skrupuj. Madje...

Ramën e kritikon edhe ish-deputeti i tij: Gjella me kripë, por kripa me karar!

më 1.2017 - GazetaBlic

Replikat e djeshme të kreut të Qeverisë, Edi Rama me komentuesit në rrjetet sociale në lidhje ke shqetësimet e këtyre të fundit, kryesisht në mungesën e kushteve në shkolla për sistemin e ngrohjes, të...

Horoskopi –  9 janar 2017

më 1.2017 - Gazeta Shqip

DASHI Do tju lindin disa probleme ne fushen profesionale sot qe do te duhet me doemos ti zgjidhni. Jeni ne udhekryq dhe po tentoni te gjeni drejtimin. DEMI Sot jeni ne fushe te hapur me kundershtaret tuaj....

Horoskopi, 9 janar 2017

më 1.2017 - Lajmi.net

Horoskopi, 9 janar 2017 Dashi – Mjedisi yjor do favorizoje një jete ne çift harmonike dhe mjaft te bukur sot. do bashkëpunoni mjaft me partnerin dhe do thurni plane për te ardhmen. Edhe ata qe janë larguar...

Mësoni se çfarë thotë horoskopi sot për ju

më 1.2017 - Indeks online

Lexoje shenjën tënde. Dashi –  Mjedisi yjor do favorizoje një jete ne çift harmonike dhe mjaft te bukur sot. do bashkëpunoni mjaft me partnerin dhe do thurni plane për te ardhmen. Edhe ata qe janë larguar...

Horoskopi ditor, e hënë 9 janar 2017

më 1.2017 - Lajme.al

Dashi Mjedisi yjor do favorizoje nje jete ne cift harmonike dhe mjaft te bukur sot. do bashkepunoni mjaft me partnerin dhe do thurrni plane per te arrdhmen. Edhe ata qe jane larguar paksa nga njeri tjetri...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 9 janar 2017

më 1.2017 - Sovrani

Dashi – Mjedisi yjor do favorizoje një jete ne çift harmonike dhe mjaft te bukur sot. do bashkëpunoni mjaft me partnerin dhe do thurni plane për te ardhmen. Edhe ata qe janë larguar paksa nga njeri tjetri...

Horoskopi për ditën e sotme

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde. Dashi – Mjedisi yjor do favorizoje një jete ne çift harmonike dhe mjaft te bukur sot. do bashkëpunoni mjaft me partnerin dhe do thurni plane për te ardhmen. Edhe ata qe janë larguar...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 9 janar 2017

më 1.2017 - Syri

Dashi - Mjedisi yjor do favorizoje një jete ne çift harmonike dhe mjaft te bukur sot. do bashkëpunoni mjaft me partnerin dhe do thurni plane për te ardhmen. Edhe ata qe janë larguar paksa nga njeri tjetri...

E jashtëzakonshme/ 5 mënyra për të mbetur shtatzënë më shpejt

më 1.2017 - Lexo

Nese per disa ngjizja e nje femije te ishte vetem dashuri ne nje moment te bukur . Por eshte me e komplikuar se aq. Ja 5 menyra per te ju ndihmuar te ngjizni nje foshnje te bukur. Seks, seks,seks Futjuni...

Horoskopi ditor, e dielë 8 janar 2017

më 1.2017 - Lajme.al

DASHI Do iu mungoje koha per t’ia kushtuar dashurise sot dhe kjo do e perkeqesoje lidhjen tuaj. Partneri nuk do jete i kenaqur prej jush. Beni cfare te mundni qe ta ndryshoni sa me pare situaten. Beqaret...

Horoskopi sot ju tregon se a do të fejoheni

më 1.2017 - Lajme.al

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 7 janar 2017 Dashi –  Fale influences mjaft pozitive te Venusit, do gjeni me ne fund qetesine dhe harmonine ne cift. Do e largoni rutinen dhe emocionet qe do perjetoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK