http://kariera.mk

A ju kujtohet si dukej Tuna kur u martua për herën e parë

para 9 muajve - Aktuale

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net Tuna ishte e martuar në vitin 2010...

Foto/ Tuna martohet sërish, ja si dukej herën e parë me fustanin e nusërisë

para 9 muajve - Opinion

Ditën e djeshme mediat kosovare kanë njoftuar se Tuna ka lidhur martesë me të dashurin aktual, Patris Berishë. Një foto e këngëtares e veshur me fustan nusërie të shkurtër, megjithatë kjo nuk është hera...

A ju kujtohet si dukej Tuna kur u martua për herën e parë

para 9 muajve - Iliria News

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë. Tuna ishte e martuar në vitin 2010 me Rilind Reka,...

A ju kujtohet si dukej Tuna kur u martua për herën e parë

para 9 muajve - Ina

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net Tuna ishte e martuar në vitin 2010...

A ju kujtohet si dukej Tuna kur u martua për herën e parë

para 9 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net Tuna ishte e martuar në vitin...

A ju kujtohet si dukej Tuna kur u martua për herën e parë

para 9 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net Tuna ishte e martuar në vitin...

Tuna martohet për herën e dytë, ja si dukej në martesën e parë

para 9 muajve - OraInfo

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net Tuna ishte e martuar në vitin...

Tuna martohet për herën e dytë, ja si dukej në martesën e parë

para 9 muajve - Standard

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net Tuna ishte e martuar në vitin 2010...

Tuna martohet për herën e dytë, ja si dukej në martesën e parë

para 9 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net Tuna ishte e martuar në vitin 2010...

Ja si u duk Tuna nuse për herë të dytë

para 9 muajve - OraInfo

Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata dje larg mediave dhe vëmendjes publike janë kurorëzuar duke u bërë burrë e grua edhe zyrtarisht para ligjit. E nga kjo ditë e veçantë ka rrjedhur në internet...

Tuna martohet sërish, ja si dukej herën e parë me fustanin e nusërisë

para 9 muajve - Periskopi

Ditën e djeshme mediat kosovare kanë njoftuar se Tuna ka lidhur martesë me të dashurin aktual, Patris Berishën. Një foto e këngëtares e veshur me fustan nusërie të shkurtër, megjithatë kjo nuk është hera...

A ju kujtohet si dukej Tuna kur u martua për herën e parë

para 9 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net Tuna ishte e martuar në vitin 2010...

Ja si u duk Tuna nuse për herë të dytë

para 9 muajve - GazetaBlic

Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata dje larg mediave dhe vëmendjes publike janë kurorëzuar duke u bërë burrë e grua edhe zyrtarisht para ligjit. E nga kjo ditë e veçantë ka rrjedhur në internet vetëm...

Ja si u duk Tuna nuse për herë të dytë

para 9 muajve - Gazeta Express

Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata dje larg mediave dhe vëmendjes publike janë kurorëzuar duke u bërë burrë e grua edhe zyrtarisht para ligjit. E nga kjo ditë e veçantë ka rrjedhur në internet vetëm...

Ja si u duk Tuna nuse pë herë të dytë

para 9 muajve - Gazeta Express

Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata dje mediave dhe vëmendjes publike janë kurorëzuar duke u bërë burrë e grua edhe zyrtarisht para ligjit. E nga kjo ditë e veçantë ka rrjedhur në internet vetëm një...

Ja si u duk Tuna nuse për herë të dytë

para 9 muajve - Infokusi

Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata dje larg mediave dhe vëmendjes publike janë kurorëzuar duke u bërë burrë e grua edhe zyrtarisht para ligjit. E nga kjo ditë e veçantë ka rrjedhur në internet vetëm...

A e mbani mend si dukej Tuna kur u martua për herën e parë

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net Tuna ishte e martuar në vitin 2010...

Velloja e veçantë e Tunës

para 9 muajve - Periskopi

Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha, çifti i ri që presin të bëhen prindër të një djali, lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata sot larg mediave dhe vëmendjes...

Velloja e veçantë e Tunës

para 10 muajve - Iliria News

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha, çifti i ri që presin të bëhen prindër të një djali, lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata sot larg mediave dhe vëmendjes...

Velloja e veçantë e Tunës

para 10 muajve - Lajmi.net

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha, çifti i ri që presin të bëhen prindër të një djali, lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata sot larg mediave dhe vëmendjes...

Velloja e veçantë e Tunës

para 10 muajve - Gazeta Express

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha, çifti i ri që presin të bëhen prindër të një djali, lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata sot larg mediave dhe vëmendjes...

Vjehrri i Tunës, një artist i merituar

para 10 muajve - Gazeta Express

Sot po flitet për martesën e këngëtares Altuna Sejdiu me muzikantin dhe trajnerin e fitnesit Patris Berisha Tuna gjithë jetën e saj është marrë me muzikë dhe gjithashtu po shkon nuse në një familje muzikantësh....

Ky është vjehrri i Tunes…

para 10 muajve - GazetaBlic

Sot po flitet për martesën e këngëtares Altuna Sejdiu me muzikantin dhe trajnerin e fitnesit Patris Berisha, shkruan “Kosovarja”. Tuna gjithë jetën e saj është marrë me muzikë dhe gjithashtu po shkon nuse...

Velloja e veçantë e Tunës

para 10 muajve - Opozita

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha, çifti i ri që presin të bëhen prindër të një djali, lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata sot larg mediave dhe vëmendjes...

Tuna, thjesht e mrekullueshme

para 10 muajve - Arbresh

Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha, çifti i ri që presin të bëhen prindër të një djali, lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata sot larg mediave dhe vëmendjes...

Vjehrri i Tunës, një artist i merituar

para 10 muajve - Tetova Sot

Sot po flitet për martesën e këngëtares Altuna Sejdiu me muzikantin dhe trajnerin e fitnesit Patris Berisha Tuna gjithë jetën e saj është marrë me muzikë dhe gjithashtu po shkon nuse në një familje muzikantësh....

Tuna dhe Patrisi festojnë pa media

para 10 muajve - Iliria News

Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre. Por, ata kanë vendosur që ceremoninë e dasmës së tyre kanë vendosur që ta bëjnë pa praninë e mediave. Ndërkohë që çifti sot gjatë ditës janë kurorëzuar në Komunën e Prishtinës.

Tuna i jep fund beqarisë, por Cosman nuk e harron (fotot)

para 10 muajve - Tetova1

Sot këngëtarja e njohur Tuna ka kurorëzuar lidhjen e saj me Patris Berishën në martesë. Në një ceremoni private çifti të cilët pas disa muajsh do të bëhen prindër për herë të parë, i kanë dhënë fund beqarisë....

Tuna sot i dha fund beqarisë...por Cozman nuk e harron dot /FOTO

para 10 muajve - Shqiptarja

Sot këngëtarja e njohur Tuna ka kurorëzuar lidhjen e sat me Patris Berishën në martesë. Në një ceremoni private çifti të cilët pas disa muajsh do të bëhen prindër për herë të parë, i kanë dhënë fund beqarisë....

Tuna SHKËLQEU në kurorëzim

para 10 muajve - Prive

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha, çifti i ri që presin të bëhen prindër të një djali, lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata sot larg mediave dhe vëmendjes...

Tuna dhe Patrisi festojnë pa medie

para 10 muajve - Iliria News

Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre. Por, ata kanë vendosur që ceremoninë e dasmës së tyre kanë vendosur që ta bëjnë pa praninë e medieve. Ndërkohë që çifti sot gjatë ditës janë kurorëzuar në Komunën e Prishtinës.

Tuna i jep fund beqarisë, por Cosman nuk e harron (fotot)

para 10 muajve - Lexo

Sot këngëtarja e njohur Tuna ka kurorëzuar lidhjen e saj me Patris Berishën në martesë. Në një ceremoni private çifti të cilët pas disa muajsh do të bëhen prindër për herë të parë, i kanë dhënë fund beqarisë....

Tuna dhe Patrisi festojnë pa medie

para 10 muajve - Gazeta Express

Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre. Por, ata kanë vendosur që ceremoninë e dasmës së tyre kanë vendosur që ta bëjnë pa praninë e medieve, transmeton gazeta Express. Ndërkohë që çifti sot...

Zyrtare: Martohet Tuna dhe Patrisi, këto janë detajet tjera

para 10 muajve - Indeks online

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu dashurinë e saj me Patris Berishën e ka kurorëzuar sot me martesë. Çifti në fjalë edhe zyrtarisht janë kurorëzuar si çift në komunën e Prishtinës, shkruan Indeksonline....

Tuna SHKËLQEU në kurorëzim

para 10 muajve - AlbPortali

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha, çifti i ri që presin të bëhen prindër të një djali, lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Loading... Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata sot...

Tuna dhe Patrisi festojnë pa medie

para 10 muajve - Infokusi

Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre. Por, ata kanë vendosur që ceremoninë e dasmës së tyre kanë vendosur që ta bëjnë pa praninë e medieve. Ndërkohë që çifti sot gjatë ditës janë kurorëzuar...

VIDEO/ Po martohet sot Tuna?! Ju kujtojmë lidhjet e saj të dështuara

para 10 muajve - Syri

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën.Por, kjo nuk është hera e parë që Tuna është kurorëzuar. Ajo prapa vetës ka lënë një martesë, një fejesë dhe disa...

Tuna zyrtarisht më s’është beqare. Foto e saj me Patrisin menjëherë pas kurorëzimit

para 10 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Sipas Kolona.info bëjnë të ditur se çifti sapo ka përfunduar ceremoninë...

Tuna i jep fund beqarisë (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Tuna e cila së shpejti do të bëhet nënë, sot do ti japë fund beqarisë. Pss pak orësh , Altuna Sejdiu, do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas “Express”, pas pak orësh Tuna do të kryej celebrimet me...

Mrtohet Tuna

para 10 muajve - Aktuale

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Për veshjen e saj, Tuna në ditën e saj më të lumtur, ka zgjedhur...

Tuna martohet..

para 10 muajve - Iliria News

Këngëtarja Altuna Sejdiu apo ndryshe Tuna ka vendosur t’i jap fund beqarisë për herë të dytë dhe këtë herë më babain e fëmijës që po mban në bark, Patris Berishën. Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret...

Vjen urimi i parë për martesën e Tunës!

para 10 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Altuna Sejdiu, është vazhdimisht prezentë në mediat tona, e  shkak i kësaj pranie pa dyshim që është  lidhja e saj me Patris Berishen, shkruan GazetaBlic. Çifti janë në pritje edhe të fëmijës...

Tuna martohet sot

para 10 muajve - Portalb

Tuna do t’i jap fund beqarisë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu, sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas “Express” pas pak orësh Tuna do të kryej celebrimet me Patris Berishën, në Komunën...

Në ditën e dasmës së Tunës, kujtojmë lidhjet e saj të dështuara

para 10 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën. Por, kjo nuk është hera e parë që Tuna është kurorëzuar, transmeton gazeta Express. Ajo prapa vetës ka lënë një...

A po martohet Tuna?

para 10 muajve - Politiko

Këngëtarja Altuna Sejdiu, e njohur si Tuna, sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Sipas burimeve të rtv21, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin, vëllain e muzicientit dhe këngëtarit, Robert Berishës....

FOTO/ Tuna i jep fund beqarisë

para 10 muajve - Ina

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Express ka mësuar se eot ajo do të lidh kurorë me Patrisin në Komunën...

Tuna martohet sot

para 10 muajve - Tetova1

Tuna do t’i jap fund beqarisë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu, sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas “Express” pas pak orësh Tuna do të kryej celebrimet me Patris Berishën, në Komunën...

Tuna i jep fund beqarisë, ja kush e zbulon padashje martesën e fshehtë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Pas ndarjes nga  Cozman, mësimi i parë që mori Tuna ishte që jetën private ta mbante të tillë. Dhe kjo tregohet edhe tek lidhja e re, me muzikantin Patris Berisha. Madje edhe hapi i radhës i bërë nga çifti...

Martohet Tuna sot

para 10 muajve - 10minuta

Një nga personazhet më të diskutuara padyshim është Tuna. Nga disa dështime në lidhjet e saj, ajo gjeti fatin pranë Patris Berishës dhe tani pritet të bëhen prindër së shpejti. Por sot Tuna i jep fund...

Tuna zyrtarisht më s’është beqare. Foto e saj me Patrisin menjëherë pas kurorëzimit

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Sipas Kolona.info bëjnë të ditur se çifti sapo ka përfunduar ceremoninë...

Tuna po martohet

para 10 muajve - Zhurnal

Këngëtarja Altuna Sejdiu apo ndryshe Tuna ka vendosur t’i jap fund beqarisë për herë të dytë dhe këtë herë më babain e fëmijës që po mban në bark, Patris Berishën. Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret...

Martohet Tuna, fustani që ka zgjedhur do t'ju habisë

para 10 muajve - Shqiptarja

Këngëtarja Tuna sot i jep fund beqarisë. Lajmin e ka dhënë stilistja Vjollca Llapashtica nëpërmjet në një foto në rrjetin social snapchat. Në foto duket këngëtarja e veshur me fustanin e bardhë. Siç duket...

FOTO/ Tuna i jep fund beqarisë

para 10 muajve - Syri

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Express ka mësuar se eot ajo do të lidh kurorë me Patrisin në Komunën...

Sot martohet Tuna

para 10 muajve - Iliria News

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Sot martohet Tuna?

para 10 muajve - BalkanWeb

PRISHTINE- Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Të paktën kështu thonë burime për rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin, vëllai i muzikantit dhe këngëtarit, Robert Berishës....

Foto/ Tuna lidh martesë me Patrisin?

para 10 muajve - Opinion

Këngëtarja Altuna Sejdiu, e njohur si Tuna, sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin, vëllain e muzicientit dhe këngëtarit, Robert...

Sot martohet Tuna?

para 10 muajve - InfoShqip

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Martohet Tuna

para 10 muajve - Gazeta Express

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Express merr vesh se edhe pak orë ajo do të lidh kurorë me Patrisin...

Tuna po martohet sot?

para 10 muajve - OraInfo

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj? Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me...

Në ditën e dasmës së Tunës, kujtojmë lidhjet e saj të dështuara

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën. Por, kjo nuk është hera e parë që Tuna është kurorëzuar, transmeton gazeta Express. Ajo prapa vetës ka lënë një...

Zbulohet martesa e fshehtë e këngëtares së famshme shqiptare

para 10 muajve - Fol

Tuna do t’i jap fund beqarisë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu, sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas “Express” pas pak orësh Tuna do të kryej celebrimet me Patris Berishën, në Komunën...

Tuna po martohet sot?

para 10 muajve - Lajmi.net

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj? Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Sot martohet Tuna?

para 10 muajve - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv,...

Sot martohet Tuna?

para 10 muajve - GazetaBlic

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Sot martohet Tuna?

para 10 muajve - Zeri

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Tuna martohet sot

para 10 muajve - Shkurt Shqip

Tuna do t’i jap fund beqarisë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu, sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas “Express” pas pak orësh Tuna do të kryej celebrimet me Patris Berishën, në Komunën...

Sot martohet Tuna

para 10 muajve - Indeks online

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Ekskluzive: Sot kurorëzohet Tuna

para 10 muajve - RTV 21

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Tuna kurorëzon në martesë lidhjen me Patrisin?

para 10 muajve - Blitz

Këngëtarja Tuna Sejdiu ka qenë në qendër të mediave rozë kohët e fundit kjo për shkak të lidhejs së saj të dashurisë me Patris Berishën dhe shtatzënisë së saj. Vitin që lamë pas jeta e saj private ka qenë...

Martohet Tuna

para 10 muajve - Tetova Sot

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj? Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Matohet Tuna

para 10 muajve - Lajm

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Express merr vesh se edhe pak orë ajo do të lidh kurorë me Patrisin...

Tuna po martohet sot?

para 10 muajve - Arbresh

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj? Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Tuna po martohet sot?

para 10 muajve - Tetova Sot

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj? Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Sot martohet Tuna?

para 10 muajve - Infokusi

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Sot martohet Tuna?

para 10 muajve - Shkurt Shqip

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Tuna po martohet sot?

para 10 muajve - Republika

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin, vëllanë e muzicientit dhe këngëtarit, Robert Berishës....

Tuna po martohet

para 10 muajve - KosovaPress

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura si në jetën personale po ashtu edhe në atë profesionale, njofton KosovaPress. Dizajnerja Vjollca Llapashtica, përmes publikimit të një fotografie...

Tuna martohet sërish ( Foto )

para 10 muajve - Periskopi

Këngëtarja Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha sot priten t’i japin fund beqarisë transmeton Periskopi. Kjo gjë bëhet e ditur nga dizenjatorja Vjollca Llapashtica, ku kjo e fundit ka publikur një foto të...

Shkoi edhe Tuna, ajo po martohet

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Sipas burimeve të rtv21.tv, këngëtarja sot do të martohet me Patrisin,...

Ja çka bën Patrisi për Tunën

para 10 muajve - Zeri

Janë njëri ndër çiftet më të përfolura të estrades shqiptare. Është fjala për Tunën dhe Patris Berishën. Çifti së shpejti do të bëhen prindër dhe për këtë gjë që të dy janë tejet të emocionuar. Patrisi...

Ja çka bën Patrisi për Tunën

para 10 muajve - Periskopi

Janë njëri ndër çiftet më të përfolura të estrades shqiptare. Është fjala për Tunën dhe Patris Berishën. Çifti së shpejti do të bëhen prindër dhe për këtë gjë që të dy janë tejet të emocionuar. Patrisi...

Ja çka bën Patrisi për Tunën

para 10 muajve - Lajm

Janë njëri ndër çiftet më të përfolura të estrades shqiptare. Është fjala për Tunën dhe Patris Berishën. Çifti së shpejti do të bëhen prindër dhe për këtë gjë që të dy janë tejet të emocionuar. Patrisi...

Ja çka bën Patrisi për Tunën

para 10 muajve - Lajmi.net

Janë njëri ndër çiftet më të përfolura të estrades shqiptare. Është fjala për Tunën dhe Patris Berishën. Çifti së shpejti do të bëhen prindër dhe për këtë gjë që të dy janë tejet të emocionuar. Patrisi...

Ja çka bën Patrisi për Tunën

para 10 muajve - Infokusi

Janë njëri ndër çiftet më të përfolura të estrades shqiptare. Është fjala për Tunën dhe Patris Berishën. Çifti së shpejti do të bëhen prindër dhe për këtë gjë që të dy janë tejet të emocionuar. Patrisi...

Ja çka bën Patrisi për Tunën

para 10 muajve - Gazeta Express

Janë njëri ndër çiftet më të përfolura të estrades shqiptare. Është fjala për Tunën dhe Patris Berishën. Çifti së shpejti do të bëhen prindër dhe për këtë gjë që të dy janë tejet të emocionuar. Patrisi...

Ja çka bëri sonte Patrisi për Tunën

para 10 muajve - Prive

Lidhja me Patris Berishën, për këngëtaren e njohur Tuna Sejdi ka pasuar shumë ndryshime në jetën që bën. Krahas të tjerave, ndikimi më i madh i Patrisit është vërejtur tek mënyra e jetesës që tash e tutje...

Ja çka bëri sonte Patrisi për Tunën

para 10 muajve - AlbPortali

Lidhja me Patris Berishën, për këngëtaren e njohur Tuna Sejdi ka pasuar shumë ndryshime në jetën që bën. Loading... Krahas të tjerave, ndikimi më i madh i Patrisit është vërejtur tek mënyra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK