http://kariera.mk

Shkencëtarët zbulojnë më në fund sa e vjetër është Hëna

para 11 muajve - Syri

Hëna është shumë më e vjetër se që kemi menduar, thonë rezultatet e fundit. Një analizë e re e shkëmbinjve hënor, të sjellur në Tokë, nga Hëna, nga astronautët e misioneve Apollo, sugjeron se Hëna është...

Shkencëtarët zbulojnë më në fund sa e vjetër është Hëna

para 11 muajve - Lajm

Hëna është shumë më e vjetër se që kemi menduar, thonë rezultatet e fundit. Një analizë e re e shkëmbinjve hënor, të sjellur në Tokë, nga Hëna, nga astronautët e misioneve Apollo, sugjeron se Hëna është...

Sa është e vjetër Hëna? Shkencëtarët thonë se më në fund e dinë

para 11 muajve - Gazeta Express

Hëna është shumë më e vjetër se që kemi menduar, thonë rezultatet e fundit. Një analizë e re e shkëmbinjve hënor, të sjellur në Tokë, nga Hëna, nga astronautët e misioneve Apollo, sugjeron se Hëna është...

Shkencëtarët zbulojnë më në fund sa e vjetër është Hëna

para 11 muajve - Tetova Sot

Hëna është shumë më e vjetër se që kemi menduar, thonë rezultatet e fundit. Një analizë e re e shkëmbinjve hënor, të sjellur në Tokë, nga Hëna, nga astronautët e misioneve Apollo, sugjeron se Hëna është...

Sa është e vjetër Hëna? Shkencëtarët thonë se më në fund e dinë

para 11 muajve - Shkurt Shqip

Hëna është shumë më e vjetër se që kemi menduar, thonë rezultatet e fundit. Një analizë e re e shkëmbinjve hënor, të sjellur në Tokë, nga Hëna, nga astronautët e misioneve Apollo, sugjeron se Hëna është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK