http://kariera.mk

Dua Lipa fiton edhe dy çmime

më 1.2017 - Koha.mk

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Krijuesja e hitit “Blow Your Mind” ka fituar çmimin People Choice Award dhe European Borders Breaker...

Dua Lipa fiton dy çmime

më 1.2017 - GazetaBlic

Dua Lipa, këngëtarja me famë botërore e me prejardhje nga Kosova, ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Lipa, me hitin “Bloë Your Mind”, ka fituar çmimin People Choice Aëard dhe European...

Dua Lipa fiton dy çmime

më 1.2017 - Zhurnal

2017-ta rezulton të jetë një vit i suksesshëm për Duan pasi që sapo mori dy çmime nga European Border Breaker Awards (EBBA), ku mori çmimin Peoples Choice Award dhe European Borders Breaker Award. “No...

Dua Lipa fiton dy çmime prestigjioze ndërkombëtare

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Dua Lipa e ka nisur vitin 2017 në mënyrën më të mirë të mundshme. Ajo ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Këngëtarja shqiptare në saje të hitit...

Dua Lipa fiton dy çmime prestigjioze ndërkombëtare

më 1.2017 - Zeri

Dua Lipa e ka nisur vitin 2017 në mënyrën më të mirë të mundshme. Ajo ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Këngëtarja shqiptare në saje të hitit “Blow Your Mind” ka fituar çmimin European...

Dua Lipa fiton dy çmime

më 1.2017 - Iliria News

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Krijuesja e hitit “Blow Your Mind” ka fituar çmimin People Choice Award dhe European Borders Breaker...

E famshmja Dua Lipa fiton dy çmime

më 1.2017 - Gazeta Express

Dua Lipa, këngëtarja me famë botërore e me prejardhje nga Kosova, ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Lipa, me hitin “Bloë Your Mind”, ka fituar çmimin People Choice Aëard dhe European...

Foto/ Viti nis mbarë për Dua Lipën! Rrëmben dy çmime në ceremoninë e EBBA-s

më 1.2017 - Opinion

Për këngëtaren shqiptare sukseset nuk po kanë të ndalur 2017-ta rezulton të jetë një vit i suksesshëm për Dua Lipan pasi që ajo mbrëmë mori dy çmime nga European Border Breaker Awards (EBBA), ku mori çmimin...

Dua Lipa fiton dy çmime

më 1.2017 - Koha.net

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Krijuesja e hitit “Blow Your Mind” ka fituar çmimin People Choice Award dhe European Borders Breaker...

Dua Lipa rrëmben dy çmime në ceremoninë e EBBA-s

më 1.2017 - RTV 21

Për këngëtaren shqiptare sukseset nuk po kanë të ndalur 2017-ta rezulton të jetë një vit i suksesshëm për Dua Lipan pasi që ajo mbrëmë mori dy çmime nga European Border Breaker Awards (EBBA), ku mori çmimin...

“Fillimi i mbarë, gjysma e punës”, Dua Lipa fiton dy çmime të rëndësishme në European Breaker Awards

më 1.2017 - Blitz

Dua Lipa gjithnjë edhe më shumë po korr sukses në tregun muzikor ndërkombëtar. Pak ditë më parë ajo ka publikuar bashkëpunimin e saj me Sean Paul me titull “No Lie”. Kënga është pëlqyer shumë që në momentet...

Dua Lipa merr dy çmime në “Europen Border Breaker Awards”

më 1.2017 - Insajderi

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Krijuesja e hitit “Blow Your Mind” ka fituar çmimin People Choice Award dhe European Borders Breaker...

E famshmja Dua Lipa fiton dy çmime

më 1.2017 - Lajm

Dua Lipa, këngëtarja me famë botërore e me prejardhje nga Kosova, ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Lipa, me hitin “Bloë Your Mind”, ka fituar çmimin People Choice Aëard dhe European...

Dua Lipa fillon vitin me çmime, ja suksesi i saj i radhës

më 1.2017 - Indeks online

Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa e cila po bën bujë nëpër botë me talentin e saj, ka filluar vitin 2017 mjaft mirë. Gjatë natës së mbrëmshme Në festivalin “European Festival Aëards” i cili u mbajt mbrëmë...

Dua Lipa fiton dy çmime

më 1.2017 - Arbresh

2017-ta rezulton të jetë një vit i suksesshëm për Duan pasi që sapo mori dy çmime nga European Border Breaker Awards (EBBA), ku mori çmimin Peoples Choice Award dhe European Borders Breaker Award. “No...

Dua Lipa fiton dy çmime

më 1.2017 - 10minuta

2017-ta rezulton të jetë një vit i suksesshëm për Duan pasi që sapo mori dy çmime nga European Border Breaker Awards (EBBA), ku mori çmimin Peoples Choice Award dhe European Borders Breaker Award. “No...

Dua Lipa fiton dy çmime

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Dua Lipa, këngëtarja me famë botërore e me prejardhje nga Kosova, ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Lipa, me hitin “Bloë Your Mind”, ka fituar çmimin People Choice Aëard dhe European...

Dua Lipa fiton dy çmime prestigjioze ndërkombëtare

më 1.2017 - Periskopi

Dua Lipa e ka nisur vitin 2017 në mënyrën më të mirë të mundshme. Ajo ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Këngëtarja shqiptare në saje të hitit “Blow Your Mind” ka fituar çmimin European...

Dua Lipa fiton dy çmime

më 1.2017 - Sovrani

Dua Lipa, këngëtarja me famë botërore  ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards. Lipa, me këngën e saj  “Blow Your Mind”, ka fituar çmimin People Choice Award dhe European Borders Breaker...

Dua Lipa pozon topless

më 1.2017 - Sovrani

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Dua Lipa vazhdon të jete tejet e ngjeshur kur bëhet fjalë për paraqitjet e saj para publikut. Kësaj radhe ajo ka pozur për revistën e njohur botërore “V Magazine”....

Dua Lipa, ka bërë publike një pjesë të videoklipit të saj të ri

më 1.2017 - Antpress

Këngëtarja nga Prishtina, Dua Lipa, ka bërë publike një pjesë të videoklipit të saj të ri, që është në bashkëpunim me këngëtarin Sean Paul. Kënga e tyre quhet “No Lie”, kjo këngë para disa muajve është...

Dua Lipa sjell gënjeshtrën me Sean Paul me klip

më 1.2017 - Sovrani

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa përmes rrjetit social Instagram ka paralajmëruar që shumë shpejt do të sjell në treg këngën e saj me Sean Paul më videoklip, transmeton sovrani.info. Ajo trailerin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK