http://kariera.mk

Asfiksohen nga qymyri në Gjirokastër

më 1.2017 - ABC News

Një 55 vjeçar u gjet i pajetë brenda në banesën e tij në Kakoz të Gjirokatsrës. Babai i tij është në gjendje të rëndë për jetën. Nuk dihen saktësisht rrethanat, por dyshohet se ata janë asfikuar nga gazi...

Asfiksohen nga qymyri, ndërron jetë djali. Babai në gjendje të rëndë

më 1.2017 - Mapo

Një 55-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa babai i tij në gjendje të rëndë për shkak të asfiksisë nga gazi i qymyrit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kakoz të Lunxhërisë, në Gjirokastër. Burimet policore...

Tjetër tragjedi nga i ftohti – Babë e bir në Gjirokastër asfiksohen nga qymyri, humb jetën 55-vjeçari

më 1.2017 - Standard

I ftohi shkakton një tjetër tragjedi mëngjesin e sotëm në qytetin e Gjirokastrës, ku mësohet se babë e bir janë asfiksuar nga gazi i qymyrit që përdorej për ngrohje. Rreth orës 09:40 të mëngjesit të sotëm,...

Asfiksohen nga tymi vdes djali, rëndë babai

më 1.2017 - Opozita

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në fshatin Kakoz në Gjirokastër. Babë e bir dyshohet të jenë asfiksuar në banesën e tyre nga soba me qymyr që përdornin për mgrohje. Mëngjesin e sotëm, është...

Tjetër tragjedi nga i ftohti - Babë e bir në Gjirokastër asfiksohen nga qymyri, humb jetën 55-vjeçari

më 1.2017 - Gazeta Express

I ftohi shkakton një tjetër tragjedi mëngjesin e sotëm në qytetin e Gjirokastrës, ku mësohet se babë e bir janë asfiksuar nga gazi i qymyrit që përdorej për ngrohje. Rreth orës 09:40 të mëngjesit të sotëm,...

Tjetër tragjedi nga i ftohti – Babë e bir në Gjirokastër asfiksohen nga qymyri, humb jetën 55-vjeçari

më 1.2017 - GazetaBlic

I ftohi shkakton një tjetër tragjedi mëngjesin e sotëm në qytetin e Gjirokastrës, ku mësohet se babë e bir janë asfiksuar nga gazi i qymyrit që përdorej për ngrohje. Rreth orës 09:40 të mëngjesit të sotëm,...

Gjirokastër/Babë e bir asfiksohen nga qymyri, humb jetën 55 – vjeçari

më 1.2017 - Standard

Moti i ftohtë shkaktoi një tjetër viktimë mëngjesin e sotëm. Babë e bir u asfiksuan nga qymyri që përdorej për ngrohje ndërsa 55 – vjeçari nuk  mundi të mbijetojë. Ngjarja ndodhi në fshatin Kakoz të njësisë...

Asfiksohen nga qymyri në Gjirokastër, vdes 55-vjeçari, rëndë babai i tij

më 1.2017 - Opozita

Një person ka humbur jetën në fshatin Kakoz të Gjirokastrës nga asfiksia, ndërkohë që babai i tij është në gjendje të rëndë. Viktima quhet Panajot Lasko, 55 vjeç dhe dyshohet se është mbytur nga gazi...

Gjirokastër, gjendet i vdekur në banesë një 55-vjeçar në fshatin Kakoz

më 1.2017 - Albeu

Një 55 vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Gjirokastër , ndërsa dyshohet se është asfiksuar. Policia e Gjirokastrës bën me dije se në gjendje të rëndë është gjetur dhe djali i tij, raporton...

Asfiksohen nga qymyri në Gjirokastër, vdes 55-vjeçari, rëndë babai i tij

më 1.2017 - Ina

Një person ka humbur jetën në fshatin Kakoz të Gjirokastrës  nga asfiksia, ndërkohë që babai i tij është në gjendje të rëndë. Viktima quhet Panajot Lasko, 55 vjeç dhe dyshohet se është mbytur nga gazi...

Asfiksohen nga qymyri, ndërron jetë djali. Babai në gjendje të rëndë

më 1.2017 - Top Channel

Një 55-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa babai i tij në gjendje të rëndë për shkak të asfiksisë nga gazi i qymyrit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kakoz të Lunxhërisë, në Gjirokastër. Burimet policore...

Asfiksohen nga tymi vdes djali, rëndë babai

më 1.2017 - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në fshatin Kakoz në Gjirokastër. Babë e bir dyshohet të jenë asfiksuar në banesën e tyre nga soba me qymyr që përdornin për mgrohje. Mëngjesin e sotëm, është...

Ngulfatet nga gazi i qymyrit, ndërron jetë 55 vjeçari

më 1.2017 - GazetaBlic

Një 55-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa babai i tij në gjendje të rëndë për shkak të asfiksisë nga gazi i qymyrit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kakoz të Lunxhërisë, në Gjirokastër. Burimet policore...

Asfiksim nga gazi karbonik, vdes djali, në gjendje të rëndë babai

më 1.2017 - Shqiptarja

GJIROKASTËR - Dy persona, babë e bir, janë asfiksuar nga gazi karbonik në fshatin Kakoz, në Gjirokastër. Djali, Panajot Lasko, 55 vjeç, ndërroi jetë në spital, ndërsa babai, Arqile Lasko, 75 vjeç, ndodhet...

Babë e bir asfiksohen nga qymyri në banesë, humb jetën 55-vjeçari, në gjendje të rëndë i ati

më 1.2017 - BalkanWeb

GJIROKASTER – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në fshatin Kakoz në Gjirokastër. Babë e bir dyshohet të jenë asfiksuar në banesën e tyre nga qymyri me të cilin po ngroheshin. Mëngjesin e sotëm,...

Asfiksohen nga qymyri në banesë, humb jetën 55-vjeçari, në gjendje të rëndë i ati

më 1.2017 - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në fshatin Kakoz në Gjirokastër. Babë e bir dyshohet të jenë asfiksuar në banesën e tyre nga qymyri me të cilin po ngroheshin. Mëngjesin e sotëm, është gjetur...

I ftohti shkakton një tjetër tragjedi, babë e bir në Gjirokastër asfiksohen nga qymyri

më 1.2017 - Sot News

I ftohi shkakton një tjetër tragjedi. Babë e bir janë asfikësuar nga gazi i qymyrit që përdorej për ngrohje. Rreth orës 09:40 të mëngjesit të sotëm, policia ka gjetur të pajetë në banesën e tyre në fshatin...

Asfiksohen nga qymyri në Gjirokastër, vdes 55-vjeçari, rëndë babai i tij

më 1.2017 - Syri

Një person ka humbur jetën në fshatin Kakoz të Gjirokastrës  nga asfiksia, ndërkohë që babai i tij është në gjendje të rëndë. Viktima quhet Panajot Lasko, 55 vjeç dhe dyshohet se është mbytur nga gazi...

Babë e bir në Gjirokastër asfiksohen nga qymyri, humb jetën 75 vjeçari

më 1.2017 - Ora news

I ftohi shkakton një tjetër tragjedi. Babë e bir janë asfikësuar nga gazi i qymyrit që përdorej për ngrohje. Rreth orës 09:40 të mëngjesit të sotëm, policia ka gjetur të pajetë në banesën e tyre në fshatin...

Gjirokastër, asfiksohen në banesë babë e bir, vdes 55-vjeçari, rëndë 75-vjeçari

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kakoz, ku 55-vjeçari Panajot Lasko u gjet i vdekur në banesën e tij. Nga dyshimet paraprake mendohet se 55-vjeçari...

Gjirokastër: Ngulfatet nga gazi i qymyrit, ndërron jetë 55 vjeçari

më 1.2017 - Indeks online

Një 55-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa babai i tij në gjendje të rëndë për shkak të asfiksisë nga gazi i qymyrit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kakoz të Lunxhërisë, në Gjirokastër. Burimet policore...

Ngulfatet nga gazi i qymyrit, ndërron jetë 55 vjeçari

më 1.2017 - Klan Kosova

Një 55-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa babai i tij në gjendje të rëndë për shkak të asfiksisë nga gazi i qymyrit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kakoz të Lunxhërisë, në Gjirokastër. Burimet policore...

Tragjedi në Gjirokastër, humb jetën djali nga asfiksia, në gjendje të rëndë babai

më 1.2017 - Lexo

Dy persona, babë e bir, janë asfiksuar nga gazi karbonik në fshatin Kakoz, në Gjirokastër. Djali, Panajot Lasko, 55 vjeç, ndërroi jetë në spital, ndërsa babai, Arqile Lasko, 75 vjeç, ndodhet në spital,...

Asfiksohen nga qymyri në Gjirokastër babai dhe i biri

më 1.2017 - Opozita

Një person ka humbur jetën në fshatin Kakoz të Gjirokastrës nga asfiksia, ndërkohë që babai i tij është në gjendje të rëndë. Viktima quhet Panajot Lasko, 55 vjeç dhe dyshohet se është mbytur nga gazi...

Gjirokastër, asfiksohen në banesë babë e bir, vdes 55-vjeçari, rëndë 75-vjeçari

më 1.2017 - Almakos

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kakoz, ku 55-vjeçari Panajot Lasko u gjet i vdekur në banesën e tij. Nga dyshimet paraprake mendohet se 55-vjeçari...

Asfiksohen nga qymyri, ndërron jetë djali. Babai në gjendje të rëndë

më 1.2017 - KosovaPress

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kakoz të Lunxhërisë, në Gjirokastër. Burimet policore bëjnë të ditur se janë njoftuar rreth orës 09.40 për ngjarjen, ku P.L, 55 vjeç është gjetur i vdekur,...

Gjirokastër/ Asfiksohet nga gazi i qymyrit, ndërron jetë 55-vjeçari, rëndë babai i tij

më 1.2017 - Java News

Një 55-vjeçar nga Gjirokastra ka humbur jetën, ndërsa babai i tij ndodhet në gjendje të rëndë për shkak të asfiksisë nga gazi i qymyrit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kakoz në zonën e Lunxhërisë....

Tragjedi nga i ftohëti në Shqipëri- Bab e bir në Gjirokastër asfiksohen nga qymyri, humb jetën 55 vjeçari

më 1.2017 - Gazeta Monitor

I ftohi shkakton një tjetër tragjedi mëngjesin e sotëm në qytetin e Gjirokastrës, ku mësohet se babë e bir janë asfiksuar nga gazi i qymyrit që përdorej për ngrohje. Rreth orës 09:40 të mëngjesit të sotëm,...

Asfiksohen nga qymyri në Gjirokastër, vdes 55-vjeçari, rëndë babai i tij

më 1.2017 - Fakti Ditor

Një person ka humbur jetën në fshatin Kakoz të Gjirokastrës  nga asfiksia, ndërkohë që babai i tij është në gjendje të rëndë. Viktima quhet Panajot Lasko, 55 vjeç dhe dyshohet se është mbytur nga gazi...

Babë e bir asfiksohen nga qymyri në banesë, humb jetën 55-vjeçari, në gjendje të rëndë i ati

më 1.2017 - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në fshatin Kakoz në Gjirokastër. Babë e bir dyshohet të jenë asfiksuar në banesën e tyre nga qymyri me të cilin po ngroheshin. Mëngjesin e sotëm, është gjetur...

Ngjarje e rëndë në Gjirokastër, asfiksohet nga qymyri në banesë, humb jetën 55-vjeçari

më 1.2017 - LajmiFundit

Një 55-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm dhe babai i tij 75-vjec ndodhet në gjendje të rëndë pasi dyshohen të jenë asfiksuar në banesën e tyre nga qymyri me të cilin po ngroheshin. Ngjarja e rëndë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK