http://kariera.mk

Ngricat, policët bashkiakë në ndihmë të të moshuarve

më 1.2017 - Koha Jone

Ngricat e krijuara si pasojë e temperaturave të ulëta, kanë vënë në gatishmëri edhe punonjësit e Policisë Bashkiake të cilët janë në të gjitha kryqëzimet duke ndihmuar qytetarët. Pavarësisht kushteve atmosferike,...

FOTOT/ “Heronjtë” e qytetit, policët bashkiakë në ndihmë të qytetarëve

më 1.2017 - Gazeta Tema

Ngricat e krijuara si pasojë e temperaturave të ulëta, kanë vënë në gatishmëri edhe punonjësit e Policisë Bashkiake të cilët janë në të gjitha kryqëzimet duke ndihmuar qytetarët. Pavarësisht kushteve atmosferike,...

Këta janë heronjtë e qytetit, policët bashkiakë ndihmojnë qytetarët (FOTO LAJM)

më 1.2017 - Albeu

Ngricat e krijuara si pasojë e temperaturave të ulëta, kanë vënë në gatishmëri edhe punonjësit e Policisë Bashkiake, të cilët janë në të gjitha kryqëzimet duke ndihmuar qytetarët . Pavarësisht kushteve...

Ngricat, policët bashkiakë ndihmojnë të moshuarit

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Ngricat e krijuara si pasojë e temperaturave të ulëta, kanë vënë në gatishmëri edhe punonjësit e Policisë Bashkiake të cilët janë në të gjitha kryqëzimet duke ndihmuar qytetarët. Pavarësisht kushteve atmosferike,...

FOTOLAJM/ Policët bashkiakë në Tiranë ndihmojnë qytetarët

më 1.2017 - Shqiptarja

Ngricat e krijuara si pasojë e temperaturave të ulëta, kanë vënë në gatishmëri edhe punonjësit e Policisë Bashkiake të cilët janë në të gjitha kryqëzimet duke ndihmuar qytetarët. Pavarësisht kushteve atmosferike,...

Ngricat, policët bashkiakë ndihmojnë të moshuarit

më 1.2017 - Almakos

Ngricat e krijuara si pasojë e temperaturave të ulëta, kanë vënë në gatishmëri edhe punonjësit e Policisë Bashkiake të cilët janë në të gjitha kryqëzimet duke ndihmuar qytetarët. Pavarësisht kushteve atmosferike,...

FOTOT/ Këta janë heronjtë e qytetit, policët bashkiakë ndihmojnë qytetarët

më 1.2017 - Java News

Ngricat e krijuara si pasojë e temperaturave të ulëta, kanë vënë në gatishmëri edhe punonjësit e Policisë Bashkiake të cilët janë në të gjitha kryqëzimet duke ndihmuar qytetarët. Pavarësisht kushteve atmosferike,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK