http://kariera.mk

Durrës, dhunon policin rrugor për gjobën e parkimit, arrestohet 30-vjeçari

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Një person është vënë në pranga nga policia e Durrësit pasi ka kundërshtuar dhe dhunuar një efektiv të policisë rrugore. Burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se është se shtetasi Marjus...

Durrës, kundërshton gjobën për parkimin dhe dhunon policin rrugor, arrestohet 30-vjeçari

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Një person është vënë në pranga nga policia e Durrësit pasi ka kundërshtuar dhe dhunuar një efektiv të policisë rrugore. Burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se është se shtetasi Marjus...

Kundërshton gjobën ndaj të vëllait për parkimin, fyen dhe godet policin

më 1.2017 - Koha Jone

Vendosja e gjobës për parkim të gabuar ka përfunduar në përplasje fizike mes një qytetari në Durrës dhe efektivit të rrugores.Ngjarja mësohet se ka ndodhur të mërkurën e 11 janarit 2016, në lagjen Nr.6...

Durrës/Konflikti për parkimin e makinës, goditet efektivi i policisë

më 1.2017 - Sot News

Vendosja e gjobës për parkim të gabuar ka përfunduar në përplasje fizike mes një qytetari në Durrës dhe efektivit të rrugores.Ngjarja mësohet se ka ndodhur të mërkurën e 11 janarit 2016, në lagjen Nr.6...

Kundërshton gjobën ndaj të vëllait për parkimin, fyen dhe godet policin

më 1.2017 - Ora news

Vendosja e gjobës për parkim të gabuar ka përfunduar në përplasje fizike mes një qytetari në Durrës dhe efektivit të rrugores.Ngjarja mësohet se ka ndodhur të mërkurën e 11 janarit 2016, në lagjen Nr.6...

Durrës, dhunon policin rrugor për gjobën e parkimit, arrestohet 30-vjeçari

më 1.2017 - Almakos

Një person është vënë në pranga nga policia e Durrësit pasi ka kundërshtuar dhe dhunuar një efektiv të policisë rrugore. Burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se është se shtetasi Marjus...

Durrës, kundërshtojnë dhe dhunojnë policin, 30-vjeçari në pranga, i vëllai procedim në gjendje të lirë

më 1.2017 - LajmiFundit

Policia ka vënë në pranga një 30-vjeçar dhe ka filluar procedim në gjendje të lirë për të villain e tij pasi akuzohen se kanë kundërshtuar policinë dhe kanë ushtruar dhunë mbi të. Mësohet se vendosja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK