http://kariera.mk

Risi në Gmail

para 11 muajve - Politiko

Këtë të shtunë Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm që i jep mundësi përdoruesve të kontrollojnë mënyrat se si t’i shohin videot. Ky përditësim lejon që videot që i bashkangjiten një...

Përdor Gmail? Ky është përditësimi i fundit

para 11 muajve - MRT

Përdoruesit e Gmail shumë shpejt do të bëjnë më shumë se dërgim emailesh falë një përditësimi të madh që do të ndodhë këto ditë... Këtë të shtunë Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm...

Përditësimi i Gmail

para 11 muajve - RTV 21

Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm që i jep mundësi përdoruesve të kontrollojnë mënyrat se si t’i shohin videot Përdoruesit e Gmail shumë shpejt do të bëjnë më shumë se dërgim e-mailesh,...

Përditësimi i Gmail

para 11 muajve - Politiko

Përdoruesit e Gmail shumë shpejt do të bëjnë më shumë se dërgim e-mailesh, falë një përditësimi të madh që do të ndodhë këto ditë. Këtë të shtunë Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm...

Përdor Gmail? Ky është përditësimi i fundit

para 11 muajve - Mapo

Përdoruesit e Gmail shumë shpejt do të bëjnë më shumë se dërgim emailesh falë një përditësimi të madh që do të ndodhë këto ditë. Këtë të shtunë Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm që...

Përdor Gmail? Ky është përditësimi i fundit

para 11 muajve - Flaka

Përdoruesit e Gmail shumë shpejt do të bëjnë më shumë se dërgim emailesh falë një përditësimi të madh që do të ndodhë këto ditë. Këtë të shtunë Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm që...

Përdoruesit e Gmail më shumë se dërgim emailesh

para 11 muajve - Indeks online

Përdoruesit e Gmail do të bëjnë më shumë se dërgim e-mailesh falë një përditësimi të madh që do të ndodhë këto ditë. Këtë të shtunë Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm që i jep mundësi...

Përdoruesit e Gmail më shumë se dërgim e-mailesh

para 11 muajve - Lexo

Përdoruesit e Gmail do të bëjnë më shumë se dërgim e-mailesh falë një përditësimi të madh që do të ndodhë këto ditë. Këtë të shtunë Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm që i jep mundësi...

Përditësimi i fundit i Gmail

para 11 muajve - Insajderi

Përdoruesit e Gmail shumë shpejt do të bëjnë më shumë se dërgim emailesh falë një përditësimi të madh që do të ndodhë këto ditë. Këtë të shtunë Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm që...

Përdoruesit e Gmail, së shpejti më shumë se dërgim emaile-sh

para 11 muajve - Albeu

Përdoruesit e Gmail-it do të bëjnë më shumë se dërgim e-mailesh me aplikacionin e tyre të postës elektronike falë një përditësimi të madh që do të ndodhë këto ditë. Këtë të shtunë, Google ka bërë të...

Përdoruesit e Gmail më shumë se dërgim emailesh

para 11 muajve - Ora news

Përdoruesit e Gmail do të bëjnë më shumë se dërgim e-mailesh falë një përditësimi të madh që do të ndodhë këto ditë. Këtë të shtunë Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm që i jep mundësi...

Përdor Gmail? Ky është përditësimi i fundit

para 11 muajve - Gazeta e re

Përdoruesit e Gmail shumë shpejt do të bëjnë më shumë se dërgim emailesh falë një përditësimi të madh që do të ndodhë këto ditë. Këtë të shtunë Google ka bërë të ditur edhe përditësimin e rëndësishëm që...

Videot në email/ Ja risia nga Gmail

para 11 muajve - AlbPortali

Për të gjithë, Gmail ka ndryshuar me kalimin e viteve, ndërsa ka ende disa detaje që janë ende të vjetër. Për shembull, në qoftë se ju dërgoni një video si bashkëngjitje emailit, ju ende duhet të shkarkoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK