http://kariera.mk

USAID zbaton projekt informues për kompanitë në Maqedoni

më 3.2017 - Telegrafi

Ekonomia e paligjshme dhe ndërrimi i shpejtë i rregulloreve janë problemet më të mëdhaja të kompanive të vogla, të mesme dhe mikrokompanive, përcjell Telegrafi Maqedoni. Kjo u tha në konferencën për shtyp...

Oda ekonomike: Ndryshimi i shpejtë i ligjeve, problemi më i madh i biznesit

më 3.2017 - Zhurnal

Ekonomia gri dhe ndryshimi i shpejtë i rregullativave ende janë problemi më i madh për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në Maqedoni. Siç u tha sot në konferencën për shtyp në Odën ekonomike, për...

Oda ekonomike ndryshimi i shpejtë i ligjeve problemi më i madh i biznesit

më 3.2017 - TV21

Ekonomia gri dhe ndryshimi i shpejtë i rregullativave ende janë problemi më i madh për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme në Maqedoni. Siç u tha sot në konferencën për shtyp në Odën ekonomike, për...

USAID zbaton projekt informues për kompanitë në Maqedoni

më 3.2017 - Lajm

Ekonomia e paligjshme dhe ndërrimi i shpejtë i rregulloreve janë problemet më të mëdhaja të kompanive të vogla, të mesme dhe mikrokompanive. Kjo u tha në konferencën për shtyp në Odën Ekonomike. Për kompanitë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK