http://kariera.mk

Kampioni siguron Play-Offin

më 3.2017 - Tetova Sot

Duke e mposhtur Los Angeles Lakersin me rezultat 125-120, kampioni aktual i NBA-së, Cleveland Cavaliers, e sigruroi Play Offin. Cleveland u bë skuadra e parë në Lindje që e siguroi Play Offin, derisa kanë...

Kampioni i rikthehet fitores

më 3.2017 - Zeri

Pas humbjes nga LA Clippers, kampioni aktual, Cleveland është kthyer te fitorja duke e mposhtur LA Lakers me rezultat 125:120, shkruan zeri.info. Kyrie Irving me 46 pikë, LeBron James (34) dhe Kevin Love...

Clevelandi nënshtron LA Lakers, San Antonio rigjen fitoren

më 3.2017 - Telegrafi

Los Angeles Lakers u dorëzuan pa kushte ndaj kampionëve në fuqi të Cleveland Cavaliers që triumfuan me rezultat 125-120. Në ndeshjen e zhvilluar në Staples Center, vendasit bënë gjithçka për të vënë në...

Clevelandi nënshtron LA Lakers, San Antonio rigjen fitoren

më 3.2017 - Almakos

Los Angeles Lakers u dorëzuan pa kushte ndaj kampionëve në fuqi të Cleveland Cavaliers që triumfuan me rezultat 125-120. Në ndeshjen e zhvilluar në Staples Center, vendasit bënë gjithçka për të vënë në...

Cleveland i pathyeshëm, San Antonio rikthehet te fitorja

më 3.2017 - SuperSport

LeBron James 34, Kyrie Irving 46 dhe Kevin Love 21 pikë, 101 në total të tre, vërtet shumë për Los Angeles Lakers që u dorëzua pa kushte ndaj kampionëve në fuqi të Cleveland Cavaliers 125-120. Në “Staples...

James-Irving-Love 101 pikë, Cleveland shkatërron Lakers

më 3.2017 - Telesport

Kampionët e Cleveland janë rikthyer te fitorja në kampionat, duke triumfuar në fushën e Lakers me shifrat 125-120 dhe rujanë kreun e renditjes në Konferencën e Lindjes. Në fushë për ekipin kampion është...

Tre lojtarë të Clevelandit mundën Lakersat

më 3.2017 - Lajm

LeBron James 34, Kyrie Irving 46 dhe Kevin Love 21 pikë, 101 në total të tre, vërtet shumë për Los Angeles Lakers që u dorëzua pa kushte ndaj kampionëve në fuqi të Cleveland Cavaliers 125-120. Në “Staples...

Skuadra e parë jashtë Play-Offit në Perëndim

më 3.2017 - Tetova Sot

Skuadra më e trofeshme në Konferencën Perëndimore dhe e dyta në NBA, Los Angeles Lakers, matematikisht mbeti jashtë Play-Offit. Pas Brooklyn Netsit, tani edhe Lakers do të jetë jasht Play-Offit dhe mund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK