http://kariera.mk

Sony prezantoi Xperia L1 me ekran 5.5 inç dhe 2GB RAM

më 3.2017 - Indeks online

Sot Sony zbuloi një telefon të ri të quajtur Xperia L1. Është një produkt i rangut të mesëm, që do të thotë se nuk është armik i xhepit tuaj. Ka ekran 5.5 inç HD dhe fuqizohet nga një procesor MediaTek...

Sony vjen me versionin e lirë të Xperia L1

më 3.2017 - Almakos

Sony ka njoftuar telefonin e ri të lirë në Android, Xperia L1. Kjo pajisje vjen me ekran të madhësisë 5.5 inç dhe rezolucione LCD prej 1280×720 pikselë. Në brendësi, telefoni sjell procesorin MediaTek...

Sony vjen me versionin e lirë të Xperia L1

më 3.2017 - Zhurnal

Sony ka njoftuar telefonin e ri të lirë në Android, Xperia L1. Kjo pajisje vjen me ekran të madhësisë 5.5 inç dhe rezolucione LCD prej 1280×720 pikselë. Në brendësi, telefoni sjell procesorin MediaTek...

Sony vjen me versionin e lirë të Xperia L1

më 3.2017 - Telegrafi

Sony ka njoftuar telefonin e ri të lirë në Android, Xperia L1. Kjo pajisje vjen me ekran të madhësisë 5.5 inç dhe rezolucione LCD prej 1280×720 pikselë. Në brendësi, telefoni sjell procesorin MediaTek...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK