http://kariera.mk

Kapet shefi shqiptar i organizatës së kokainës në Itali me 4000 klientë

para 10 muajve - Ora news

Një 37-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në kuadër të një operacioni të koduar “Big Rock” (Guri i madh). Mediat italiane shkruajnë se shqiptari ishte një nga furnizuesit e mëdhenj të...

Arrestohet bosi shqiptar i bandës së drogës, kishte mbi 4 mijë klientë dhe bashkëpunonte me…

para 10 muajve - Panorama

Operacioni i koduar Big Rock’ në Peruxhia të Italisë ka vënë në pranga një 37-vjeçar shqiptar. Ai ishte larguar nga Shqipëria pa lënë gjumë dhe me të hyrë në territorin e vendit fqinj është arrestuar....

Arrestohet “korrieri” shqiptar i bandës së kokainës në Itali, kishte 4 mijë klientë

para 10 muajve - BalkanWeb

ITALI- Një 37-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga në Itali, pasi prej kohësh ishte në ‘shënjestër’ për trafik droge. Mediat italiane raportojnë se në kuadër të operacionit të koduar ‘Big Rock’ në Peruxhia,...

Arrestohet bosi shqiptar i drogës, jua shiste 4000 klientëve

para 10 muajve - Standard

Një shqiptar 37-vjeç, emri i të cilit nuk është bërë i ditur ishte shënjestra kryesore e operacionit të antidrogës të policisë së Perugias të quajtur “Big Rock” (Guri i Madh), raporton media italiane....

Kapet boss-i shqiptar i drogës, kishte kliente 4 ooo persona

para 10 muajve - Opinion

Një shqiptar 37-vjeç, emri i të cilit nuk është bërë i ditur ishte shënjestra kryesore e operacionit të antidrogës të policisë së Perugias të quajtur “Big Rock” (Guri i Madh), raporton media italiane....

Arrestohet bosi shqiptar i kokainës në Itali, kishte mbi 4 mijë kliente

para 10 muajve - Java News

Një 37-­vjeçar shqiptar është vënë në pranga në Peruxhia të Italisë në kuadër të një operacioni të koduar ‘Big Rock’ Ai ishte larguar nga Shqipëria pa lënë gjumë dhe me të hyrë në territorin e vendit fqinj...

Arrestohet trafikanti shqiptar i drogës, kishte mbi 4 mijë klientë dhe bashkëpunonte me…

para 10 muajve - Opozita

Operacioni i koduar Big Rock’ në Peruxhia të Italisë ka vënë në pranga një 37-vjeçar shqiptar. Ai ishte larguar nga Shqipëria pa lënë gjumë dhe me të hyrë në territorin e vendit fqinj është arrestuar....

Bosi shqiptar i drogës habit policinë italiane, nuk do e besoni sa klientë kishte

para 10 muajve - Gazeta Express

Një shqiptar, i cili mendohet se është një ndër bosët më kryesor të drogës në Itali është prangosur ditën e djeshme. Mediat italiane bëjnë me dije se arrestimi i 37-vjeçarit shqiptar, emri i të cilit nuk...

Arrestohet bosi shqiptar i drogës në Itali, kishte mbi 4000 klientë

para 10 muajve - LajmiFundit

“Il Messaggero” raporton se një shqiptar 37-vjeç, emri i të cilit nuk është bërë i ditur ishte shënjestra kryesore e operacionit të antidrogës të policisë së Perugias të quajtur “Big Rock” (Guri i Madh)....

Arrestohet bosi shqiptar i drogës në Itali, 37-vjeçari kishte mbi 4000 klientë

para 10 muajve - LajmiFundit

Policia italiane ka arrestuar një shtetas shqiptar pasi akuzohet se është ndër bosët më kryesor të drogës në Itali. Mediat italiane bëjnë me dije se arrestimi i 37-vjeçarit shqiptar, emri i të cilit nuk...

Kapet bosi shqiptar i drogës në Itali, kishte mbi 4000 klientë

para 10 muajve - 24 ore

“Il Messaggero” raporton se një shqiptar 37-vjeç, emri i të cilit nuk është bërë i ditur ishte shënjestra kryesore e operacionit të antidrogës të policisë së Perugias të quajtur “Big Rock” (Guri i Madh)....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK