http://kariera.mk

Përdhunonte gruan në sy të 3 fëmijëve, pranga “monstrës” 44-vjeç

më 3.2017 - GazetaBlic

Një 44 vjeçar shqiptar është vënë në pranga e policisë italiane pasi ka dhunuar fizikisht bashkëshorten. Lajmi bëhet i ditur nga mediat italiane sipas të cilave, shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet...

Përdhunonte gruan në sy të 3 fëmijëve, pranga "monstrës" 44-vjeç

më 3.2017 - Gazeta Express

Një 44 vjeçar shqiptar është vënë në pranga e policisë italiane pasi ka dhunuar fizikisht bashkëshorten. Lajmi bëhet i ditur nga mediat italiane sipas të cilave, shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet...

Përdhunonte dhe rrihte gruan në sy të fëmijëve të mitur, pranga babait shqiptar

më 3.2017 - NOA

Dhunë seksuale dhe rrahjet e vazhdueshme që i bënte bashkëshortes së tij, i kanë kushtuar lirinë një shqiptari 44 vjeç me banim në Itali. Sipas mediave italiane, shqiptari i ka shkaktuar dëmtime fizike,...

Përdhunonte e rrihte gruan në sy të fëmijëve, arrestohet 44-vjeçari shqiptar në Itali

më 3.2017 - Albeu

Një 44-vjeçar shqiptar , banues në Itali ka rënën në pranga pasi dhunonte dhunonte në mënyrë të vazhdueshme bashkëshorten e tij. Sipas raportimeve të mediave italiane , shqiptari i ka shkaktuar dëmtime...

Përdhunonte dhe rrihte gruan në sy të fëmijëve të mitur, pranga babait shqiptar

më 3.2017 - Indeks online

Dhunë seksuale dhe rrahjet e vazhdueshme që i bënte bashkëshortes së tij, i kanë kushtuar lirinë një shqiptari 44 vjeç me banim në Itali. Sipas mediave italiane, shqiptari i ka shkaktuar dëmtime fizike,...

Përdhunonte dhe rrihte gruan në sy të 3 fëmijëve të mitur, pranga 44-vjeçarit shqiptar

më 3.2017 - Mapo

Dhuna seksuale dhe rrahjet e vazhdueshme që i bënte të shoqes, i kanë kushtuar lirinë një 44-vjeçari shqiptar, rezident në Itali. Mediat italiane raportojnë se shqiptari i ka shkaktuar dëmtime fizike por...

Përdhunonte gruan në sy të fëmijëve, arrestohet shqiptari në Itali

më 3.2017 - Standard

Dhuna seksuale dhe rrahjet e vazhdueshme që i bënte të shoqes, i kanë kushtuar lirinë një 44-vjeçari shqiptar, rezident në Itali. Mediat italiane raportojnë se shqiptari i ka shkaktuar dëmtime fizike por...

Seks me dhunë me gruan në sy të fëmijëve, arrestohet babai shqiptar

më 3.2017 - Syri

Një 44-vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët e Savignano (Cesena, Itali) për veprat penale të keqtrajtimeve të rënda në familje, dhunë seksuale të rënduar dhe plagosje në dëm të bashkëshortes...

Përdhunonte dhe rrihte gruan në sy të 3 fëmijëve të mitur, pranga 44-vjeçarit shqiptarit në Itali

më 3.2017 - BalkanWeb

ITALI- Dhuna seksuale dhe rrahjet e vazhdueshme që i bënte të shoqes, i kanë kushtuar lirinë një 44-vjeçari shqiptar, rezident në Itali. Mediat italiane raportojnë se shqiptari i ka shkaktuar dëmtime...

Shqiptari përdhunon dhe kanos gruan në sy të fëmijëve, por e pëson keq

më 3.2017 - Java News

Një 44-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga të policisë italiane pasi ka dhunuar seksualisht dhe fizikisht gruan e tij. Agjencia e lajmeve “Ansa’ shkruan se shqiptari i ka shkaktuar dëmtime fizike por dhe...

Përdhunonte dhe rrihte gruan në sy të fëmijëve të mitur, pranga babait shqiptar

më 3.2017 - Infokusi

Dhunë seksuale dhe rrahjet e vazhdueshme që i bënte bashkëshortes së tij, i kanë kushtuar lirinë një shqiptari 44 vjeç me banim në Itali. Sipas mediave italiane, shqiptari i ka shkaktuar dëmtime fizike,...

Përdhunonte dhe rrihte gruan në sy të 3 fëmijëve, arrestohet shqiptari në Itali

më 3.2017 - Opozita

Dhuna seksuale dhe rrahjet e vazhdueshme që i bënte të shoqes, i kanë kushtuar lirinë një 44-vjeçari shqiptar, rezident në Itali. Mediat italiane raportojnë se shqiptari i ka shkaktuar dëmtime fizike por...

Seks me dhunë me gruan në sy të fëmijëve, arrestohet babai shqiptar

më 3.2017 - Tetova Sot

Një 44-vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët e Savignano (Cesena, Itali) për veprat penale të, keqtrajtimit të rëndë në familje, dhunë seksuale të rënduar dhe plagosje, në dëm të bashkëshortes...

Seks me dhunë me gruan në sy të fëmijëve, arrestohet babai shqiptar

më 3.2017 - LajmiFundit

Një 44-vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët e Savignano (Cesena, Itali) për veprat penale të, keqtrajtimit të rëndë në familje, dhunë seksuale të rënduar dhe plagosje, në dëm të bashkëshortes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK