http://kariera.mk

“Millosheviçi është gjallë, arkivoli në funeralin e tij ishte bosh”

më 3.2017 - Lexo

Ish-presidenti serb, krimineli dhe kasapi i Ballkanit, Slobodan Milosheviç, është i gjallë dhe arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë admirali kroat në pension Davor Domazet – Losho. Siç shkruajnë...

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - Tetova1

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

Sllobodan Millosheviç është gjallë?!

më 3.2017 - Albeu

Admirali kroat në pension Davor Domazet-Losho, ka thënë se ish presidenti serb, Sllobodan Milosheviç, është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh. Sipas Domazet-Losho, Millosheviç së...

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - Ina

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

Deklarata shokuese: Millosheviç është gjallë, arkivoli në funeralin e tij ishte bosh

më 3.2017 - BalkanWeb

SERBI – Ish-presidenti serb, Slobodan Milosheviç, është gjallë dhe arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë admirali kroat në pension Davor Domazet Losho. Siç shkruajnë mediat serbe, përcjell...

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - Aktuale

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

SHOKUESE: Milloshoviqi është gjallë

më 3.2017 - Iliria News

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - Infokusi

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - OraInfo

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milosheviçi është gjallë, arkivoli në funeralin e tij ishte bosh”!

më 3.2017 - Telegrafi

Ish-presidenti serb, Slobodan Milosheviç, është i gjallë dhe arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë admirali kroat në pension Davor Domazet – Losho. Siç shkruajnë mediat serbe, përcjell Telegrafi,...

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - Lajmi.net

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - Shkurt Shqip

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

Ish-zyrtari kroat: Slobodan Milosheviq është gjallë

më 3.2017 - GazetaBlic

sh-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Kasapi i Ballkanit”, Sllobodan Millosheviç është gjallë?

më 3.2017 - GazetaBlic

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

Ish-zyrtari kroat: Slobodan Milosheviq është gjallë

më 3.2017 - Gazeta Express

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milloshoviqi është gjallë”, ja dyshimet…

më 3.2017 - Fakti Ditor

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - Indeks online

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milloshoviqi është gjallë”, ja dyshimet…

më 3.2017 - Tetova Sot

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milosheviçi është gjallë, arkivoli në funeralin e tij ishte bosh”!

më 3.2017 - Lajm

Ish-presidenti serb, Slobodan Milosheviç, është i gjallë dhe arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë admirali kroat në pension Davor Domazet – Losho. Siç shkruajnë mediat serbe, përcjell Telegrafi,...

Deklarata shokuese: Millosheviç është gjallë, arkivoli në funeralin e tij ishte bosh

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Ish-presidenti serb, Slobodan Milosheviç, është gjallë dhe arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë admirali kroat në pension Davor Domazet Losho. Siç shkruajnë mediat serbe, përcjell Telegrafi,...

DEKLARATA SHOKUESE / Sllobodan Milosheviq është gjallë

më 3.2017 - Opozita

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - Arbresh

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso....

“Milloshoviqi është gjallë”

më 3.2017 - Periskopi

Ish-presidenti serb, Sllobodan Millosheviq është i gjallë dhe se arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë këshilltari në pension i Kolinda Grabar Kitaroviq-it, kroati Admirali Davor Domazet-Loso. ...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK