http://kariera.mk

Shkruan Berat Buzhala: Një psikografi për Edi Ramën

më 3.2017 - Opinion

Kryeministri Rama është politikan frikacak. Sa herë e ka punën pisk, të parat koka që i ha janë ato të miqve të afërt – sepse për ta poshtëruar, ato edhe ia kërkojnë. Nuk e besoj që dikush ka ditur ta...

Buzhala: Rama frikacak, iu ha kokën miqve. Iu puth duart atyre që e kanë në dorë

më 3.2017 - Shqiptarja

Berat Buzhala ka bërë një shkrim kundër Edi Ramës, ku thotë se bën analizën psikografike të kryeministrit shqiptar. Ja çfarë shkruan gazetari nga Kosova ne nje analize me titull: "Një psikografi për Edi...

Berat Buzhala analizon Ramës: Frikacak me të fortët dhe arrogant me të dobtit

më 3.2017 - Albeu

Drejtori i gazetës "Express" të Kosovës ka radhitur një serë akuzash për Kryeministrin Edi Rama , të cilat nisin që nga raportet me Kosovën dhe Serbinë e deri tek tensionet e fundit politike në vend....

Berat Buzhala kritikon Ramën: “Të fortëve iu puth duart, miqve iu ha kokat”

më 3.2017 - BalkanWeb

Analisti Berat Buzhala, njëherësh drejtori i gazetës “Express” në Kosovë ka bërë një shkrim mjaft kritik ndaj kryeministrit Rama. Duke e quajtur frikacak ndaj të fortëve dhe të ashpër e të pamëshirshëm...

Një psikografi për Edi Ramën

më 3.2017 - Opozita

Nga Berat Buzhala Kryeministri Rama është politikan frikacak. Sa herë e ka punën pisk, të parat koka që i hanë janë ato të miqve të afërt – sepse për ta poshtëruar, ato edhe ia kërkojnë. Nuk e besoj që...

Një psikografi për Edi Ramën

më 3.2017 - Gazeta 55

Kryeministri Rama është politikan frikacak. Sa herë e ka punën pisk, të parat koka që i ha janë ato të miqve të afërt – sepse për ta poshtëruar, ato edhe ia kërkojnë. Nuk e besoj që dikush ka ditur ta...

OPINION NGA BERAT BUZHALA / ‘Rama, politikan frikacak, të fortëve iu puth duart, miqve iu ha kokat”

më 3.2017 - Opozita

Analisti Berat Buzhala, njëherësh drejtori i gazetës “Express” në Kosovë ka bërë një shkrim mjaft kritik ndaj kryeministrit Rama. Duke e quajtur frikacak ndaj të fortëve dhe të ashpër e të pamëshirshëm...

Një psikografi për Edi Ramën

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Nga Berat BUZHALA Kryeministri Rama është politikan frikacak. Sa herë e ka punën pisk, të parat koka që i ha janë ato të miqve të afërt - sepse për ta poshtëruar, ato edhe ia kërkojnë. Nuk e besoj që dikush...

Një psikografi për Edi Ramën

më 3.2017 - Standard

Kryeministri Rama është politikan frikacak. Sa herë e ka punën pisk, të parat koka që i hanë janë ato të miqve të afërt – sepse për ta poshtëruar, ato edhe ia kërkojnë. Nuk e besoj që dikush ka ditur ta...

Shkruan Berat Buzhala: Një psikografi për Edi Ramën

më 3.2017 - Gazeta Express

Kryeministri Rama është politikan frikacak. Sa herë e ka punën pick, të parat koka që i hanë janë ato të miqve të afërt - sepse për ta poshtëruar, ato edhe ia kërkojnë. Nuk e besoj që dikush ka ditur...

Shkruan Berat Buzhala: Një psikografi për Edi Ramën

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Kryeministri Rama është politikan frikacak. Sa herë e ka punën pisk, të parat koka që i ha janë ato të miqve të afërt - sepse për ta poshtëruar, ato edhe ia kërkojnë. Nuk e besoj që dikush ka ditur ta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK