http://kariera.mk

Rama me dhimbje koke në Tiranë, Meta ia merr valles në Fier (FOTO LAJM)

më 3.2017 - Albeu

Kreu i LSI-së, Ilir Meta ishte sot në një takim të të rinjve të LSI-së në Fier duke iu bashkuar edhe valles së tyre pas aktivitetit. Fotot në fjalë publikohen në një kohë kur skena politike është...

Rama me dhimbje koke në Tiranë, Meta ia merr valles në Fier (FOTO LAJM)

më 3.2017 - InfoShqip

Kreu i LSI-së, Ilir Meta ishte sot në një takim të të rinjve të LSI-së në Fier duke iu bashkuar edhe valles së tyre pas aktivitetit. Fotot në fjalë publikohen në një kohë kur skena politike është shumë...

FOTOLAJM/1 Prilli afron, Meta ia merr valles në Fier

më 3.2017 - Shqiptarja

Jemi në prag të 1 Prillit kur PS dhe LSI përfundojnë marrëveshjen e koalicionit qeverisës të firmosur 4 vite më parë. Nëse do të rinovohet ose jo kjo marrëveshje mes dy partive politike, Shqiptarja.com...

Meta u jep mesazh të fortë të rinjve mes valles dhe krah aktorit të njohur të humorit

më 3.2017 - Gazeta Express

Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër...

Meta në Fier: Për LSI-në të rinjtë janë të parët

më 3.2017 - Standard

Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit ku vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e pjesëmarrjes...

Meta në Fier: Të rinjtë janë të parët në politikë dhe vendimmarrje

më 3.2017 - Albeu

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim , Ilir Meta , i cili ka qenë i pranishëm në një aktivitet të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim në qytetin e Fierit, ka thënë se pjesmarrja...

Meta në Fier: Për LSI-në të rinjtë janë të parët për pjesëmarrje në politikë dhe vendimmarrje

më 3.2017 - Panorama

Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër...

Meta i jep mesazh të fortë të rinjve mes valles dhe krah aktorit të njohur të humorit

më 3.2017 - Gazeta Express

Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër...

Meta me të rinjtë fierakë, premton nxitjen e politikave rinore

më 3.2017 - Mapo

Foto 1 nga 5 Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit ku vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë...

Meta me të rinjtë fierakë, premton nxitjen e politikave rinore

më 3.2017 - Syri

Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit ku vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e pjesëmarrjes...

Meta i jep mesazh të fortë të rinjve mes valles dhe krah aktorit të njohur të humorit

më 3.2017 - Tetova Sot

Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër...

Meta: Të rinjtë janë të parët, me rëndësi formimi profesional për brezin e ri

më 3.2017 - NOA

Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Në fjalën e tij Z. Meta vlerësoi...

Me këngë e valle, Meta u premton punë të rinjve

më 3.2017 - Syri

Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit ku vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e pjesëmarrjes...

Fotolajm/ Meta ja merr valles në Fier

më 3.2017 - Lexo

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër...

FOTO/Meta ia merr valles në Fier: Për LSI-në, të rinjtë janë të parët

më 3.2017 - Java News

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër...

Meta i jep mesazh të fortë të rinjve mes valles dhe krah aktorit të njohur të humorit

më 3.2017 - Opozita

Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër...

Meta u jep mesazh të fortë të rinjve mes valles dhe krah aktorit të njohur të humorit

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër...

Meta me të rinjtë fierakë, premton nxitjen e politikave rinore

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Z. Meta vlerësoi edhe një herë...

Meta rithekson mbështetjen e LSI-së për rininë

më 3.2017 - Illyria

Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Zoti Meta vlerësoi edhe një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK