http://kariera.mk

Hiqej si zëvendës i Artan Lames dhe u premtonte legalizimet, arrestohet

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Policia ka vënë në pranga një shtetas, i cili mashtronte qytetarët për legalizimet. Mësohet se Artan Laçi prezantohej si nëndrejtori i ALUIZNIT dhe u merrte njerëzve të ndryshëm para duke i mashtruar....

‘Jam zëvendës i Artan Lames’. Ja sa miliona u mori qytetarëve mashtruesi 23-vjeçar

më 3.2017 - Syri

Policia e Tiranës arrestoi sot një 23-vjeçar që pretendonte se ishte zëvendës i Artan Lames, pra zv/drejtor i ALUIZNI-t. Ai mashtronte qytetarët duke u premtuar se do t’u legalizonte shtëpitë kundrejt...

Ndalohet “zv.drejtori i ALUIZNI-t”, mori 58 mln lekë për legalizim

më 3.2017 - Ora news

Polica ka ndaluar një 23-vjeçar, i cili prezantohej si zv/drejtor i ALUIZNI-t. Ndalimi i tij u bë pas kallëzimit të bërë nga shtetasja Sh.M, e cila tha se Artan Laci pasi prezantohej si Zv.Drejtor i Përgjithshëm...

EMRI/ Arrestohet ‘zv/drejtori i ALUIZNI’, mashtronte qytetarët

më 3.2017 - Opinion

Policia ka arrestuar një qytetar që prezantohej sikur ishte zv/drejtor i ALUIZNI-t. I arrestuari mësohet se është Artan Laçi. Sipas uniformave blu, ai mashtronte qytetarët duke u premtuar se do t’u legalizonte...

Hiqej si zëvendës i Artan Lames e u merrte para njerëzve, arrestohet

më 3.2017 - Shqiptarja

Prezantohej si nëndrejtori i ALUIZNIT dhe u merrte njerëzve të ndryshëm para duke i mashtruar, arrestohet nga policia. Seksioni i Hetimit të Krimit Ekonomik dhe Financiar pranë Drejtorisë Vendore të Policisë...

Prezantohej si zëvendësdrejtor i ALUIZNI-t, arrestohet mashtruesi

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Arrestohet Artan Laçi pasi u prezantohej qytetareve si zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i ALUIZN¬-it. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Artan Laçi akuzohet se u ka vjedhur përmes mashtrimit shumë...

Mashtronte qytetarët duke u paraqitur si Zv/drejtor i ALUIZ-nit, arrestohet Artan Laçi

më 3.2017 - Albeu

Legalizimet janë përdorur nga një person për të mashtruar qytetarët. Policia ka arrestuar Artan Laçin, i cili paraqitej si Zv/ Drejtor i ALUIZ-nit duke u kërkuar disa shuma të mëdha disa personave...

"Jam zv.drejtor i ALUIZNI-t", arrestohet qytetari mashtrues

më 3.2017 - Gazeta Express

Policia e Tiranës ka arrestuar një qytetar që prezantohej sikur ishte zv/drejtor i ALUIZNI-t. I arrestuari mësohet se është Artan Laçi. Sipas uniformave blu, ai mashtronte qytetarët duke u premtuar se...

Prezantohej si zëvendësi i Artan Lames, pranga mashtruesit që premtonte leje legalizimi

më 3.2017 - NOA

Një person në Tiranë është arrestuar ditën e sotme pasi mashtronte persona të ndryshëm duke u prezantuar tek ata si zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i ALUIZN-it. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije...

Kujdes me legalizimet! Arrestohet “zv/drejtori i ALUIZNI”, mashtronte qytetarët

më 3.2017 - Standard

Prezantohej si zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i ALUIZN-it, pranga mashtruesit në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Artan Laçi akuzohet se u ka vjedhur përmes mashtrimit shumë të konsiderueshme...

Arrestohet “zëvëndësi” i Artan Lames, mashtronte qytetarët për legalizimet

më 3.2017 - Mapo

Prezantohej si zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i ALUIZN-it, pranga mashtruesit në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Artan Laçi akuzohet se u ka vjedhur përmes mashtrimit shumë të konsiderueshme...

EMRI/ Arrestohet ‘zv/drejtori i ALUIZNI’, mashtronte qytetarët

më 3.2017 - Syri

Policia ka arrestuar një qytetar që prezantohej sikur ishte zv/drejtor i ALUIZNI-t. I arrestuari mësohet se është Artan Laçi. Sipas uniformave blu, ai mashtronte qytetarët duke u premtuar se do t’u legalizonte...

Prezantohej si zëvendësi i Artan Lames, pranga mashtruesit që premtonte leje legalizimi (Emri)

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Prezantohej si zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i ALUIZN-it, pranga mashtruesit në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Artan Laçi akuzohet se u ka vjedhur përmes mashtrimit shumë...

Hiqej si zëvendës i Artan Lames e u merrte para njerëzve, arrestohet

më 3.2017 - Lexo

Prezantohej si nëndrejtori i ALUIZNIT dhe u merrte njerëzve të ndryshëm para duke i mashtruar, arrestohet nga policia. Seksioni i Hetimit të Krimit Ekonomik dhe Financiar pranë Drejtorisë Vendore të Policisë...

Prezantohej si zëvendësdrejtor i ALUIZNI-t dhe u merrte lekë qytetarëve, arrestohet mashtruesi

më 3.2017 - Java News

Arrestohet Artan Laçi pasi u prezantohej qytetareve si zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i ALUIZN­-it. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Artan Laçi akuzohet se u ka vjedhur përmes mashtrimit shumë...

Arrestohet mashtruesi, prezantohej si zëvendësi i Artan Lames

më 3.2017 - Opozita

Prezantohej si zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i ALUIZN-it, pranga mashtruesit në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Artan Laçi akuzohet se u ka vjedhur përmes mashtrimit shumë të konsiderueshme...

“Hallexhinjtë” i dhanë 58 milionë lekë, por ai nuk ishte zv.drejtori i ALUIZNI-t

më 3.2017 - LajmiFundit

Një i ri nga Tirana përfundoi në prangat e sektorit të Krimit Ekonomik në kryeqytet, për akuzën e mashtrimit. Artan Laci, një 23 – vjeçar nga Tirana, u prezantua si Zv/drejtori i Përgjithshëm i ALUIZNI...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK