http://kariera.mk

Video që po thyen rrjetin, veprime e binjakëve 2-vjeçar kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve

më 3.2017 - Opinion

Kjo video po bëhet ‘hit’ në mbarë botën, dhe e gjithë kjo falë dy binjakëve vetëm dy vjeç. Prindërit vendosën një kamera të fshehtë në dhomën e tyre për të parë më pas se çfarë bënin djemtë e tyre pasi...

Ç’bëjnë binjakët kur ikin prindërit

më 3.2017 - Top Channel

Të kesh fëmijë është diçka e mrekullueshme, por edhe e lodhshme për prindërit. Të dyja këto dyfishohen nëse ke binjakë. Për ta faktuar çifti nga New York Jonathan dhe Susana Balkin kanë postuar një video...

Video që po bën xhiron e uebit, veprimi i binjakëve 2-vjeçar të shtang…

më 3.2017 - Panorama

Kjo video po bëhet ‘hit’ në mbarë botën, dhe e gjithë kjo falë dy binjakëve vetëm dy vjeç. Prindërit vendosën një kamera të fshehtë në dhomën e tyre për të parë më pas se çfarë bënin djemtë e tyre pasi...

Mos kujtoni që fëmijët tuaj flenë natën. Shikoni provën se ç’bëjnë në të vërtetë…

më 3.2017 - GazetaBlic

Binjakët 2 vjeçar nga Tampa në Florida janë kapur nga kamerat e dhomës së gjumit teksa bëjnë “party” kur prindërit e tyre flenë. Vëllezërit e vegjël Andrew dhe Ryan nuk i zbatojnë rregullat e gjumit. Ata...

VIDEO/ Shikojeni çfarë bëjnë binjakët dyvjeçar kur prindërit flenë

më 3.2017 - Syri

Binjakët 2 vjeçar nga Tampa në Florida janë kapur nga kamerat e dhomës së gjumit teksa bëjnë “party” kur prindërit e tyre flenë. Vëllezërit e vegjël  Andrew dhe Ryan nuk i zbatojnë rregullat e gjumit. ...

Shikojeni çfarë bëjnë binjakët dyvjeçar kur prindërit flenë

më 3.2017 - Tetova Sot

Binjakët 2 vjeçar nga Tampa në Florida janë kapur nga kamerat e dhomës së gjumit teksa bëjnë “party” kur prindërit e tyre flenë. Vëllezërit e vegjël  Andrew dhe Ryan nuk i zbatojnë rregullat e gjumit. ...

Ja çka bëjnë binjakët 2 vjeçar kur prindërit flenë

më 3.2017 - Politiko

Binjakët 2 vjeçar nga Tampa në Florida janë kapur nga kamerat e dhomës së gjumit teksa bëjnë “party” kur prindërit e tyre flenë. Vëllezërit e vegjël  Andrew dhe Ryan nuk i zbatojnë rregullat e gjumit. ...

Ç’bëjnë binjakët kur ikin prindërit

më 3.2017 - KosovaPress

Për ta faktuar çifti nga New York Jonathan dhe Susana Balkin kanë postuar një video të filmuar nga kamera e vendosur në dhomën e binjakëve të tyre.  Një video, e cila është shndërruar në virale...

Video/ Prindërit kujtuan se ishin në gjumë, binjakët 2-vjeçarë “festë të çmendur” në dhomë

më 3.2017 - Opinion

Të vësh dy binjakë në gjumë mund të mos jetë një sfidë aq e lehtë sa duket në radhë të parë. Aventura e Andrew dhe Ryan Balkin u filmuan ndërkohë që ia mbathnin nga krevatet e tyre për një “festë” të vërtetë...

SHBA, binjakët 2-vjeçarë “party” në mes të natës

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Gjatë ditës, të vegjlit Andrew dhe Ryan, binjakët 2-vjeçarë nga Tampa në Florida, ishin gjithnjë të lodhur, sikur të mos kishin bënë gjumë në sy gjatë gjithë natës. Por në të vërtetë kështu ishte. Kamerat...

Ja çka bëjnë binjakët dyvjeçar kur prindërit flenë

më 3.2017 - Klan Kosova

Binjakët 2 vjeçar nga Tampa në Florida janë kapur nga kamerat e dhomës së gjumit teksa bëjnë “party” kur prindërit e tyre flenë. Vëllezërit e vegjël  Andrew dhe Ryan nuk i zbatojnë rregullat e gjumit. ...

Ja cfarë bëjnë dy binjakët ndersa prindërit e tyre flenë

më 3.2017 - LajmiFundit

Binjakët 2 vjeçar nga Tampa në Florida janë kapur nga kamerat e dhomës së gjumit teksa bëjnë “party” kur prindërit e tyre flenë. Vëllezërit e vegjël Andrew dhe Ryan nuk i zbatojnë rregullat e gjumit. Ata...

Nuk do ta besoni se çka bëjnë këta binjakë kur prindërit flenë

më 3.2017 - Arbresh

Binjakët 2 vjeçar nga Tampa në Florida janë kapur nga kamerat e dhomës së gjumit teksa bëjnë “party” kur prindërit e tyre flenë. Vëllezërit e vegjël  Andrew dhe Ryan nuk i zbatojnë rregullat e gjumit. ...

Prindërit përpiqen të vënë në gjumë binjakët, shikoni çfarë bëjnë ata

më 3.2017 - NOA

Të vësh dy binjakë në gjumë mund të mos jetë një sfidë aq e lehtë sa duket në radhë të parë. Aventura e Andrew dhe Ryan Balkin u filmuan ndërkohë që ia mbathnin nga krevatet e tyre për një “festë” të vërtetë...

Binjakët dyvjeçarë ishin të lodhur ditën, sepse bënin “festë” natën

më 3.2017 - Telegrafi

Dy të vegjlit Andrew dhe Ryan, binjakët dy vjeçar nga Florida, ishin gjithmonë të lodhur – sikur nuk kishin fjetur tërë natën. Në të vërtetë ishte kjo arsyeja që ata ndjeheshin kështu, përcjell bw. Dhe...

Shikoni ç’bëjnë binjakët 2 vjeçar  kur prindërit flenë

më 3.2017 - Ora news

Binjakët 2 vjeçar nga Tampa në Florida janë kapur nga kamerat e dhomës së gjumit teksa bëjnë “party” kur prindërit e tyre flenë. Vëllezërit e vegjël  Andrew dhe Ryan nuk i zbatojnë rregullat e gjumit. ...

VIDEO/ SHBA, binjakët 2 vjeçar ‘festë’ natën, xhirohen nga telekamerat

më 3.2017 - BalkanWeb

SHBA- Gjatë ditës të vegjlit Andrew dhe Ryan, binjakët dy vjeçar nga Tampa Florida, ishin gjithmonë të lodhur, sikur nuk kishin fjetur tërë natën. Në të vërtetë ishte kjo arsyeja që ata ndjeheshin kështu....

VIDEO/ Telekamerat në shtëpi xhirojnëdi çka të çuditshme

më 3.2017 - Opozita

SHBA- Gjatë ditës të vegjlit Andrew dhe Ryan, binjakët dy vjeçar nga Tampa Florida, ishin gjithmonë të lodhur, sikur nuk kishin fjetur tërë natën. Në të vërtetë ishte kjo arsyeja që ata ndjeheshin kështu....

Këto zakone që i bëni përditë, ju shkurtojnë jetën

më 3.2017 - Standard

Duhanpirja dhe mungesa e veprimtarisë fizike janë shkatërruese për shëndetin. Por ka edhe një sërë mënyrash të tjera sesi po e shkurtojmë jetën tonë çdo ditë. Fakti që jemi mësuar me to nuk do të thotë...

Këto zakone që i bëni përditë, ju shkurtojnë jetën

më 3.2017 - Syri

Duhanpirja dhe mungesa e veprimtarisë fizike janë shkatërruese për shëndetin. Por ka edhe një sërë mënyrash të tjera sesi po e shkurtojmë jetën tonë çdo ditë. Fakti që jemi mësuar me to nuk do të thotë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK