http://kariera.mk

Pranga kavajsit, tentoi përdhunimin e një vajze 10 vjet më të madhe

më 3.2017 - Gazeta Express

Një 21 vjeçar nga Kavaja ka rënë në prangat e policisë, i akuzuar se ka tentuar të përdhunojë një vajzë. Në pranga ka rënë 21-vjeçari D.T., banues në Kavajë. Sipas policisë, arrestimi i tij u bë pasi...

Tenton të përdhunojë vajzën e re, arrestohet 21-vjeçari nga Kavaja

më 3.2017 - Syri

Një i ri nga Kavaja është vënë në pranga, i akuzuar se ka tentuar të përdhunojë një vajzë. Siç bëjnë me dije burime zyrtare nga policia lokale, 21-vjeçari D.T., banues në Kavajë, dyshohet se ka tentuar...

I riu nga Kavaja tenton të përdhunojë gruan 10 vjet më të madhe

më 3.2017 - Albeu

Diferenca e madhe në moshë nuk e ka penguar një 21-vjeçar që të kërkojë me dhunë raporte seksuale me një grua 10 vjet më të madhe në moshë se ai. Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin me...

Kavajë, pranga 21- vjeçarit, tentoi përdhunimin e një vajze 10 vjet më të madhe

më 3.2017 - Lexo

Një 21 vjeçar nga Kavaja ka rënë në prangat e policisë, i akuzuar se ka tentuar të përdhunojë një vajzë. Në pranga ka rënë 21-vjeçari D.T., banues në Kavajë. Sipas policisë, arrestimi i tij u bë pasi dyshohet...

Tenton të përdhunojë vajzën e re, arrestohet 21-vjeçari nga Kavaja

më 3.2017 - Tetova Sot

Një i ri nga Kavaja është vënë në pranga, i akuzuar se ka tentuar të përdhunojë një vajzë. Siç bëjnë me dije burime zyrtare nga policia lokale, 21-vjeçari D.T., banues në Kavajë, dyshohet se ka tentuar...

I riu nuk përmbahet, tenton të përdhunojë gruan 10 vjet më të madhe

më 3.2017 - Panorama

Diferenca në moshë nuk e ka penguar 21-vjeçarin që të kërkojë madje me dhunë raporte seksuale me një femër 10 vjet më të madhe në moshë se ai. Burimet e Policisë bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasin...

I riu tenton të përdhunojë vajzën 10 vite më të madhe por…

më 3.2017 - Java News

Diferenca në moshë nuk e ka penguar 21-­vjeçarin që të kërkojë madje me dhunë raporte seksuale me një femër 10 vjet më të madhe në moshë se ai. Burimet e Policisë bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasin...

I riu nuk përmbahet, tenton të përdhunojë gruan 10 vjet më të madhe

më 3.2017 - Opozita

Diferenca në moshë nuk e ka penguar 21-vjeçarin që të kërkojë madje me dhunë raporte seksuale me një femër 10 vjet më të madhe në moshë se ai. Burimet e Policisë bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK