http://kariera.mk

A mund të sjellë Le Pen një katastrofë për Francën?

më 3.2017 - GazetaBlic

Franca nuk është thjesht në një krizë në prag të zgjedhjeve presidenciale të muajit të ardhshëm. Marrëdhënia e qytetarëve të Francës me politikën sugjeron se vendi gjendet në fazat e fundit të asaj që...

A mund të sjellë Le Pen një katastrofë për Francën

më 3.2017 - Gazeta Express

Franca nuk është thjeshtë në një krizë në prag të zgjedhjeve presidenciale të muajit të ardhshëm. Marrëdhëniet e qytetarëve të Francës me politikën sugjeron se vendi gjendet në fazat e fundit të asaj që...

A mund të sjellë Le Pen një katastrofë për Francën?

më 3.2017 - Mapo

Nga Bernard-Henri Lévy * Franca nuk është thjesht në një krizë në prag të zgjedhjeve presidenciale të muajit të ardhshëm. Marrëdhënia e qytetarëve të Francës me politikën sugjeron se vendi gjendet në fazat...

Një katastrofë tjetër e çuditshme franceze

më 3.2017 - Gazeta 55

Franca nuk është thjeshtë në një krizë në prag të zgjedhjeve presidenciale të muajit të ardhshëm. Marrëdhëniet e qytetarëve të Francës me politikën sugjeron se vendi gjendet në fazat e fundit të asaj që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK