http://kariera.mk

Grabitja në Rinas, pamjet “tradhtojnë” Klement Çalën, shfaqet duke hyrë në vilën e Muratajt

më 3.2017 - NOA

Pamjet filmike të kamerave të sigurisë të instaluara në vilën luksoze të Admir Muratajt në Fushë-Pezë “tradhtojnë” të dyshuarin e radhës si bashkautor në grabitjen e blindit në Qafë Kashar-Rinas. Bëhet...

Grabitja e parave të bankës/ Pamjet filmike provojnë pjesmarrjen e Klement Çalës në grabitje

më 3.2017 - Mapo

Pamjet filmike të kamerave të sigurisë tek vila e Admir Muratajt në Fushë-Pezë vërtetuan pjesëmarrjen e Klement Çalës në grabitjen e blindit me 3.2 milion dollar në Qafë Kashar-Rinas më 9 Shkurt 2017....

Grabitja në Rinas, kamerat shfaqin Çalën në vilën e "kokës" së bandës

më 3.2017 - Albeu

Pamjet filmike të kamerave të sigurisë të instaluara në vilën luksoze të Admir Muratajt në Fushë-Pezë “tradhtojnë” të dyshuarin e radhës si bashkautor në grabitjen e blindit në Qafë Kashar-Rinas. ...

Grabitjet e parave / Pamjet ‘tradhtojnë’ Klement Çalën, shfaqet duke hyrë në vilën e Muratajt

më 3.2017 - Syri

Pamjet filmike të kamerave të sigurisë të instaluara në vilën luksoze të Admir Muratajt në Fushë-Pezë “tradhtojnë” të dyshuarin e radhës si bashkautor në grabitjen e blindit në Qafë Kashar-Rinas. Bëhet...

Grabitja në Rinas/ Pamjet ‘tradhtojnë’ Klement Çalën, shfaqet duke hyrë në vilën e Muratajt

më 3.2017 - Gazeta Express

Pamjet filmike të kamerave të sigurisë të instaluara në vilën luksoze të Admir Muratajt në Fushë-Pezë “tradhtojnë” të dyshuarin e radhës si bashkautor në grabitjen e blindit në Qafë Kashar-Rinas. Bëhet...

Grabitja e blindit në Rinas/ Pamjet filmike ‘tradhtojnë’ Klement Çalën, shfaqet duke hyrë në vilën e Muratajt

më 3.2017 - BalkanWeb

NGA: KLODIANA LALA Pamjet filmike të kamerave të sigurisë të instaluara në vilën luksoze të Admir Muratajt në Fushë-Pezë “tradhtojnë” të dyshuarin e radhës si bashkautor në grabitjen e blindit në Qafë...

Grabitjet e parave / Pamjet ‘tradhtojnë’ Klement Çalën, shfaqet duke hyrë në vilën e Muratajt

më 3.2017 - Tetova Sot

Pamjet filmike të kamerave të sigurisë të instaluara në vilën luksoze të Admir Muratajt në Fushë-Pezë “tradhtojnë” të dyshuarin e radhës si bashkautor në grabitjen e blindit në Qafë Kashar-Rinas. Bëhet...

Grabitjet e parave / Pamjet ‘tradhtojnë’ Klement Çalën, shfaqet duke hyrë në vilën e Muratajt

më 3.2017 - Opozita

Pamjet filmike të kamerave të sigurisë të instaluara në vilën luksoze të Admir Muratajt në Fushë-Pezë “tradhtojnë” të dyshuarin e radhës si bashkautor në grabitjen e blindit në Qafë Kashar-Rinas. Bëhet...

Grabitja në Rinas/ Pamjet filmike ‘tradhtojnë’ Klement Çalën, shfaqet duke hyrë në vilën e Muratajt

më 3.2017 - Lexo

Pamjet filmike të kamerave të sigurisë të instaluara në vilën luksoze të Admir Muratajt në Fushë-Pezë “tradhtojnë” të dyshuarin e radhës si bashkautor në grabitjen e blindit në Qafë Kashar-Rinas. Bëhet...

Autorët e grabitjes së Rinasit befasojnë me deklarata në gjyq

më 3.2017 - Telegrafi

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit. Shkalla...

Grabitja e Rinasit, autorët befasojnë në gjyq: Kemi pamjet, shikoni se…

më 3.2017 - Lajmi.net

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit, raporton...

Grabitja e Rinasit/ Autorët befasojnë në gjyq: Kemi pamjet, shikoni se…

më 3.2017 - Opinion

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit, raporton ...

Grabitja në rrugën e Rinasit, befasia në gjyq: Kemi pamjet, shikojini

më 3.2017 - NOA

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit. Shkalla...

Grabitja e Rinasit, të dyshuarit: Kemi pamjet, shikoni se?

më 3.2017 - Albeu

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit. Shkalla...

Grabitja e Rinasit/ Kamerat e banesës së Admir Muratajt, nxorrën zbuluar autorët

më 3.2017 - Lexo

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit. Shkalla...

Grabitja e Rinasit/ Autorët befasojnë në gjyq: Kemi pamjet, shikoni se…

më 3.2017 - Panorama

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit, raporton...

Grabitja e Rinasit/ Autorët befasojnë në gjyq: Kemi pamjet, shikoni se…

më 3.2017 - Gazeta Express

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit, raporton “Panorama”....

Grabitja e Rinasit/ Autorët befasojnë në gjyq: Kemi pamjet, shikoni se…

më 3.2017 - Indeks online

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit, raporton “Panorama”....

Grabitja e Rinasit/ Autorët befasojnë në gjyq: Kemi pamjet, shikoni se…

më 3.2017 - Opozita

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit, raporton...

Grabitja e Rinasit/ Kamerat e banesës së Admir Muratajt, zbuluan çantat me para

më 3.2017 - Java News

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit. Shkalla...

Grabitja e Rinasit/ Autorët befasojnë në gjyq: Kemi pamjet, shikoni se…

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Gjykata e Shkallës së Parë dhe Apeli i Krimeve të Rënda caktuan dje masa sigurie “arrest në burg” për tre persona të dyshuar për përfshirje në grabitjen e parave të një banke në rrugën e Rinasit, raporton “Panorama”....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK