http://kariera.mk

Kjo është kartmonedha e re 50 Euro

më 3.2017 - RTV 21

Banka Qëndrore Evropiane ka deklaruar se më 4 prill do të hyjë në qarkulllim kartmonedha e re me vlerën e 50 eurove Kartmonedha prej 50 eurove do të ketë elemente shumë të larta sigurie, duke e bërë atë...

Më 4 prill del në treg kartëmonedha e re 50 euro, ja si do jetë prerja e saj

më 3.2017 - BalkanWeb

Banka Qendrore Evropiane njoftoi se më 4 prill, në qarkullim do të dalin kartëmonedhat e reja prej 50 euro. Kartëmonedha e re është e katërta nga seria Evropa. Para saj ishin ato të 5, 10 dhe 20 eurove,...

Banka Europiane prezanton kartmonedhën e re 50-euroshe të “sigurisë së lartë”

më 3.2017 - InfoShqip

Banka Qendrore Evropiane njoftoi se më 4 Prill, në qarkullim do të dalin kartëmonedhat e reja 50-euroshe. Kjo seri ka veçori të sigurisë së lartë, që bën thuajse të pamundur falsifikimin e saj. Kjo kartmonedhë...

Euro po ‘pushton’ tregun, BSH: 60 % e kredisë dhe 52 % e depozitave në valutë të huaj

më 3.2017 - Java News

Banka e Shqipërisë po harton një strategji për uljen e euroizimit dhe për t’u paraprirë nevojave emergjente për valutë të sistemit financiar. Ekspertët bankar shprehen se, sistemi financiar karakterizohet...

Prerja 50 Euro, ky është fakti interesant që nuk e keni ditur për kartmonedhën e re

më 3.2017 - LajmiFundit

Kartëmonedha e 50 eurove është më e shpeshta dhe paraqet 45 përqindëshin e parave në qarkullim. Banka Qendrore Evropiane njoftoi se më 4 prill në qarkullim do të dalë kartëmonedha e re prerje e 50 eurove....

Më 4 prill del në treg kartëmonedha e re 50 euro,

më 3.2017 - Opozita

Banka Qendrore Evropiane njoftoi se më 4 prill, në qarkullim do të dalin kartëmonedhat e reja prej 50 euro. Kartëmonedha e re është e katërta nga seria Evropa. Para saj ishin ato të 5, 10 dhe 20 eurove,...

Del kartëmonedha e re 50-euroshe, ja si do duket prerja e re

më 3.2017 - LajmiFundit

Nga data 4 Prill 2017 e ne vazhdim Banka Qendrore Evropiane ka njoftua se do të dalin në qarkullim kartëmonedhat e reja 50-euroshe. Kartëmonedha e re është e katërta nga seria Evropa. Para saj ishin ato...

Kështu do të duket bankënota e re me vlerë 50 euro

më 3.2017 - Gazeta Express

Kartëmonedhat e reja të 50 eurove me tipare më të mira të sigurisë, do të hyjnë në qarkullim më 4 prill. Ato do të kenë një porter të perëndeshës së Evropës, një karakter që është nga mitologjia greke,...

Ja si do duket kartëmonedha e re e 50 eurove

më 3.2017 - Java News

Banka Qendrore Evropiane njoftoi se më 4 prill në qarkullim do të dalë kartëmonedhat e prej 50 eurove.Kartëmonedhat e re është e katërta nga seria Evropa. Para saj ishin ato të 5, 10 dhe 20 eurove, të...

VIDEO/ Ja si do të duket kartmonedha e re prej 50 euro

më 3.2017 - Shqiptarja

Banka Qëndrore Evropiane ka deklaruar se më 4 prill do të hyjë në qarkulllim kartmonedha e re me vlerën e 50 eurove. Kartmonedha prej 50 eurove do të ketë elemente shumë të larta sigurie, duke e bërë atë...

Kështu do të duket kartëmonedha e re e 50 eurove

më 3.2017 - Lajmi.net

Banka Qendrore Evropiane njoftoi se më 4 prill në qarkullim do të dalë kartëmonedhat e prej 50 eurove. Kartëmonedhat e re është e katërta nga seria Evropa. Para saj ishin ato të 5, 10 dhe 20 eurove, të...

Kështu do të duket kartëmonedhave e re e 50 eurove

më 3.2017 - Telegrafi

Banka Qendrore Evropiane njoftoi se më 4 prill në qarkullim do të dalë kartëmonedhat e prej 50 eurove. Kartëmonedhat e re është e katërta nga seria Evropa. Para saj ishin ato të 5, 10 dhe 20 eurove, të...

Banknota e re prej 50 euro vjen në prill

më 3.2017 - Insajderi

Banknota e re 50 euro e cila ka një karakter nga mitologjia greke, vjen me ndryshme pas tri monedhave tjera, 5 euro, 10 euro dhe ajo 20 euro, njofton Reuters. Ajo ka përmirësuar karakteristikat e sigurisë...

Thuani lamtumirë 50€ së vjetër, ja se si do të duket e reja

më 3.2017 - Iliria News

Kartëmonedhat e reja të 50 eurove me tipare më të mira të sigurisë, do të hyjnë në qarkullim më 4 prill. Ato do të kenë një porter të perëndeshës së Evropës, një karakter që është nga mitologjia greke,...

Po vjen kartmonedha e re 50 €

më 3.2017 - Albinfo

Kartmonedha  e re prej 50 euro ka rritur karakteristiket sigurisë që të lëshohet me 4 prilli në qarkullim. Do të lëshohen një total prej 5.4 miliardë euro me këto kartmonedha. Kartmonedha e re me një portret...

Thuani lamtumirë 50€ së vjetër, ja se si do të duket e reja

më 3.2017 - Aktuale

Kartëmonedhat e reja të 50 eurove me tipare më të mira të sigurisë, do të hyjnë në qarkullim më 4 prill. Ato do të kenë një porter të perëndeshës së Evropës, një karakter që është nga mitologjia greke,...

Kështu do të duket bankënota e re me vlerë 50 euro

më 3.2017 - Lajm

Kartëmonedhat e reja të 50 eurove me tipare më të mira të sigurisë, do të hyjnë në qarkullim më 4 prill. Ato do të kenë një porter të perëndeshës së Evropës, një karakter që është nga mitologjia greke,...

Thuani lamtumirë 50€ së vjetër, ja se si do të duket e reja

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Kartëmonedhat e reja të 50 eurove me tipare më të mira të sigurisë, do të hyjnë në qarkullim më 4 prill. Ato do të kenë një porter të perëndeshës së Evropës, një karakter që është nga mitologjia greke,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK