http://kariera.mk

Abrashi: Po, reja e kryeministrit u punësua në një projekt të MPMS

më 3.2017 - Telegrafi

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi ka konfirmuar se reja e kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Abrashi në Info Magazine të Klan Kosovës, ka thënë se...

Abrashi pranon se nusja e djalit të Kryeministrit Mustafa është punësuar në Ministrinë e tij

më 3.2017 - Albeu

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi , ka konfirmuar se nusja e djalit të kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Por, Abrashi ka thënë se bashkëshortja...

Abrashi e pranon se reja e Kryeministrit Mustafa është punësuar në Ministrinë e tij

më 3.2017 - Lajmi.net

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka konfirmuar se reja e kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Por, Abrashi ka thënë në Klan Kosova se bashkëshortja...

Abrashi e pranon se reja e Kryeministrit Mustafa është punësuar në Ministrinë e tij

më 3.2017 - Gazeta Express

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka konfirmuar se reja e kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Por, Abrashi ka thënë në Klan Kosova se bashkëshortja...

Abrashi thotë se angazhimi i rejës se kryeministrit në ministri është ligjor

më 3.2017 - Indeks online

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi ka konfirmuar se reja e kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Por Abrashi që është i ftuar në Info Magazine të Klan...

Abrashi thotë se angazhimi i rejës në ministri është ligjor

më 3.2017 - Indeks online

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi ka konfirmuar se reja e kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Por Abrashi që është i ftuar në Info Magazine të Klan...

A u punësua reja e kryeministrit në Ministrinë e Abrashit?

më 3.2017 - GazetaBlic

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi ka konfirmuar se reja e kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Por Abrashi që është i ftuar në Info Magazine të Klan...

A u punësua reja e kryeministrit në Ministrinë e Abrashit?

më 3.2017 - Klan Kosova

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi ka konfirmuar se reja e kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Por Abrashi që është i ftuar në Info Magazine të Klan...

Arban Abrashi e punëson nusen e Isa Mustafës

më 3.2017 - Politiko

Mund të konstatojmë se në vendin tonë papunësia është ende e lartë, pavarësisht pohimeve të Kryeministrit Mustafa se gjatë qeverisjes së tij janë punësuar mijëra persona. Por, në familjen e Kryeministrit...

Reja e kryeministrit Mustafa merr punë në ministrinë e Arban Abrashit

më 3.2017 - Telegrafi

Gruaja e djalit të Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në një projekt në kuadër të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, e cila drejtohet nga një zyrtar i lartë i partisë së kryeministrit....

Abrashi: Po, reja e kryeministrit u punësua në një projekt të MPMS

më 3.2017 - Almakos

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi ka konfirmuar se reja e kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Abrashi në Info Magazine të Klan Kosovës, ka thënë se...

Papunësia vazhdon të ulet në Kosovë, Arban Abrashi e punëson nusen e Isa Mustafës

më 3.2017 - Gazeta Express

Mund të konstatojmë se në vendin tonë papunësia është ende e lartë, pavarësisht pohimeve të Kryeministrit Mustafa se gjatë qeverisjes së tij janë punësuar mijëra persona. Por, në familjen e Kryeministrit...

Reja e kryeministrit Mustafa merr punë në ministrinë e Arban Abrashit

më 3.2017 - OraInfo

Gruaja e djalit të Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në një projekt në kuadër të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, e cila drejtohet nga një zyrtar i lartë i partisë së kryeministrit. ...

Reja e kryeministrit Mustafa merr punë në Ministrinë e Arban Abrashit

më 3.2017 - Lajmi.net

Gruaja e djalit të Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në një projekt në kuadër të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, e cila drejtohet nga një zyrtar i lartë i partisë së kryeministrit....

Reja e kryeministrit Mustafa merr punë në ministri të Arban Abrashit

më 3.2017 - GazetaBlic

Gruaja e djalit të Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në një projekt në kuadër të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, e cila drejtohet nga një zyrtar i lartë i partisë së kryeministrit....

Reja e kryeministrit Mustafa merr punë në ministrinë e Arban Abrashit

më 3.2017 - Indeks online

Gruaja e djalit të Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në një projekt në kuadër të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, e cila drejtohet nga një zyrtar i lartë i partisë së kryeministrit....

Reja e Kryeministrit Mustafa Merr Punë në Ministri të Arban Abrashit

më 3.2017 - GazetaBlic

Gruaja e djalit të Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në një projekt në kuadër të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, e cila drejtohet nga një zyrtar i lartë i partisë së kryeministrit....

Abrashi e pranon se reja e Kryeministrit është punësuar në ministri

më 3.2017 - Insajderi

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka konfirmuar se bashkëshortja e djalit të kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Por, Abrashi ka thënë në Klan Kosova...

Reja e kryeministrit Mustafa merr punë në ministrinë e Arban Abrashit

më 3.2017 - Almakos

Gruaja e djalit të Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në një projekt në kuadër të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, e cila drejtohet nga një zyrtar i lartë i partisë së kryeministrit....

Papunësia vazhdon të ulet në Kosovë, Arban Abrashi e punëson nusen e Isa Mustafës

më 3.2017 - Gazeta e re

Mund të konstatojmë se në vendin tonë papunësia është ende e lartë, pavarësisht pohimeve të Kryeministrit Mustafa se gjatë qeverisjes së tij janë punësuar mijëra persona. Por, në familjen e Kryeministrit...

A u punësua reja e kryeministrit në Ministrinë e Abrashit?

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi ka konfirmuar se reja e kryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton. Por Abrashi që është i ftuar në Info Magazine të Klan...

Papunësia vazhdon të ulet në Kosovë, Arban Abrashi e punëson nusen e Isa Mustafës

më 3.2017 - Gazeta Fjala

Mund të konstatojmë se në vendin tonë papunësia është ende e lartë, pavarësisht pohimeve të Kryeministrit Mustafa se gjatë qeverisjes së tij janë punësuar mijëra persona. Por, në familjen e Kryeministrit...

Reja e kryeministrit Mustafa merr punë në Ministri të Arban Abrashit

më 3.2017 - Periskopi

Gruaja e djalit të Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në një projekt në kuadër të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, e cila drejtohet nga një zyrtar i lartë i partisë së kryeministrit. ...

Reja e kryeministrit Mustafa merr punë në ministrinë e Arban Abrashit

më 3.2017 - Sovrani

Gruaja e djalit të Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në një projekt në kuadër të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, e cila drejtohet nga një zyrtar i lartë i partisë së kryeministrit....

Reja e Kryeministrit Mustafa punësohet në Ministri të Arban Abrashit

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Gruaja e djalit të Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në një projekt në kuadër të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, e cila drejtohet nga një zyrtar i lartë i partisë së kryeministrit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK