http://kariera.mk

Zbardhet ngjarja/ Vrasja në Devoll për pazaret e drogës

para një jave - Opinion

Zbardhet dëshmia e një prej të mbijetuarve të përplasjes në Devoll, ku mbeti i vrarë 44-vjecari Zarif Alliu. 39-vjcari me iniciale D.V u ka rrëfyer në detaje atë që ndodhi natën e së shtunës në dalje të...

Vrasja në Devoll, katër persona në kërkim

para një jave - Gazeta Telegraf

Policia lokale e Devollit vihet në kërkim të katër personave të tjerë te akuzuar për vrasjen e 44-vjeçarit Zarif Alliu. Per ngjarjen në fshatin Braçanj deri tani gjendet pas hekurave David Myrte. 25-vjeçari...

Vrasja në Devoll, dëshmia: Na sulmuan kur do merrnim lekët e kanabisit

para një jave - Mapo

Deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, kanë çuar policinë tek zbardhja e motiveve të ngjarjes dhe arrestimin e autorëve. 39-vjeçari nga Maliqi, i cili mbeti i plagosur në konfrontimin...

Vrasja në Devoll për trafikun e drogës, dëshmia: Na sulmuan kur duhej të merrnim lekët e kanabisit

para një jave - Syri

Deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, kanë çuar policinë tek zbardhja e motiveve të ngjarjes dhe arrestimin e autorëve. 39-vjeçari nga Maliqi, i cili mbeti i plagosur në konfrontimin...

Tentuan të fshihnin vrasjen në Devoll, si u zbulua nga policia dëshmia e rreme

para një jave - Gazeta Express

Deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, kanë çuar policinë tek zbardhja e motiveve të ngjarjes dhe arrestimin e autorëve. 39-vjeçari nga Maliqi, i cili mbeti i plagosur në konfrontimin...

Tentuat të fshihnin të vërtetën e vrasjes në Devoll, si u zbulua nga policia dëshmia e rreme

para një jave - Gazeta Express

Deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, kanë çuar policinë tek zbardhja e motiveve të ngjarjes dhe arrestimin e autorëve. 39-vjeçari nga Maliqi, i cili mbeti i plagosur në konfrontimin...

Sekseri i kanabisit gënjeu, por e nxjerr i plagosuri kush ia vrau shokun në pritë

para një jave - Syri

Deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, kanë çuar policinë tek zbardhja e motiveve të ngjarjes dhe arrestimin e autorëve. 39-vjeçari nga Maliqi, i cili mbeti i plagosur në konfrontimin...

Sekseri i kanabisit gënjeu, po i plagosuri e nxjerr kush ia vrau shokun në pritë

para një jave - Syri

Deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, kanë çuar policinë tek zbardhja e motiveve të ngjarjes dhe arrestimin e autorëve. 39-vjeçari nga Maliqi, i cili mbeti i plagosur në konfrontimin...

U masakrua dhe hodh në rrugë/ Miku i viktimës: Autori mori drogën dhe s’na dha paratë

para një jave - BalkanWeb

DEVOLL – Të tjera detaje dalin në dritë për ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë në fshatin Braçanj të Devollit, ku u masakrua për vdekje 39 vjecari Zarif Alliu nga fshati Vërdovë i Pogradecit si dhe u plagosën...

Dëshmia që zbuloi vrasjen në Devoll: Unë dhe viktima do çonim drogën, por…

para një jave - Standard

Zbulimi i gënjeshtrës gjatë dëshmisë dhe deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, çuan në zbardhje e motiveve të vrasjes në Devoll. Ishte dëshmia e 39- vjeçarit nga Maliqi, i...

Vrasja në Devoll, i plagosuri: Sherri nisi për 25 kg drogë

para një jave - Albeu

Zbardhen detaje të tjera të reja në lidhje me vrasjen e djeshme në Devoll. I plagosuri ka rrefyër se ai bashkë me personin që ndërroi jetë, Zarif Alliun do t'i jepnin David Myrtos një sasi lënde narkotike,...

Dëshmia që zbuloi vrasjen në Devoll: Unë dhe viktima do çonim drogën, por…

para një jave - Panorama

Zbulimi i gënjeshtrës gjatë dëshmisë dhe deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, çuan në zbardhje e motiveve të vrasjes në Devoll. Ishte dëshmia e 39- vjeçarit nga Maliqi, i...

Devoll, dëshmitë kontradiktore të të mbijetuarve zbardhin vrasjen

para një jave - Shqiptarja

Deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, kanë çuar policinë tek zbardhja e motiveve të ngjarjes dhe arrestimin e autorëve. 39 vjeçari nga Maliqi i cili mbeti i plagosur në konfrontimin...

DESHMIA / Vrasja në Devoll për trafikun e drogës, dëshmia: Na sulmuan kur duhej të merrnim lekët e kanabisit

para një jave - Opozita

Deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, kanë çuar policinë tek zbardhja e motiveve të ngjarjes dhe arrestimin e autorëve. 39-vjeçari nga Maliqi, i cili mbeti i plagosur në konfrontimin...

I mbijetuari i sulmit në Devoll tregon të vërtetën e ngjarjes

para një jave - ABC News

Sulmi ndaj 3 personave në fshatin Bracanj të Devollit, në orët e para të së dielës, ndodhi për pazaret e drogës. Një nga të mbijetuarit e sulmit, gjatë marrjes në pyetje në polici, ka zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes në Devoll

para një jave - Top Channel

Policia ka arritur të arrestojë autorin e dyshuar të krimit të ndodhur në Devoll, në kufi me Greqinë. David Myrte është personi i dyshuar si autor i vrasjes së 43- vjeçarit Zarif Alliu. Ngjarja e rëndë...

Sekseri i kanabisit gënjeu, por e nxjerr i plagosuri kush ia vrau shokun në pritë

para një jave - Gazeta Telegraf

Deklarimet e ndryshme të bëra para oficerëve të policisë gjyqësore, kanë çuar policinë tek zbardhja e motiveve të ngjarjes dhe arrestimin e autorëve. 39-vjeçari nga Maliqi, i cili mbeti i plagosur në konfrontimin...

Sherri për pazaret e drogës, vritet me dru në kokë 44-vjeçari në kufi me Greqinë

para një jave - Ina

Policia e Devollit ka zbardhur të gjithë ngjarjen e djeshme, ku mbeten një i vrarë dhe një i plagosur për shkak të një konflikti të ndodhur në mal. Mësohet se shkaku i konfliktit kanë qenë pazaret e...

Sherri për pazaret e drogës, vritet me dru në kokë 44-vjeçari në kufi me Greqinë

para një jave - Albeu

Policia e Devollit ka zbardhur të gjithë ngjarjen e djeshme, ku mbeten një i vrarë dhe një i plagosur për shkak të një konflikti të ndodhur në mal. Mësohet se shkaku i konfliktit kanë qenë pazaret...

Sherri mes bandave: I riu u masakrua me dru pas prishjes së pazarit për drogën

para një jave - Gazeta Express

Pak orë pas ngjarjes së rëndë, policia ka arritur të zbardhë atë çfarë ka ndodhur në fshatin Braçanj të rrethit të Devollit. Pazaret e prishura të drogës kanë qenë shkaku që ka nisur sherrin, i cili përfundoi...

Sherri mes bandave/ I riu umasakrua me dru pas prishjes së pazarit për drogën

para një jave - Gazeta Express

Pak orë pas ngjarjes së rëndë, policia ka arritur të zbardhë atë çfarë ka ndodhur në fshatin Braçanj të rrethit të Devollit. Pazaret e prishura të drogës kanë qenë shkaku që ka nisur sherrin, i cili përfundoi...

Sherri mes bandave: I riu u masakrua me dru pas prishjes së pazarit për drogën

para një jave - Lexo

Pak orë pas ngjarjes së rëndë, policia ka arritur të zbardhë atë çfarë ka ndodhur në fshatin Braçanj të rrethit të Devollit. Pazaret e prishura të drogës kanë qenë shkaku që ka nisur sherrin, i cili përfundoi...

Vrasja në Devoll u zbuluar nga… dëshmia e rreme

para një jave - Java News

E vërteta e vrasjes në Devoll nuk është ashtu siç kishte deklarauar në polici Mendar Burnazi, 42 vjeçari banues në Nizhavec të Pogradecit, i cili mbeti i plagosur në një konflikt të ndodhur në fshatin...

PERPLASJE MES BANDAVE / Masakrohet me dru i riu pas prishjes së pazarit për drogën

para një jave - Opozita

Pak orë pas ngjarjes së rëndë, policia ka arritur të zbardhë atë çfarë ka ndodhur në fshatin Braçanj të rrethit të Devollit. Pazaret e prishura të drogës kanë qenë shkaku që ka nisur sherrin, i cili përfundoi...

Krimi në Devoll, ja gënjeshtra e të plagosurit që ndryshoi rrjedhën e hetimit

para një jave - LajmiFundit

Zbulohet një tjetër e vërtetë për krimin në Devoll. Mësohet se viktima nuk ishte emigrant dhe personat e tjerë që e shoqëronin nuk donin të kalonin ilegalisht kufirin sic edhe u raportua me herët. Mësohet...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e emigrantit në Devoll

para një jave - Indeks online

Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia në lidhje me ngjarjen e ndodhur fshatin Braçanj të Devollit ku pas një konflikti me sende të forta ka gjetur vdekjen një shtetas dhe është plagosur një tjetër....

Vrasja në Devoll/ Gënjeshtra e të plagosurit ndryshoi rrjedhën e hetimit

para një jave - Gazeta Express

E vërteta e vrasjes në Devoll nuk është ashtu siç kishte deklarauar në polici Mendar Burnazi, 42 vjeçari banues në Nizhavec të Pogradecit, i cili përveçse mbeti i plagosur në një konflikt të ndodhur në...

Zbulohet e vërteta e vrasjes në Devoll. Gënjeshtra e të plagosurit ndryshon rrjedhën e hetimit

para një jave - Syri

E vërteta e vrasjes në Devoll nuk është ashtu siç kishte deklarauar në polici Mendar Burnazi, 42 vjeçari banues në Nizhavec të Pogradecit, i cili përveçse mbeti i plagosur në një konflikt të ndodhur në...

Vrasja në Devoll/ Gënjeshtra e të plagosurit ndryshon rrjedhën e hetimit. Ç’ndodhi në të vërtetë

para një jave - Panorama

UPDATE/ E vërteta e vrasjes në Devoll nuk është ashtu siç kishte deklarauar në Polici Mendar Burnazi, 42 vjeçari banues në Nizhavec të Pogradecit, i cili përveçse mbeti i plagosur në një konflikt të ndodhur...

Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes në Devoll

para një jave - Gazeta Shqip

Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia në lidhje me ngjarjen e ndodhur fshatin Braçanj të Devollit ku pas një konflikti me sende të forta ka gjetur vdekjen një shtetas dhe është plagosur një tjetër....

Ngjarja në Korçë, arrestohet autori i dyshuar dhe një prej të plagosurve

para një jave - Albeu

Policia e Korçës ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur në fshatin Braçanj, një ditë më parë, ku pas një konflikti me sende të forta gjeti vdekjen një person dhe u plagos një tjetër. Blutë kanë...

Sulmoi për vdekje emigrantin në Devoll, arrestohet 25-vjeçari

para një jave - Arbresh

Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia në lidhje me ngjarjen e ndodhur fshatin Braçanj të Devollit ku pas një konflikti me sende të forta ka gjetur vdekjen një shtetas dhe është plagosur një tjetër....

Vrasja në Devoll/ Kapet autori....në pranga edhe një nga të dhunuarit (Emrat)

para një jave - Gazeta Express

Policia e Shtetit ka zbardhur dhe ka dokumentuar vrasjen e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Braçanj, të Devollit, ku pas një konflikti me sende të forta gjeti vdekjen një person dhe u plagos një tjetër....

DETAJE/ Policia zbardh vrasjen në Devoll, arreston një të dyshuar

para një jave - Standard

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së Zarif Alihut në fshatin Braçanj të Devollit ditën e sotme, i cili ishte nisur për në Greqi. I arrestuari është David Myrte 25 vjeç,  banues në fshatin...

Vrasja e emigrantit/ Arrestohet autori i dyshuar dhe një prej të plagosurve

para një jave - Mapo

Policia e Korçës ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në fshatin Braçanj, një ditë më parë, ku pas një konflikti me sende të forta gjeti vdekjen një person dhe u plagos një tjetër. Tre...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e emigrantit në Devoll

para një jave - Infokusi

Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia në lidhje me ngjarjen e ndodhur fshatin Braçanj të Devollit ku pas një konflikti me sende të forta ka gjetur vdekjen një shtetas dhe është plagosur një tjetër....

Zbardhet vrasja e Devollit/ Dha dëshmi të rreme për ngjarjen, arrestohet shoku i viktimës

para një jave - Opinion

Policia e Korçës ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në fshatin Braçanj, një ditë më parë, ku pas një konflikti me sende të forta gjeti vdekjen një person dhe u plagos një tjetër....

Sulmoi për vdekje emigrantin në Devoll, arrestohet 25-vjeçari

para një jave - Ora news

Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia në lidhje me ngjarjen e ndodhur fshatin Braçanj të Devollit ku pas një konflikti me sende të forta ka gjetur vdekjen një shtetas dhe është plagosur një tjetër....

Zbardhet vrasja në Devoll, në pranga dy persona

para një jave - NOA

Zbardhet ngjarja e ndodhur në fshatin Braçanj të Devollit, gjatë ditë së djeshme ku pas një konflikti me sende të forta gjeti vdekjen një person dhe u plagos një tjetër. Është arrestuar gjithashtu edhe...

Sulmoi për vdekje 39-vjeçarin me pasojë vdekjen në Devoll, arrestohet autori

para një jave - Ora news

Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia në lidhje me ngjarjen e ndodhur fshatin Braçanj të Devollit ku pas një konflikti me sende të forta ka gjetur vdekjen një shtetas dhe është plagosur një tjetër....

DETAJE/ Masakroi emigrantin me mjete të forta, arrestohet i dyshuari për vrasjen (Emri)

para një jave - BalkanWeb

DEVOLL- Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në fshatin Braçanj të Devollit. Policia ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen, ku pas një konflikti me sende të forta...

Vrasja në Devoll, arrestohet autori i dyshuar. Policia zbardhjen ngjarjen e rëndë

para një jave - Syri

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së Zarif Alihut në fshatin Braçanj të Devollit ditën e sotme, i cili ishte nisur për në Greqi. I arrestuari është David Myrte 25 vjeç,  banues në fshatin...

Vrasja e emigrantit/ Arrestohet autori i dyshuar dhe një prej të plagosurve

para një jave - Panorama

Policia e Korçës ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur në fshatin Braçanj, një ditë më parë, ku pas një konflikti me sende të forta gjeti vdekjen një person dhe u plagos një tjetër. Blutë kanë...

Zbulohet e vërteta e vrasjes në Devoll. Gënjeshtra e të plagosurit ndryshon rrjedhën e hetimit

para një jave - Tetova Sot

E vërteta e vrasjes në Devoll nuk është ashtu siç kishte deklarauar në polici Mendar Burnazi, 42 vjeçari banues në Nizhavec të Pogradecit, i cili përveçse mbeti i plagosur në një konflikt të ndodhur në...

Sulmoi për vdekje emigrantin në Devoll, arrestohet 25-vjeçari

para një jave - AlbPortali

Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia në lidhje me ngjarjen e ndodhur fshatin Braçanj të Devollit ku pas një konflikti me sende të forta ka gjetur vdekjen një shtetas dhe është plagosur një tjetër....

Sulmoi për vdekje emigrantin në Devoll, arrestohet 25-vjeçari

para një jave - Fakti Ditor

Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia në lidhje me ngjarjen e ndodhur fshatin Braçanj të Devollit ku pas një konflikti me sende të forta ka gjetur vdekjen një shtetas dhe është plagosur një tjetër....

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e emigrantit në Devoll

para një jave - KosovaPress

Në pranga ka përfunduar David Myrte, 25 vjeç, banues në fshatin Braçanj-Devoll, ndërsa është arrestuar edhe njëri prej personave të dëmtuar për deklarim të rremë. Policia sqaron se konflikti ka ndodhur...

Vrasja në Devoll, arrestohet autori i dyshuar. Policia zbardhjen ngjarjen e rëndë

para një jave - Tetova Sot

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së Zarif Alihut në fshatin Braçanj të Devollit ditën e sotme, i cili ishte nisur për në Greqi. I arrestuari është David Myrte 25 vjeç,  banues në fshatin...

Vrasja në Devoll, arrestohet autori i dyshuar. Policia zbardhjen ngjarjen e rëndë

para një jave - Opozita

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së Zarif Alihut në fshatin Braçanj të Devollit ditën e sotme, i cili ishte nisur për në Greqi. I arrestuari është David Myrte 25 vjeç, banues në fshatin...

Masakroi emigrantin pogradecar, arrestohet i riu në Devoll/EMRI

para një jave - Java News

Policia e Korçës ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur në fshatin Braçanj, një ditë më parë, ku pas një konflikti me sende të forta gjeti vdekjen një person dhe u plagos një tjetër. Blutë kanë...

Vrasje në kufi për hashash

para një jave - Top Channel

Policia dyshon se vrasja me mjete të forta e 44-vjeçarit Zarif Alliu, në fshatin Braçanj të Devollit, mund të jetë pasojë e konflikteve për prishjen e pazareve të drogës, pasi zona ku ndodhi ngjarja, përveç...

Vrasja e 44 vjeçarit në kufi/ Konflikti, për pazaret e hashashit

para një jave - Gazeta Express

​Policia dyshon se vrasja me mjete të forta e 44-vjeçarit Zarif Alliu, në fshatin Braçanj të Devollit, mund të jetë pasojë e konflikteve për prishjen e pazareve të drogës, pasi zona ku ndodhi ngjarja,...

Vrasje në kufi për hashash

para një jave - Lajmi.net

Policia dyshon se vrasja me mjete të forta e 44-vjeçarit Zarif Alliu, në fshatin Braçanj të Devollit, mund të jetë pasojë e konflikteve për prishjen e pazareve të drogës, pasi zona ku ndodhi ngjarja, përveç...

Policia zbardh ngjarjen e ndodhur në fshatin Braçanj

para një jave - Gazeta Telegraf

Policia zbardh dhe dokumenton ngjarjen e ndodhur në fshatin Braçanj, më datë 18.03.2016 ku pas një konflikti me sende të forta gjeti vdekjen një person dhe u plagos një tjetër. Arrestohet autori i dyshuar...

Zbardhet vrasja në Devoll, kapet autori, policia: Ja cili ishte motivi i krimit

para një jave - LajmiFundit

Policia tha te dielen ne mbremje se ka arrestuar te dyshuarin per vrasjen e ndodhur ne Devoll. Motivi i ngjarjes sipas policise ka qene sherri per motive te dobeta. Ne deklaraten zyrtare thuhet se policia...

Vrasje në kufi për drogë

para një jave - Telegrafi

Policia dyshon se vrasja me mjete të forta e 44-vjeçarit Zarif Alliu, në fshatin Braçanj të Devollit, mund të jetë pasojë e konflikteve për prishjen e pazareve të drogës, pasi zona ku ndodhi ngjarja, përveç...

Dëshmitari rrëfen vrasjen e emigrantit: Më kërkoi ndihmë i gjakosur, por nuk munda

para një jave - Telegrafi

Zbardhen dëshmi nga ngjarja e rëndë në Devoll të Korçës, kur tre shtetas shqiptarë u sulmuan dhe grabitën teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Në këtë sulm gjeti vdekjen...

Dëshmitari rrëfen vrasjen e emigratnit: Më kërkoi ndihmë i gjakosur, por nuk munda

para një jave - Telegrafi

Zbardhen dëshmi nga ngjarja e rëndë në Devoll të Korçës, kur tre shtetas shqiptarë u sulmuan dhe grabitën teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Në këtë sulm gjeti vdekjen...

Dëshmitari rrëfen vrasjen e emigranit: Më kërkoi ndihmë i gjakosur, por nuk munda

para një jave - Telegrafi

Zbardhen dëshmi nga ngjarja e rëndë në Devoll të Korçës, kur tre shtetas shqiptarë u sulmuan dhe grabitën teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Në këtë sulm gjeti vdekjen...

Masakrimi i emigranit/ Zbulohet shuma e vjedhur, 2 pistat e hetimit

para një jave - Panorama

Dy janë pistat kryesore ku po heton policia lidhur me ngjarjen e mbrëmshme në Devoll, ku si pasojë e një konflikti dhe dhune me mjete të forta mes dy grupesh ka mbetur i vdekur 44-vjecari Zarif Allihu....

Vrasje në kufi për hashash

para një jave - Infokusi

Policia dyshon se vrasja me mjete të forta e 44-vjeçarit Zarif Aliu, në fshatin Braçanj të Devollit, mund të jetë pasojë e konflikteve për prishjen e pazareve të drogës, pasi zona ku ndodhi ngjarja, përveç...

Vrasja e emigratit/Ja 2 pistat ku po heton policia, zbulohet edhe shuma e grabitur

para një jave - Java News

Dy janë pistat kryesore ku po heton policia lidhur me ngjarjen e mbrëmshme në Devoll, ku si pasojë e një konflikti dhe dhune me mjete të forta mes dy grupesh ka mbetur i vdekur 44-­vjeçari Zarif Allihu....

Vrasja në Devoll, ja dy pistat që po heton policia

para një jave - Lexo

Dy janë pistat kryesore ku po heton policia lidhur me ngjarjen e mbrëmshme në Devoll, ku si pasojë e një konflikti dhe dhune me mjete të forta mes dy grupesh ka mbetur i vdekur 44-­vjeçari Zarif Allihu....

Vrasja e emigrantit/ Dëshmitari: Më kërkoi ndihmë, i gjakosur copë-copë, por…

para një jave - Panorama

Zbardhen dëshmi nga ngjarja e rëndë në Devoll të Korçës, kur tre shtetas shqiptarë u sulmuan dhe grabitën teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. E pas masakrimit gjeti...

VIDEO/ ‘Ndihmë, kam njërin që po më vdes’, dëshmitari flet për vrasjen në Devoll

para një jave - Syri

Tre persona janë sulmuar dhe grabitur teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Pas plagëve të marra njëri prej tyre, 44-vjeçari Zarif Alliu ka humbur jetën. Ende nuk janë...

E masakruan për vdekje në mes të rrugës, zbulohen prapaskenat e krimit në Devoll

para një jave - Syri

44-vjeçari Zarif Allihu u gjend i masakruar me sende të forta në mes të rrugës mëngjesin e  sotëm në Devoll, ndërsa policia bëri me dije fillimisht se ai mund të ishte grabitur dhe si pasojë grabitësit...

Vrasja e emigrantit në Devoll, flet dëshmitari: Më kërkuan ndihmë, nuk i futa në shtëpi

para një jave - Gazeta Express

Tre persona janë sulmuar dhe grabitur teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Pas plagëve të marra njëri prej tyre, 44 vjeçari Zarif Alliu ka humbur jetën. Ende nuk janë...

E masakruan për vdekje në mes të rrugës, zbulohen prapaskenat e sherrit në Devoll

para një jave - Indeks online

44-vjeçari Zarif Allihu u gjend i masakruar me sende të forta në mes të rrugës mëngjesin e  sotëm në Devoll, ndërsa policia bëri me dije fillimisht se ai mund të ishte grabitur dhe si pasojë grabitësit...

Masakra ndaj 44-vjeçarit në Devoll, dëshmitari: I gjakosur copë-copë?

para një jave - Albeu

Policia ka zbardhur dëshmi nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Devoll të Korçës, ku tre shtetas u sulmuar dhe u grabitën teksa tentonin të kalonin në mënyrë të paligjshme kufirin me...

Vrasje në kufi për drogë

para një jave - Almakos

Policia dyshon se vrasja me mjete të forta e 44-vjeçarit Zarif Alliu, në fshatin Braçanj të Devollit, mund të jetë pasojë e konflikteve për prishjen e pazareve të drogës, pasi zona ku ndodhi ngjarja, përveç...

Dëshmitari rrëfen vrasjen e emigrantit: Më kërkoi ndihmë i gjakosur, por nuk munda

para një jave - Almakos

Zbardhen dëshmi nga ngjarja e rëndë në Devoll të Korçës, kur tre shtetas shqiptarë u sulmuan dhe grabitën teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Në këtë sulm gjeti vdekjen...

E masakruan për vdekje në mes të rrugës, zbulohen prapaskenat e sherrit në Devoll

para një jave - Syri

44-vjeçari Zarif Allihu u gjend i masakruar me sende të forta në mes të rrugës mëngjesin e  sotëm në Devoll, ndërsa policia bëri me dije fillimisht se ai mund të ishte grabitur dhe si pasojë grabitësit...

E masakruan për vdekje dhe e hodhën në mes të rrugës, zbulohen prapaskenat e sherrit në Devoll

para një jave - Gazeta Express

44-vjeçari Zarif Allihu u gjend i masakruar me sende të forta në mes të rrugës mëngjesin e  sotshëm, ndërsa policia bëri me dije fillimisht se ai mund të ishte grabitur dhe si pasojë grabitësit e kishin...

Dëshmitari rrëfen vrasjen e emigranit: Më kërkoi ndihmë i gjakosur, por nuk munda

para një jave - Almakos

Zbardhen dëshmi nga ngjarja e rëndë në Devoll të Korçës, kur tre shtetas shqiptarë u sulmuan dhe grabitën teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Në këtë sulm gjeti vdekjen...

Pazare droge, zbulohet pista e parë mbi masakrën në Devoll

para një jave - Albeu

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e mbrëmshme në Devoll , ku si pasojë e një konflikti dhe dhune me mjete të forta mes dy grupesh ka mbetur i vdekur 44-vjecari Zarif Allihu . Policia ka...

Vrasja e emigrantit, dëshmitari: Më kërkuan ndihmë, nuk i futa në shtëpi

para një jave - Ora news

Tre shtetas shqiptarë janë sulmuar dhe grabitur tekas udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Pas palgëve të marra njëri prej tyre, 44 vjeçari Zarif Alliu ka humbur jetën. Ende...

Masakrimi i 44-vjeçarit në Devoll, dyshime për prishjen e pazareve të drogës

para një jave - BalkanWeb

DEVOLL -Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e mbrëmshme në Devoll, ku si pasojë e një konflikti dhe dhune me mjete të forta mes dy grupesh ka mbetur i vdekur 44-vjecari Zarif Allihu. Ky i fundit...

Video/ Vrasja e emigrantit, flet Dëshmitari: Më kërkoi ndihmë i gjakosur, por nuk munda

para një jave - Lexo

Zbardhen dëshmi nga ngjarja e rëndë në Devoll të Korçës, kur tre shtetas shqiptarë u sulmuan dhe grabitën teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. E pas masakrimit gjeti...

Përleshja në Devoll: Dyshohet për pazare droge, çfarë i morën viktimës

para një jave - Gazeta Monitor

Policia e Korçës ka zbardhur detaje të reja mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në Devoll, ku 3 persona u sulmuan në rrugë, njëri prej të cilëve humbi jetën. Burime policore bëjnë me dije se viktimës dhe...

Policia: Vrasja në kufirin Shqipëri-Greqi, për konfliktet e hashashashit

para një jave - LajmiFundit

Policia e Korces dyshon se vrasja me mjete të forta e 44-vjeçarit Zarif Alliu, në fshatin Braçanj të Devollit, mund të jetë pasojë e konflikteve për prishjen e pazareve të drogës, pasi zona ku ndodhi ngjarja,...

E masakruan për vdekje dhe e hodhën në mes të rrugës

para një jave - Tetova1

44-vjeçari Zarif Allihu u gjend i masakruar me sende të forta në mes të rrugës mëngjesin e  sotshëm, ndërsa policia bëri me dije fillimisht se ai mund të ishte grabitur dhe si pasojë grabitësit e kishin...

Vrasja e emigrantit/ Dëshmitari: Më kërkoi ndihmë i gjakosur, por s’munda

para një jave - Java News

Zbardhen dëshmi nga ngjarja e rëndë në Devoll të Korçës, kur tre shtetas shqiptarë u sulmuan dhe grabitën teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. E pas masakrimit gjeti...

Shqiptarët sulmohen gjatë “emigrimit ilegal” në Greqi, ndërron jetë një shtetas

para një jave - Telegrafi

Tre shtetas shqiptarë që po përpiqeshin të kalonin kufirin për në Greqi, raportohet nga policia se janë goditur me mjete të forta nga disa persona, e më pas iu janë marrë sendet personale. Ngjarja ka ndodhur...

Sulmohen gjatë “emigrimit ilegal”, ndërron jetë një shtetas

para një jave - Top Channel

Foto ilustruese, policia duke ruajtur kufijte Tri shtetas që po përpiqeshin të kalonin kufirin për në Greqi, raportohet nga policia se janë goditur me mjete të forta nga disa persona, e më pas iu janë...

E masakruan për vdekje në mes të rrugës, zbulohen prapaskenat e sherrit në Devoll

para një jave - Arbresh

44-vjeçari Zarif Allihu u gjend i masakruar me sende të forta në mes të rrugës mëngjesin e sotëm në Devoll, ndërsa policia bëri me dije fillimisht se ai mund të ishte grabitur dhe si pasojë grabitësit...

Masakrimi i 44-vjeçarit në Devoll, dyshime për prishjen e pazareve të drogës

para një jave - Tetova Sot

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e mbrëmshme në Devoll, ku si pasojë e një konflikti dhe dhune me mjete të forta mes dy grupesh ka mbetur i vdekur 44-vjecari Zarif Allihu. Ky i fundit së bashku...

Dhuna në Devoll, flet dëshmitari: Ju rrëfej momentet e tmerrit

para një jave - Lexo

Pas atentatit ndaj tre shtetasve shqiptarë që u dhunuan barbarisht prane kufirit shqiptaro-grek në Devoll, mësohet se ata janë hedhur në rrugë nga agresorët. Bëhet me dije se perosnat e lënduar kanë trokitur...

Masakrimi i 44-vjeçarit në Devoll, dyshime për prishjen e pazareve të drogës

para një jave - Opozita

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e mbrëmshme në Devoll, ku si pasojë e një konflikti dhe dhune me mjete të forta mes dy grupesh ka mbetur i vdekur 44-vjecari Zarif Allihu. Ky i fundit së bashku...

Sulmohen 3 emigrantë në Devoll, vritet barbarisht njëri prej tyre

para një jave - Blitz

Një grup prej 3 emigrantësh që po tentonin të kalonin ilegalisht kufirin drejt Greqisë, janë sulmuar rëndë në zonën e Braçanjit në Devoll. Policia bëri me dije se si pasojë e sulmit njëri prej emigrantëve...

Zbardhet vrasja/ Pse u sulmua pogradecari gjatë rrugës për në Greqi (Detaje)

para një jave - Standard

Policia e Korçës zbulon të tjera detaje nga vdekja e Zarif Allihut në Devoll dhe zbardh të gjithë skemën e vrasjes së tij. Fillimisht u raportua se pogradecari ishte dhunuar me mjete të forta dhe pastaj...

Sulmohen gjatë emigrimit ilegal, ndërron jetë një shtetas

para një jave - Arbresh

Tre shtetas që po përpiqeshin të kalonin kufirin për në Greqi, raportohet nga policia se janë goditur me mjete të forta nga disa persona, e më pas iu janë marrë sendet personale. Ngjarja ka ndodhur në...

E vranë dhe e hodhën në mes të rrugës në Devoll, zbardhen detajet pse u sulmua pogradecari

para një jave - Tetova Sot

Zafir Allihu është 44-vjeçari që u gjet pa jetë në mes të rrugës në Devoll, pasi ishte dhunuar nga persona të paidentifikuar. Policia bëri me dije fillimisht se Allihu, i cili është nga Pogradeci, u dhunua...

Sulmohen gjatë emigrimit ilegal, ndërron jetë një shtetas

para një jave - 10minuta

Tre shtetas që po përpiqeshin të kalonin kufirin për në Greqi, raportohet nga policia se janë goditur me mjete të forta nga disa persona, e më pas iu janë marrë sendet personale.  Ngjarja ka ndodhur...

Gjendet i vdekur në rrugë një 38-vjeçar në Devoll, u masakrua me…

para një jave - Standard

Një 44-vjeçar është dhunuar dhe masakruar me mjete të forta dhe më pas ka gjetur vdekjen. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Devoll, ndërsa ka qenë policia ajo që ka gjetur trupin e pajetë të 44-vjeçarit Zarif...

VIDEO/ ‘Ndihmë, kam njërin që po më vdes’, dëshmitari flet për vrasjen në Devoll

para një jave - AlbPortali

Loading... Tre persona janë sulmuar dhe grabitur teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Pas plagëve të marra njëri prej tyre, 44-vjeçari Zarif Alliu ka humbur jetën....

DETAJE/ Ja pse u sulmua pogradecari gjatë rrugës për në Greqi

para një jave - Albeu

Fillimisht burime nga policia bënë me dije pogradecari ishte dhunuar me mjete të forta dhe pastaj ishte hedhur në rrugë nga persona të paidentifikuar me qëllim grabitjen. Viktima, Zarif Allihu nga fshati...

Devoll, pas vrasjes ja çfarë ndodhi me dy persona të tjerë…

para një jave - Mapo

Zbardhen detajet në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur gjatë natës në qytetin e Devollit. Pas gjetjes së pajetë të një personi, i cili ishte masakruar me hekur, janë zbardhur edhe detaje të reja në...

VIDEO/ ‘Ndihmë, kam njërin që po më vdes’, dëshmitari flet për vrasjen në Devoll

para një jave - Fakti Ditor

Tre persona janë sulmuar dhe grabitur teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Pas plagëve të marra njëri prej tyre, 44-vjeçari Zarif Alliu ka humbur jetën. Ende nuk janë...

Krim në Korçë, vritet 44-vjeçari në Devoll, u masakrua me hekur

para një jave - Mapo

Një 44-vjeçar është gjetur i pa jetë buzë rruge në Devoll, pasi është goditur nga persona të pa identifikuar me mjete të forta. Viktima është Zarif Allihu, 44 vjeç nga Vërdova e Pogradecit ishte nisur...

Sulmohen tre persona që po iknin në Greqi, njëri humb jetën i masakruar

para një jave - Albeu

Policia e Korçës ka dhënë informacionet e para na lidhje me ngjarjen e rëndë e ndodhur mbrëmjen e djeshme. Mësohet se në fshatin Braçanj tre persona, të cilët do iknin për në Greqi janë sulmuar...

Sulmohen tre persona teksa kalonin kufirin me Greqinë, vdes njëri prej tyre

para një jave - Gazeta Shqip

Një person ka ndërruar jetë pasi është sulmuar nga persona të panjohur teksa shkonte në Greqi bashkë me dy persona të tjerë.. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Braçanj të Devollit, ku tre personat  janë sulmuar...

Sulmohen 3 persona rrugës për në Greqi, vdes njëri prej tyre

para një jave - Opinion

Ishin nisur për Greqi, por udhëtimi i tyre doli jashtë planifikimit. Tre persona janë sulmuar dhe grabitur me sende të forta në në fshatin Braçanj në Devoll, por njëri prej tyre ka humbur jetën. Sipas...

E masakruan për vdekje, prapaskenat e sherrit në Devoll

para një jave - Lajme.al

44-vjeçari Zarif Allihu u gjend i masakruar me sende të forta në mes të rrugës mëngjesin e  sotshëm, ndërsa policia bëri me dije fillimisht se ai mund të ishte grabitur dhe si pasojë grabitësit e kishin...

Zbardhet vrasja/ Pse u sulmua pogradecari gjatë rrugës për në Greqi (Detaje)

para një jave - BalkanWeb

KORCE- Policia e Korçës zbulon të tjera detaje nga vdekja e Zarif Allihut në Devoll dhe zbardh të gjithë skemën e vrasjes së tij. Fillimisht u raportua se pogradecari ishte dhunuar me mjete të forta dhe...

Vrasja e emigrantit në Devoll, zbulohet pista e parë

para një jave - LajmiFundit

Policia ka zbardhur të tjera detaje nga ngjarjen e mbrëmshme në Devoll, ku si pasojë e një konflikti dhe dhune me mjete të forta mes dy grupesh ka mbetur i vdekur 44-vjecari Zarif Allihu. Burime zyrtare...

Vritet 44-vjeçari në Devoll, u masakrua me hekur. Ja emri

para një jave - Syri

Një 44-vjeçar është gjetur i pa jetë buzë rruge në Devoll, pasi është goditur nga persona të pa identifikuar me mjete të forta. Viktima është Zarif Allihu, 44 vjeç nga Vërdova e Pogradecit ishte nisur...

Çfarë po ndodh në Devoll, pas vrasjes ja çfarë ndodhi me dy persona të tjerë

para një jave - Syri

Zbardhen detajet në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur gjatë natës në qytetin e Devollit. Pas gjetjes së pajetë të një personi, i cili ishte masakruar me hekur, janë zbardhur edhe detaje të reja në...

Devoll, sulmohen tre persona që po iknin në Greqi, një i vdekur

para një jave - Ora news

Një person është vrarë me sende të forta teksa së bashku me dy persona të tjerë kanë tentuar të kalojnë kufirin për në Greqi. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Braçanj të Devollit, ku tre shtetas të cilët...

Tre persona të nisur për në Greqi, u sulmuan për t’u grabitur, njëri u vra

para një jave - NOA

Korçë, 19 mars 2017, NOA.al- Dalin detaje lidhur me ngjarjen ku një person gjeti vdekjen në Devoll. Mbrëmjen e lënë pas rreth mesnate, në fshatin Braçanj tre persona të cilët do iknin për në Greqi janë...

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Devoll

para një jave - Gazeta Express

Policia e Korçës ka dhënë edhe informacione e para na lidhje me ngjarjen e rëndë e ndodhur mbrëmjen e djeshme.  Mësohet se në fshatin Braçanj tre perosna, të cilët do iknin për në Greqi janë sulmuar dhe...

Gjendet i masakruar në rrugë trupi i një 40-vjeçari nga Devolli

para një jave - Gazeta Express

Është gjetur i masakruar trupi i një 40-vjeçari në Devoll. Nga të dhënat e para bëhet fjalë për Zarif Allihun, i cili ka dyshime se ai është dhunuar për vdekje dhe më pas është hedhur në rrugë. ...

Gjendet i vdekur në rrugë një 38-vjeçar

para një jave - RTV 21

Sipas policisë viktima ishte rrahur dhe masakruar deri në vdekje Një 38-vjeçar është gjetur i vdekur dhe i masakruar në rrugë në fshatin Starovë te Devollit në Shqipëri. Policia kanë thënë se 38-vjeçari...

Gjendet i pa jetë një 38-vjeçar, sipas policisë është goditur me mjete të forta

para një jave - Indeks online

Një 38-vjeçar është gjetur i pa jetë buzë rruge në Devoll, pasi është goditur nga persona të pa identifikuar me mjete të forta. Viktima është Zarif Allihu nga Starova. Policia e Devollit është shprehur...

Gjendet i masakruar në rrugë trupi i një 38-vjeçari nga Devolli

para një jave - Gazeta Express

Është gjetur i masakruar trupi i një 38-vjeçari në Devoll. Nga të dhënat e para bëhet fjalë për Zarif Allihun, i cili ka dyshime se ai është dhunuar për vdekje dhe më pas është hedhur në rrugë. ...

Gjendet një person i vdekur në Devoll, dyshohet të jetë vrarë

para një jave - NOA

Korçë, 19 mars 2017, NOA.al- Trupi i pajetë i një personi është gjetur anës një rruge në Devoll. Viktima rreth moshës 38- vjeçare është gjetur nga kalimtarë të rastit në orët e para të mëngjesit. Nga të...

Gjendet i pa jetë një 38-vjeçar, sipas policisë është goditur me mjete të forta. Ja emri

para një jave - Syri

Një 38-vjeçar është gjetur i pa jetë buzë rruge në Devoll, pasi është goditur nga persona të pa identifikuar me mjete të forta. Viktima është Zarif Allihu nga Starova. Policia e Devollit është shprehur...

Devoll, gjendet i vdekur në rrugë një 38-vjeçar

para një jave - BalkanWeb

Një 38-vjeçar është dhunuar dhe masakruar me mjete të forta ku më pas ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur në Devoll, ku 38-vjeçari Zarif Allihu është gjetur i vdekur dhe i masakruar në rrugë. Të dhëna...

Vritet 38-vjeçari në Devoll, u masakrua me hekur. Ja emri

para një jave - Syri

Një 38-vjeçar është gjetur i pa jetë buzë rruge në Devoll, pasi është goditur nga persona të pa identifikuar me mjete të forta. Viktima është Zarif Allihu, 38 vjeç nga Starova. Policia e Devollit është...

Devoll, gjendet i masakruar me sende të forta një 38-vjeçar 

para një jave - Shqiptarja

DEVOLL -Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Devoll ku një 38-vjeçar është masakruar me sende të forta. Burime nga Policia e Korçës bëjnë me dije se trupi i pajetë i 38-vjeçarit është gjetur...

Gjendet i pa jetë një 38-vjeçar në Devoll, dyshohet se është goditur me mjete të forta

para një jave - Albeu

Një 38-vjeçar është gjetur i pa jetë buzë rruge në Devoll , pasi është goditur nga persona të pa identifikuar me mjete të forta. Viktima është Zarif Allihu nga Starova. Ndërkohë, Policia e Devollit...

Vrasja në Devoll, dëshmitari: Më kërkuan ndihmë, nuk i futa në shtëpi

para një jave - LajmiFundit

Të tjera detaje janë zbuluar nga vrasja e emigrantit në Devoll. Kujtojmë se tre shtetas janë sulmuar dhe grabitur teksa udhëtonin për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin me Greqinë. Pas palgëve të...

Shqiptarët sulmohen gjatë “emigrimit ilegal” në Greqi, ndërron jetë një shtetas

para një jave - Almakos

Tre shtetas shqiptarë që po përpiqeshin të kalonin kufirin për në Greqi, raportohet nga policia se janë goditur me mjete të forta nga disa persona, e më pas iu janë marrë sendet personale. Ngjarja ka ndodhur...

Vdes një shqiptar teksa po kalonte kufirin ilegalisht me dy të tjerë

para një jave - Gazeta e re

Tre shtetas që po përpiqeshin të kalonin kufirin për në Greqi, raportohet nga policia se janë goditur me mjete të forta nga disa persona, e më pas iu janë marrë sendet personale. Ngjarja ka ndodhur në...

Ndërron jetë një shqiptar teksa po kalonte kufirin ilegalisht me dy të tjerë

para një jave - Gazeta e re

Tre shtetas që po përpiqeshin të kalonin kufirin për në Greqi, raportohet nga policia se janë goditur me mjete të forta nga disa persona, e më pas iu janë marrë sendet personale. Ngjarja ka ndodhur në...

Sulmohen gjatë emigrimit ilegal, ndërron jetë një shtetas

para një jave - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Braçanj, ndërsa viktima të sulmit kanë rënë shtetasit M.V., 40 vjeç nga Nizhavec i Pogradecit; Zarif Alliu, 44 vjeç nga Vërdova e Pogradecit; si dhe D.SH., 40 vjeç. Dy shtetasit...

Grabitet dhe më pas vritet pogradecari Zarif Alliu, ishte nisur për Greqi

para një jave - Java News

Tre persona janë sulmuar mbrëmjen e kaluar në fshatin Braçaj të Devollit, teksa ishin nisur për në Greqi. Fatkeqësisht, nga sulmi me sende të forta ka mbetur i vdekur, një 38-vjeçar. Viktima është identifikuar...

Ishte nisur për në Greqi, grabitet dhe masakrohet për vdekje pogradecari

para një jave - Lexo

Tre persona janë sulmuar mbrëmjen e kaluar në fshatin Braçaj të Devollit, teksa ishin nisur për në Greqi. Fatkeqësisht, nga sulmi me sende të forta ka mbetur i vdekur, një 38-vjeçar. Burime nga policia...

Vdes një nga tre udhëtarët e dhunuar që shkonin nga Devolli në Greqi

para një jave - Illyria

Një person është vrarë me sende të forta teksa së bashku me dy persona të tjerë kanë tentuar të kalojnë kufirin për në Greqi. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Braçanj të Devollit, ku tre personat  janë sulmuar...

DETAJET/ Pse u masakrua pogradecari gjatë rrugës për në Greqi

para një jave - Opozita

Policia e Korçës zbulon të tjera detaje nga vdekja e Zarif Allihut në Devoll dhe zbardh të gjithë skemën e vrasjes së tij. Fillimisht u raportua se pogradecari ishte dhunuar me mjete të forta dhe pastaj...

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Devoll

para një jave - Infokusi

Policia e Korçës ka dhënë edhe informacione e para na lidhje me ngjarjen e rëndë e ndodhur mbrëmjen e djeshme. Mësohet se në fshatin Braçanj tre perosna, të cilët do iknin për në Greqi janë sulmuar dhe...

Gjendet i pajetë buzë rrugës i riu, policia: Ishte masakruar. Ja kush është

para një jave - Opozita

Një person u gjet i pajetë buzë rrugës në Devoll. Policia bën me dije se ai është goditur nga persona të pa identifikuar me mjete të forta. Nga hetimet e para policia konfirmon se viktima është identifikuar...

Sulmohen gjatë “emigrimit ilegal”, ndërron jetë një shtetas i Shqipërisë

para një jave - Insajderi

Tri shtetas që po përpiqeshin të kalonin kufirin për në Greqi, raportohet nga policia se janë goditur me mjete të forta nga disa persona, e më pas iu janë marrë sendet personale. Ngjarja ka ndodhur në...

Po kalonin kufirin ilegalisht. Grabiten me dhunë tre shqiptarët. Njëri humb jetën

para një jave - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Rekordi historik, qeveria Shqiptare do të paguajë 18.1 milionë euro për ish-pronarët. 11 hours ago Kongresmenët Amerikanë: “Zgjedhjet në Shqipëri mund të ndikohen nga fushata propagandistike...

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Devoll

para një jave - Gazeta Monitor

Policia e Korçës ka dhënë edhe informacione e para na lidhje me ngjarjen e rëndë e ndodhur mbrëmjen e djeshme. Mësohet se në fshatin Braçanj tre perosna, të cilët do iknin për në Greqi janë sulmuar dhe...

Gjendet i pa jetë një 38-vjeçar

para një jave - Gazeta Monitor

Një 38-vjeçar është gjetur i pa jetë buzë rruge në Devoll, pasi është goditur nga persona të pa identifikuar me mjete të forta. Viktima është Zarif Allihu nga Starova. Policia e Devollit është shprehur...

Grabitësit sulmojnë tre shqiptarët rrugës për Greqi, një i vdekur

para një jave - LajmiFundit

Tre shqiptare ishin nisur për Greqi, por udhëtimi i tyre doli jashtë planifikimit. Tre shqiptaret janë sulmuar dhe grabitur me sende të forta në në fshatin Braçanj në Devoll. Sipas policisë M.V, rreth...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK