http://kariera.mk

Ja çfarë pritet të ndodhë në 26 mars

më 3.2017 - Albeu

Në fund të kësaj javë do të ndryshojnë edhe akrepat e oreks duke zgjatur ditën me një orë. Të dielën më 26 mars , akrepat e orës do të shkojnë 1 orë përpara Që prej vitit 1981 u vendos ligji...

Të dielën akrepat shkojnë 60 minuta përpara, do flini një orë më pak

më 3.2017 - Panorama

Të dielën e 26 marsit, akrepat e orës do të shkojnë 1 orë përpara duke sjellë kështu edhe orën verore. Që prej vitit 1981 u vendos ligji që përfshin të gjithë Evropën që në të gjitha shtetet e saj, në...

Së shpejti ndryshojnë akrepat e orës, ja kur ekzaktësisht

më 3.2017 - Mapo

Fundi i kësaj jave do të sjellë edhe ndryshimin e akrepave të orës, duke zgjatur ditën me një orë. Të dielën më 29 mars, akrepat e orës do të shkojnë 1 orë përpara. Që prej vitit 1981 u vendos ligji që...

Ndryshon ora, nga e diela do flini më pak

më 3.2017 - Gazeta Express

Fundi i kësaj jave do të sjellë edhe ndryshimin e akrepave të orës, duke zgjatur ditën me një orë. Të dielën më 29 mars, akrepat e orës do të shkojnë 1 orë përpara Që prej vitit 1981 u vendos ligji që...

Së shpejti ndryshojnë akrepat e orës, ja kur ekzaktësisht

më 3.2017 - Syri

Fundi i kësaj jave do të sjellë edhe ndryshimin e akrepave të orës, duke zgjatur ditën me një orë. Të dielën më 29 mars, akrepat e orës do të shkojnë 1 orë përpara. Që prej vitit 1981 u vendos ligji që...

Të dielën ndryshojnë akrepat e orës

më 3.2017 - Ora news

Fundi i kësaj jave do të sjellë edhe ndryshimin e akrepave të orës, duke zgjatur ditën me një orë. Të dielën më 29 mars, akrepat e orës do të shkojnë 1 orë përpara Që prej vitit 1981 u vendos ligji që...

Të dielën ndryshon ora, akrepat shkojnë 60 minuta përpara

më 3.2017 - GazetaBlic

Këtë të dielë do të bëhet ndërrimi i orës, pasi akrepat e saj do të shkojnë 60 minuta përpara, ashtu siç ndodh gjithmonë në të dielën e fundit të marsit. Ndërrimi i orës do të bëhet në orën 02:00 të kësaj...

Të dielën ndryshon ora, akrepat shkojnë 60 minuta përpara

më 3.2017 - Zeri

Këtë të dielë do të bëhet ndërrimi i orës, pasi akrepat e saj do të shkojnë 60 minuta përpara, ashtu siç ndodh gjithmonë në të dielën e fundit të marsit. Ndërrimi i orës do të bëhet në orën 02:00 të kësaj...

Të dielën ndryshon ora, akrepat shkojnë 60 minuta përpara

më 3.2017 - Lajmi.net

Këtë të dielë do të bëhet ndërrimi i orës, pasi akrepat e saj do të shkojnë 60 minuta përpara, ashtu siç ndodh gjithmonë në të dielën e fundit të marsit. Ndërrimi i orës do të bëhet në orën 02:00 të kësaj...

Të dielën ndryshon ora, akrepat shkojnë 60 minuta përpara 

më 3.2017 - Shqiptarja

Këtë të dielë do të bëhet ndërrimi i orës, pasi akrepat e saj do të shkojnë 60 minuta përpara, ashtu siç ndodh gjithmonë në të dielën e fundit të marsit. Ndërrimi i orës do të bëhet në orën 02:00 të kësaj...

Në fundjavë ndryshon ora, akrepat shkojnë 60 minuta përpara

më 3.2017 - Infokusi

Këtë të dielë do të bëhet ndërrimi i orës, pasi akrepat e saj do të shkojnë 60 minuta përpara, ashtu siç ndodh gjithmonë në të dielën e fundit të marsit.Ndërrimi i orës do të bëhet në orën 02:00 të kësaj...

Të dielen ndërron ora, akrepat shkojnë 60 minuta përpara

më 3.2017 - Java News

Këtë të dielë do të bëhet ndërrimi i orës, pasi akrepat e saj do të shkojnë 60 minuta përpara, ashtu siç ndodh gjithmonë në të dielën e fundit të marsit. Ndërrimi i orës do të bëhet në orën 02:00 të kësaj...

Të dielën ndryshon ora, akrepat shkojnë 60 minuta përpara

më 3.2017 - Lexo

Këtë të dielë do të bëhet ndërrimi i orës, pasi akrepat e saj do të shkojnë 60 minuta përpara, ashtu siç ndodh gjithmonë në të dielën e fundit të marsit. Ndërrimi i orës do të bëhet në orën 02:00 të kësaj...

Ndryshon ora, nga e diela do flini më pak

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Fundi i kësaj jave do të sjellë edhe ndryshimin e akrepave të orës, duke zgjatur ditën me një orë. Të dielën më 29 mars, akrepat e orës do të shkojnë 1 orë përpara Që prej vitit 1981 u vendos ligji që...

Lajm i keq, ndryshon ora, nga e diela do flemë një orë më pak

më 3.2017 - LajmiFundit

Te dielen ne ora 2 pas mesnate ndryshon ora. Do te kemi nje pre me pak kohe per te fjetur. Ne ate kohe, ora e re do te shkoje 60 minuta para, pra do te behet 3 e mengjesit. Ne do të jetojmë me këtë orë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK