http://kariera.mk

Skandali/ Nga 8 në 16 vjeç ja si prostituojnë djemtë e Ballkanit në rrugë

para 9 muajve - Mapo

Emisioni investigativ “Le Iene” ka publikuar një skandal seksual. Fëmijë dhe minorenë nga 8 deri në 16 vjeç tregojnë se bëjnë seks me persona të ndryshëm, nga policië karabienerë deri tek gjykatës italianë...

VIDEO/ ‘Q.... një gjykatës dhe më dha 500 euro’, plas skandali seksual që po trondit Italinë

para 9 muajve - Syri

Emisioni investigativ në Itali, “Le Iene” në episodin e fundit, ka publikuar një skandal seksual. Minoren nga 8 deri në 16 vjeç tregojnë se bëjnë seks me persona tëndryshëm, nga policicë, karabienerë deri...

‘Q…. një gjykatës dhe më dha 500 euro’, plas skandali seksual që po trondit Italinë

para 9 muajve - Tetova Sot

Emisioni investigativ në Itali, “Le Iene” në episodin e fundit, ka publikuar një skandal seksual. Minoren nga 8 deri në 16 vjeç tregojnë se bëjnë seks me persona tëndryshëm, nga policicë, karabienerë deri...

Video/ Shpërthen skandali seksual, të miturit nga Ballkani abuzohen rrugëve të Italisë

para 9 muajve - Opinion

Emisioni investigativ “Le Iene” ka publikuar një skandal seksual. Minorenë nga 8 deri në 16 vjeç tregojnë se bëjnë seks me persona të ndryshëm, nga policë, karabienerë deri tek gjykatës italianë dhe paguhen...

Skandali seksual me minorenë/ Dëshmitë tronditëse të djemve: Gjithçka e bëj për para

para 9 muajve - Panorama

Një skandali seksual është publikua në emisionin investigativ Italian  “Le Iene”. Abuzimi seksual më minorenë të moshave nga 8 deri në 16 vjeç, ku kanë thënë se kanë krye marrëdhënie seksuale me persona...

VIDEO/ Skandali seksual me minorenë. Dëshmitë tronditëse të djemve: Gjithçka e bëj për para

para 9 muajve - Opozita

Një skandali seksual është publikua në emisionin investigativ Italian “Le Iene”. Abuzimi seksual më minorenë të moshave nga 8 deri në 16 vjeç, ku kanë thënë se kanë krye marrëdhënie seksuale me persona...

Skandali i seksit në Bari/ Nga 8 në 16 vjeç ja si prostituojnë djemtë e Ballkanit në rrugë

para 9 muajve - BalkanWeb

Emisioni investigativ “Le Iene” ka publikuar një skandal seksual. Fëmijë dhe minorenë nga 8 deri në 16 vjeç tregojnë se bëjnë seks me persona të ndryshëm, nga policië karabienerë deri tek gjykatës italianë...

Zbulohet skandali i seksit: Ja si prostituojnë në Itali djemtë nga Ballkani

para 9 muajve - Periskopi

Emisioni investigativ “Le Iene” ka publikuar një skandal seksual. Fëmijë dhe minorenë nga 8 deri në 16 vjeç tregojnë se bëjnë seks me persona të ndryshëm, nga policië karabienerë deri tek gjykatës italianë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK