http://kariera.mk

The Telegraph: Një nga 20 plazhet më të mira në botë ndodhet në Shqipëri

më 3.2017 - LajmiFundit

Plazhi i Ksamilit në Sarandë renditet mes 20 plazheve europiane që sugjerohet të vizitohen gjatë muajit maj nga prestigjozja britanike “The Telegraph”. “Shqipëria tregon anën e saj më të mirë në këtë liman...

"The Telegaph": 20 plazhet më të bukura që duhen vizituar, mes tyre edhe Ksamili

më 3.2017 - NOA

Sipas se përditshmes britanike “The Telegaph” plazhi i bukur i Ksamilit renditet si një ndër 20 vendet që duhen vizituar nga të gjithë këtë vit. Kjo nuk është hera e parë që mediat ndërkombëtare shkruajnë...

The Telegraph: Ksamili, destinacioni që nuk duhet të humbisni

më 3.2017 - Tetova1

Plazhi i Ksamilit në Sarandë renditet mes 20 plazheve europiane që sugjerohet të vizitohen gjatë muajit maj nga prestigjozja britanike “The Telegraph”. “Shqipëria tregon anën e saj më të mirë në këtë liman...

The Telegraph: Ksamili, destinacioni që nuk duhet të humbisni

më 3.2017 - Lexo

Plazhi i Ksamilit në Sarandë renditet mes 20 plazheve europiane që sugjerohet të vizitohen gjatë muajit maj nga prestigjozja britanike “The Telegraph”. “Shqipëria tregon anën e saj më të mirë në këtë liman...

The Telegraph: Ksamili, destinacioni që nuk duhet të humbisni

më 3.2017 - Lexo

Plazhi i Ksamilit në Sarandë renditet mes 20 plazheve europiane që sugjerohet të vizitohen gjatë muajit maj nga prestigjozja britanike “The Telegraph”. “Shqipëria tregon anën e saj më të mirë në këtë liman...

The Telegraph: Ksamili, destinacioni që nuk duhet të humbisni

më 3.2017 - Java News

Plazhi i Ksamilit në Sarandë renditet mes 20 plazheve europiane që sugjerohet të vizitohen gjatë muajit maj nga prestigjozja britanike “The Telegraph”. “Shqipëria tregon anën e saj më të mirë në këtë liman...

‘The Telegraph’ : 20 plazhe të braktisura europiane që duhet t’i vizitoni në maj, mes tyre edhe plazhi nga Shqipëria

më 3.2017 - Standard

“The Telegraph” i ka kushtuar sërish një artikull interesant turizmit, duke i lënë një vend edhe Shqipërisë. Këtë herë, e përditshmja britanike ka listuar 20 plazhet e braktisura më të bukura në Europë,...

“The Telegraph” promovon 20 plazhet e braktisura të Evropës, mes tyre edhe një në Shqipëri

më 3.2017 - Opinion

“The Telegraph” i ka kushtuar sërish një artikull interesant turizmit, duke i lënë një vend edhe Shqipërisë. Këtë herë, e përditshmja britanike ka listuar 20 plazhet e braktisura më të bukura në Europë,...

20 plazhe të braktisura europiane që duhet t’i vizitoni në maj, mes tyre edhe Ksamili

më 3.2017 - BalkanWeb

“The Telegaph” i ka kushtuar sërish një artikull interesant turizmit, duke i lënë një vend edhe Shqipërisë. Këtë herë, e përditshmja britanike ka listuar 20 plazhet e braktisura më të bukura në Europë,...

20 plazhe të braktisura europiane që duhet t’i vizitoni në maj, mes tyre edhe Ksamili

më 3.2017 - Gazeta Express

The Telegaph” i ka kushtuar sërish një artikull interesant turizmit, duke i lënë një vend edhe Shqipërisë. Këtë herë, e përditshmja britanike ka listuar 20 plazhet e braktisura më të bukura në Europë,...

“The Telegaph”: 20 plazhe të braktisura europiane që duhet t’i vizitoni në maj, mes tyre edhe Ksamili

më 3.2017 - Antpress

“The Telegaph” i ka kushtuar sërish një artikull interesant turizmit, duke i lënë një vend edhe Shqipërisë. Këtë herë, e përditshmja britanike ka listuar 20 plazhet e braktisura më të bukura në Europë,...

“The Telegraph” jehonë plazhit të Ksamilit: Diamanti i fshehur i Europës!

më 3.2017 - Lexo

The Telegaph” i ka kushtuar sërish një artikull interesant turizmit, duke i lënë një vend edhe Shqipërisë. Këtë herë, e përditshmja britanike ka listuar 20 plazhet e braktisura më të bukura në Europë,...

20 plazhe të braktisura europiane

më 3.2017 - Gazeta Fjala

“The Telegaph” i ka kushtuar sërish një artikull interesant turizmit, duke i lënë një vend edhe Shqipërisë. Këtë herë, e përditshmja britanike ka listuar 20 plazhet e braktisura më të bukura në Europë,...

20 plazhe të braktisura europiane që duhet t’i vizitoni në maj, mes tyre edhe Ksamili

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

“The Telegaph” i ka kushtuar sërish një artikull interesant turizmit, duke i lënë një vend edhe Shqipërisë. Këtë herë, e përditshmja britanike ka listuar 20 plazhet e braktisura më të bukura në Europë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK