http://kariera.mk

Diplomatët e huaj kërkojnë formim të shpejtë të qeverisë

më 3.2017 - Flaka

Maqedonia ndodhet para formimit të Qeverisë së re dhe nuk ka asnjë marrëveshje të re të Përzhinës për vendin, transmeton FLAKA. Kjo është pika kryesore e një pjese të diplomatëve të huaj dhe ekspertëve...

Diplomatët e huaj kërkojë formim të shpejtë të qeverisë

më 3.2017 - Flaka

Maqedonia ndodhet para formimit të Qeverisë së re dhe nuk ka asnjë marrëveshje të re të Përzhinës për vendin, transmeton FLAKA. Kjo është pika kryesore e një pjese të diplomatëve të huaj dhe ekspertëve...

Diplomatët e huaj kërkojë formim të shpejtë të qeverisë

më 3.2017 - Tetova1

Maqedonia ndodhet para formimit të Qeverisë së re dhe nuk ka asnjë marrëveshje të re të Përzhinës për vendin, transmeton FLAKA. Kjo është pika kryesore e një pjese të diplomatëve të huaj dhe ekspertëve...

Video Timonie dhe Kobller sa më parë të formohet qeveri

më 3.2017 - TV21

Ambasadori i Finlandës Perti Ikonen thotë se, edhe pse në Finlandë, suedezët përbëjnë vetëm 6%, gjuha e tyre njihet si gjuhë zyrtare. Ai shtoi se suedezët në Finlandë i gëzojnë të gjitha të drejtat, si...

Timonier: Maqedonia duhet të mbetet në rrugën drejt BE-së dhe të NATO-së

më 3.2017 - Flaka

Ambasadori francez në Shkup, Christian Timonier ka deklaruar se Maqedonia duhet të mbetet në rrugën drejt BE-së dhe të NATO-së. Sipas tij, vendi nuk mundet të presë gjatë dhe se ka sfida ekonomike dhe...

Maqedonia duhet të qëndrojë në rrugën drejtë BE-së dhe NATO-s

më 3.2017 - Koha.mk

Maqedonia duhet të qëndrojë në rrugën drejtë BE-së dhe NATO-s dhe për këtë nevojitet qeveri përgjegjëse që do të jetë e aftë të sjellë vendime dhe reforma dhe politikanë me ndjenjë për interes të përgjithshëm...

Parisi i çon “selam” Shkupit

më 3.2017 - Tetova1

Ambasadori francez në Shkup, Christian Timonier , ka thënë se Maqedonisë i duhen politikanë dhe një qeveri e cila duhet të jetë e aftë për rrugën drejt BE-së dhe të NATO-së. Sipas tij, vendi nuk mundet...

Formimi i qeverisë, Timonie: Sa më shpejt, s’ka kohë për pritje

më 3.2017 - MRT

Në prag të vizitës së komisionerit për zgjerim dhe fqinjësi të mirë, Johanes Han.... Në prag të vizitës së komisionerit për zgjerim dhe fqinjësi të mirë, Johanes Han, në Shkup, ambasadorët bëjnë thirrje...

Ambasadorja e Austrisë: Maqedonia sa më shpejtë të formojë Qeverinë

më 3.2017 - Portalb

Ambasadorja e Austrisë në Maqedoni, Renate Kobler, apeloi deri te politikanët në vend që sa më shpejtë të formojnë Qeverinë dhe të vendosin në funksion institucionet e vendit, për shkak se, siç tha ajo,...

Timonie rikujton Maqedoninë se duhet të qëndrojë në rrugën euroatlantike

më 3.2017 - Gazeta Express

Maqedonia duhet të qëndrojë në rrugën drejtë BE-së dhe NATO-s dhe për këtë nevojitet qeveri përgjegjëse që do të jetë e aftë të sjellë vendime dhe reforma dhe politikanë me ndjenjë për interes të përgjithshëm...

Kobler: Të formohet qeveria sa më shpejtë

më 3.2017 - Zhurnal

Shkup, 20 mars - Shpresoj që sa më shpejtë të formohet qeveria e re, në secilin aspekt për një vend nuk është e mirë kur formimi i qeverisë zgjat shumë, pasiqë ka ndikim në shumë institucione në mbarë...

Ambasadorja austriake: Zvarritja e Qeverisë dëmton vendin

më 3.2017 - Aktuale

Ambasadorja e Austrisë në Maqedoni, Renate Kobler, apeloi deri tek politikanët në vend që sa më shpejtë të formojnë Qeverinë dhe të vendosin në funksion institucionet e vendit, për shkak se, siç tha ajo,...

Timonie rikujton Maqedoninë se duhet të qëndrojë në rrugën euroatlantike

më 3.2017 - Aktuale

Maqedonia duhet të qëndrojë në rrugën drejtë BE-së dhe NATO-s dhe për këtë nevojitet qeveri përgjegjëse që do të jetë e aftë të sjellë vendime dhe reforma dhe politikanë me ndjenjë për interes të përgjithshëm...

Parisi i çon “selam” Shkupit

më 3.2017 - Ina

Ambasadori francez në Shkup, Christian Timonier , ka thënë se Maqedonisë i duhen politikanë dhe një qeveri e cila duhet të jetë e aftë për rrugën drejt BE-së dhe të NATO-së. Sipas tij, vendi nuk mundet...

Ambasadorët thirrje politikanëve për funksionimin e shtetit

më 3.2017 - Shenja

Ambasadorja e Austrisë në Maqedoni, Renate Kobler, u ka bërë apel politikanëve në vend që sa më shpejtë të formojnë Qeverinë dhe të funksionalizojnë institucionet e vendit, për shkak se, siç tha ajo, një...

Timonier mesazh politikanëve: Maqedonisë i duhet një qeveri e aftë

më 3.2017 - Albeu

Ambasadori francez në Shkup, Christian Timonier , ka thënë se Maqedonisë i duhen politikanë dhe një qeveri e cila duhet të jetë e aftë për rrugën drejt BE-së dhe të NATO-së. Sipas tij, vendi nuk mundet...

Timonier: Maqedonia duhet të ketë qeveri të përgjegjshme dhe të aftë

më 3.2017 - Telegrafi

Ambasadori francez në Shkup, Christian Timonier, ka deklaruar se Maqedonia duhet të mbetet në rrugën drejt BE-së dhe të NATO-së dhe se për këtë është e nevojshme një qeveri e përgjegjshme që do të jetë...

Timonie: Maqedonia duhet të qëndrojë në rrugën e UE-së dhe NATO-s

më 3.2017 - Zhurnal

Shkup, 20 mars - Maqedonia duhet të mbetet në rrugën kah Unioni Europian dhe NATO dhe për këtë nevojitet qeveri përgjegjëse e cila do të jetë në gjendje të sjellë vendime dhe reforma dhe politikanë për...

Timonie: Formim të shpejtë të Qeverisë, vendi nuk mundet shumë të pret

më 3.2017 - Portalb

“Maqedonia duhet të ngelet në rrugën drejt BE-së dhe NATO-s dhe për atë është e nevojshme Qeveri përgjegjëse e cila do të jetë në gjendje të sjellë vendime, reforma dhe politikanë me ndjenja për interes...

Ambasadorja austriake: Zvarritja e Qeverisë dëmton vendin

më 3.2017 - Tetova Sot

Ambasadorja e Austrisë në Maqedoni, Renate Kobler, apeloi deri tek politikanët në vend që sa më shpejtë të formojnë Qeverinë dhe të vendosin në funksion institucionet e vendit, për shkak se, siç tha ajo,...

Timonier: Maqedonia duhet të ketë qeveri të përgjegjshme dhe të aftë

më 3.2017 - Lajm

Ambasadori francez në Shkup, Christian Timonier, ka deklaruar se Maqedonia duhet të mbetet në rrugën drejt BE-së dhe të NATO-së dhe se për këtë është e nevojshme një qeveri e përgjegjshme që do të jetë...

Timonie: Maqedonia duhet të qëndrojë në rrugën drejtë BE-së dhe NATO-s

më 3.2017 - Tetova1

Maqedonia duhet të qëndrojë në rrugën drejtë BE-së dhe NATO-s dhe për këtë nevojitet qeveri përgjegjëse që do të jetë e aftë të sjellë vendime dhe reforma dhe politikanë me ndjenjë për interes të përgjithshëm...

Timonie: Të formohet sa më shpejtë Qeveria, s’ka kohë për të humbur

më 3.2017 - Tetova Sot

Maqedonia duhet të qëndroj në rrugën drejt BE-së dhe NATO-së dhe për këtë është e nevojshëm Qeveri e përgjegjshme e cila ka kapacitet që të sjellë vendime dhe reforma në interes të shtetit. Kështu ja deklaruar...

Timonie: Të formohet sa më shpejtë Qeveria, s’ka kohë për të humbur

më 3.2017 - Almakos

Maqedonia duhet të qëndroj në rrugën drejt BE-së dhe NATO-së dhe për këtë është e nevojshëm Qeveri e përgjegjshme e cila ka kapacitet që të sjellë vendime dhe reforma në interes të shtetit. Kështu ja deklaruar...

Ambasadorja e Austrisë: Zvarritja e Qeverisë në dëm të vendit

më 3.2017 - Almakos

Ambasadorja e Austrisë në Maqedoni, Renate Kobler, apeloi deri tek politikanët në vend që sa më shpejtë të formojnë Qeverinë dhe të vendosin në funksion institucionet e vendit, për shkak se, siç tha ajo,...

Dita ndërkombëtare e Frankofonisë

më 3.2017 - TV Koha

Ambasada e Francës dhe Instituti francez në Shkup sot në konferencë për media do t’i kumtojnë aktivitetet për shënimin e 20 Marsit – Ditës ndërkombëtare të Frankofonisë. Në konferencën për media do të...

Timonie: Të formohet sa më shpejtë Qeveria, s’ka kohë për të humbur

më 3.2017 - Shenja

Maqedonia duhet të qëndroj në rrugën drejt BE-së dhe NATO-së dhe për këtë është e nevojshëm Qeveri e përgjegjshme e cila ka kapacitet që të sjellë vendime dhe reforma në interes të shtetit. Kështu ja deklaruar...

Ambasadorja e Austrisë: Zvarritja e Qeverisë në dëm të vendit

më 3.2017 - Shenja

Ambasadorja e Austrisë në Maqedoni, Renate Kobler, apeloi deri tek politikanët në vend që sa më shpejtë të formojnë Qeverinë dhe të vendosin në funksion institucionet e vendit, për shkak se, siç tha ajo,...

Dita ndërkombëtare e Frankofonisë

më 3.2017 - Zhurnal

Shkup, 20 mars - Ambasada e Francës dhe Instituti francez në Shkup sot në konferencë për media do t'i kumtojnë aktivitetet për shënimin e 20 Marsit - Ditës ndërkombëtare të Frankofonisë. Në konferencën...

Dita ndërkombëtare e Frankofonisë

më 3.2017 - Tetova Sot

Ambasada e Francës dhe Instituti francez në Shkup sot në konferencë për media do t’i kumtojnë aktivitetet për shënimin e 20 Marsit – Ditës ndërkombëtare të Frankofonisë. Në konferencën për media do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK