http://kariera.mk

Harrojeni Erën e vjetër! Ja si e transformoi sot Kaci

më 3.2017 - Prive

Ndryshimet në pamje, Era Istrefin e kanë përcjellur çdo hap. Falë guximit dhe stilit të saj që është shumë hapa para të tjerëve, ajo gjithmonë ka ditur të sjellë risi. Sidomos në flokë, atë e kemi parë...

3 “color-block” kombinimet të cilët e përcaktojnë pranverën

më 3.2017 - Femina

Trendet e reja kërkojnë që gjatë sezonit të ardhshëm ti kombinojmë ngjyrat. Edhe atë në tri mënyra si në vazhdim … Nuk mund të duroni të provoni trendet pranverore? Atëherë jeni në vendin e duhur, sepse...

Kafja e artë në trend këtë pranverë

më 3.2017 - Sekrete Bukurie

Më kot mbahen flokët bjondë si më të pëlqyer për stinën e pranverës, pasi trendi i këtij sezoni lidhet me nuancat e kafes së artë, nuanca harmonike që ndriçojnë lëkurën Më kot mbahen flokët bjondë si më...

Kafja e artë në trend këtë pranverë

më 3.2017 - Keshilla

Më kot mbahen flokët bjondë si më të pëlqyer për stinën e pranverës, pasi trendi i këtij sezoni lidhet me nuancat e kafes së artë, nuanca harmonike që ndriçojnë lëkurën Më kot mbahen flokët bjondë si më...

Kafja e artë, ngjyra më e pëlqyer për pranverën 2017

më 3.2017 - Infokusi

Më kot mbahen flokët bjondë si më të pëlqyer për stinën e pranverës, pasi trendi i këtij sezoni lidhet me nuancat e kafes së artë, nuanca harmonike që ndriçojnë lëkurën Më kot mbahen flokët bjondë si më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK