http://kariera.mk

“Forbes”, Bill Gates sërish njeriu më i pasur në botë

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Themeluesi i “Microsoft” Bill Gates është renditur sërish nga revista “Forbes” si një prej njerëzve më të pasur në botë. Gates, i cili zotëron një pasuri pre 86 miliardë dollarë mban kreun e listës për...

Këta janë njerëzit më të pasur në botë

më 3.2017 - Gazeta Express

Bashkëthemeluesi i gjigantit teknologjik Microsoft, Bill Gates, ka zënë përsëri vendin e parë në listën e njerëzve më të pasur të botës, të përpiluar nga revista Forbes. Në anën tjetër, presidenti i Shteteve...

Forbes: Bill Gates, sërish njeriu më i pasur i botës

më 3.2017 - Mapo

Revista amerikane “Forbes” ka shpallur njeriun më të pasur të botës për vitin 2016. Sërish është bashkëthemeluesi i Microsoft, Bill Gates, i cili për 4 vite rresht mban vendin e parë në renditjen e Forbes...

Këta janë njerëzit më të pasur në botë

më 3.2017 - InfoShqip

Bashkëthemeluesi i gjigantit teknologjik Microsoft, Bill Gates, ka zënë përsëri vendin e parë në listën e njerëzve më të pasur të botës, të përpiluar nga revista Forbes. Në anën tjetër, presidenti i Shteteve...

Forbes: Bill Gates, sërish njeriu më i pasur i botës

më 3.2017 - Syri

Revista amerikane “Forbes” ka shpallur njeriun më të pasur të botës për vitin 2016. Sërish është bashkëthemeluesi i Microsoft, Bill Gates, i cili për 4 vite rresht mban vendin e parë në renditjen e Forbes...

Bill Gates përsëri më i pasuri në botë – Trump bie dramatikisht

më 3.2017 - Klan Kosova

Bashkëthemeluesi i Microsoft dhe filantropi, Bill Gates, ka mbrojtur titullin e tij, duke u shpallur përsëri njeriu më i pasur në botë nga Forbes – për të katërtin vit rresht, njofton Klan Kosova. Gates,...

Forbes: Bill Gates, sërish njeriu më i pasur i botës

më 3.2017 - Tetova Sot

Revista amerikane “Forbes” ka shpallur njeriun më të pasur të botës për vitin 2016. Sërish është bashkëthemeluesi i Microsoft, Bill Gates, i cili për 4 vite rresht mban vendin e parë në renditjen e Forbes...

Forbes: Bill Gates, sërish njeriu më i pasur i botës

më 3.2017 - Fakti Ditor

Revista amerikane “Forbes” ka shpallur njeriun më të pasur të botës për vitin 2016. Sërish është bashkëthemeluesi i Microsoft, Bill Gates, i cili për 4 vite rresht mban vendin e parë në renditjen e Forbes...

Forbes: Bill Gates, sërish njeriu më i pasur i botës

më 3.2017 - Tetova Sot

Revista amerikane “Forbes” ka shpallur njeriun më të pasur të botës për vitin 2016. Sërish është bashkëthemeluesi i Microsoft, Bill Gates, i cili për 4 vite rresht mban vendin e parë në renditjen e Forbes...

Bill Gates, sërish njeriu më i pasur i botës

më 3.2017 - Periskopi

Revista amerikane “Forbes” ka shpallur njeriun më të pasur të botës për vitin 2016. Sërish është bashkëthemeluesi i Microsoft, Bill Gates, i cili për 4 vite rresht mban vendin e parë në renditjen e Forbes...

Bill Gates përsëri më i pasuri në botë – Trump bie dramatikisht

më 3.2017 - Gazeta e re

Bashkëthemeluesi i Microsoft dhe filantropi, Bill Gates, ka mbrojtur titullin e tij, duke u shpallur përsëri njeriu më i pasur në botë nga Forbes – për të katërtin vit rresht, njofton Klan Kosova. Gates,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK