http://kariera.mk

Besnik Mira është shqiptari i arratisur në Itali, duhet të linte qelinë më 2024

më 3.2017 - NOA

I burgosuri që u arratis nga burgu në Itali është një djalë i ri shqiptar dhe ai duhet të vuante dënimin deri në vitin 2024 pasi kishte qëndruar rreth dhjetë vjet deri sa u arratis javën e kaluar. Policia...

Arratiset nga burgu në Itali, ja kush është shqiptari i dënuar me 17 vite

më 3.2017 - Shqiptarja

Një 35-vjeçar shqiptar është arratisur nga burgu San Michele në Itali të premten që lamë pas. Besnik Mirra ishte dënuar me 17 vite burg për krime kundër pasurisë. Ai kishte shlyer 10 vite të dënimet, dhe...

Ky është shqiptari i arratisur nga burgu në Itali

më 3.2017 - Ora news

Mediat italiane kanë publikuar foton e një shqiptarëve të arratisur nga burgu i “San Michel” në provincën e Alessandrias. Bëhet fjalë për shtetasin Besnik Mirra, 35 vjeç, i cili duhet të qëndronte në burg...

Zbulohet identiteti/ Kush është shqiptari që bëri arratisje spektakolare nga burgu italian (Emri+Foto)

më 3.2017 - BalkanWeb

ITALI – Javën e kaluar një 35-vjeçar shqiptar u bë lajmi i ditës në Itali pasi u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu i Alessandrias. Edhe pse më parë autoritetet italiane nuk zbuluan identitetin...

Ky është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

më 3.2017 - Telegrafi

Besnik Mirra është shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Kërkimet janë ende në vijim për kapjen e 35-vjeçarit shqiptar, raportojnë...

Ky është shqiptari që tentoi një arratisje spektakolare nga burgu (Foto + Emri)

më 3.2017 - Gazeta Express

Një shtetas shqiptar ia ka mbathur nga burgu San Michele në Itali, mëngjesin e të premtes që lamë pas. I burgosuri 35-vjecari Besnik Mirra, ishte duke punuar për pastrimin e mureve të jashtme të burgut...

EMRI/ Kush është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

më 3.2017 - Albeu

Një shtetas shqiptar ia ka mbathur nga burgu San Michele në Itali , mëngjesin e të premtes që lamë pas. I burgosuri 35-vjecari Besnik Mirra, ishte duke punuar për pastrimin e mureve të jashtme të burgut...

Arratisja spektakolare/ Kush është shqiptari që iku nga burgu italian (emri + foto)

më 3.2017 - Panorama

Një shtetas shqiptar ia ka mbathur nga burgu San Michele në Itali, mëngjesin e të premtes që lamë pas. I burgosuri 35-vjecari Besnik Mirra, ishte duke punuar për pastrimin e mureve të jashtme të burgut...

Zbulohet identiteti/ Kush është shqiptari që bëri arratisje spektakolare nga burgu italian

më 3.2017 - Lexo

Javën e kaluar një 35-vjeçar shqiptar u bë lajmi i ditës në Itali pasi u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu i Alessandrias. Edhe pse më parë autoritetet italiane nuk zbuluan identitetin e shqiptarit...

Publikohet FOTO/ Ja kush është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali. Emri

më 3.2017 - Syri

Personi që shihni në fotografi është Benik Mirra, shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Benik Mirra Kërkimet janë ende në...

Ja kush është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

më 3.2017 - Indeks online

Personi që shihni në fotografi është Benik Mirra, shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Benik Mirra Kërkimet janë ende në...

Ja kush është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali. Emri

më 3.2017 - InfoShqip

Personi që shihni në fotografi është Benik Mirra, shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Benik Mirra Kërkimet janë ende në...

Ky është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu i Italisë

më 3.2017 - Standard

Personi që shihni në fotografi është Benik Mirra, shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Benik Mirra Kërkimet janë ende në...

Publikohet FOTO/ Ja kush shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali. Emri

më 3.2017 - Syri

Personi që shihni në fotografi është Benik Mirra, shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Benik Mirra Kërkimet janë ende në...

Arratisja spektakolare/ Ja kush është shqiptari që iku nga burgu italian

më 3.2017 - Opozita

Një shtetas shqiptar ia ka mbathur nga burgu San Michele në Itali, mëngjesin e të premtes që lamë pas. I burgosuri 35-vjecari Besnik Mirra, ishte duke punuar për pastrimin e mureve të jashtme të burgut...

Ky është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

më 3.2017 - Almakos

Besnik Mirra është shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Kërkimet janë ende në vijim për kapjen e 35-vjeçarit shqiptar, raportojnë...

Ja kush është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

më 3.2017 - Infokusi

Personi që shihni në fotografi është Benik Mirra, shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Benik Mirra Kërkimet janë ende në...

Ja kush është shqiptari që bëri arratisje spektakolare nga burgu italian

më 3.2017 - LajmiFundit

Javën qe shkoi një 35-vjeçar shqiptar u bë lajmi i ditës në Itali pasi u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu i Alessandrias. Autoritetet italiane nuk zbuluan identitetin e shqiptarit për arsye sigurie,...

Ja kush është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

më 3.2017 - AlbPortali

Personi që shihni në fotografi është Benik Mirra, shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Loading... Benik Mirra...

Ja kush është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

më 3.2017 - Fakti Ditor

Personi që shihni në fotografi është Benik Mirra, shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Benik Mirra Kërkimet janë ende në...

Ky është shqiptari që u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

më 3.2017 - Periskopi

Besnik Mirra është shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Kërkimet janë ende në vijim për kapjen e 35-vjeçarit shqiptar,...

Shqiptari arristet në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

më 3.2017 - Sovrani

Besnik Mirra është shqiptari që u arratis nga burgu i San Michele në Alessandria në Italisë mëngjesin e së premtes, së javës së shkuar. Kërkimet janë ende në vijim për kapjen e 35-vjeçarit shqiptar, raportojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK