http://kariera.mk

Kjo është ushtria më e fortë e botës

më 3.2017 - Lajmi.net

Një luftë botërore ndoshta është e vetmja rrugë për të matur forcën reale ushtarake, por fatmirësisht bota nuk ka pasur situatë të tillë kohët e fundit. Pavarësisht ngritjes së tensioneve në detin e Kinës...

FOTO /Kjo është ushtria më e fortë e botës

më 3.2017 - Syri

Një luftë botërore ndoshta është e vetmja rrugë për të matur forcën reale ushtarake, por fatmirësisht bota nuk ka pasur situatë të tillë kohët e fundit. Pavarësisht ngritjes së tensioneve në detin e Kinës...

Kjo është ushtria më e fortë e botës

më 3.2017 - Tetova Sot

Një luftë botërore ndoshta është e vetmja rrugë për të matur forcën reale ushtarake, por fatmirësisht bota nuk ka pasur situatë të tillë kohët e fundit. Pavarësisht ngritjes së tensioneve në detin e Kinës...

Ja shtetet me ushtrinë më të fuqishme

më 3.2017 - Zhurnal

Një luftë botërore ndoshta është e vetmja rrugë për të matur forcën reale ushtarake, por fatmirësisht bota nuk ka pasur situatë të tillë kohët e fundit. Pavarësisht ngritjes së tensioneve në detin e Kinës...

Shtetet me ushtrinë më të fuqishme

më 3.2017 - Iliria News

Një luftë botërore ndoshta është e vetmja rrugë për të matur forcën reale ushtarake, por fatmirësisht bota nuk ka pasur situatë të tillë kohët e fundit. Pavarësisht ngritjes së tensioneve në detin e Kinës...

25 shtetet me ushtrinë më të fuqishme

më 3.2017 - Lajmi.net

Një luftë botërore ndoshta është e vetmja rrugë për të matur forcën reale ushtarake, por fatmirësisht bota nuk ka pasur situatë të tillë kohët e fundit. Pavarësisht ngritjes së tensioneve në detin e Kinës...

Cilat janë ushtritë më të fuqishme në botë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Një luftë botërore ndoshta është e vetmja rrugë për të matur forcën reale ushtarake, por fatmirësisht bota nuk ka pasur situatë të tillë kohët e fundit. Pavarësisht ngritjes së tensioneve në detin e Kinës...

25 shtetet me ushtrinë më të fuqishme

më 3.2017 - Top Channel

Një luftë botërore ndoshta është e vetmja rrugë për të matur forcën reale ushtarake, por fatmirësisht bota nuk ka pasur situatë të tillë kohët e fundit. Pavarësisht ngritjes së tensioneve në detin e Kinës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK