http://kariera.mk

Zyrtarizohet modeli i ri i telefonit, Huawei P10

më 3.2017 - Lexo

Huawei P10 Lite është bërë zyrtar, pas një numri rrjedhash dhe spekulimesh të ndryshme. Modeli i ri në linjën P10 fokusohet në performancë më të mirë, kamerë, dhe efikasitet të baterisë. Pajisja sjell...

HUAWEI prezanton telefonin e ri

më 3.2017 - Tetova Sot

elefoni i ri nga Huawei është i gatshëm për para-porositje në Britani të Madhe Huawei P10 Lite është bërë zyrtar, pas një numri rrjedhash dhe spekulimesh të ndryshme. Modeli i ri në linjën P10 fokusohet...

Huawei prezanton telefonin e ri

më 3.2017 - TV21

Telefoni i ri nga Huawei është i gatshëm për para-porositje në Britani të Madhe Huawei P10 Lite është bërë zyrtar, pas një numri rrjedhash dhe spekulimesh të ndryshme. Modeli i ri në linjën P10 fokusohet...

Zyrtarizohet modeli i ri i telefonit, Huawei P10

më 3.2017 - Zhurnal

Huawei P10 Lite është bërë zyrtar, pas një numri rrjedhash dhe spekulimesh të ndryshme. Modeli i ri në linjën P10 fokusohet në performancë më të mirë, kamerë, dhe efikasitet të baterisë. Pajisja sjell...

Huawei prezanton telefonin e ri

më 3.2017 - RTV 21

Telefoni i ri nga Huawei është i gatshëm për para-porositje në Britani të Madhe Huawei P10 Lite është bërë zyrtar, pas një numri rrjedhash dhe spekulimesh të ndryshme. Modeli i ri në linjën P10 fokusohet...

Zyrtarizohet modeli i ri i telefonit, Huawei P10

më 3.2017 - Lajmi.net

Huawei P10 Lite është bërë zyrtar, pas një numri rrjedhash dhe spekulimesh të ndryshme. Modeli i ri në linjën P10 fokusohet në performancë më të mirë, kamerë, dhe efikasitet të baterisë. Pajisja sjell...

Zyrtarizohet modeli i ri i telefonit, Huawei P10

më 3.2017 - Telegrafi

Huawei P10 Lite është bërë zyrtar, pas një numri rrjedhash dhe spekulimesh të ndryshme. Modeli i ri në linjën P10 fokusohet në performancë më të mirë, kamerë, dhe efikasitet të baterisë. Pajisja sjell...

Zyrtarizohet modeli i ri i telefonit, Huawei P10

më 3.2017 - Almakos

Huawei P10 Lite është bërë zyrtar, pas një numri rrjedhash dhe spekulimesh të ndryshme. Modeli i ri në linjën P10 fokusohet në performancë më të mirë, kamerë, dhe efikasitet të baterisë. Pajisja sjell...

Huawei zyrtarizon P10 Lite

më 3.2017 - RTV 21

Kompania Huawei përfundimisht ka zyrtarizuar modelin e tretë në linjën e saj të telefonave P10 – Huawei P10 Lite Prezantimi i këtij telefoni vjen pas më shumë se tri javësh kur për herë të parë kemi dëgjuar...

Huawei zyrtarizon P10 Lite

më 3.2017 - Arbresh

Kompania Huawei përfundimisht ka zyrtarizuar modelin e tretë në linjën e saj të telefonave P10 – Huawei P10 Lite. Prezantimi i këtij telefoni vjen pas më shumë se tri javësh kur për herë të parë kemi dëgjuar...

Huawei zyrtarizon P10 Lite

më 3.2017 - Gazeta e re

Kompania Huawei përfundimisht ka zyrtarizuar modelin e tretë në linjën e saj të telefonave P10 – Huawei P10 Lite. Prezantimi i këtij telefoni vjen pas më shumë se tri javësh kur për herë të parë kemi dëgjuar...

Huawei zyrtarizon P10 Lite

më 3.2017 - KosovaPress

Prezantimi i këtij telefoni vjen pas më shumë se tri javësh kur për herë të parë kemi dëgjuar për ekzistimin e pajisjes, kur ishte paraqitur në paradërgesat e zinxhirit evropian të shitjes me pakicë, transmeton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK