http://kariera.mk

Tiranë, i ngec buka në fyt, vdes në mes të rrugës 58-vjeçari 

para 10 muajve - Shqiptarja

TIRANË -Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë ku një 58-vjeçar në zonën e Institutit në Tiranë, ka humbur jetën si pasojë e mbytjes nga ushqimi. 58-vjeçari është gjetur i vdekur pranë banesës së...

Vdes pasi i ngec ushqimi në fyt

para 10 muajve - RTV 21

Vdekja e shtetasit me iniciale K.B., ka ardhur për shkaqe natyrale, pasi i kishte ngecur ushqimi në fyt Një ngjarje vërtet e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Tiranë ku një person është gjetur...

Zaev: Koha është që OBRM-PDUKM të kalojë në opozitë

para 10 muajve - Antpress

Nuk mundet për askënd në botë, as për ne që të jetë e pranueshme për një njeri që ishte bartës i regjimit dhe që shkaktoi krizën, i cili përgjoi dhjetëra mijëra qytetarë, burogosi gazetarë, aktivistë të...

I ngec ushqimi në fyt, vdes 58-vjeçari në Tiranë

para 10 muajve - Syri

Një 58-vjeçar është gjetur i vdekur një ditë më parë pranë banesës së tij në kryeqytet. Viktima është K.B. 58-vjeç, bëjnë me dije burime zyrtare nga policia e Tiranës. Ai jetonte në rrugën “Ali Zherka”,...

Tiranë, i ngec buka në fyt, vdes në mes të rrugës 58-vjeçari

para 10 muajve - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë ku një 58-vjeçar në zonën e Institutit në Tiranë, ka humbur jetën si pasojë e mbytjes nga ushqimi. 58-vjeçari është gjetur i vdekur pranë banesës së tij në rrugën...

I ngec ushqimi në fyt, humb jetën 58-vjeçari në Tiranë

para 10 muajve - Gazeta Express

Ngecja e ushqimit në fyt, ishte shkaku i vdekjes së një 58-vjeçari ditën e djeshme në Tiranë. 58-vjeçari është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit....

 I ngec buka në fyt, 58-vjeçari në Tiranë vdes në mes të rrugës

para 10 muajve - Mapo

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e djeshme në kryeqytet. Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit. Kanë qenë banorë...

Ngjarje e rëndë: I ngec ushqimi në fyt, 58-vjeçari vdes në mes të rrugës

para 10 muajve - GazetaBlic

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e djeshme në kryeqytet. Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit. Kanë qenë banorë...

I ngec buka në fyt, vdes në mes të rrugës 58-vjeçari në Tiranë

para 10 muajve - Albeu

Një vdekja aspak e zakontë ka ndodhur dje në zonën e "Institutit" në Tiranë. Kalimtarët kanë hasur në një viktimë në rrugë, i cili më pas u konstatua se ishte K.B i moshës 58-vjeçare. Menjëherë pasi konstatuan...

I ngec ushqimi në grykë, një person vdes në mes të rrugës

para 10 muajve - NOA

Një ngjarje vërtet e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në kryeqytet ku një person është gjetur i pa jetë. Burime nga policia bëjnë me dije se një 58 vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës...

I ngec ushqimi në fyt, 58-vjeçari në Tiranë vdes në mes të rrugës

para 10 muajve - Lajmi.net

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e djeshme në kryeqytet. Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit. Kanë qenë banorë...

E pazakontë/ I ngec ushqimi në fyt, 58-vjeçari në Tiranë vdes në mes të rrugës

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e djeshme në kryeqytet. Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit. Kanë qenë...

E trishtë/ I ngec ushqimi në fyt, humb jetën në mes të rrugës 58 vjeçari në Tiranë

para 10 muajve - Standard

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e djeshme në kryeqytet. Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit. Kanë qenë banorë...

I ngeci ushqimi në fyt, burri humb jetën në mes të rrugës në Tiranë

para 10 muajve - Panorama

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e djeshme në kryeqytet. Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit. Kanë qenë banorë...

Vdes pasi i ngec ushqimi në fyt

para 10 muajve - Arbresh

Një ngjarje vërtet e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Tiranë ku një person është gjetur i pa jetë. Burime nga policia bëjnë me dije se një 58 vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës...

E pazakontë/ I ngec ushqimi në fyt, 58-vjeçari në Tiranë vdes në mes të rrugës

para 10 muajve - Antpress

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e djeshme në kryeqytet. Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit. Kanë qenë banorë...

Objekti i Policise se Tetoves ne gjendje te mjerueshme

para 10 muajve - Antpress

Objekti i Policise se Tetoves eshte ne gjendje te mjerueshme, ashtu edhe siq shihet ne foto kushtet ne kete objekt jane teper te keqija. Deri me tani nuk eshte bere asnje intervenim per regulllimin e ketij...

Humb jetën 58-vjecari, kjo është vdekja më e habitshme që ka ndodhur në Tiranë

para 10 muajve - LajmiFundit

Një ngjarje e habitshme ka ndodhur në Tiranë ku një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit. Banorët e zonës kanë njoftuar policinë,...

Tiranë, i ngec ushqimi në fyt, vdes në mes të rrugës 58-vjeçari

para 10 muajve - Lexo

Një 58-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Tiranë një ditë më parë në zonën e Institutit. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet K.B. i cili u gjet i pajetë nga kalimtarët e rastit që njoftuan...

I ngec ushqimi në fyt, vdes 58-vjeçari në Tiranë

para 10 muajve - Tetova Sot

Një 58-vjeçar është gjetur i vdekur një ditë më parë pranë banesës së tij në kryeqytet. Viktima është K.B. 58-vjeç, bëjnë me dije burime zyrtare nga policia e Tiranës. Ai jetonte në rrugën “Ali Zherka”,...

Vdes pasi i ngec ushqimi në fyt

para 10 muajve - Gazeta e re

Vdes pasi i ngec ushqimi në fyt Një ngjarje vërtet e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Tiranë ku një person është gjetur i pa jetë. Burime nga policia bëjnë me dije se një 58 vjeçar është gjetur...

TMERR/ I ngec ushqimi në fyt, 58-vjeçari në Tiranë vdes në mes të rrugës

para 10 muajve - Opozita

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e djeshme në kryeqytet. Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit. Kanë qenë banorë...

Tiranë/ I ngec ushqimi në fyt, vdes në mes të rrugës 58-vjeçari

para 10 muajve - Java News

Një 58-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Tiranë një ditë më parë në zonën e Institutit. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet K.B. i cili u gjet i pajetë nga kalimtarët e rastit që njoftuan...

Vdes pasi i ngec ushqimi në fyt

para 10 muajve - KosovaPress

Burime nga policia bëjnë me dije se një 58 vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën "Ali Zheka" në zonën e Institutit. Kanë qenë banorë të zonës ata që kanë njoftuar policinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK