http://kariera.mk

SHBA, kamerieret shërbejnë nudo, lokali akuzohet për shfrytëzim femrash

më 3.2017 - BalkanWeb

SHBA – Mbathje super të vogla dhe ngjitësa me ngjyra të ndryshme në pjesën e gjoksit. Kjo është uniforma e kameriereve të barit, “Bikini Bean Espresso” në Washington, i cili ka korrur shumë sukses në...

FOTO + 16/ Ja lokali në Tirane, ku kamerieret shërbejnë gjysmë nudo

më 3.2017 - Opozita

Në Uashington një kafene për të joshur konsumatorët ka të punësuar vajza që vishen më bikini dhe shërbejnë pije për  klientët. Por ky kod veshje ka qenë shumë i diskutuat pasi disa organizata për të drejtën...

Kafeneja që ndezi debatin për të drejtat e femrave

më 3.2017 - Mapo

Foto 1 nga 19 Një kafene në SHBA ka një kod veshje që ka ndezur një debat të fortë. Punonjëset e kafenesë dalin me rroba banjoje. Ato mbajnë vetëm stikera në gjoks. Por një politikan lokal ka kërkuar që...

Bar- Kafe në SHBA ‘’çmend’’ klientët, kamarieret seksi shërbejnë topless (Foto+16)

më 3.2017 - LajmiFundit

Në Uashington, SHBA është hapur një bar- kafe ku kamarieret shërbejnë thuajse lakuriq, duke tërhequr kështu më shumë klientë. Ky vend quhet Bar Bikini. Këtu janë punësuar bariste që bëjnë kafetë, të veshur...

Ky është lokali ku kamarieret shërbejnë gjysmë nudo

më 3.2017 - Infokusi

Një dyqan kafeje në Uashington për të joshur konsumatorët ka të punësuar vajza që vishen më bikini dhe shërbejnë pije për  klientët. Por ky kod veshje ka qenë shumë i diskutueshëm pasi disa organizata...

Ky është lokali ku kamarieret shërbejnë gjysmë nudo

më 3.2017 - Gazeta Express

Një dyqan kafeje në Uashington për të joshur konsumatorët ka të punësuar vajza që vishen më bikini dhe shërbejnë pije për  klientët. Por ky kod veshje ka qenë shumë i diskutueshëm pasi disa organizata...

Ky është lokali ku kamarieret shërbejnë gjysmë nudo

më 3.2017 - Tetova Sot

Një dyqan kafeje në Uashington për të joshur konsumatorët ka të punësuar vajza që vishen më bikini dhe shërbejnë pije për  klientët. Por ky kod veshje ka qenë shumë i diskutueshëm pasi disa organizata...

Në këtë lokal vajzat shërbejnë me bikini

më 3.2017 - Arbresh

Uniforma e vajzave që punojnë në lokal në Shtetet e Bashkuara janë bikini. Sipas pronarit të lokalit, ku kod i veshjeve ka për qëllim ‘fuqizimin’ e gruas, por sipas një këshilltari të qytetit në atë lokal...

Kafeneja ku banakieret shërbejnë në bikini

më 3.2017 - Infokusi

Një trend i çuditshëm dhe i ‘çmendur’ është përhapur në Amerikë në disa kafene nga banakierët. Të ashtuquajturit “Banakierët në Bikini”, ky lloj i banakierëve në Amerikë është duke bërë bujë. Në një kafene...

Një kafene ku shërbehet ndryshe

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Një kafene në Uashington i ka joshur klientët duke ofruar shërbim në një mënyrë të veçantë. Lokali ka një kod veshje të çuditshëm, femra me bikini që të shërbejnë pijen. Ky lokal, i cili ka degë të tij...

Vendi ku kamerieret ju shërbejnë nudo (Foto +18)

më 3.2017 - Lajmi.net

Një lokal në Uashington e ka gjetur mënyrën ideale për të fituar klientë. Kamarieret në këtë kafene shërbejnë vetëm me bikini dhe gjysëm-nudo, transmeton lajmi.net “Siç e keni parë në lokalin tonë femrat...

FOTO/ Ky është lokali ku kamarieret shërbejnë gjysmë nudo

më 3.2017 - Syri

Një dyqan kafeje në Uashington për të joshur konsumatorët ka të punësuar vajza që vishen më bikini dhe shërbejnë pije për  klientët. Por ky kod veshje ka qenë shumë i diskutueshëm pasi disa organizata...

Ky është lokali ku kamarieret shërbejnë gjysmë nudo (Foto +18)

më 3.2017 - Periskopi

Një dyqan kafeje në Uashington për të joshur konsumatorët ka të punësuar vajza që vishen më bikini dhe shërbejnë pije për klientët. Por ky kod veshje ka qenë shumë i diskutueshëm pasi disa organizata...

Kafeneja ku banakieret shërbejnë në bikini

më 3.2017 - GazetaBlic

Një trend i çuditshëm dhe i ‘çmendur’ është përhapur në Amerikë në disa kafene nga banakierët. Të ashtuquajturit “Banakierët në Bikini”, ky lloj i banakierëve në Amerikë është duke bërë bujë. Në një kafene...

Kafeneja ku banakieret shërbejnë në bikini

më 3.2017 - Gazeta Express

Një trend i çuditshëm dhe i ‘çmendur’ është përhapur në Amerikë në disa kafene nga banakierët. Të ashtuquajturit “Banakierët në Bikini”, ky lloj i banakierëve në Amerikë është duke bërë bujë. Në një kafene...

Kafeneja ku banakieret shërbejnë në bikini (VIDEO+18)

më 3.2017 - Tetova Sot

Një trend i çuditshëm dhe i ‘çmendur’ është përhapur në Amerikë në disa kafene nga banakierët. Të ashtuquajturit “Banakierët në Bikini”, ky lloj i banakierëve në Amerikë është duke bërë bujë. Në një kafene...

Kafe e nxehtë! Dyqani ku vajzat shërbejnë pije më bikini, ja çfarë mendon pronari….

më 3.2017 - Panorama

Një dyqan kafeje në Uashington për të joshur konsumatorët ka të punësuar vajza që vishen më bikini dhe shërbejnë pije per klientet. Por ky kod veshje ka qenë shumë i diskutueshëm pasi disa organizata për...

Kafe e nxehtë! Dyqani ku vajzat shërbejnë pije me bikini, ja çfarë mendon pronari...

më 3.2017 - Indeks online

Një dyqan kafeje në Uashington për të joshur konsumatorët ka të punësuar vajza që vishen më bikini dhe shërbejnë pije për  klientët. Por ky kod veshje ka qenë shumë i diskutueshëm pasi disa organizata...

Njihuni me barin ku kafeja shërbehet zhveshur

më 3.2017 - NOA

Një dyqan kafeneje në Washington të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka gjetur një mënyrë të veçantë për të tërhequr klientët e saj. Mënyra e veçantë e këtij bari  është se vajza bukuroshe, shërbejnë...

Në këtë kafene kamerieret ju shërbejnë në bikini (Foto +16)

më 3.2017 - Gazeta Express

Një kafene në Uashington të SHBA-së është duke i joshur konsumatorët me kamerieret e veta seksi pothuajse plotësisht të zhveshura. “Bikini Beans Espresso”, i cili ashtu e ka një degë në Arizona, punëson...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK